rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   Pen. 11 03, 2017 6:51 pm

she's driving me crazy, but i'm into it;
It's getting crazy, I think I'm losing it, I think she said "I'm having your baby, it's none of your business".
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 11 03, 2017 7:01 pm

Šiandien nebuvo pati geriausia diena Rodiai. Nors visą jo gyvenimą būtų galima pavadinti nelabai vykusiu, tad, ko gero, tai buvo tik dar viena įprasta sumauta diena ir jaustis suirzusiam jau turėjo būti normalu. Apsižvalgęs svetainėje suprato, jog jau seniai buvo Selenės namuose. Jis visuomet mieliau rinkdavosi likti mieste, savo moderniame name, kur aplink gyvavo civilizacija. Miškas nebuvo jam širdžiai mielas kampelis ir turbūt, kad niekada nebus. Bet ką gi, šiandien jis čia, nes taip norėjo jo žmona. Žmona, kuri jam kėlė labai dviprasmiškus jausmus. Vaikinas nebuvo užtikrintas savo jausmais. Anksčiau jis manė, jog ji - tik dar vienas žaisliukas, tik dar viena žmona jo gyvenime. Jis manė, jog pažais su ja ir numes kaip nereikalingą žaislą numeta trimetis. Nužudys ją, suras kokį jos priešą, kuriam kankinti ją būtų malonu, tačiau nesugebėjo to padaryti. Nesugebėjo, nes nenorėjo ir velniai žino, ar artimiausiu metu norės. Kažkas joje jį vis stebino. Ir nors tvirtino jos nemylįs, viduje smarkiai abejojo tokiais savo pareiškimais. Sevill priėjo prie baro. Pastarasis buvo neblogai ištuštėjęs nuo paskutinio jo apsilankymo. Jis rado butelį raudono vyno, nekantriai jį atkimšo ir prisipylęs taurę nekantriai iš jos gurkštelėjo. Palengvėjimas nutekėjo jo gerkle ir netrukus Rodia susmigo fotelyje žvelgdamas kažkur tolyn.

It's getting crazy, I think I'm losing it, I think she said "I'm having your baby, it's none of your business".
Atgal į viršų Go down
Giselle Sevill-D'aramatiz
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
City : Čikaga
Amžius : 20/3000
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Antr. 11 07, 2017 7:17 pm

Selenė buvo pavargusi ir išsekusi , visai neseniai magijos pagalba ji užaugino savo pačios pagimdytą sveiką mergaitę bei paliko ją tėvo prieglobsty pati sugryždama namo . Ši diena buvo pilna visko , mintys nepaliaujamai žojo galvoje , telefonas netilo o rūpesčių vis daugėjo . Buvo atsikračiusi tik vieno , dabar nebereikės sukti galvos dėl dukters saugumo , mat ji užauginta ir niekas to nežino . Taip bus lengviau , ją apsaugoti . Galėjo ramiau atsipūsti bent akimirkai . Nes vos įsukus į namo kiemą ji pamatė pagaliau namo nusprendusio gryžti vyro automobilį. Buvo keista , jo seniai nebuvo todėl Selė lėtai ir tyliai išlipusi iš mašinos nuėjusi prie namo durų užėjo vidun. Nepaneigsi buvo begalo malonu jausti jo energiją šalia , tačiau ji nebuvo tikra ar Tristanas buvo toks nepasiekiamas naujienų kaip ji norėjo kad būtų , - Sveikas mielasis , - tarė užėjusi į svetainę ir pamačiusi fotelyje susmegusį savo vyrą. Nieko nelaukė priėjusi pabučiavo trumpu bučiniu į lūpas ir atsitraukė , - Seniai grįžai? ,- klustelėjo nusimaudama aukštakulnius ir palikdama šalimais sofos bei vėliai sugryždama šalia vyro ir prisėsdama ant fotelio atlošo .

feminism means gender equality;
whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Antr. 11 07, 2017 9:15 pm

Nežinia, kiek laiko Tristan buvo paskendęs savo mintyse. Tiesa, jis dažnai mėgdavo užsisvajoti, savo iliuzijų ir pojūčių pasaulyje jis visuomet jautėsi saugus. Net kai tėvas jį mušdavo berniukas stengdavosi įsivaizduoti esąs gražiame slėnyje, pilname lauko gėlių, kuriame nėra skausmo ir pagiežos. Išgirdęs žingsnius lauke jis pabudo iš apmąstymų, o akys nukrypo į Selene. Staiga jame vėl grūmėsi dvi priešingos jėgos, meilė ir pyktis, skausmas ir gailestis, pagieža ir atjauta. Ši nuolatinė kova jį vargino, vis dažniau jam norėjosi tiesiog pasitraukt, tačiau jis jau seniai pats nebepriėmė sprendimų. -Labas,-jo balsas buvo sodrus ir tylus, lyg ir persunktas nepasitikėjimo, tačiau meistriškai užmaskuoto ką tik pabudusio žmogaus balsu,-nežinau, užmigau, nežinia, kiek miegojau,-jam nė nereikėjo galvoti. Melas pats liejosi jo lūpomis it gryniausia tiesa ir jis jau pats kartais nebūdavo tikras savo žodžių tikrumu. -Kur buvai?-pakėlė antakius. Prieš akis atgijo pokalbis su Caitlyn, sužinoti faktai. Jis suspaudė lūpas, tačiau stengdamasis paslėpti įtūžį nežymiai pakėlė lūžų kampučius į viršų.

Atgal į viršų Go down
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 11 08, 2017 9:56 am

Moteris sedėjo pusiau pasirėmusi kojomis į žemę o rankomis atsirėmusi į fotelio didijį atlošą savo didelėmis rudomis akimis žiurėdama tiesiai į savo seniai matytą vyrą . Išgirdusi jo atsakymą tik vyptelėjo , žinoma greičiausai laiką kai nebuvo namuose nedarbo reikalais užsiiminėjo jog buvo toks pavargęs ir mieguistas. Kartais pati moteris nesuprasdavo kodėl išviso yra ištekėjusi už vyro , kuris retokai būdavo namie ir rasdavo smagesnės kompanijos . Na , meilė yra begalo sudėtingas dalykas kurio net ir jai neįmanoma suprasti , - Turėjau reikalų mieste , - tarusi kiek kilstelėjo antakius nesupratusi jo klausimo tikslo . Jo namuose nebuvo kokią savaitę jai ne mėnesį jau praėjo laikas , kada ji baigė skaičiuoti dienas , - Gal galėčiau paklausti , kur pats šitiek laiko buvai? Namuose jau net tavo kvapas išgaravo, - nepatenkinta drėbtelėjo atsistodama nuo fotelio krašto ir nueidama prie stalelio bei išsisegdama auskarus iš ausų bei padėdama ant stalvirščio .

whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 11 08, 2017 5:44 pm

Rodia buvo pamiršęs tą raudoną taurę vyno. Dabar ji puikiai tiko nuplauti tą pykčio gumulą gerklėje, kuris įkyriai kilo viršun, nekreipdamas dėmesio į visus instinktyvius bandymus jį nuryti. Jis pažvelgė į savo žmoną. Jau seniai jos nematė, dabar ji atrodė šiek tiek kitaip. Jis išklausė jos trumpo atsakymo ir šiek tiek susiraukė. Na, ko gero, to ir reikėjo tikėtis. Sauso ir abstraktaus, tarsi melas, tačiau per daug aptakaus, jog galėtum įspausti į rėmus. Jos klausimas jį šiek tiek nustebino. -Na, aš basčiausi šen bei ten, bet kaip suprantu, jog laikas tau be manęs neprailgo, jei neieškojai,-šyptelėjo jis puse lūpų. Iš tiesų, jis nebuvo ištikimas savo žmonai, jis nemanė ją mylįs. Jis buvo poetiškos sielos ir polėkių žmogus, jam reikėjo aistros, atsitiktinio sekso. Tristan visuomet manė, jog Selene tai supranta, tačiau kažkodėl pastaruoju metu jam norėjosi, jog pagaliau ji jam kažką pasakytų, primintų, kad yra žmona, o ne atsitiktinė mergiotė gatvėje. -Tai, kas per reikalai?-jis šiek tiek primerkė akis. Jis nemėgo tempti gumos ir jautė, kad tuoj pratrūks, tačiau tik valios likučiai jį dabar laikė.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 11 08, 2017 7:10 pm

Buvo naivu tikėtis , jog žmona mylinti savo vyrą nuoširiai priimtų jo išdavystes. Galbūt pačios Selenės nuklydimai buvo paremti jo neištikimybių skaičiumi , lyg savaiminė paguoda ar savotiškas kerštas už tai ką jis be sąžinės graužąties daro. Na , dabar bent jau abu buvo lygus vienas kito atžvilgiu , - Tu turbūt juokauji?, - ji prunkštelėjo po jo žodžių . Na nesitikėjo tokio tiesmukiško atsakymo , ji slaptomis vylėsi jog jis ištiesų sunkiai dirba jog namuose nepasirodo , bet tą pačią akimriką kai jis pravėrė savo burną jos slapta iliuzija subliuško , - Aš tavo žmona po galais . Tu privalai man pranešti , aš nesu tavo tarnaitė ar tavo kekšė kuri turi bėgioti paskui tavo uodegą ir ieškoti kur tu šįkartą sumastei pasibastyti, - jos balsas buvo tvirtas ir griežtas gal netgi pustoniu pakeltas tačiau ji nešaukė , bandė ir išliko pakankamai rami ir po savo žodžių atsisuko į vyrą , - Nuo kada tau rūpi ?, - ji skėstelėjo rankomis , - Nesivarginai net parašyti man ,- ji prunkštelėjo o tuomet giliai įkvėpė nurydama seilę burnoje ir pasirėmė rankomis į spintelę norėjo sakyti kažką , tačiau patylėjo . Nenorėjo užvelti pykčio bangos , nes dievaži nors ji irgi paslydo savo gyvenime permiegodama su benjaminu tai buvo viena jos klaida , ir dievas mato jog ji gailisi . Tačiau nekėtino to pripažinti ar apskritai jam apie tai pranešti , buvo pernelyg pikta šiuo metu dėl jo „šen bei ten“.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 11 08, 2017 7:54 pm

Rodia ramiai gurkšnojo vyną. Jis nepatikliai žvelgė į savo žmoną, ir nors jos reakcija buvo racionali ir suprantama, tačiau į tai jis žvelgė kaip į dar vieną spektaklį. Vaikinas negalėjo patikėti, jog ji taip ramiai slepia nuo jo tokią žinią, ir jog piktinasi tuo, kad šis nesirodė namuose. Sevill išraiškingai pakėlė antakius ir rimtai pažvelgė į žmoną: -Gerai, gerai, niekas tavęs nevadina mano kekše,-gūžtelėjo pečiais,-buvau Rusijoje ir Vokietijoje. Turėjau ten reikalų,-pamėgdžiodamas ją atsakė į klausimą ir sunėrė rankas ties krūtine. Netrukus jis atsirado prie baro ir tuščią taurę vėl užliejo raudonu vynu. -Tiesa, mane kiek stebina tavo pyktis ir nepasitenkinimas,-įprastai, be jokio pykčio ar įtūžio tarė. Nors jo viduje siautė jausmų uraganas, tačiau išorėje jis laikėsi ganėtinai tvirtai,-na, žinai, aš bastydamasis be žinios, bent jau vaiko niekam neužstatau, tad gali būti rami bent dėl to,-tarsi tarp kitko mestelėjo ir šyptelėjo. Rodia gurkštelėjo raudono vyno ir užsimerkė. -Taip kaip laikosi tavo dukra?

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 11 08, 2017 8:38 pm

Nepaisant įvykių kurie šiuo metu siaubė Selenės gyvenimą ir tos nelemptos didžiulės klaidos jos gyvenime atsirado dukra , jos kūnas ir kraujas kuris bent kažkiek skaidrino jos gyvenimą . Ir ji nuoširdžiai mąstė kaip išsisukti iš šios situacijos ir jai ne kažkieno per ilgas liežuvis jos paslaptis nebūtų išlindusi į viešumą . Tristanui prakalbus apie tai ką neva ji veikia ir akivaizdžiai ją kaltinant ši tik suraukė kaktą atsisukdama į vyrą ir įdėmiai į jį pažvelgdama , šiuo metu išgerti reikėtų ir jai . Todėl ji kurį laiką nieko nesakiusi nuėjo rpie Riodes ir pačiupusi iš jo taurę gurkštelėjo sustodama visai šalimais mylimojo, - Tu tikiuosi supranti , jog mano viena klaida nublanksta prieš tavo meilužių sarašą ?, - ji kilstelėjo antakį , - Taip , aš turiu dukrą . Vieną naktį aš paslydau ir padariau klaidą , nepaisant to turiu nuostabią dukrą . Tačiau nemanau , jog gali mane teisti , - ji gūžtelėjo pečiais , - Tu mane išdavinėji kone su kekviena moterimi , net nenumanai kiek jų turėjau nužudyti jog nežiurėtų į mane kaip į šiukšlę , - ji vyptelėjo o tuomet išgėrė visą jo taurės turinį ir atidavė jam taurę kuri jau buvo tusčia , - Ar vaidinsi jog tau pagaliau rūpi ką veikia žmona?, - caktelėjo liežuviu , nors stengėsi kalbėti ramiai ir šaltai ištiesų jai labai skaudėjo viduje , ji myljo Tristaną besąlygiškai nors ir kaip jis atsainiai su ja besielgtų, - Bėja , kam turėčiau patrumpinti liežuvį ?, - klustelėjo galiausiai nueidama ir atsisėsdama ant sofos , buvo sunku stovėti kojos rodėsi pačios linko . Gana jau buvo ir to , jog mintys virė o emocijos norėjo iššokti iš krutinės, daug jausmų persipynė joje šiuo metu norėjosi skradžiai žemę prasmegti .

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 11 08, 2017 9:16 pm

Vaikinas atsiduso. Žemė jau seniai slydo jam iš po kojų, tačiau šįkart pasijuto atsidūręs prie pat bedugnės krašto. Rodion visiškai nesuprato, kodėl jį taip skaudino šis Selene paslydimas. Juk jis pats kiekvieną naktį praleidžia su vis kita mergina, visiškai nesirūpindamas savo žmona. Net neprisimena, kada paskutinį kartą su ja leido naktį. Bet kažkas pasikeitė per šį laiką. Vokietijoje jis apsilankė gimtame Berlyne, buvo prie savo sudegusių namų. Keista, tačiau ta vieta liko apleista. Apžėlusi, miško pakrašty, tarp tankių krūmų ir aukštų medžių. Ten buvo tamsu ir tylu. Panašiai jis jautėsi ir viduje. Tuščias, tamsus ir vienišas. Sudegęs, visiškoje gūdumoje, vis dar nesuvokiantis savo jausmų. Vyras pažvelgė į Selene. -Kada būtum man tai pasakiusi,-tyliai išlemeno. Rodia grįžo prie fotelio ir susmigo jame. Jo blausus žvilgsnis buvo įsmeigtas į žmoną, o lūpos stipriai suspaustos. Po šitiek laiko, jis pagaliau suprato. Suprato, jog myli Selene. Bet tai situacijos nė kiek nelengvino, taip buvo dar sunkiau. Kodėl ji turi vaiką su kitu? Žinoma, jis net norėdamas negalėtų kažkam užstatyti vaiką, na nebent, kažkas iš raganų sumanytų smarkiai pajuokauti. Tristan suprato, kad skaudino žmoną savo neištikimybe, tačiau iki šiol nesuprato, kaip sunku yra būti išduotam. -Aš nesuprantu, kodėl man taip sunku susitaikyti su tuo, aš nemaniau, jog taip sunku, kai tave išduoda,-Rodia užlošė galvą į lubas. Nesuprato, kur dingo visas įtūžis ir pyktis. Odeira turėjo keistą poveikį jam. Ir jis niekaip neperprato, kaip tai veikė.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Kv. 11 09, 2017 8:59 am

Ištiesų moteris ilgą laiką galvojo kaip reikėtų deramai papasakoti visą šitą susiklosčiusią situaciją savo vyrui. Vien širdies dalelė norėjo tylėti , nesakyti nieko ir tieisog slėpti nuo jo šitą tiesą . Nes vistiek namuose jis būdavo retai , galbūt niekada ir nebūtų supratęs jai ne kažkas perdaug besikišantis į svetimus gyvenimus nebūtų leptelėjęs to ko nereikia , arba tiesiog pasakyti jog pasinaudojo magija ir padėjo Tristanui užstatyti jai vaiką , na prieš tai sugalvojus kaip savo vyrą nusitempti į lovą. Tačiau tai būtų buvę sunkiau , atsižvelgiant į tai koks retas svečias jis būdavo judviejų miegamajame , - Kai būtų atėjęs tam tinkamas laikas, - tarusi akimirką nutilo, - Kai būtųm pradėjęs dažniau rodytis namuose. Ir atsimintum jog turi žmoną . – tarstelėjo galiausiai vėliai savo žvilgsnį nukreipdama tiesiai į vyro akis . Žinoma , jos akyse galėjai išvysti daugybę jausmų susipynusių tarpusavy , jai buvo ne ką geriau nei pačiam Tristanui. Nors vyras ją išdavinėjo daugybę kartų padariusi tai pati ji jautėsi nešvari , ir velniškai blogai , - Na , dabar žinai ką jaučiu aš kaskartą sužinojusi apie naują tavo sugulovę , - pasakiusi akis nudelbė kažkur į lubas , buvo sunku kalbėti balsas pats nenoromis drebėjo nors ašaroms išriedėti ji neleido.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 11 11, 2017 10:39 pm

Tristanui niekada nepatiko jaustis silpnam ir bejėgiam, tačiau dabar jautėsi būtent taip. Jis negalėjo nieko padaryti, tik sėdėti ir žiūrėti. Žinoma, troško apie tai užsimiršti, gyventi tarsi tas vaikas visiškai neegzistuotų, tačiau tas mažas kirminas atsiradęs širdyje vis neramino ir neleido atsipalaiduoti. Staiga vaikinas staigiai pakilo iš krėslo, kuriame buvo įsitaisęs. Atminty atgijęs tėvo atvaizdas jam priminė, koks pažeidžiamas ir silpnas jis visą laiką buvo. Ir vis dar yra. Tik slėpė tai po smurto ir pykčio kauke, dviejų jausmų, kurie tapę jo ištikimais kompanionais ėmė viršų ne tik prieš visas kitas emocijas, bet ir prieš sveiką protą. Rodia rankose stipriai suspaudė taurę, kurioje vis dar teliūškavo raudonas vynas. -Turiu žmoną? Kodėl aš tau turėjau būt ištikimas? Aš tavęs nė nemylėjau,-iškošė pro stipriai sukastus dantis. Jo akys nukrypo į rankose laikomą taurę. Netrukus raudono vyno lašai tekėjo priešais esančia siena žemyn, o taurės šukės suskambo ant parketo. -Aš tavęs nemylėjau, todėl man buvo nusispjaut, su kiek moterų aš tave išdavinėju,-jo balsas pakilo, netrukus jis ėmė nevaldomai rėkt,-tačiau ne, vos tik aš imu justi tau kažkokius jausmus, tu išduodi mane su kažkokiu šūdžium ir pagimdai jam vaiką! Žinai, ką Selene, eik tu po velnių,-nors viduje Rodia puikiai suprato savo kaltę šioje situacijoje, tačiau įniršęs jis pamindavo kitų žmonių sąžinę nesirūpindamas savo nuodėmėmis ir kalte.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 11 11, 2017 11:41 pm

Moteris ramiai sėdėjo savo vietoje , kai stiklo šukės pabiro po kambarį . Tą akimirką , kai jis ištaškė taurę ji sužiuro į tą pusę išpūsdama akis ir vėliai atsisukdama į Tristaną , - Ačiū , malonu po šitiek santuokos metų sužinoti jog tu manęs nemyli, - per daug ramiai ji ištarė savo žodžius , per daug laisvai jie liejosi iš jos lupų nors mintyse šėlo uraganai . Tą akimirką kai tai išgirdo tarsi kažkas susprogo vietoje kur turėjo būti širdis , visą laiką ji manė jog tai nepaaiškinamas jo sutrikimas , jog nesugeba nusėdėti su viena moterimi. Visą laiką mėgino tai paaiškinti , ir atleisti tačiau tai ką dabar išgirdo smigo skaudžiau nei faktas jog jis miegojo su kita , - Na dar įdomiau, jog nebūdamas namuose sugebėjai man kažką pajausti, - ji ironiškai šyptelėjo, - Ar tai tiesiog pyktis , dėl to jog ir aš sugebėjau atsispirti tau? Pasielgti taip kaip tu su manimi elgeisi tūkstančius kartų?, - klausiamai nuskambėjo žodžiai o tuomet ji taipogi pakilo nuo kėdės ir po jo paskutinių žodžių taip vožtelėjo jam antausį jog pačiai net ranką paskaudo, - Toks jausmas , jog aš turėjau ir toliau sėdėti ir stebėti tavo išdavystes . Likdama ištikima tau , kas tau negerai? Nemalonu kai paragauji savo nuodų ką?, - spruktelėjo o tuomet uždėjo savo rankas ant jo skruostų ir burtų pagalba primindama kiekvieną akimirką kai po išdavystės pati moteris kankindavosi ir kaip žudė jo moteris , jog pajaustų netik savo bet ir jos skausmą ir tuomet atsitraukė , - Gerai , aš jau seniai išėjusi po velniais , - nusivaliusi spėjusias išriedėti ašaras atsitraukė nuo vyro palikdama nemažą tarpą tarp jų.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 11 12, 2017 6:11 pm

Kažkas sunkaus ir nepakeliamo užgulė Rodion krūtinę. Jam svaigo galva, pyktis ir įniršis kovėsi su meile ir gailesčiu. Staiga Tristan prisiminė, jog jau buvo tai patyręs. Jo meilė buvo labai savotiška ir užsidegdavo pačiu netikėčiausiu ir visuomet netinkamiausiu metu. Prieš beveik 500 metų vaikinas pajuto, jog myli Maitrę, tačiau būtent tada ji pasakė, jo nemylinti ir turinti išvykti. O dabar, kai jis po šitiek metų santuokos pagaliau supranta mylįs žmoną, ji pagimdo kitam vaiką. Vyrą turbūt žeidė ne jos neištikimybė, bet žinojimas, jog pats niekada negalės suteikti tokio džiaugsmo. Ausyse skambėjo Caitlyn žodžiai: „Ji moteriškos lyties atstovė. Giliai širdyje tikrai norėjo anksčiau ar vėliau tapti mama, o tu jai to niekuomet negalėtum suteikti...“. Skaudus antausis priverčia jį grįžti į pasaulį, kuriame dabar tvyrojo chaosas ir skausmas. Netrukus prieš akis iškilo daugybė Selenės prisiminimų, o vidų užliejo daugybė dvilypių jausmų. Jai atsitraukus Sevill keliai sulinko ir jis sukniubo ant grindų. Atsirėmęs rankomis į žemę jis tankiai alsavo, stengdamasis nuslopintą tą geliantį skausmą, kurį teko pajusti. Taip tesėsi kelias akimirkas, jo veidu nuriedėjo keletas ašarų. Netrukus Tristan paskutinį kartą giliai įkvėpė ir sutelkęs visas jėgas atsistojo. Pažvelgė į žmoną. Jo žvilgsnyje slypėjo daugybė sumišusių jausmų. Rodia nenumanė, ką pasakyti. Jis norėjo atsiprašyti, jis šlykštėjosi savimi, tačiau pyko ir ant jos. Jo žvilgsnis staiga nukrypo į žemę, į šukes, o tuomet į savo delnus, kuriuose dabar akimirksniu užgijo atsiradusius žaizdos. Jis norėjo kažką pasakyti, tačiau gumulas gerklėje neleido.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 11 12, 2017 8:36 pm

Moteris po pasitraukimo dar kelias akimirkas neatisuko į Tristaną. Nepastebimai valėsi bėgančias ašaras,kol galiausiai susiėmusi giliai įkvėpė ir atsisuko. Pamačiusi vyro veidu riedančias ašaras ir klųpintį jį ant kelių akimirką stebėjo nieko nesakydama. Šis vaizdas,ji nesitikėjo to pamatyti,jo tokio jausmingo ir įskaudinto. Bet kokia ryškesnė emocija jau buvo pasiekimas ir pagaliau po tiek laiko jis pratrūko?Ištiesų parodė jog sugeba jausti? Tai buvo didelis žingsnis. Selė jau norėjo kristi ant kelių šalia kai jis mikliai atsistojo, - Aš niekada nenustojau tavęs mylėti. Nepaisant visko ką tu darei , - galiausiai pratarė priedama arčiau ir suimdama Tristaną delnais už skruostų, - Aš žinau,kad tau dabar skauda.Gali netkėti, bet man skauda taip pat. Nenorėjau ,jog taip atsitiktų, - ji užsimerkė o jos žodžiai buvo ganėtinai tylūs, -Tačiau negaliu atsukti laiko, - po savo žodžių atmerkė akis,pasistiebė ir pabučiavo Sevill į lūpas trumpu emocingu bučiniu ,- Suprasiu, jai norėsi skirybų, -lėtai atsitraukė nuo vyro tačiau savo žvilgsnio nuo jo nenuleido, tarsi per akimirką jos pyktis išnyko. Negalėjo pykti ant Tristano nes ant savęs pyko labiau.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down

Svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» didžioji svetainė