rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Rusys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Giselle Sevill-D'aramatiz
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
City : Čikaga
Amžius : 20/3000
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusys   Tr. 10 04, 2017 8:53 am

Selenė buvo permaininga ir nenuspėjama , viduje siaučiantys demonai bei giliai sąmonėje apsigyvenęs skausmas vedė ją šio vakaro lūžio link . Ir kekvienas neatsargusodis , per ilgas sakinys galėjo sugriauti jos balansą . Ji šaltai , abejingai stovėjo akis įbedusį į Beną rankoje tvirtai likydama ašmenis kol šis vis kalbėjo , kalbėjo ir kalbėjo. Vien nuo žodžių gausos ją pykino , o ką kalbėti apie nevaldomą liežuvį vis malantį apie tą patį , - Sorry , i change my mind, -jos veide susmėžavo šelmiška šypsena akyse sužaidė smalsumas. Puikiai žinojo , jog geruou čia nesibaigs abiems , tačiau blaiviam protui dabar vietos nebuvo . Paskutiniai jo žodžiai paleido vadeles iš D‘aramatiz rankų ir ši apjuosė visą rūsį apsauginiu burtu , jog neivienas nepaliktų šios teritorijos jokiais įmanomais būdais , - Turėjai savo progą mažasis Benai , - jos balse girdėjosi ironija , ji ėjo artyn . Nenorėjo pulti pirma , laukė kol Innez pasaitėlis pats nutrūks.

feminism means gender equality;
whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
City : Čikaga
Amžius : 23
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusys   Tr. 10 04, 2017 11:47 am

Vaikinas jau buvo pasiruošęs nusileisti ir apsisukęs išeiti laukan. Tačiau išgirdus merginos žodžius, jo veidas persikreipė, o po kelių sekundžių jis pradėjo juoktis. - Tu rimtai? - nustojęs juoktis išrietė antakį ir įdėmiai žvelgė į Selenės akis. Pažvelgus į akis, jis suprato, kad ši iš ties buvo apsėsta, nors dabar ir nekentė moters, jis nebuvo blogio įsikūnijimas, todėl nusprendė jai padėti atrasti save, o kai jau tai nutiks, jis apsisukęs dings ir nenorės merginos matyti akyse. Lėtai Benjaminas pajudėjo iš savo stovėjimo vietos, nepuolė link merginos, nežadėjo pirmas pradėti muštis, jis puikiai matė savo galimybes, o jos nebuvo pačios geriausios, ypač kai jis buvo pusnuogis, o Selenė turėjo galingą durklą. Eidamas šiek tiek į šoną, jis pradėjo žvalgytis po rūsį, ieškodamas tam tikro daikto, kurį tikėjo, kad Selenė turi čia turėti, nors ir bus sunku surasti, reikia pabandyti. - Proga pabėgti ir paleisti šetoną? Matai, tu vis nori sumenkinti mane, tačiau aš dabar suprantu - atsiduso, jis vis dar tikėjosi, kad žodžiais sugebės sugrąžinti Selenę, nors jo žodžiai tik pablogindavo situaciją. - Tau skaudu, tikrai dabar suprantu, kai tu buvai moteris, kuri suvyliojai mane, o aš ne vieną amžių laksčiau paskui tave seserį, tai aš matau - susimąstęs pasakė, galbūt jam pavyks atitraukti moters dėmesį, kol sugebės surasti to ko ieškojo.

I'm not the same as I used to be. All the crazy crap that I've put up with has changed me. I have learned and now I am wiser and sronger than ever before.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/

Rusys
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2