rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

`Benjamin's

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Chandler Memphis Hobbs
Birds born in cages think that flying is a disease
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Tr. 11 01, 2017 6:13 pm

Vaikinui nustojus staugti, Corey vėl pridėjo ragelį prie ausies. - Tai pirma klube kur nors numesiu, o paskui žiūrėsim, gal paeis prie kokios čiolės prisigerinti... Žinai, kad ne man su vyriška kompanija gyvent, - vyptelėjo Corey, kuris iš tiesų buvo nemažas mergišius, nors aišku, vienu momentu turėdavo visada tik vieną, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių, merginas labai jau dažnai keisdavo.

“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
City : Čikaga
Amžius : 23
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Tr. 11 01, 2017 6:20 pm

- Ei ei bičas, aš pats ten retas atvejis sėdžiu, kol panos vyras negrįžęs pas ją būnu, o tavo mergos man netrukdo, tačiau aišku aš ir už tai, kad pas panos gyventum - prunkštelėjo, nereikėjo jam išmėtytų kojinių, tačiau pasiūlyt draugui pagalba buvo būtina. - Gerai tada susitinkam klube, adresą manau rasi, tad lauksiu tavęs ten - suburbėjo ir išjungė skambuti, čia ir taip buvo aišku, kad ne tai neatsakymas.

I'm trying to be better than yesterday.
I am learning to love the sound of my feet walking away from things not meant for me.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/ Online
Christopher M. Draven
We are all insects. Groping towards something terrible or divine.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Tr. 11 01, 2017 10:13 pm

NEW MSG::

Sveikas, Benjamin. Nelabai suprantu, ką tu norėtum tuo pasakyti.

-Christopher

it is much safer to be feared than loved because love is preserved by the link of obligation which, owing to the baseness of men, is broken at every opportunity for their advantage; but fear preserves you by a dread of punishment which never fails

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
Christopher M. Draven
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Tr. 11 01, 2017 10:24 pm

Man atrodo, kad tu per mažai žinai apie Innez ir apie mane, kad galėtum taip sakyti. Kur jos kūnas? Aš noriu atsisveikinti.

-Christopher

it is much safer to be feared than loved because love is preserved by the link of obligation which, owing to the baseness of men, is broken at every opportunity for their advantage; but fear preserves you by a dread of punishment which never fails

Atgal į viršų Go down
Christopher M. Draven
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Kv. 11 02, 2017 1:32 am

Nežinau, kodėl tu galvoji, kad negaliu atvažiuoti į namus.

-Christopher

Atgal į viršų Go down
Innez Methuselah-Draven
She is like snow: beautiful but cold
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Št. 11 11, 2017 9:39 pm

Sms:
Šiandien vakarienė pas Methuselah, norėčiau, kad ateitum. Tačiau prieš tai, noriu pasikalbėti su tavimi asmeniškai.
-Innez.

Say it louder, who's gonna love you like me? Say it louder, who's gonna touch you like me?I don't wanna hurt you, but you live for the pain. I'm not tryna say it, but it's what you became. You want me to fix you, but it's never enough.That's why you always call me, cause you're scared to be loved
Atgal į viršų Go down
Chrysanthe Apostle
I'm not a saint, I'm more of a sinner
Amžius : 28/3000
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Sk. 11 12, 2017 11:39 pm

::sms::

Pasakyk, kad mano suknista motiniška nuojauta mane apgauna ir tu nieko siaubingo neprisidirbai?

C.A.

When we think of "meant to be", we automatically assume forever. But maybe it isn't supposed to last forever. Maybe it's just someone who is in your life to teach you something. Maybe the forever is not the person, but what we gain from them.
Atgal į viršų Go down
Alexander Methuselah
Manners Maketh Man
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Pir. 11 13, 2017 1:17 am

Sms

Tu, aš, baras, nes Methuselos pametė protą. Už 15 min. laukiu užeigoje.

- Alex.

I loved you for a thousand years, never need to know why
I'VE GOT A HEAD FULL OF WHITE NOISE, MY HEART FULL OF SILENT FEARS, POCKETS FOR THE STOLEN
TOYS AND A LIFE FULL OF WASTED YEARS.
Atgal į viršų Go down
Chrysanthe Apostle
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Pir. 11 13, 2017 6:30 am

Jeigu prašyčiau pasakyti, kad juokauji, įtariu, to nedarytum?
DĖL DIEVO MEILĖS, KĄ TU SAU GALVOJAI??
Viešpatie švenčiausias...Tau viskas gerai? Tu saugus?

C.A.

When we think of "meant to be", we automatically assume forever. But maybe it isn't supposed to last forever. Maybe it's just someone who is in your life to teach you something. Maybe the forever is not the person, but what we gain from them.
Atgal į viršų Go down
Chrysanthe Apostle
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Pir. 11 13, 2017 12:33 pm

KĄ???
Būk malonus, paaiškink man viską ir kuo aiškiau bei greičiau. Nes, prisiekiu, iškasiu tave iš po žemių ir atsidursiu ten, kur esi, tada turėsi viską man į akis išaiškint.

C.A.

Atgal į viršų Go down
Chrysanthe Apostle
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Pir. 11 13, 2017 4:03 pm

Viešpatie švenčiausias, aš per tave religinga tuoj pasidarysiu... Tu saugus? Tos kvaišos tau nieko nepadarė? Pagalbos jokios nereikia?

C.A.

Atgal į viršų Go down
Chrysanthe Apostle
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Pir. 11 13, 2017 4:09 pm

Oo, kas per pokyčiai, kad jau ne tik manęs neatkalbinėji dėl Lottės, bet ir savo pagalbą siūlai?

C.A.

Atgal į viršų Go down
Chrysanthe Apostle
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Pir. 11 13, 2017 4:18 pm

Nekantrauju, kada apie viską galėsiu išgirsti daugiau. Nors labiau norėčiau apie tavo dukrą sužinoti, o tuomet jau apie Lottie pašnekėt 

C.A.

Atgal į viršų Go down
Chrysanthe Apostle
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Pir. 11 13, 2017 4:47 pm

Aš tavęs nemačiau kiek... porą dienų ir viskas šitaip apsivertė aukštyn kojomis?
Jeigu ko reikės - sakyk, padėsiu viskuo, kuo galėsiu. Net jei ta pagalba būtų tiesiog viskio gėrimas drauge

C.A.

Atgal į viršų Go down
Chrysanthe Apostle
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   Pir. 11 13, 2017 10:02 pm

Po darbo ką tik namo grįžau. O jau į pasimatymą mamą nori pakviest?

C.A.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: `Benjamin's   

Atgal į viršų Go down

`Benjamin's
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next