rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Anthony Denham
I want to make your smoke and kisses black and white
CREDIT : painofchoco
ALIAS : .
DC
RašytiTemos pavadinimas: Baras   Antr. 09 26, 2017 10:56 am

Never trust your tongue when your heart is bitter
I hear a new tone when acquaintances ask how I am, a tone I have not before noticed and find increasingly distressing, even humiliating: these acquaintances seem as they ask impatient, half concerned, half querulous, as if no longer interested in the answer.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
CREDIT : STARBOY
ALIAS : SIMONA ☽
CLAIM : SELENA MARIE GOMEZ
IN RELATIONSHIP W/ : COCA COLA ZERO&PEPPERONI PIZZA&KEBAB WITH SPICY SAUCE
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 10 19, 2017 12:48 am

Eleonora daug kartų stebėjusi barą iš ano pasaulio nutarė pažiūrėti, koks jis yra iš tiesų. Juk mergina troško patirti visus žemės privalumas. Dalyvauti veiksme, o nebūti tik stebėtoja. Apsivilkusi dailę suknelę ant petnešėlių ji prisėdo prie baro. Užsisakiusi šampano taurę ir gavusi ją. Apsidžiaugusi,jog barmenas nepaprašė pažymėjimo mergina gurkštelėjo gėrimo ir nužiūrinėjo aplinką. Skonis buvo įdomus, bet jai patiko.
Viskas atrodė gerai, kol neprisistatė kažkoks gerokai padauginęs vyras, bei ėmė lįsti prie merginos. Kviesti pašokti. Elei atsisakius. Jis tapo dar įkyresnis ėmė siūlyti gėrimus, kviestis pas save, net uždėjo ranką, jai ant šlaunies. Merginai tai labai nepatiko, trenkė per jo nagus, tačiau šis tapo dar įžūlesnis, ir dar atkakliau lindo prie jos, ir leido rankas į darbą. Šįkart jis bandė viena ranka suėmė ją už pečių ir bandė nuleisti petnešėlę, kita kėsintis palįsti, po jos sijonu mergina bandė muistytis ir priešintis. Deja sekėsi sunkiai, nes jis tikrai buvo ne žmogus, nuo tokio būtų apsigynusi, be problemų. Panašu, jog tai buvo vampyras, nes bent kvapelis buvo nekoks.

'cause now I'm stained by you like a coffee ring upon this table I'm unstable, I am stained by you Like a goddamn soldier that just can't forget the battle.

Atgal į viršų Go down
Giedrės
You found your house, so where's your home?

CREDIT : icona// mine signature// tell me the credit, if you know who's it is.
ALIAS :
CLAIM : True Kingsman Taron Egerton.
IN RELATIONSHIP W/ : ❤ I'm into danger lately. Freya ❤
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 10 19, 2017 1:15 am

Alexander pasiekė ir šią dievo primirštą vietą. Jis nepritraukdamas per daug dėmesio nusiyrė link baro ir ten mostelėjo barmenui dar paaiškindamas kokio martinio vyrukas pageidautų. Kai barmenas kilstelėjo antakį, it nebyliai klausdamas kuriems galams maišant privaloma žiūrėti į neatidarytą vermoto butelį, vaikis tik linksmai gūžtelėjo pečiu ir apsisukęs alkūnėmis atsirėmė į barą.
Jo žvitrus žvilgsnis perbėgo visą aplinką ir labai greit sugavo regimus pavojaus signalus. Mergina pakliuvo į bėdą. Dar ne itin baisią, tačiau labai šlykščią. Jis dar nenorėjo kištis, matydamas, kad ji pati neblogai tvarkosi, tačiau kiekviena jos pastanga iššaukdavo tik dar drastiškesnį to užpylusio smegenis mulkio veiksmą. Aleksas dar kelias sekundes suraukęs antakius stebėjo vaizdelį. Jau keldamasis pamatė, kad ties jo kairiu delnu pastatė sumaišytą martinį.
Vyrukas jį pasičiupo ir patraukė prie tų dviejų.
- Klausyk, mieloji, kiek kartų prašiau nevilioti svetimų vyrų? Aš tik martinio nusisukau, o čia... nyk, kol dar turi dantis. - Jis draugiškai nusišypsojo tam pijokui, erzindamas kad net ir šiuo metu Alexanderis turėjo dailesnę burną dantukų. Ir taip didino trintį prieš paskutinius žodžius tam mulkiui. - Arba veidą, - jis mirktelėjo dešine akim tam ir stumtelėjęs jį petimi į šoną, pats prisėdo šalia merginos.
- Jei jis dar tave palies, nukaposiu galūnes, - konstatavo faktą, jau nežinodamas žaidžia ir vaidina, ar kalba nuoširdžiai ir rimtai. Kol anas pridurkas dar makalavosi jiems už nugarų, vaikinas neketino išduoti jų maskuotės ir palinko prie merginos. - Aš Alexanderis, malonu susipažinti, - pratarė nusišypsodamas, o po to atsitiesė ir kilstelėjo atsineštą martinio taurę.

there was a war inside me, begging for peace and now that war is over. I'm happy to report that my inner child is still ageless. i'm gonna laugh and live, and love, and dream, and guide you whenever you need me. and i'm tired oh their stories,
let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t10673-we-re-riding-into-the-dark-
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 10 19, 2017 1:50 am

Netikėtai prisistačius išvaizdžiam vaikinui ir pasakius, kad neviliotų svetimus vyrus, bei pagrasinus, tam gerokai išgėrusiam ji pažvelgė į jį,- mielasis 10c295e-9055-4cb3-8301-0859b3ecd23dspan id="g6"> ,aš nekalta, kad traukiu, kaip magnetas vyrus, tai jis prie manęs lenda, -pasakė pabandydama įsijausti į spektaklį, nes stebėdama žemę, buvo nemažai tokių mačiusi. Be to tai buvo galimybė atsikratyti to įkaušusio diedo.
Mėlynakiui stumtelėjus diedą ir prisėdus šalia jos pasijuto daug saugesnė. Ypač, kai pažadėjo nukapoti tam seniui galūnes.
Spektakliui tęsiantis ir vaikinui prisistačius mergina palinko į priekį ir tyliai, tarė,-Malonu susipažinti aš Eleonora. Labai tau ačiū, gelbėji mane, -pasakė jam nuoširdžiai. Tuo tarpu tas girtuoklėlis matyt nesiklausė, ar nenorėjo girdėti nei vieno Alexanderio žodžio. Tad užuot nuėjęs savais keliais,kur buvęs,kur nebuvęs, vėl kaip,koks prielipa prislinko prie jų ir ėmė vapėti " ei gražuole duosi bučki, o tu visčiuk, man neaiškink. Aš noriu sitos paukštytės. Tad traukis" -pasakė sunkiai apversdamas liežuvį ir stumtelėdamas Alexander sugriebęs Eles ranką už viršutinės dalies, ėmė kišti savo smirdantį snukį prie merginos lūpų, o kita ranka kėsinosi į jos krūtinę. Merginą iš skausmo sucypė, nes ranką jis tikrai suspaudė, gan stipriai. Ir kiek galėjo laisva ranka stūmė jo veidą toliau nuo savęs, o kojom bandė spirti jam. , Bet jai sunkiai sekėsi pijokas buvo velniškai stiprus.

'cause now I'm stained by you like a coffee ring upon this table I'm unstable, I am stained by you Like a goddamn soldier that just can't forget the battle.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 10 19, 2017 6:57 pm

Aleksas mandagiai šyptelėjo, kai mergina prisistatė ir dar padėkojo. Jis gūžtelėjo pečiais, it nebūtų už ką dėkoti, o tada anas užsimanė pratęsimo. Arba kaulų lūžių. Esmė ta pati. Kai jis vėl ėmė dėlioti rankas kur nedera, Alexanderis per akimirką atsikėlė ir paprasčiausiai sugriebė vyrui už nykščio, atlauždamas jį ir išgirsdamas šlykštų trakštelėjimą. Vyras sustugo iš skausmo ir siuto, paleisdamas merginą ir atsisukdamas į Aleksą.
- Manieros kuria vyrą, - tarstelėjo, o tada paleidęs jo ranką staiga užsimojo ir kabliavo į žandikaulį taip, kad šis irgi trakštelėjo. - Dink iš akių, - praktiškai spjaute išspjovė ir koja dar kirto per blauzdas. Vyras susmuko, o vaikinas pasilenkė. - Padėti ištempti ar pats iššliauši? - draugišku tonu pasiteiravo. Gulintysis praktiškai tratėjo iš pažeminimo ir nervų, norint pribaigti jaunesnįjį, bet jau ir taip kaip dieną buvo aišku, kad nieko nebus, net ir jo apsemtoms smegenims. Kai vyras pajudėjo durų link, Aleksas linktelėjo, tarytum anas būtų priėmęs tinkamą sprendimą.
Jis grįžo į savo vietą, timptelėjo švarko skvernus ir į delną paėmė martinio taurę, nugerdamas gerą gurkšnį.
- Tai kur mes baigėm?.. - it pametęs mintį lengvai šypsodamasis pažvelgė į merginą. - Tu sveika? - jau rimčiau pasiteiravo.

there was a war inside me, begging for peace and now that war is over. I'm happy to report that my inner child is still ageless. i'm gonna laugh and live, and love, and dream, and guide you whenever you need me. and i'm tired oh their stories,
let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t10673-we-re-riding-into-the-dark-
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 10 19, 2017 8:22 pm

Mergina stebėjo, kaip Alexio sutvarkė tą vyrą. Jos nebaugino kaulų trakštelėjimo gardai. Galbūt tai buvo bruožas paveldėtas iš tėvo, kurio ji niekada nepažinojo, o gal tai buvo tiesiog panieka vyrui kuriuo šlykštėjosi ir kiek bijojo.
Matydama, kaip Alexio paauklėdamas diedą išgrūdo iš baro lengviau atsikvėpė. Ji žavėjo vaikinu. Jis jai priminė tikrą alfą. Juk Alexander buvo pirmasis vaikinas, kuris ją apgynė. Todėl mergina jautėsi puikiai.
Paklausta, kur jie baigė pažvelgė į jo akis,- aš dėkojau tau jog mane apgyniai. Niekas iki šiol nėra to daręs, -prisipažino,jam, kiek nedrąsiai,bei nuleido akis. Mėlynakiui pasidomėjus ar ji sveika linktelėjo galvą,- viskas gerai, o ir mėlynės neturėtų likti. Gal nuskambės keistai, bet dar nežinau, kaip mano kūnas reaguoja į viską žemėja. Eleonora jautė, jog gali pasitikėti vaikinu, todėl po truputi ėmė jam atsiverti.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 10 20, 2017 6:16 pm

Aleksas klausėsi merginos, kai netikėtai išgirdo kažką, ko taip įprastai neišgirsi. Jis nugėrė dar gurkšnį martinio, pastatė stiklą ant baro ir kiek smalsiai pakreipė galvą.
- Atleisk, aš ne taip išgirdau, ar tu pasakei "kaip reaguoja į viską žemėje"? - jis lengvai papurtė galvą ir nuoširdžiai susimėtė. Regis, ji taip ir sakė. Žinoma, kai egzistuoja įvairiausių rūšių toje pačioje Žemėje, tai jau jo nestebintų, jei kas nors čia atkeliautų bent iš ateities ar, dar geriau, iš alternatyvios planetos. Taip, Alexander iš dalies buvo moksliukas, kuris dievino mokslinę fantastiką.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 10 20, 2017 10:11 pm

Paklausta,ar jis gerai išgirdo mergina nedrąsiai linktelėjo galvą,- Taip neesu iš čia. Žemėja aš tik pirmos dienos. Tik nepalaikyk manęs beprote,bet gimiau ir užaugau alternatyvoje visatoje. Viena vadina ja rojumi,o aš vadinau ją kalėjimu. Matai viską,kas vyksta žemėje,tačiau,niekas nemato tavęs,ir negirdi. Buvau jame 3000 metų. Nei draugų,nei meilės. Buvau įkalinta jame su mama ir jos draugu. Tad tu pirmas vaikinas su kuriuo bendrauju,-pasakė pažvelgdama į jį. Mergina bijojo viską sugadinti,pasirodyti nenormalia. Tačiau širdis sakė,kad jis supras ir priims ją tokią kokia ji yra,kad patikės ja.
Gurkštelėjusi šampano pažvelgė į jo akis,- Tikiuos viskas neskamba kvailai ir tu manimi tiki?- paklausė jo nedrąsiai. mergina už viską labiausiai bijojo būti atstumta neišklausyta ir palaikyta nenormalia. Ypač,kai jautė vaikinui artumą,už tai,kad jis ją apgynė ir saugojo. Jos širdis daužėsi it pašėlusi. Ji nesuprato,aks jai darosi,tokio jausmo ji niekada nejautė. Jis buvo keistas ir malonus.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 10 22, 2017 4:36 pm

Jis akylai žvelgė į merginą ir dėliojosi taškus ant "i". 3000 metų. Rojuje. Vaikinas krenkštelėjo ir nugėrė gerą gurkšnį savo gėrimo.
- Ne, aš tavimi tikiu, - jis linktelėjo, matydamas, kad ji nedrąsiai abejoja. - Tikiu. Tik... buvai ten su mama? - jis pasiteiravo lengvai nusišypsodamas. - Turbūt nebuvo vieniša. Kuo vardu tavo mama? - jis pasiteiravo, stengdamasis išlaikyti mandagų pokalbį.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 10 22, 2017 7:43 pm

Vaikinui paakius,jog juo tiki lengviau atsikvėpė ir pajuto palengvėjimą,- Maniau ,jog palaikysi mane beprote. bet ačiū Dievui patikėjai,-pasakė pažvelgdama į vaikiną.
-Buvau su mama ir jos draugu. Bet vistiek jaučiausi vieniša. Pavydėjau to,ką mačiau šiame pasaulyje. troškau viską patirti,-paaiškino jam savo vienatvės priežastį.
Paklausta,kuo vardu jos mama truputi nustebo,- Kodėl klausi?-kilstelėjo antakį susidomėjusi,nes ji tikrai nesuprato,kam jam ,jos mamos vardas

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 10 22, 2017 9:43 pm

- Dar ne tokių dalykų girdėjau. Ir panašių, tad supratau, kad šitam pasauly ir taip labai daug neįmanomų dalykų, - nuoširdžiai atsakė pabaigdamas savo martinį ir žvilgsniu paieškodamas barmeno, it prašydamas dar vieno. Tokiems pokalbiams, kaip šių dviejų žavingų jaunuolių reikėtų daugiau gėrimų.
Jis kiek suraukęs antakius pažvelgė į merginą. Kuomet jo visą gyvenimą siekiamybė tebuvo šeima ir motina, jis akimirką nesuprato merginos jausmų, bet galiausiai įsivaizdavo save jos vietoje ir pagaliau suprato.
- Bet juk ištrūkai, dabar galėsi viską patirti, - linktelėjo nusišypsodamas, o po to ramiai atsakė. - Girdėjau istoriją apie kitus žmones, nusiųstus į alternatyvią planetą. Žinau, keistai skamba, ten ne viešbutis, bet esu kažkada girdėjęs. Man įdomu ar jūs dar vieni ir kas su jumis taip pasielgė, - jis gūžtelėjo pečiais visiškai paprastai paaiškindamas. Alexanderis tikrai neturėjo jokių blogų intencijų.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 10 22, 2017 10:52 pm

Vaikinui pasakius,jog anot jo čia labai daug neįmanomų dalykų šyptelėjo ir baigė savo šampaną , bei užsisakė martinio.
Vaikinui pasakius,jog dabar ištrūko ir galės patirti trūktelėjo pečiais. Juk viskas buvo taip sudėtinga. Jai reikėjo pritapti ,o tai buvo labai sunku.
-Nežinau,galbūt ,žmonės čia labai žiaurūs. Pirmą dieną,kai ištrūkau visi žiūrėjo į mane kreivai,juk neatrodžiau,kaip jie. Nieko nežinojau.Girdėjau,vien užgauliojimus ir įžeidinėjimus. Niekas į mane nei akies krašteliu nepažvelgė nenorėjo kalbėtis. Čia reikia pritapti,o tai labai sunku. Be to neturiu normalių namų,nei tėčio,o tas labai sunku.Viską padaryčiau,kad jį rasčiau,-prisipažino mergina Alexanderiui.
Išklausiusi jo versijos apie alternatyvų pasaulį atsidusi,- Na aš ten gimiau,todėl žinau,ką pasakojo mama ir Elijus. Mačiau tik juos. Žemę stebėjau,kaip šmėkla, mačiau visus,o manęs nematė niekas,kartu buvau čia ir kažkur kitur. Apie ištrėmimą žinau tik tiek,jog tai padarė ragana,kuri buvo tėvo buvusi,jis ją paliko dėl mano mamos. Tad toji iš pavydo,kad mano mama ištekėjo už tėčio,ir laukėsi manęs ištrėmė,ją,o kartu ir mane. Tapau atpirkimo ožiu. Nežinau jos vardo,tik tiek,kad ji ragana,kuri draugavo su vilkolakiu. Daugiau nieko nežinau,nei Elijus,nei mama nesakė jos vardo,-atsiduso mergina,o tada sukaupusi visą drąsą prabilo,- Aš labai bijau pilnaties,nes esu vilkolakė. Bijau ką nors nuskriausti,nežinau,kaip mano kūnas reaguos čia,-pasakė vaikinui didžiausia savo baimę.

Atgal į viršų Go down
Giedrės

ALIAS :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 10 22, 2017 11:03 pm

Ir štai atėjo akimirka, kai vaikino baimės pasiteisino. Jis ėmė gelbėti tą, kurios net nenumanė galėsiantis gelbėti. Net nemanė, kad galėtų pažvelgti ton pusėn. Jis pastumdė martinio stiklinę, kol šioji dėliojo karčius žodžius apie jo mamą. Vaikinui truputį sudirbo žandikaulis, bet jis galiausiai tik atsikvėpė. Kai mergina prabilo apie savo baimes, jis pakėlė akis į ją.
- Nori duosiu kelis patarimus apie Žemę? Negalima visiems pasakoti kas esi. Gali atsirasti ir nedraugiškų žmonių. O pilnaties nebijok. Ji ateis ir praeis. Vis vien nieko pakeisti negalėsi, - jis gūžtelėjo pečiais ir stumtelėjo martinio stiklą. Šis nulėkė per toli ir sudužo. Alexanderis dar padėjo stambią kupiūrą, kad sumokėtų už sudužusią stiklinę.
- Aš savo tėvo irgi nepažįstu, bet abejoju ar tai praradimas. Ypač po to, kai mano mama nuo jo išsigelbėjo. Kai jis mus paliko. Ir ji ne keršydama, o darydama ką privalėjo jo naująją meilę pasiuntė ten, kur jai ir vieta, - jis atsakė sunkoku tonu, bet karčiai pažvelgė į merginą. - Neatrodai bloga, tačiau čia mūsų draugystė ir baigsis. Negaliu klausyti kaip kaltini mano mamą, - jis atsainiai šyptelėjo, o tada atsikėlė. - Dar vienas patarimas - jei nori likti saugi, į barus nevaikščiok. Vyrai nevaldo rankų, - pratarė nuoširdžiai, nes jam vis dar buvo gaila jos dėl to, kaip tas vyras prie jos lindo, tačiau Alexanderis neketino likti ilgiau. - Buvo malonu susipažinti, sese, - karčiai tarstelėjo linktelėdamas jai ir ištiesė ranką atsisveikindamas.

let's write our own.
Atgal į viršų Go down

CREDIT : sunsain
ALIAS : Lauryna
OTHER CHARS I HAVE : pasimečiau
CLAIM : Colton Haynes ♥
IN RELATIONSHIP W/ : One and only - Nova <3
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 11 01, 2017 6:35 pm

Praėjo ilgas laiko tarpas kai Benjaminas rodėsi kokiame nors klube ar bare. Vyras po truputi stengėsi surimtėti, būti geru pavyzdžiu, o ir alkoholį sumažino. Tačiau šiandien buvo velniškai sunki diena, eidamas gatve link namų, jis užmatė neblogai atrodantį barą ir nieko negalvojęs užėjo į vidų. Viena stiklinė viskio, juk nieko nenugalabis? Su tokiomis mintimis Benas iš kart nužengė prie baro, atsisėdo ant laisvos kėdės ir barmenui parodė du pirštus, lyg slaptas kodas buvo, kad atneštų jam stiklinę viskio. Gavęs iš barmeno gėrimą, linktelėjo jam padėkodamas ir nieko nelaukęs užsivertė taurę nugerdamas jos pusę, po gurkšnio padėjo taurę ant baro ir užsižiūrėjo tiesiai į barą, lyg būtų užhipnotizuotas.

- a magic world in my baby's arms -
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/

CREDIT : painofchoco, starboy
ALIAS : D
OTHER CHARS I HAVE : twitchy witchy girl and willy wonka
CLAIM : Benedict Cumberbatch <3
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 11 01, 2017 7:03 pm

Vos įžengusi į prieblandoje skęstančią patalpą, moteris giliau įkvepia ir sunkiai nurijusi seiles stabteli greitai apsidairydama. Jau kurį laiką šitam mieste yra apsistojusi, tačiau vien žinia, kad jame yra ir jos Dimitrijus, kasdien vertė širdį plakti neramiau. Moteris negali paaiškinti, kodėl nebando susirasti jo - na, galbūt viena iš priežasčių būtų ta, kad sunku įsivaizduoti tą motinos ir sūnaus susitikimą, prabėgus kone trims tūkstančiams metų? Juk jis turėtų nekęsti jos...
Galbūt bandydama nutildyti visas šitas mintis, Chrysanthe ir atsiduria bare, esančiame netoliese jos namų. Neskubėdama nužingsniuoja link baro ir stabteli greta į kažką atidžiai užsižiūrėjusio vyro. Pagavusi barmeno žvilgsnį, užsisako sau dvigubą viskio be ledo, o tuomet atsikrenkštus nuleidžia žvilgsnį į savo nagus. Kūnu nuvilnija keisti šiurpuliukai, kitokie, negu įprastai, kai moteris pajaučia šalia savęs esant raganiui. Šis, rodos, buvo ypatingai stiprus ir...kažkoks kitoks. Bet juk tai negali būti paprasčiausias barmenas? Ne, būtų nelogiška. Ir kaip tik tą akimirką moters žvilgsnis užkliūna už greta sėdinčio vyro. Tą akimirką viskas aplink nutyla, viduje tuo pat metu ir kyla chaosas, ir visas bardakas susidėlioja į vietas. Tai jis.
 - Atleiskite... - net nesusimąsčius prabyla, atkreipdama į save sūnaus dėmesį, o tuomet susivokia, kad turėtų pratęsti kažkaip pokalbį, bet...kaip? - man atrodo, jums iškrito, - kaip išsigelbėjimas sušviečia ant grindų, šalia kėdės, gulinti nedidelė juoda piniginę, kurią greitai Chrysanthe pritūpus ir pakelia nuo grindų bei ištiesia Dimitrijui, žvelgdama tiesiai jam į akis ir jausdama, kad net galva sukasi.

Oh, hell! What does that matter? So we go round the Sun! If we went round the Moon, or round and round the garden like a teddy bear, it wouldn’t make any difference

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down

Baras
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next