rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kiemas/Sodas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Giselle Sevill-D'aramatiz
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
City : Čikaga
Amžius : 20/3000
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Sk. 09 10, 2017 5:47 pm

Žinoma jog Selenė netikėjo genties šamano žodžiais , tačiau pamačius negyvą kūdikį jos širdis tarsi numirė antrą kartą . Tą akimriką ji nebuvo stabili jog sugebėtų išsimastyti , jog tai tiesiog neįmanoma ar ją kažkas apgaudinėja . Nebuvo tam laiko , gilus sielvartas apėmė jos kūną ir mintis , neleidžiantis mąstyti blaiviai , - O ką turėjau papasakoti? Kaip beviltiškai patikėjusi meile pastojau o vaiko tėvas papustė padus? Mirė ? Ar buvo paveiktas Luciaus? Ką galėjau pasakyti Innez? – ši atsiduso , - Juolab , jog tuo metu kai pastojau tavęs dar net nepažinojau ,buvau labai jauna , - ištarusi tai kietai sučiaupė lūpas . Skaudėjo vien tik kalbėti apie tai , prisiminimai išviso pjaustė iš vidaus drąskydami sielą . Visgi net po šitiek metų ir po visko ką teko patirti ji neišmetė pirmągimio tėvo iš savo širdies , nors ir mėgina vaidinti laimingą gyvenimą su kitu vyrų , tokios meilės kaip jautė vilkui ši nejautė daugiau niekada ir niekam .
Paklausta apie Maru ši atsimerkė , pažvelgė į seserį ir giliai įkvėpusi ištarė , - Ir nenorėjau tikėti , jie įdavė į rankas man negyvą kūdikį . Tuo metu man buvo persunku suvogti jog kažkas negerai , skausmas buvo stipresnis už sveiką protą , - atsiduso, - Maru buvo vyriausias Genties šamanas , glaudžiausi pas juos kurį laiką . Kai sužinojo jog laukiuosi hibrido manimi rūpinosi , globojo . Žadėjo padėti išgyventi gimdymą , nes neštumas buvo begalo sunkus , - akimirkai nutilo , - Tačiau gimdymo metu kažkas atsitiko , mačiau tik tamsąaplinkui ir jo rankas įduodant man vaiką . Aš nežinau , kas tada nutiko , tačiau nejaučiau jo magijos . Nejaučiau nieko tiks kausmą ir netektį , - išpūtė orą pabaigusi kalbą ir tik po visų savo žodžių teikėsi pažvelgti sesei į akis , - Žinau , - ištarė tvirtai , ramesniu balso tonu jai prakalbus apie pasakymą Charliui . Žinoma Gisellė nebuvo kvaila , žinojo jog amžinai su melu negyvens , o ir pilvas ims greitu metu matytis , - Tieisog nežinau kaip , nes jis nepakels fakto jog paslydau , nekenčiu savęs už savo poelgį . Ir žinoma , Benas , - ji vėliai nusuko žvilgsnį į kitą sodo pusę , - Nežinau ką daryti Innez, kaip neskaudinti nei vieno iš jų , - gūžtelėjo petukais , - O ir vaikas , kuris nenoriai mane grąžina į laikus kai jau vieno netekau . O jai neteksiu ir šio?, - po klausimo ši spustelėjo Innez rankas ir pažvelgė vėliai jai į akis , - Žinau , ir esu dėkinga už tai . Myliu tave begalo , - ištiesų Selė begalo džiaugėsi turėdama seserį , kitokiu atveju liktu viena vyrų apsuptį ir visai išeitų iš proto, - Gana apie mane , kaip tu laikaisi?, - tarė bandydama pakeisti pokalbio temą .

feminism means gender equality;
whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aurora Morana Carell
She is like snow: beautiful but cold
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Sk. 09 10, 2017 8:24 pm

- Viską, tau reikėjo man papasakoti viską!! Gal aš ir nebūčiau sugražinusi tavo vaiko, gal tau nepagerėtų, kad visi, atsakingi už tai kenčia, tačiau bent jau būčiau galėjusi būti šalia. Nesvarbu kiek laiko praeina, toks skausmas nepasimiršta, tačiau būčiau galėjus tau jį palengvinti,- Inesa nenorėjo rėkti, tačiau nė pati nepajuto, kaip pirmasis sakinys, paliko moters lūpas kiek garsesniu nei įprastai. Akimirką susiturėjusi, bei visa kitą išsakiusi, kaip įprasta, tyliai, Inesa atsiduso. Ji per daug knibinėjosi po praeitį, kurios, net originalės, nesugeba pakeisti, tačiau, moteriai kitaip nesigavo. Visa jos šeima gavo kentėti dėl vienokių ar kitokių dalykų, tad Methuseloje užgimė karė, ketinanti susidoroti su kiekvienu, kas kada nors buvo prisidėjęs prie Methuselų skausmo, netekčių ir kančių.
- Aš nepatikėsiu, kad tavo vaikas mirė. Aš tikiu, kad jis išgyveno, galbūt, jį kažkas išaugino. Surasime, jį, patikėk manimi,- ne, Inesa nebuvo kvaila naivuolė, nemėgino seseriai paglostyti širdies gražiais žodžiais. Raganiaus mirtis nebuvo įmanoma, tai, ji žinojo iš tiesų. Tas vaikas, kažkur turėjo augti, kažkur pasidėtų, tad dabar prie Aleksandors paieškų prisidėjo ir dar vieno vaiko paieška. Nebus lengva, tačiau nebus ir neįmanoma.
- Nebent, jis žuvo užaugęs. Nebent jį kažkas nužudė. Bet kokiu atveju, mes jį surasime, kartu,- padrąsinančiai nusišypsojusi, Inesa pagaliau atsistojo, nenorom, tačiau paleisdama Selenes rankas.
Beno, Čarlio ir vaiko, kuris dar nebuvo nė matomas reikalas buvo painus, tačiau Methusela suvokė, jog į tai neturi teisės kištis. Tai, Giselės reikalas, o ji, kad ir nesinori pripažinti, jau didelė mergaitė.
- Gal tai ir tebuvo klaida, tačiau tai geriausia klaida tavo gyvenime. Aš tikiu, jog priimsi teisingą sprendimą, tiek vyrukų, tiek savo vaiko labui. O koks jis, žinai tik tu. Aš padėsiu kuom galėsiu, tačiau su savo vyrai turėsi išsiaiškinti pati,- dabar, jau nieko nebepakeisi, belieka suktis iš padėties. Parodydama savo paramą, Inesa, susidėjo rankas ant klubų, vis dar stebėdama seserį, bei jausdama nemalonias skruzdėlytes ant nutirpti spėjusių kojų. Daramatiz pareiškus baimę dėl vaiko, Methusela lengvai pasilenkė arčiau sesers, suimdama jos skruostus ir pakeldama veidą aukštyn.
- Tavo vaikui viskas bus gerai. Tavo abiem vaikam viskas bus gerai, girdi mane?,- originalė tikrai nenorėjo kurstyti Selenei netikrų vilčių, o tai ką ji sakė, tai tebuvo tvirtas įsitikinimas, kurį, iš jos atims tik pirmojo vaiko kapas, kaip įrodymas, kad viskas tikrai baigta. Inesa dar kartą padrąsinamai nusišypsojo seseriai, bei lengvai paleido jos veidą, šiek tiek atsitraukdama. Visai netrukus, pasigirdo kitas Selenės klausimas, kuris nupūtė tamsiaplaukės šypseną ir gerą nusiteikimą. Akivaizdu, jog jauniausioji Methusela norėjo pakeisti temą, tik šį kartą, gal ne į tą pusę.
- Lucius grįžo...,- gal, tai ne laikas ir ne vieta, dalintis savo asmeninėmis bėdomis, kurios, atsivijo Inesą į Čikagą. Tačiau šis svarbus faktas turėjo rūpėti ne vien Inesai bet ir Selenei.
Atgal į viršų Go down
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Pir. 09 11, 2017 9:24 am

Taip galbūt Selenė ištiesų turėjo viską papasakoti seseriai , tačiau to nepadarė . Begalinį skausmą ir širtgėlą ji paslėpė giliai savyje . Užsidarydama nuo išorinio pasaulio , savo skausmu gyvendama viena . Tai buvo sunku , tačiau nevertėjo į savą širtgėlą velti kitų ž,oonių ir ant Innez pečių užkrauti dar ir savo problemas , tai buvo priežąstis kodėl Selė tik dabar užklupus audrai gyvenime prasitarė apie nutylėtus faktus .
Po Sesers paskątinančių žodžiu ši nusišypsjo , iųštiesų norėjo tikėti ja ir atgaivinti prarastą tikėjimą dėl sūnaus išgyvenimo . Tai buvo sunku , kai nejauti savo vaiko givybės , kai kažkas taip smarkaii pasityčioja iš tavo jausmų atimdamas gyvenimo džiaugsmą , bet Selė tikėjo seserimi , begalo norėjo tuo tikėti todėl po jos žodžių tik linktelėjo ir pažvelgė į Seserį iš kurios lūpų išskriejo keiksmažodis , - Ir kodėl tas šuo negali likti savoj šunidėj , - burbtelėjo gilia įkvėpdama . Ji , taipogi nekentė Luciaus labiau nei seserų , jis galimai atėmė iš jos laimę , gyveniumo džiaugsmą ir nudaigojo arba atkalbėjo jos mylimąjį nuo buvimo su ragana . Ir jis sąrašę buvo pirmas kurį Selenė norėjo pakasti nešventintoj žemėj , - Kada? Mateisi su juo? , - atsistojo ir priėjo prie sesers , tarsi per akimirką iš Selės veido dingo liudesys ,ašaros ir bet kokios emocijos apart pykčio kuris ddegė jos akyse .

whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Antr. 09 12, 2017 3:00 pm

Tokia jau ta Inesa buvo: visada viską aukojo dėl šeimos ir jos gerovės. Kartais, net savo pačios laimę. Ne, medalio, pagyrų ar kažko ypatingo nesitikėjo, nereikalavo, net nenorėjo. Šeimos laimė moteriai buvo svarbiausia visko. Bent jau dažniausiai. Todėl, Inesa būtų išsprendusi tą Selenės bėdą ir dešimt kitų. Tačiau, laiko nebeatsuksi, ir nieko nebepakeisi. Ragana suprato seserį, jos skausmą, širdgėlą, juk pati tai yra patyrusi, ir apie tai mažai kam pasakojusi. Daugumai, pasakius Alexandros vardą, jie net nežinotų kas ji tokia. Kad ir kaip bebūtų, vyresnėlė vengė toliau judinti šią temą, ypač, kai atsirado nauja. Lucius. Tokios sesers reakcijos paminėjus to vyro vardą Methusela nesitikėjo, tačiau per daug ir nenustebo. Vilkolakis yra padaręs ne vienam gentainiui, net šeimos nariui bloga. Jis sugebėjo nužudyt savo paties brolį, apimtas kvailų pavydų ir nereikalingos neapykantos. Kreivai šyptelėjusi po sesers komentaro, Inesa linktelėjo galva.
- Taip, turėjau šį nemalonų susitikimą. Jis drįso mane pakviesti su anonimine žinute, įsivaizduodamas kad yra pasaulio valdovas. Jei jis bus protingas ir paklausys mano patarimo, leisiu jam gyventi, jei ne, įgrūsiu jį atgal iš kur atėjęs.- tvirtai, tuo pačiu griežtai prabilusi tamsiaplaukė, savo žodžiais parodė, kas čia ima viršų. Ji niekad nebijojo Luciaus, niekada tikriausiai ir nebijos. Jei kadaise, jai prireikė visų seserų jo sielą įgrūsti į kalėjimą, dabar, orginalė nė neabejojo kad sugebėtų tai padaryti viena.
- Tik nesuprantu kaip jis ištrūko lauk.... Tai turėjo būt neįmanoma... nebent.... ne... to negali būti,- pasididžiavimą savimi pakeitė nerimas. Lucius galėjo rasti kelią į žemę susilpnėjus burtams, o tai galėjo nutikti, tik žuvus vienai iš seserų. Tačiau to tikrai negalėjo būti. Inesa juk būtų kažką pajautus...
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Antr. 09 12, 2017 3:58 pm

Selenė įdėmiai klausėsi sesers žodžių , žinoma apie Lucių sklandė ne patys geriausi gandai tačiau seserys akivaizdu buvo per daug smarkiai pačios susietos su pasaulio karaliumi bandančiu būti vilkolakiu , kurio galvos dabar nori visos Methuselah ir pati Selenė už jo padarytas nuodėmes, tai buvo priežąstis kodėl iš kaleimo paspruko visi , Daramatiz buvo sugalvojusi jam neblogą mirties plana , - Na džugu , jog pagaliau teikėsi pasirodyti , - tarusi caktelėjo liežuviu . Ilgus metus Selė ieškojo netik seserų tačiau ir pačio pirmojo vilkolaio sąskaitoms suvesti , - Ir kaip sekėsi susitikimas?, - pasidomėjo , visgi buvo įdomu ką jis galėjo papasakoti seserei ir ko iš jos norėjo , po visko ką yra gyvenime padaręs.
Tik po to kai sesuo pradėjo kalbėti apie jo išsilaisvinimą Selė giliai atsiduso, - Aš jį išleidau , kaip ir visus kitus , - tarė net negalvodama , žinojo jog sesuo ims niršti ir bus nepatenkinta tokiu Selenės poelgiu tačiau laiko atgal neatsuksi o ir pati moteris nebūtų dariusi nieko kitaip, - Sunaikinsime jį , tačiau neužrakinant kvailame kalaime . Žemėje jam bus daug blogiau , - caktelėjusi liežuviu kiek pasitraukė nuo sesers prie rožių krūmo iš kurių vieną nuskynė , - Jis nebėra toks nepakartojamas kaip ankščiau , laikai keitėsi . Mūsų dienų gaujos stiprios , vieningos . Įtariu susitiko su tavimi ,nes neberanda sau vietos? ,- atsisukusi klustelėjo .

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Antr. 09 12, 2017 4:51 pm

Selenė iš tiesų gana neblogai pažinojo vyresnę seserį, todėl ji nė kiek neklydo, jog Inesa pasius po šitų nemalinių naujienų. Sąskaitas suvedinėti su Luciumi, Methusela tikėjo, galinti viena, juk, Morgade, ją įskaudino labiausiai. Nėra baisesnės nuodėmės už sudaužytą širdį, ir nėščią jos savininkę.
- Tu padarei... KĄ???- jei prieš kelias sekundes Inesa buvo atgavusi ramybę, tai dabar jos nebeliko nė kruopelės.
- Dėl dievo meiles, Selene, kiek dar kvailysčių esi pridariusi??? Tu neturėjai jokios teisės kišti nagų prie burto!!,- nebuvo galima tai pavadinti rėkimu, tačiau Methusela tikrai buvo nepatenkinta. Nė nepajutusi, kaip ėmė vaikščioti pirmyn atgal, dviem pirštais liesdama savo kaktą, tamsiaplaukė akmirką virškino informaciją, bei galvojo ką atsakyti seseriai.
- Tu žinai ką jo siela veikė tame, kaip vadini kvailame kalėjime? Aš jį įkalinau tenais, ne šiaip sau. Tris tūkstančius metų jis sėkmingai gyveno savo stebėdamas mylimosios Athenes mirtį. Tai pati geriausia bausmė jam, kurių velnių...?- užuot burnojusi toliau, sustodama išdėstė viską seseriai, su akivaizdžia panieka ištardama Athenes vardą. Jei ko nuošrdžiai Methusela ir nekentė tai būtent tos merginos, per kurią, vilkolakis sudaužė raganai širdį. Giliai įkvėpdama ir šiek tiek nusiramindama, Inesa priėjo arčiau sesers.
- Paklausyk manęs, Selene. Lucius nemirs. Jis grįš iš kur atėjęs. Mirtis jam bus išsivadavimas, o tas kalėjimas, amžina kančia. Net nemėgink kišti prie jo nagų. Lucius mano, ir aš su juo susidorosiu pati, girdi mane?,- griežtumas maišėsi su tuo taip įprasta ramiu šnekėjimu, ir tai, buvo tarsi paliepimas, jaunėlei nelysti ten kur nereikia.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Antr. 09 12, 2017 5:13 pm

Taip Selenė pažinojo savo seserį ir žinojo jos sekančią reakciją po išsakytų teiginių. Nebuvo ko nustebti , galbūt sesers vietoje ji būtų pasielgusi taip pat , nors Selė ir pasižymėjo kantrybe ir vidine ramybe kalbant apie nemalonias situacijas. Tačiau kaikurie ištarti žodžiai Daramatiz nepatiko , tai kad Innez turėjo reikalų su juo nereiškė jog nukentėjo nuo jo viena , jis savo gyvenime paliko daug aukų ir sugriautų gyvenimų , - Neturėjau? O kas gali man tai uždrausti , jog si mano sesuo ir aš tave begalo myliu . Tai nesuteikia tau teisės man aiškinti ką galėjau daryti ir ko negalėjau , nesi mano motina Innez, - ši ramiu ir šaltu veidu tarė žodžius , nenorėjo jog jie skambėtų atgrąsiai ar šiurkščiai , tačiau jie buvo gryna tiesia . Selenė buvo jai dėkinga už viską tačiau jai pačiai teko iškesti neką mažesnį skausmą vienai , Innez bent seseris turėjo o tuo metu kai visas gyvenimas griuvo Selenai iš po kojų neivieno žmogaus šalia nebuvo , -Ir tai nėra kvailystė jai tai neatitinka tavo standartų , neviskas turi būti taip kaip pasakei tu , - jos šalti žodžiai palikinėjo jos lūpas , nors neatrodė susinervinusi ar paveikta emocijų viduje ji stengsi kovoti su savyje tūnančiu slibinu , kurio išleisti į lauką ji nenorėjo . Nebuvo reikalo , nors Gisellei ir nepatiko pernelyg didelis Innez vadovavimas ji suprato ir ją , juk visą gyvenima turėjo vaidinti mamos rolę , tačiau ne jai o kitoms seserims , - Lucius lygiai taip pat kaip ir tau sugriovė man gyvenimą , sunaikino mano paskutinius sielos ir laimės likučius . Sudraskė širdį ir per jį aš netekau visko . Ne tu viena , kuri patyrė jo blogio prisilietimą ,todėl Innez nepyk tačiau net nežadu nuo jo trauktis , kol jis nedegs pragaro liepsnose supratai? Tik tavo pasirinkimas ar tu būsi su manimi , ar prieš mane , - išpyškinusi žodžius dar pažiūrėjo į seserį giliai įkvėpė ir ėmė lėtai žingsiuoti namo link . Abi buvo begalo stiprios raganos , todėl kovai čia vietos nebuvo . Nes ji testusi galbūt amžinai.

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Št. 09 16, 2017 5:07 pm

Inesa neatsiliko nuo sesers, ir nieko nelaukdama ėmė žingsniuoti kartu su ja artyn namo. Taip, galbūt kartais, o gal dažniau nei kartais, ši ragana sau leido kiek per daug. Tačiau, juk būtent dėl to, moteris niekada nebuvo pamiršta, o jos vardas iki šiol yra minimas raganų šeimose. Kai abi moterys priartėjo prie namo, Inesa suėmė sesers ranką, ją sustabdydama.
- Mažyte, Lucius sugriovė daug gyvenimų, atėmė daug gyvybių. Ne vien aš ar tu troškta jo mirties. Ir aš tai suprantu. Tačiau.. dabar turiu kitų reikalų, ir aš noriu, kad pagalvotum apie tai, jog mirtis jam bus išsilaisvinimas, ir mes, kartu, tu ir aš, galime jam atkeršyti taip, jog jis kankinsis tiek, kiek tik egzistuos.,- iš tiesų Inesa nesutiko su Luciaus mirtimi, mat tai buvo kiek per lengva. Vis dėl to po tokių naujienų kupinos dienos, užsikrauti dar vieną bėdą ant savo, ar juolabiau nėščios sesers pečių buvo neistinga.
- Aš tave myliu, ir tu tikiuosi tai žinai. Pažadu, jog be tavęs nelysiu prie Luciaus, tačiau tu man turi pažadėti tą patį. Mes su juo susidorosime kartu. O kolkas, aš noriu, jog nesinervuotum be reikalo ir pailsėtum. Tai kenkia kūdikiui. O juk noriu, jog mano sūnėnas ar dukterėčia gimtų stiprus ir sveikas, tiesa,- su šypsena veide, ir degančiomis akimis, Inesa išsakė paskutinius pageidavimus, ir švelniai palietusi Selenes pilvą, bei lengvai jį paglostydama delnu, Methusela pakštelėjo seseriai į skruostą, bei apsisukusi, greitu žingsniu nukaukšėjo iki vartų, pro kuriuos atėjo prieš kelias valandas. Dar kelios akimirkos tylos, ir blėstantis variklio kriokimas tik įrodė, jog originalė nuvažaivo tolyn.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   

Atgal į viršų Go down

Kiemas/Sodas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kiemas