rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kiemas/Sodas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Giselle Sevill-D'aramatiz
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
City : Čikaga
Amžius : 20/3000
DC
RašytiTemos pavadinimas: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 10:43 am

Spoiler:

Paskutinį kartą redagavo Selene Giselle D'aramatiz, Tr. 09 06, 2017 10:53 am. Redaguota 2 kartus(ų)

feminism means gender equality;
whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 10:43 am

Kadangi Selės namuose gyveno du raganiai ir pats namas buvo apsaugotas burtu, dažnai grįžinėti į užmiestį jai reikalo nebuvo . Saugiose rankose palikusi namus , galėjo būti rami ir dėl nieko nesirūpinti , tik kartkartėmis užklysti pailsėti nuo miesto šurmulio ar aptvarkyti taip mylimą ir puoselėjamą sodą namo kieme . Selenė nors ir buvo kupina pykčio ir pagiežos , mylėjo gamtą nors jos teikiamos magijos ir neimdavo .
Ši diena buvo begalo graži , šviečianti saulė ir gaivus oras, tobula norint pabūti gamtos apsuptyje , todėl Selė baigusi darbus ligoninėje ankščiau sėdo į mašiną ir tiesiu taikymu nurūko miško keliais į savo privačią rezidenciją papoilsiauti ir žinoma aplankyti savo vyrukų. Kelias buvo gana ilgas , todėl tik po geros valandos Selės automobilio ratai įriedėjo į apsaugotą teritoriją , pati sau šyptelėjo pamačiusi namus kuriuose senokai buvo . Sutojusi ir išlipusi net nerakino mašinos o iš bagažinės išsitraukusi žirkles nupėdino tiesiai prie savo sodo , mėgo pasidarbuoti instrumentais ir pati .

whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
She is like snow: beautiful but cold
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 11:07 am

Inesa tiksliai nežinojo ar ras Selene namuose, ar ne, tačiau nevargdama su sms rašinėjimais ir nelaukdama kvietimo, originalės automobilis didžiuliu greičiu paliko Čikagą ir nuskriejo užmiesčio keliu. per daug trumpesnį laiką, nei paprastai tai įmanoma, Methusela pasiekė sesers rezidenciją, kurios didumas ir didybė švietė net iš tolo. Palikusi mašiną kieme, tvirtai sučiauptomis lūpomis, moteris nepasuko namo link, o pasirinko kelią, aplink namą, vedantį tiesiai į galinį sodą. Eidama tvirtai, ganėtinai greitai, ir akivaizdžiai grėsmingai, ragana mostelėjo ranka, priversdama vartus triukšmingai atsiverti. Nė sekundei nesustojusi Inesa kaukšėjo tolyn, nekreipdama dėmesio kaip vartai lygiai taip pat triukšmingai užsiveria už originalės nugaros. Jau iš tolo pamačiusi Selene, moteris tik dar kiečiau suspaudė ryškiai rožines lūpas, tačiau tempo nesulėtino, kol ją nuo sesers teskyrė vos kelis žingsniai.
- Būk maloni, paaiškink ką visa tai reiškia,- jei paprastai Inesa šnekėdavo taip, lyg būtų užkimusi ir šnabždėtų, jei paprastai balso tonas buvo toks žemas, kad kartais net būdavo keista, jog tokia moteris gali taip kalbėti, tai dabar, Inesos balso tonas pakilo keliais decibelais, jis įgyjo aukštesnių tonų, o dvelkiančios ramybės nebuvo įmanoma rasti su kaupu, iš tiesų, galima net pagalvoti, jog šį, seseriai skirtą klausimą Methuselų pirmagimė išrėkė, nors, bet kuris kitas, to riksmu nepavadintų, tačiau pačiai Inesai toks šnekėjimas nebuvo normalus.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 11:23 am

Lapai jau buvo netarkingai išsikėrioje , kai Selė ėmėsi kruopščiai juos karpyti . Ji mylėjo savo sodą nors kartais dėl laikos tokos ir tekdavo jį šektiek apleisti . Tačiau atvykusi su kaupu juo pasirūpindavo , šis kartas neišskirtinis . Žinoma Selė tikėjosi visą šį kruopštų darbą atlikti tyloje ir ramybėje , pailsint galvą nuo nereikalingos apkrovos kai netikėtai išgirdo tvoros vartus smarkiai besitrenkiant . Giliei įkvėpusi sustojo karpiusi ir pasisuko į garso šaltinį , buvo aišku jog pareina Methuselah , šios šeimos moteryus nemokėjo būti tylios ir ramios , - Sveika Innez , - pasisveikino kai šioji jau stovėjo visai šalimais Daramatiz , - Apie ką konkrečiai tu kalbi?, - kilstelėjo antakį nužvelgdama seserį , ištiesų šiuo metu net nesusimastė apie burtą kurį paleido prieš keletą dienų jog sušauktų seseris , nes jokios blogybės tame nematė apart smagumo kai visos sesutės vėl susirinks viename mieste , - Ir nereikia tokio nepasitenkinimo , aš girdžiu kai kalbama ir tylia , - šyptelėjo padėdama žirkles ant žemės ir susikryžiuodama rankas ant krutinės . Jos balsas buvo pakankamai švelnus ir tylus , žodžiai neskambėjo grėsmingai . Neturėjo jo , tik nesuprato ko sesuo čia reiškia savo nepasitenkinimą .

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 11:35 am

Iš tiesų, nors Selene niekada savęs nelaikė Methusela, ji tikrų tikriausia tokia buvo. Inesa net galėtų lažintis, jog apklausus nepažįstamuosius, jie visi paliudytų jų giminystės ryšį. Visos seserys buvo daug maž panašios, tačiau nors, Inesa nelabai norėjo to pripažinti, Selenė buvo panašiausią į ją pačią. Šnekėjimo maniera, laikysena, net, atrodo, likimas nepagailėjo daugybės iššūkių būtent šiom dviem Methuselom.
- Oh, prašau, tik neapsimetinėk, kad nesupranti,- Inesa jau tvirtai stovėjo netoli sesers, sulenkusi vieną koją, o rankas įrėmusi į klubus, tvirtai sugniaužtais kumščiais. Gal Methuselų vyriausioji negalėtų pakelti rankos prieš savo šeimą, tačiau neaišku, kas gali nutikti Giselės sodui, netyčia, nesusivaldžius.
- Burtas, Selene. Suknistas burtas. Po velnių, kam?,- per tris tūkstančius metų iš moters lūpų nebuvo įmanoma išgirsti tiek keiksmų, kiek dabar, šiame viename sakinyje. Tai, tikrai ganėtinai įsiutino moterį, kurios galva sesuo pasielgė neapgalvotai ir neapdairiai. Labiausiai, Inesa pyko dėl to, kad čia, Čikagoje, ji kūrėsi namus sau, be pykčių ir priešų, be skerdynių ir žudynių, tam, kad jos vaikai pagaliau vėl būtų su ja. Ir kad jiems daugiau nebetektų išsiskirti. Inesa kūrėsi namus sau, kur nebebus jokio nelemto karo. Ne vieną tokį ji praėjo per savo egzsitenciją, tad, kiek gi galima.. Methusela nenuleido akių nuo D'aramatiz, laukdama pasiaiškinimo. To, žinoma ji neprivalėjo daryti, tačiau jei tikrai gerbtų vyriausiąją seserį, kuri jos neapleido net tada, kai jaunėlė buvo išmesta ir palikta mirti, Selene paaiškins kodėl taip padarė.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 11:50 am

Innez imus kalbėti toliau , ir galiausia paiškinus kokia proga šitaip agresyviai įsiveržė į jos namus ir gadina asmeninį turtą , nes beveik garantuotai vartus reikės keisti nes jai nesubyrėjo visiškai tai apsilamdė šimtu procentų . Aišku , pačiai Selei nebuvo suprantama ko sesuo niršta po jos lavinos žodžių ši kelias akimirkas pastovėjo žiurėdama į seserį , - Ačiū , jog paaiškinai . Kas tave neramina , - ši ramiai ištarė žodžius , palyginus su Innez šiuo metu Selė buvo ramumo įsikūnijimas , neturėjo nei noro nei reikalo rėkauti , - Burtas buvo paleistas kaip ir pati supranti , prišaukti visas seseris į vieną krūvą . Ir faktas, jog tu nesi dįta dėl mano gyvenimo iššukių jos yra , ir tavęs šis dalykas neliečia suprnati ? , - ramiai mėgino paiškinti savo tikslus , - Kjaip jau buvau tau minėjusi , jos žlugs . Nesvarbu padėsi man ar ne , neveliu tavęs į tai . Apsisaugok save ir savo namus , tu tą sugebi ir leisk man dirbti savo darbą , - po kelių sekundžių tylos pabaigė savo mintį ramiai įkvėpdama ir iškvėpdama . Ji mylėjo Innez , ji vienintelė buvo šalia jos , kai liko be šeimos . tačiau apie kitas seseris ji negali pasakyti nieko gero ir faktas jog Innez ji priemė į savo mažą šeimos ratą kitoms vietos čia nebuvo , kaip ir ant šios žemės.

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 12:09 pm

Selene šiuo atveju buvo visiškai neteisi, tik to pati nesuprato. Inesa kelis kartus giliai įkvėpė, leisdama sau apsiramtinti. Šis burtas buvo maža priežastis dėl ko originalė užsiuto. Selene buvo palikta, išmesta, ir reagavo ne itin gražiai ar ramiai, suprantama, tačiau skausmas nevalingai persmelkė Methusela kūną. Štai ko galima tikėtis iš paliktos savo pirmagimės. Tai nebuvo maloniausias jausmas. Giliai atsikvėpusi ir ištuštinus plaučius nuo oro, Inesa pažvelgė į seserį.
- Mieloji, nei aš, nei jos neesame kaltos dėl to, kaip pasielgė mama. Aš pati visko gerai nežinau, buvau maža, o mama mirė vos pagimdžiusi tave su Lottie. Neturėjau galimybės jos paklausti, kodėl, ji paliko savo pačios vaiką mirti.. Tačiau turėtum žinoti tai, jog mes, nieko apie tave nežinojome. Tavo vardas, kaip ir gimimimas buvo nutylėtas, tarsi, niekada nebūtum egzistavusi. Jei aš, nebūčiau radusi prieglobsčio miškuose, kuriuose augai, kas žino, ar būčiau kada nors tave pažinusi. Tai ne seserų kaltė, kad niekada nesijautei Methusela. Jos apie tave nieko nežinojo, o jei būtų žinojusios, būtų pamilusios, kaip kad aš pamilau tave,- dabar vyresnėlė, draugiškai, tuo pačiu apgailestaujančiai šyptelėjo seseriai, ir žengusi arčiau jos, uždėjo savo ranką ant pečių.
- Vieninteliai, kurie yra nusipelnę tavo bausmės, tai mūsų tėvai ir Atara. Prieš mirtį tėvą prigavau, ir jis man atskleidė, jog būtent Atara įtikino mūsų motiną palikti tave, neva, tu atneši vien nelaimes.- apie tai Inesa niekada nešnekėjo. Nematė reikalo. Tolygus santykių balansas tarp Selenes ir kitų seserų, visada svyravo per vidurį, tad atverti senas žaizdas moteris nenorėjo.
- Tu jas išsikvietei, puiku, tačiau dėl ko? Kad jos mokėtų už tėvų klaidas? Kad galėtum jom atkeršyti jog jos nieko apie tave nėra girdėjusios? Pasakyk, man Selene, ar palaidoti įsivyravusią ramybę tau yra taip svarbu, jog išdrįsi pakelti ranką prieš savo pačios kraują? Aš jau netekau tiek daug. Netekau, tai kas man švenčiausia- savo vaikų. Nebenoriu netekti nei vienos iš jūsų. Girdi, nei vienos... Tu paleidai į pasaulį originalių magiją, kuri, laiko klausimas, kada privilios ir tuos, kurie trokšta mano galvos... O visi šie metai, per kuriuos iš naujo kūriau namus savo vaikams, kad jie pagaliau būtų šalia, nueis šuniui ant uodegos. Jie negalės grįžti, jei už kiekvieno kampo tykos po padarą, trokštantį ne kieno kito, bet mano galvos...,- balsas atgavo Inesai įprastą ramumą. Ne, moteris nepyko ant sesers, dėl to, ką ši patyrė nuo pat gimimo, jei situacija būtų kiek kitokia, Inesa tvirtai stovėtų sesers pašonėje. Tačiau.. Ji negali stoti prieš kitas seseris, kurias užaugino mamai mirus, kurioms atidavė viską ką turėjo. Dėl kurių paliko Alexandrą ir nebegrįžo laiku, kad ją pasiimti. Liūdesio gaida tai pat buvo jaučiama, šiuo metu, kad ir kaip originalė stengėsi, nemokėjo susiturėti emocijų, ypač, kai kalba pasisuka apie moters norą susigražinti vaikus. Visus. Sukurti jiems namus, mylinčią šeimą, jaukumą. Na, o atrodo, to greitu metu dar nebus.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 3:09 pm

Gisellė klausėsi visų sesers sakomų žodžių nenuleisdama akių nuo vyresnėlės . Tačiau jos mintyse vistiek šėlo savosios teorijos kuriomis ji rėmėsi visą savo gyvenimą , - Aš tavęs ir nekjaltinu , tu buvai su manimi kaip ir aš buvau su tavimi . Nepalikai manęs , supratai ir visada padėjai . Tačiau to negaliu pasakyti apie savo seseris , jai tu mane radai jos irgi galėjo , - gūžtelėjo pečiais . Žinoma , Selenė niekada neklausė Innez ar ši pasakojo savo seserims apie pačios ketvirtos sesers egziztavimą , tačiau tai nebuvo svarbu . Kai nori visada randi , o juolab nors pati Selė ir išsižadėjo savo šeimos pavardės ji būvo vieno kraujo kuris nori nenori yra susietas tarpusavį . Ji jautė gyvas savo seseris , kaip galėjo jos nejausti jos? Klausimų lavinos pynėsi Selės galvoje ,tačiau apie pasidavimą ar atleidimą nebuvo nei vienos , - Aš myliu tave , tu žinai tai . Tačiau mano neapykantos joms net tu negali ištrinti . Aš nežinau , kas buvo mano tėvai ir kaip jie mirė, faktai kalba patys už save Innez , kažkas turi atsakyti už tai , visada būna pasekmės - ji tylia visą tai ištarė nejudėdama , kalbėti buvo sunku . Nes kažkur giliai širdyje galbūt ir ruseno ta maža dalelė jos , kuri norėjo vieningos šeimos net ir po viso patirto siaubo , - Ne tu ir ne jos turėjote išgyventi vienos , jos visada turėjo viena kitą ir tave , - akimirai užtilo gilia škvėpdama , - Turėjo kas gali jas paguosti , būti šalia . Ir niekada apie mane nesusimastė , jai tu sužinojai jos irgi galėjo , - skėstelėjo rankomis stipriai sučiaupdama lūpas , ši tema akivaizdžiai buvo skausminga , - Nenoriu apie tai kalbėti , - tarė smarkiai išpūsdama orą iš plaučių , - O kas liečia tave , aš niekam neleisiu tavęs nuskriausti . Ar tavo šeimos , - galiausia ištarė savo rankas užsidėdama ant dar nesimatančiio pilvo , - O dabar atleisk , man reikia trumpam atsiprašyti , - nežinia ar kalbėjimo tema , ar susikaupęs nerimas paveikė Selę tačiau stiprus galvos svaigimas privertė ją atsitraukti . Ši nuėjo prie netoliese esančio suoliuko tarp gėlių ir prisėdo akimirką panardinusi galvą žemėn o tuomet vėl akimis sugryžusi ties seserimi , - Atleisk Innez , aš to laukiau visą gyvenimą , - ištarė tai su apgailestavimu balse . Nenorėjo jos skaudinti , per visus tuos metus ji pasidarė per daug brangi jai .

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Tr. 09 06, 2017 7:46 pm

Originalioji ragana stovėjo ir tikrai nuoširdžiai klausėsi sesers, tačiau sulig kiekvienu žodžiu, palikusiu Selenės lūpas, girdėjos vien nesąmonės. Akimirką, norėjusi nusijuokti nuo tokio jaunėlės požiūrio, Inesa susitvardė, ir kaip, jai būdinga, pykstant, kietai sučiaupė lūpas iki pat to momento, kai galės prabilti.
- Ar tu supranti kokias nesąmones šneki, Selene? Kaip gali trokšti keršto kažkam, kas tapo tokia pat auka kaip ir tu? Tu turi teisę pykti, suprantu tai, tu nenusipelnei gyventi, taip kaip gyvenai. Tu buvai ištrinta iš mūsų visų gyvenimo. Kaip tikiesi, jog tave jaus tie, kurie nė nenumano, kad buvai gimusi.,- juokas juokais, tačiau sesuo šiuo metu nebuvo itin pastabi ar racionali.
- Kodėl, po velnių, kodėl tu niekada nepaklausei manęs apie tėvus, apie seseris? Kam tau reikia kelti suirutę, užuot pasistengus gyventi sau ir pagaliau atrasti laimę? Nemanyk, kad aš leisiu tau ar joms kelti vienai prieš kitą ranką. Nemanyk, kad leisiu savo šeimai išskersti vieniem kitus, kaip kokiem laukiniam žvėrims!!,- Inesa nerėkė, nors balso tonas ir vėl kiek pagarsėjo. Vyriausioji Methusela toli gražu nebaigė, tačiau Selenės puolimas ant suoliuko, ir kaip įtariama vėmimas, išmušė Inesą iš vėžių. Sesers sveikata, akivaizdu, šlubavo, o tai dabar buvo svarbiau už bet kokius barnius.
- Selene, tau viskas gerai?,- methusela nelaukusi nieko prišoko prie suoliuko, ant kurio dabar sėdėjo Giselė, bei prisėdusi šalia ir sučiupusi sesers skruostus moteris, kiek grubiai pasuko jį į šoną, kad moterų akys susidurtų.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Kv. 09 07, 2017 9:21 am

Žinoma , buvo galima suprasti Innez . Kuri visus tuos metus turėjo rūpintis savo seserimis kartu neužmiršdama ir pačios Selenės. Jos įniršis ir pyktis savaime suprantamas , galbūt ir jos teiginia buvo teisingi . Žinoma , kitokiomis aplinkybėmis ji sutiktų su Seserimi ar bent įsiklausytų į jos žodžius rimtai . Taačiau nors ir skamba nelogiškai , jog negali kaltinti kitų už tėvų klaidas kai visą gyvenimą gyveni pykčiu ir noru sunaikinti per pora dienų tai neišnyskta , mąstymas nepasikeičia ir staiga neimi vertinti savo seserų kurios su tavimi nebuvo ir galvoti , kad jos nekaltos kai visą savo egzistenciją mastei kitaip . Galbūt Innez ir sunku tai suprasti , nes net pačiai Selei sunku suyprasti tikrąsias priežąstis ar faktus logiški jie ar ne .
Juolabiau pyktis šiuo metu jai netik kad nesinorėjo tačiau ir buvo nenaudinga , Seseriai taip prišokus Selė tik atsitiesė giliai kvėpuodama , - Prastai pasijaučiau , nieko baisaus , - skausmingu balsu ištarė visdar laikydama ranką uždėtą ant pilvo . Skaudėjo , neaikšu kodėl tačiau prasta savijauta neapleido Selės kuri šiuo metu visą savo savijautos pablogėjimą nurašė tiek nerviniai įtampai , - Man viskas gerai , tiesiog , - ji nepabaigė sakinio . Ištiesų tai nežinojo kaip čia viską geriau papasakoti ir įvardinti , nes pačiai ši situacija buvo ganėtinai nauja .

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Pen. 09 08, 2017 1:30 am

Visą gyvenimą Inesos didžiausia vertybė buvo šeima. Neteisinga, Selenes atveju, kad ji iš jos buvo tiesiog išmesta, ir Methusela tai suprato. Galiausiai, pati moteris niekada nepasibodėjo ištempti jaunėlę iš miškų ir parsivesti namo. Laiko nebeatsuksi atgal, tačiau Inesa, kad ir kokia susiskaldžiusi Methuselų šeima bebūtų, niekada neleis seserims pakelti vienai prieš kitą ranką. Ragana nesitikėjo kalėdų prie vieno stalo, pripažinimo, ar Selenes meilės toms, kurių ji visai nepažįsta, tačiau ir smurtui šioje šeimoje ne vieta. Ji tiek daug atidavė dėl seserų, visų, kad tikrai neleis, kvailiem kvirčam ar klaidingiems tėvų sprendimams to griauti. Ji padarė per daug dėl kitų, užuot rūpinusis savo laime.
- Mes apie tai dar pasikalbėsime, kai pasijusi geriau. Pasielgei kvailai ir neapgalvotai..,- griežtu, tačiau be jokio riksmo balsu prabilusi vyresnėlė, nepraleido pro akis sesers rankos, kuri, dabar lietė pilvą. Pati Inesa pagimdė tris vaikus, tad, kas vyksta maždaug jau suprato. Ar bent manėsi suprantanti.
- Prastai pasijautei? Tik nesakyk, kad.... Ir nemeluok man,- griežtumas iš balso nedingo, o akys dabar šokinėjo nuo Giselės pilvo prie veido, pirmyn ir atgal. Inesa, kartais galėjo būti reikli, net per daug, tačiau visos seserys visada pakluso vyresnėlės žodžiui, nes tai ji buvo globėja, atstojanti mamą, besirūpinanti ūkiu ir kad ant šeimos stalo nieko netrūktų. Gal, Selene ir galėjo sau leisti nepaklusti viena ar kitam Inesos reikalavimui ar prašymui, tačiau melo Methusela niekada nepakentė, ir laikė vienu vieninteliu neatleistinu dalyku.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Pen. 09 08, 2017 9:23 am

Žinoma , žudynės nebuvo pats geriausias metodas , nes Selė niekada ir nesiruošė pati teptis rankų . Yra minios norinčių seserų galvų , ir ji leistų jiems atlikti visą purviną darbą , tačiau dabar kai gyvenima sukasi aplinkui Gisellei dar reikės apgalvoti , ką darys kai seserys visgi subėgs į vieną krūvą . Nes kad ir sunku jai tai pripažinti , Innez buvo teisi dėl kaikurių aspektrų , - Žinoma , - išlemeno . Žinojo , jog taip paprastai pokalbis nesibaigs o tuomet tiesiog pakėlė akis į Innez, - Aš niekada ir nemelavau tau , - ištarusi tai akimirką patylėjo tarsi rinkdama žodžius kuriuos turėtų ištarti seseriai , - Aš laukiuosi , antrą kartą savo gyvenime . Pirmą kartą vaikas buvo begalo lauktas su vyrų kurį mylėjau visa savo siela , tačiau mano vaikas žuvo , - akyse pradėjus kauptis ašaroms ši nusuko savo veidą nuo sesers padarydama trumpą pauzę tarp žodžių , - Dabar laukiuosi antrą kartą po beveik trijų tūkstančių metų ir tai įvyko netyčia . Ir visas mano gyvenimas subliukš kaip oro burbulas , kai visa tai išeis į viešumą , - gilia įkvėpė , - Nes vaikas Benjamino - ji nieko neslėpė , niekada to nedarė ir paklausta atsakydavo , ne dėl to jog privalėjo paklusti , od ėl to jog mylėjo savo seserį ir neturėjo reikalo nuo jos kažko slėpti .

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Pen. 09 08, 2017 11:55 am

Raganos griežtumas, kartais nebuvo laiku ir vietoje, tačiau Inesa su savimi nieko negalėjo padaryti. Metai bėgo į priekį, o sulig jais originalė darėsi vis žiauresnė ir piktesnė, imanti vadžias į savo rankas, ir priprantanti, kad jai visi paklūsta. Selene niekada nemelavo Methuselai, tačiau ne dėl to vyresnėlė prikibo. Ji aiškiai matė, jog jaunėlė kažką slepia, nenori, o gal negali pasakyti. Tad griežtas paliepimas pats išsprūdo iš moters lūpų. Gavusi atsakymą, beveik tokį, kokio tikėjosi Inesa suraukė antakius, nenuleisdama akių nuo Giselės, nors ši, ir pasuko galvą į šoną. Liūdna pirmojo vaiko istorija privertė Methuselą  ne liūdėti, o susimastyti. Širdį, žinoma, Inesai skaudėjo, kad tais laikais ji nieko nežinojo,niekuo negalėjo padėti seseriai, ar paprasčiausiai būti šalia, tačiau miręs vaikas skambėjo nelabai logiškai. Jos pirmosios raganos, magiją, perduodančios su genais savo palikuoniams. Kūdikiai, gimę su magija, tais laikais tikėta, gauta iš žemės, visada gimdavo sveiki ir stiprūs, o raganiškiems kūdikiams mirtis buvo neprieinama.
- Selene, kas priėmė gimdymą? Kas tau pasakė jog vaikas gimė negyvas?,- Inesa, galbūt turėjo užjausti seserį, tačiau šiuo faktu moteris nenorėjo tikėti. Jų gentyje, buvo ne vienas žmogus, gebantis "nužudyti" vaikus. Kadaise tą patį padarė su pačia Selene, kodėl, jie negalėjo to padaryti su jos pirmagimiu? Lengvai palinkusi į priekį, rankomis atsiremdama į šlaunis, moteris mėgino įžvelgti susikrimtusį Daramatiz veidą, tačiau sesuo kalbėjo toliau. Sulig kiekviena šios istorijos detale, Methuselų pirmagimė vis labiau buvo išmušama iš vėžių. Išgirdusi Beno vardą, akimirkai Inesa sustingo, o rožinės lūpos neišleido nė garso. Ragana nė nepajautė, kaip atsistojo ir ėmė mindžikuoti priešais Selene, pirmyn atgal.
- Benjaminas, tu turi omeny Beną? Dimitrijų Beną? Tu tikriausiai juokauji.... O Charlis?,- Inesos balsas buvo tylus, lyg ji dabar diskutuotų pati su savimi. Giselė paminėjo vaiko tėvo vardą. Benjaminas pasaulį ne vienas, tačiau, ji nebūtų minėjusi to vardo, jei jos abi nepažinotų vardo savininko. Kad ir kaip gaila buvo, seserys pažinojo tik vieną Beną. Ne, negalima sakyti, jog Inesa nesidžiaugė, vaikas, augantis po širdimi, suminkština net ir labiausiai pajuodusią sielą, įkvepia gyvybės, meilės, laukimo ir švelnumo. Selenei, kupinai keršto troškimo, tai buvo tarsi dovana, vietoje ir laiku.. Tačiau Selene buvo su Charliu, o vaikas nuo Beno? Tai buvo visiška nesąmonė.
- Kas bus toliau? Kodėl, tu pasielgei taip neapdairiai? Ah, Selene....,- mindžikuodama, negalėdama nė sekundės prastovėti vietoje, Inesa nenutraukė diskusijų su savimi, mėgindama išsiaiškinti visos šios painiavos. Galiausiai, klausimai pasipylė sesers adresu, o po jų sekė gilus atodūsis. Kaip Selene gali sakyti kad nėra Methusela? Ji tikrų tikriausia Methusela, nes tik ši šeima sugeba prisivirti košės. Kartu, su apgailestavimais, Inesa vėl pripuolė prie sesers, pritūpdama priešais ją, bei rankas uždėdama ant jos kojų, ir dar kartą giliai pažvelgė į Selenes veidą, tarsi jame ieškotų atsakymų.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Pen. 09 08, 2017 1:23 pm

Žinoma , pačiai moteriai buvo sunku patikėti jog jos pirmagimis gimė negyvas. Ilgas dienas ir naktis ji naršė kekvieną žemės kampelį apklausdama visus apie berniuką , kuris tariamai mire . Ieškojo jo magijos , mėgino jį surasti tačiau laikui bėgant prarado viltį ir stengėsi susitaikyti su mintimi , jog vaiko ištiesų nebėra. Todėl , dabar gaudama tokią laviną klausimų tik gilia škvėpė ir užsimerkė , nenorėjo leisti ašaroms pabirti , Selė buvo stipri ir turėjo tokia išlikti , aįaroms nebuvo vietos kai šalimais buvo dar kokių nors asmenų , net ir sesers , - Maru kaimo Šamanas , gimdžiau laukuose . Nežinau kiek ten jų dar buvo , tačiau jie padavė man negyvą berniuką , negirdėjau net jo riksmo . Buvo kurtinama tyla , - žodžiai skaudžiai paliko Selės lūpas , tarsi išgyvendama tai iš naujo ji stengėsi tikslia papasakoti kas buvo toliau , - O tuomet likau viena , su berniuko lavonu , nebeprisimenu nieko daugiau , - paskutiniai žodžiai nuskambo tylia , kelias minutes ji tylėjo kol galiausia pakėlė akis į nenurimstančios Innez figūrą . Jos slidinėjimas pirmyn atgal negelbėjo ir nepadėjo nusiraminti , ji ir pati žinojo jog visa šita situacija su neštumu ir vaiko tėvu yra velniškai paini ir sudėtinga , - Taip , tą patį , - ištarė galiausia po jos klausimų . Žinoma , apie kokį dar Beną ji gali kalbėti ? , - O Charlis nieko nežino , - skėstelėjo rankomis išpūsdama orą lauk . Žinoma , jai buvo sunku kalbėti , kaip ji galejo paaiškinti viską seseriai jai net pati nesuprato kas darosi , - Innez aš nežinau , tai įvyko netyčia . Vieną naktį , po galais tai buvo tik viena paslydimo naktis … , - paskutinius žodžius ji kiek garsiau ištarė , - Ir atsitiko taip kaip atsitiko , aš nežinau ką man daryti . Aš myliu Charlį , ir nenoriu jo skaudinti ar prarasti , žodžiu aš suknisau savo gyvenimą per vieną nelemptą naktį , - išlemeno tai suspaustomis lūpomis , nes kalbėti normalia jau buvo per daug sunku , žodžiai tiesiog nesiliejo iš lūpų, - Su Benjamin mes buvome drauge prieš daug metų , ir ta naktis prieš pusantro mėnesio buvo klaida . Kurios neturėjo būti , turėjau tai sustabdyti … , - kalbėjo nerišlias sakinias , žiurėdama kažkur į dangų . Tik Innez pritūpus ši suėmė savo delnias jos rankas , tačiau nepažvelgė į jos akis .

Atgal į viršų Go down
Aurora Morana Carell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   Sk. 09 10, 2017 2:56 pm

Vos Selene papaskojo, kas toks priėmė jos gimdymą, Inesa ėmė kratyti visus, galvoje esančius ir išsaugotus prisiminimus, juose ieškodama Maru vardo. Sekėsi sunkiai, nes per tiek amžių moters gyvenime buvo ne vienas žmogus, padaras, antgamtinė būtybė. Ir, tai jau nebebuvo taip svarbu, nes, net jei ir tas Maru iki šiol stebuklingu būdu liko gyvas, nemirtingas ar atgimęs, vaiko nebesugrąžinsi.
- Dieve, Selene, kodėl man niekada nepasakojai, jog esi nėščia? Mes būtume tavimi pasirūpinę...Nebūtum likusi viena..,- gailūs, nuoskaudų už seserį pilni žodžiai paliko tamsiaplaukės lūpas, o akys, vis dar lakstė kaip išprotėjusios- išorėje po sodą, viduje, vis dar kratė prisiminimus.
- Tavo vaikas negalėjo gimti negyvas. Nederėjo tuo patikėti. Mes raganos, magija ne vien galia, bet ir gyvybė. Vaikas, turėjo būt raganius, jis bet kokiu atveju turėjo gimti gyvas. Kas, po velnių tas Maru ir kodėl jis taip su tavimi pasielgė?,- jaudulys, šnekant savus įsitikinimus, kurie, visų seserų, dar kadaise, atrodo, buvo patvirtinti. Nejau atsitiko kažkas ne taip, ir gamtos "taisyklės" pasikeitė?
Tačiau, už tai kas buvo, vis dėl to, buvo svarbiau, kas vyksta dabar. Negalima taip žiauriai teigti, jog Selene susikniso visą savo gyvenimą, mat, joje auga kažkas nepaprastai gražaus ir tyro.
- Na, to, kas padaryta, nebeatšauksi. Juk žinai, kad turėsi pasakyti Čarliui tiesą? Su melu, negyvensi. Jei jis myli tave taip pat kaip tu jį, jūs tai ištversit. Tačiau Benas.....,- Inesa daug metų jautė neabejingus jausmus, sklindančius iš jo, jos seseriai. Galbūt tai, sužlugdys raganių, faktas, kad vaiko motina, gyvena su kitu. Tačiau Inesa neabejojo dėl vieno- jie abu bus puikūs tėvai. Seleniai suėmus Methuselos rankas, ragana juos tik dar stipriau suspaudė, kantriai tebetupėdama šalia.
- Žinai, kad visada būsiu šalia, tiesa? O būti mama, pats nuostabiausias jausmas, koks tik gali aplankyti moterį. Mes tai išversime, viskas bus gerai,- atėjo laikas, kai vyresnėlė turėjo paguosti seserį, perteikti jai stiprybės ir bent kiek teigiamų emocijų. Nėra nieko, ko Methuselų raganos negalėtų pergyventi ar ištverti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Sodas   

Atgal į viršų Go down

Kiemas/Sodas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kiemas