rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Selenės butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Ryan de Axente
If the monster always dies at the end of the book, why am I still alive?
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 11:35 pm

Žinoma jog kalba , ir visą gyvenimą kalbės . Visgi juos jungė bendras kraujas ir givybė auganti po Selenės krutine . Čia nebebuvo vietos tokiam baisiam pykčiui , taip jai skauda . JI jaučiasi velniškai įskaudinta ir pažeminta , tačiau dabar jau buvo gana viso sito, - Supratau , asmens sargibni, - vyptelėjo ir vėliai atsigulė patogiai įsisubdama į antklodę , - Kaip pasakysi , - paklususi Beno valiai moteris užmerkė akis pabandydama užmigti.

Hell was playing tricks on me.
It was trying to break me, but, no, I wouldn’t let it because I knew that if I did snap, I wouldn’t be a man. I’d be a monster

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
City : Čikaga
Amžius : 23
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 11:43 pm

Merginai vėl atsigulus, Benjaminas apkabino ją ir prisitraukė arčiau savęs, pabučiavo į kaktą ir giliai atsiduso. Buvo gerą, ją turėti šalia savęs. - Jeigu reikės būsiu ir asmens sargybinis, tik kad būtum saugi - nusišypsojo, bent jau jį pripažino ir neišspyrė, tai buvo tikrai gerai. - Oho Selene manęs klauso ir daro kaip liepta - prunkštelėjo net, negalėjo patikėti, kad moteris padarė bent kartą, tai ką jis pasakė, tikriauisai pasaulio pabaiga artėjo. - Man įdomu, o apie vardą jau galvojai? Nes aš tai galvojau, jeigu berniukas bus galėtume pavadinti Petru - sumurmėjo, kažkokiam filme jis labai kietą Petrą matė ir nusprendė, kad jo vaikas turėtų nešioti Petro vardą.

life is to short to be serious all the time. so, if you can't laugh at yourself call me...I'll laugh at you.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/
Ryan de Axente
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 10 29, 2017 2:14 pm

Benjaminui ją prisitraukus arčiau ji akimirką pagulėjo nejudėdama o tumet atsitraukė ir pakilusi iš lovos nužingsniavo prie lango , buvo gana vėlu. Visas miestas skendo šviesose . Ji tik atsirėmė į sieną žvelgdama tolyn per langą kažkur į tolį ,- Tieisog paklauiau norėdama ramybės , - caktelėjo liežuviu neatsisukdama į lovoje tebegulintį Beną , - Galbūt Metthew arba Daniel nežinau , neturėjau laiko apmastymams , buvo kitų svarbių reikalų apie ką mąstyti ,- tarusi giliai įkvpėpė o tuomet atsisuko į vaikiną tačiau nuo lango nesitraukė , - Kodėl tu čia Benai , iš tikrųjų ? , - klustelėjusi susidėjo rankas po krutine .

It was trying to break me, but, no, I wouldn’t let it because I knew that if I did snap, I wouldn’t be a man. I’d be a monster

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 10 29, 2017 5:27 pm

Merginai pabėgus iš jo glėbio, šis nepatenkintas pavartė akis ir atsisėdo, atremdamas nugarą į lovos atlošą. - Ramybės, kuria nesimėgavai - atsiduso, nepatiko, kad mergina pabėgo nuo jo, bet žinoma jis pats buvo kaltas. - Gražūs vardai.. -sumurmėjo ir linktelėjo, iš ties šitie vardai buvo gražūs ir Benjaminas džiaugtusi turėdamas vaikus su tokiais vardais. - Kodėl aš iš tiesų čia? Nes man įdomu kaip tu laikaisi, kokia tavo sveikata ir kaip auga mūsų mažylis bei dėl tavo šeimos susitikimo, norėjau išsiaiškinti, kokie tiksliai mus santykiai sieja, kad kaip visados neprisigalvočiau nebūtų - sumurmėjo ir nužvelgė Selenę, jis irgi turėjo gyvenimą, kuris jam buvo svarbus, Benas tiksliai norėjo sužinoti, kas juos sieją ir ką jis gali daryti su kita savo gyvenimo dalimi. - Na ir žinoma pasakyti, kad nusipirkau klubą, juk negaliu iš oro gauti pajamų už nieką - truktelėjo pečiais, turėjo vyras savo metodų kaip gauti pinigus, tačiau jeigu jau vaiką turės reikėjo, bent kažkie pavaidinti, kad juos gauna tinkamais būdais.

life is to short to be serious all the time. so, if you can't laugh at yourself call me...I'll laugh at you.

Atgal į viršų Go down
Ryan de Axente
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 10 29, 2017 6:11 pm

Buvo galima nuspėti jog jos staigus pasitraukimas nesukels malonių pojučių vaikinui , tačiau ji negalėjo ramiai gulėti . Ka-kas viduje jai nedavė ramybės, tieisog reikėjo judėti . Daryti bet ką , kad tik atsiriboti nuo į galvą lendančių minčių , - Aš jau sakiau Benai , myliu tave tačiau myliu ir savo vyrą . Nežinau teisingo pasirinkimo , ar apskritai pasirinkimo kuriį turėčiau padaryti , pavydziu tavęs. Noriu jog būtum arti , tačiau noriu jo taip pat . Žinau , jog kalbu visiškas nesamones , dieve jaučiuosi apgailėtinai dabar, - akimirkai užsimerkė susiimdama už galvos ir tyliai suinkšdama o tuomet tieisog vėliai atsuko žvilgsnį ties Benu , - Nustebinai mane , kokį klubą? Kada? , - po jo išsireiškimo klustelėjo , na visgi Odeira ištiesų buvo nustebusi nesitikėjo, jog vaikinas pagaliau pradės eiti suaugusio vyro link ir pradės būti už kažką atsakingas.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 10 29, 2017 6:19 pm

Žinoma buvo nejauku, tačiau jis suprato, kad nieko nepakeis. Pats prisivirė košės ir dabar artumo negaus. - Selene puikiai ta suprantu, tačiau aš irgi esu žmogus, man meilės taip pat reikia, negaliu aš visą gyvenimą būti antras, man kažkados reikia būti ir pirmam. - menkai šyptelėjo, kalbėjo ramiu balso tonu, tačiau širdis skaudėjo, nors to ir neparodė, tikriausiai gyvenime to neparodys. Žinoma, jis galėjo sakyti, kad Nova jam suteikė tą artuma, bet jis nežadėjo skaudinti Selenės, puikiai suprato, kad su jos dukterėčia, kad ir kaip norėtų būti, negalės, todėl su tuo vyras jau baigė susitaikyti, na ir žinoma Innez, to juk niekados gyvenime neleistų. - Ne ne, kalbi viską labai gerai, svarbiausia, kad kalbam, o ne šaukiam ir nepaliekam visko tik mintims - linktelėjo ir nusišypsojo, dabar jis iš ties džiaugėsi, kad jie bent komunikuoja. - Nusipirkau praeitą savaitę, naktinį klubą, šiame mieste, nesijaudink ne striptizo klubas - nusijuokė ir truktelėjo pečiais.

Atgal į viršų Go down
Ryan de Axente
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 10 29, 2017 6:28 pm

Moteris puikiai suprato į kokią suknistą padėtį statė Benjaminą ir ko iš jo prašė ,- Džiugu jog imiesi kibti į gyvenimą , - tarė po jo sakinio apie naktinį klubą . Ištiesų džiaugėsi jo pasiekimu , buvo gera tai girdėti jog pagaliau jis pradeda kibti į gyvenimą pats ir jame tvirtinasi . Žinoma , turės kuo pasigirti vaikui kai šis išvys pasaulį , - Taip , komonikuojam tačiau tai nieko doro neduoda, - ji vyptelėjo o tuomet priėjo arčiau Benjamino palinko prie jo ir suėmusi delnais jo skruostus pažvelgė į jo akis , - Aš negalėsiu tau suteikti to ko tu nori , negaliu pažadėti jog būsi pirmas mano gyvenime . Galiu tau duoti tik tiek , kiek leidžia mano galimybės . Žinai , jog mylėsiu tave begalo ir visada vertinsiu tavo artumą ir būvima šalia . tačiau suprantu , jog turiu tave paleisti , darau tai su skaudančia širdimi. Tačiau negaliu tavęs skaudinti daugiau , - ji tai ištarė tiesiai jam į akis , akimirką pažiurėjusi o tuomet pabuciavusi jį į lūpas atsitraukė , skuostu nuriedėjusi ašara tik paliudijo su kokiu skausmu ji tarė tuos žodžius . Dabar prieš Bena ji buvo nuoga , niekas niekada apart jo nematė jos verkiančios ar tokios emocingos , neleido sau to parodyti viešai . Tačiau šis vakaras , buvo tas emocinis lūžis privedęs prie tokių pasėkmių , - Gali išeiti , gyventi savo gyvenimą ir nesirūpinti . Aš išgyvensiu , tiesiog galiu arba laikyti tave šalia arba paleisti , paleidžiu tave , - atsitraukė , nusivalė ašaras ir sugryžo prie lango užsižiurėdama į šviesas mieste.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 10 29, 2017 6:49 pm

- Turečiau uz tai dėkoti tau ir mažyliui, jus mane pastumėjot, kad kažką daryčiau su savo gyvenimu, tai ir darau, darau viska dėl jūsų , na žinoma ir tai, kad buvo labai geras pasiūlymas, kuris mane pastumėjo, na ir dar kelios priežastys, tačiau jos nėra tokios svarbios - šyptelėjo ir truktelėjo pečiais, iš ties svarbiausia priežastis buvo Selene ir jų vaikas, na o klubas jį visados viliojo, tačiau tokios atsakomybės jis niekados nežadėjo prisiimti, kol neatėjo tam tinkamas momentas. Selenei priėjus prie jo ir pradėjus kalbėti apie paleidimą, jisvelgė į ją ramus, jos žodžiai buvo skaudūs, damn jis gi turi jausmus.-Širdelę ir aš tave myliu ir visados mylėsiu, bet nors tu mane paleidi, tai nereiškia, kad aš nebūsiu tavo gyvenime, žinai manęs atsikratyti taip lengvai nepavyks, o kad tą diedą myli irgi žinau,  nevertas jis tavęs, na bet ir aš nevertas - atsiduso.Iš ties jis puikiai žinojo, kad nebuvo vertas merginos, iš vis nei vaiko nebuvo vertas, bet va sekasi berniokui nors tu ką. Selenei pabučiavus jį, šis nusišypsojo, lūpas apsilaižė, o jai nužengus tolyn, jis pakilo nuo lovos, nuėjo prie merginos. paėmė ją už rankos ir nusivedė prie lovos, atsisėdo ir pasisodino ant savo kelių, apkabino ir nuvalė ašaras. - Klausyk, niekur aš neisiu, supranti tai, tris tūkstančius metų buvau šalia tavęs, mylėjau tave ir toliau mylėsiu, girdi mane širdelę? - balsas buvo tylus, tačiau šiltas ir meilus,l norejo nuteikti merginą, kad viskas bus gerai svarbu, kad jie būtų kartu ir nesipyktu, na žinoma buvimas kartu, buvo ne toks, kokio norėjo Benas, tačiau tenkinsis tuo, ką gauna.

Atgal į viršų Go down
Ryan de Axente
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Antr. 10 31, 2017 7:24 pm

Selenė buvo dėkinga jam už viską , už jo pasiaukojimą ir pastangas kurias akivaizdžiai rodė po jų pokalbio praėjus gana mažam laiko tarpui. Ji džiaugėsi jo pasiekimais ir tuo kuo jis pamažu tampa , nebe berniuko o tikru savarankišku vyrų gebančiu priimti sprendimus ir atsakingai į juos žvelgti . O kur dar jo žodžiai taip giliai palietę jos širdį , negalėjo neigti jog jie skambėjo velniškai gerai . Visgi pati jį mylėjo ne ką mažiau , - Kokia Mazohistinė mūsų meilė , - ji vyptelėjo . Tai ištiesų buvo kažkas neįtikėtino , kai skaudini vienas kitą tačiau myli ir negali paleisti , kaip kitaip tai pavadinti? Jam taip mikliai ja sučiupus ji nesipriešino tik atsisėdusi jam ant kelių apsivijo rankomis kaklą ir pažvelgė į jo akis , žinojo jog daro klaidą po klaidos tačiau jam atsispirti buvo sunku . Todėl po kelių akimirkų pabučiavo Beną į lūpas .

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Antr. 10 31, 2017 7:44 pm

- Manau, mūsų santykiai primena Saulėlydį, tačiau pas mus daugiau dramų, tragedijų ir žinoma komedijų - prunkštelėjo ir pavartė akis, iš ties jam priminė Saulėlydį, tik karaliauja ne vampyrai o raganiai. Apkabino merginą per liemenį, kad ši taip greitai nepabėgtų. Sulaukęs bučinio Benjaminas šiek tiek nustebo, tačiau atsakė į jį kartu pratęsdamas. Tačiau šiek tiek pasidžiaugęs tuo jis lėtai atsitraukė, pažvelgė į Selenės akis ir nusišypsojo, pakėlęs vieną ranką, pirštais palietė moters lūpas ir jomis perbraukė. - Kad ir kaip to noriu, tačiau žinau, kad vėliau pabusi ir suprasi, jog vėl padarei didelę klaidą - menkai šyptelėjo, nuo lūpų pirštais perbraukė link skruosto, tuomet žemyn kaklu ir sugrįžo ties liemeniu ją vėl apkabindamas. - Be to sutvarkiau virtuvėje čiaupą, lašėjo vanduo - nusišypsojo parodydamas dantis, džiaugėsi, kad bent vyru galėjo pabūti ir sutvarkyti kažką. - Tad jeigu yra dar kokių problemų visados išsikviesk sutvarkysiu - linktelėjo, nors jis ir gyveno be tėvo ar vyriškos figūros, tačiau išmoko kaip viską daryti, žinoma pamokos buvo sunkios, kai turi pats sugalvoti ką daryti, tačiau Benui pavyko.

Atgal į viršų Go down
Ryan de Axente
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 11 05, 2017 3:17 pm

Nežinia kas pačiai Selei užėjo , tačiau ji mikliai atsistojo ir išėjo iš kambario nieko nesakydama . Nuėjo į vonią apsirengė ten buvusius drabužius ir išlėkė iš namų.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 11 05, 2017 3:20 pm

Benjaminas nesuprato, kas atsitiko- WTF??? - suburbėjo nepatenkintas, niekados jis nesuprato, kas užeina Selenei, kai ši ima ir nieko nesakiusi išeina. Kaip ir šį kartą nutiko, vyras liko sėdėti vienas. - Ta moteris mane pražudys - suburbėjo ir pavartęs akis atsistojo, jau ruošėsi eiti ieškoti, kur moteris pradingo, tačiau nusprendė dar palaukti, galbūt ji sugrįš

Atgal į viršų Go down
City : Chicago
Amžius : 16
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 11 05, 2017 11:03 pm

Ir Selenė grįžo. Bet jau ne viena. Bevažiuojant namo, Lillian spėjo atsibusti. Bet atsibusti trylikos buvo tikrai keista. Gal net per keista. Vis dėlto, tamsiaplaukė neverkė, o tiesiog visą kelią žiūrėjo pro langą savo rudom akim, kurias, be abejo, paveldėjo iš mamos. Atvažiavus iki namų, mergaitė visą kelią buvo tarsi prilipus prie mamos kojų, tik kad be perstojo dairėsi. Nieko nuostabaus, juk viską ji matė pirmąkart. Įžengus į butą Lilė dar kurį laiką stovėjo šalia mamos, bet netrukus smalsumas įveikė ir mažoji, net nenusiavus batų, patraukė patyrinėti savo naujuosius namus. Taip bevaikščiodama ir viską tyrinėdama (kažką dar ir sudaužė, bet Lillian tik krūptelėdavo, pasižiūrėdavo ir toliau nueidavo), mergaitė įėjo į mamos miegamąjį, kur buvo kažkoks vyriškis. Mergaitė visiškai nenutuokė, kad tai jos tėtis, tad šiek tiek išsigando - žengtelėjo atgal ir sustingo.

Heart beat a step find it hard to catch my breath
Or Put this one to rest,
Damned if I do it and bored if I don't
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 11 05, 2017 11:19 pm

Benjaminas vaikščiojo iš vieno kampo į kitą, iš vieno į kitą, nebežinodamas kur dėtis. Selenė neparėjo, o tai leido jam sunerimti. Jau vyras buvo pasiruošęs išeiti pro duris ir eiti ieškoti moters. Tačiau vyrui dėjus kelis žingsnius, miegamajame atsirado maža mergaitė. Nors kokia jau maža, negi Benas prabuvo devynerius metus komoje ir dabar pabudo? Iš kart matėsi, kad jo vaikas, galbūt akys ir nebuvo mėlynos, kaip Beno, tačiau jis matė prieš save, savo kraują, jautė vaiko magiją. Kas čia po velnių darosi??? jo mintyse atrodė, kad siaustų uraganas. Galbūt Inesos galios tūnančios jame, tačiau jis puikiai juto, kad mergaitei buvo naudota magija. O tai vyrui labai nepatiko, tačiau vaikas dabar buvo išsigandęs, nežadėjo Benjaminas rodyti savo pikto veido, kad neišgąsdintų mergaitės. Lėtai žengė arčiau mergaitės, atsiklaupė šalia jos ir šiltai nusišypsojo. - Labas princese - nors Benjaminas atrodė ramus, jo vidus degė, magija norėjo išsiveržti, tai ir būtų atsitikę jeigu prieš jį nestovėtų žavi mergaitė. - Mieloji, aš tavo tėtis - nusišypsojo, net nežinojo kaip elgtis, vaikas, kuris turėjo būti dar pampersuote, ką tik gimęs, stovėjo prieš jį suaugęs. - Manęs bijoti nereikia - nusišypsojo.

Atgal į viršų Go down
City : Chicago
Amžius : 16
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 11 05, 2017 11:43 pm

Vis dėlto mergaitė jautė, kad tas prieš ją stovintis vyriškis yra kažkaip su ja susijęs, kad ji turėtų juom pasitikėti. Deja, bet tai Lillian irgi gąsdino. Viskas buvo taip nauja, viskas vienu metu ir gąsdino, ir kėlė smalsumą. Vyriškiui priėjus arčiau, Lilė truputį susiraukė, bet atgal nėjo. Jai buvo įdomu ką jis darys. Išgirdusi keistus žodžius, tamsiaplaukė sumirksėjo ir šiek tiek pakreipė galvą.
- L-labas...- tyliai pratarė Lillian ir trumpam užsimerkė mėgaudamasi žodžio skambesiu,- vyriškiui vėl pradėjus kalbėti, mergaitė plačiai atsimerkė. Iš dalies jis suprato ką jis kalbėjo, bet iš dalies ne. Toks jau buvo šalutinis burtų poveikis.
- Tėtis,- vėl prakalbo Lilė. Pastebėjus, kad tėtis šypsosi, Lillian ir pati vos vos šyptelėjo. Tai buvo jos pirmoji šypsena ir pirmieji žodžiai,- ne... reikia...- dar vieną žodį pakartojo mergaitė ir vėl nusišypsojo, tik šįkart plačiau. Gerai buvo tai, kad ji greitai mokėsi ir buvo smalsi. Tai turėjo palengvinti jos auginimą.

Heart beat a step find it hard to catch my breath
Or Put this one to rest,
Damned if I do it and bored if I don't
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   

Atgal į viršų Go down

Selenės butas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next