rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Selenės butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Benjamin Dimitri Black
MMINISTRY OF MAGIC

CREDIT : justinianas / maliblue
REAL NAME : Lauryna
OTHER CHARS I HAVE : pasimečiau
CLAIM : Colton Haynes ♥
LOVE OF YOUR LIFE : One and only - Nova <3
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 12:44 pm

Jis niekados nesuprato Selenės noro atsiskirti nuo šeimos. Turbūt, kad jis pats troško turėti šeimą, žinoma Methuselah jis visados laikė šeima, jiems buvo dėkingas, kad neišmetė jo į gatvę, kad užaugino. Tačiau žinoma, jo mintyse ne vieną kartą šmėkštelėjo mintis, kad jis norėtų tikros savo šeimos, motinos, kuri būtų jį mylės, na ir tėvo... kurio jo gyvenime trūko, sunku vaikinui užaugti, kai šalia nėra vyriško kompaniono į kurį būtų galima lygiuotis. - Mieloji neneigsiu nei vieno tavo žodžio, esi teisi, tai buvo sumautas mano pasirinkimas, galėjau viską užbaigti dar neprasidėjus, tačiau to nepadariau - atsiduso, balsas buvo ramus, šiek tiek jautėsi monotonija, jis stengėsi išbūti savo prote, neleisti emocijoms visko sužlugdyti. - Širdele, nieko aš dabar nepakeisiu, žinai aš pradedu galvot, kad mano psichopatė motina norėdama mane pakankinti uždėjo burtą, kad mylėčiau Methuselah moteris - prunkštelėjo, aišku norėjo pajuokauti, tačiau pats suprato, kad tai buvo ne vieta ir ne laikas tai daryti. - Mieloji, ar mes kalti, kad mūsų širdys tokios didelės, kad myli ne viena žmogų? - menkai šyptelėjo ir kilstelėjo ranką, link merginos veido, pirštais palietė jos skruostą ir perbraukė per jį. Jis nežadėjo pasiduoti, žengęs dar ačiau Selenės ją apkabino, puikiai suprato, kad ją įskaudino savo žodžiais ir veiksmais. Jis dabar jautėsi šlykščiai, mylėjo jis be proto Selenę, tai buvo jau seniai aišku, tačiau jis jautė ir Novai stiprius jausmus. - Atleisk - sumurmėjo merginai į ausį, galvą atrėmė į merginos plaukus ir atsiduso.

I'VE PERSONALLY DANCED WITH FATE A FEW TOO MANY TIMES TO NOT BELIEVE IN THE MAGIC OF THIS WORLD.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/

CREDIT : justinianas
REAL NAME : Justė
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 1:10 pm

Jai Benas būtų buvęs šalia visą jos gyve nimo periodą butų puikiai supratęs kodėl Selenė nori atsiriboti nuo šios šeimos kuo toliau. Dar tik gimusi ji jau buvo pasmerkta viena kovoti už gyvenimą ir nagais bei dantimis kabintis jog išgyventu , kai mirdamas jos tėvas pasak seseriai jog ji egzistuoja jau buvo per vėlu . Selė jau buvo užaugusi viena , sugebėjusi įveigti gyvenimo sunkumus ir atsistoti ant kojų . Seserys jos gyvenime pasirod gerokai po to , žinoma ji mylėjo jas tačiau besaikės dramos sekančios paksui Methuselah stovėjo skersai gerklės , begalybė vaikų giminių ir nesurištų galų , laimei Selė turėjo tik vieną negyvą vaiką , - Nustok mane vadinti širdele , ar dar kažkaip . Pasitaupyk tai Novai , aš Selenė , - griežtu balso tonu atkirto vyrui stovinčiam priešais . Ji nereagavo į jo prisilietimus , nusvirusiomis rankomis stovėjo tarsi apatiškai į viską žvelgdama ir laikydama savo demonus viduje , kurie ūžė tarsi didi audra norėdami išvysti dienos šviesą . Tačiau čia nereikėjo scenos , jie nebuvo įsipareigoję viešai tik širdimi kuri troško turėti jį šalia , tačiau akivaizdu jog gyveniams nebuvo numatęs dramų baigties ir laimingo gyvenimo nei vienai pusei , - Mes kalti , jog leidžiame tam įvykti , - ji prunkštelėjo o tuomet pastųmusi Beną nuo savęs atsitraukė , - Gana , - tarusi giliai įkvėpė , - Atsiprašymas čia nepadės , puikiai žinojai kaip dėl to jausiuosi . Žinojai jog ankščiau ar vėliau tai išaiškės , juk čia Methuselah šeima , - ji nusijuokė tačiau tai nebuvo linksmas juokas , veikiau persmelktas ironijos ir jausmų maišaties , - Aš negaliu taip daugiau , ši šeima atimda daugiau nei duoda , - tarė sučiaupdama lūpas .

Hell was playing tricks on me.
It was trying to break me, but, no, I wouldn’t let it because I knew that if I did snap, I wouldn’t be a man. I’d be a monster

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Benjamin Dimitri Black
MMINISTRY OF MAGIC

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 1:46 pm

- ŠIRDELĘ, tave vadinsiu taip, tuomet kai aš norėsiu ir tu to negali pakeisti, tad cit - sumurmėjo ir pats griežtesniu tonu pasakė. Jeigu jis norėjo Selenę vadinti širdele, tai būtent ir darys, mergina tikrai nesugebės nieko pakeisti. - Bet dabar mes nieko nebepakeisim - atsiduso ir neilgai trukus jis jau buvo nustumtas, vyras nesipriešino, jeigu to Selenė norėjo, tai jis nebesiartins. Apsisuskęs nužengė ir užkaitė arbatinuką, paėmė du puodelius ir į juos įdėjo arbatos žolelių. Dabar tikrai jiems reikėjo arbatos, kad nervus nuramintų. - Klausyk Sele, iš vis aš nieko nesuprantu, kai noriu tau atiduoti savo širdį, tu mane atstumi, pasirinki visai kitą vyrą ir už jo išteki, puikiai žinojai, kaip jaučiuosi, tačiau vis tiek pasirinkai jį, tai buvo per sumautus metus, mūsų tada niekas nesiejo, nes tu pasirinkai kitą - atsiduso ir arbatinui užvirus, užpylė puodelius. - Žinoma, po to kažkas pasikeitė, mes permiegojom ir žinai ką, tai buvo geriausias dalykas mano pasaulyje, nes tavyje dabar yra nauja gyvybė ir dėl to aš esu labai laimingas - jo visas emocijų išlaikymas sunkiai laikėsi, tačiau vis dar ramiai šnekėjo, jeigu jau mergina norėjo, dabar ji išgirs viską, kas susikaupė vyro širdyje. - Tačiau dabar, taip Nova grįžo, taip aš jaučiu jai kažką ir taip man nusispjaut, kad jūs esat šeima, tačiau širdele, aš tave myliu, visados mylėjau, bet žinau vieną, tu manai, kad aš tau per prastas, nes juk kitu atžvilgiu, tą pačią akimirka, kai sužinojai, kad laukiesi mano vaiko, būtum palikus savo vyrą, tačiau to nepadarei, aš tavęs to ir nereikalauju- pavartė akis ir nunešė arbatą į svetainę, o tada sugrįžo pas merginą. Pažvelgė į ją, žinojo, kad dabar jis gaus atsaką, tačiau jis tik pavartė akis ir pakėlęs merginą į glėbį jis nužengė kartu su ja į svetainę, ten nuėjus atsargiai pasodino merginą ant sofos. - Gerai, dabar jau gali išsiliet - linktelėjo ir menkai šyptelėjo.

I'VE PERSONALLY DANCED WITH FATE A FEW TOO MANY TIMES TO NOT BELIEVE IN THE MAGIC OF THIS WORLD.

Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 1:54 pm

Taip , tai ištiesų buvo įvykę tuo metu kai jie nebuvo drauge . tačiau jie nebuvo svetimi žmonės . Ir moteris pikta ne dėl to, jog jis su kažkuo permiegojo o būtent dėl fakto jog tai jos šeima , dukterėčia . Ir tai ją skaudino labiausiai , buvo sunku kalbėti ir išreikšti tai ką ji ištiesų norėjo , - Taip Benai , aš ištekėjau . Ir aš pykstu ne dėl to, jog tu su kažkuo miegojai. O dėl to SU KUO TAI BUVO, - tuos žodžius ji kaip reikiant pabrėžė, nes jie buvo svarbiausi visame šitame . Žinoma į tą vadinimą širdele ji net nesureagavo visgi nebuvo verta dėl to ginčytis , tiesiog gaus į savo dailų veidelį kai vėl tai pakartos ir tiek , - Ir taip norėjau atsiriboti nuo šios šeimos,- tarusi pajuto kaip atsiduria Beno glėbį ir vožtelėjusi vieną pe rjo nugarą suinkštė o kai palietė Sofą giliai įkvėpė piktai drėbtelėdama į Beną , - Tai nieko nereiškia, vaiką užauginsiu viena . O tu gali eiti pas Novą . Aš ne akla , mačiau kaip į ją žiurėjai , neturi man ko aiškintis, - tarusi susikėlė kojas ant minkštosios sofos dalies .

It was trying to break me, but, no, I wouldn’t let it because I knew that if I did snap, I wouldn’t be a man. I’d be a monster

Atgal į viršų Go down
Benjamin Dimitri Black
MMINISTRY OF MAGIC

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 2:02 pm

Žinoma, tai buvo žemiau juostos, kad jis būtent permiegojo su moters dukterėčią, tačiau tuo metu jis tikrai apie tai negalvojo, nemąstė. O gal reikėjo susimąstyti, bet dabar jis galėjo tik pagalvoti, ką galėjo daryti, nes nieko pakeisti nebegalėjo. - Širdele, puikiai suprantu ir tikrai turi dėl ko pykti, nieko dėl to nesakau - sumurmėjo, žinoma dabar jis specialiai moterį vadins širdele, vien dėl to, kad ji draudė jam, o vyrui niekados nepatiko, kai jam būdavo draudžiama. - Nuostabu kaip visados Selenė D'Aramatiz mano žodžių neišgirsta, nes jie susiją su jos gyvenimu ir jos vyru - sumurmėjo nepatenkintas, tai Benjamina visados nervodavo, vyras išsakė viską kas jame susikaupę ir Selenė nesuregavo, o tai jį siutino. Patogiai atsisėdęs sofoje, vieną puodelį nustūmė Selenės link - Išgerk arbatos - tai buvo ne pasiūlymas, tai buvo paliepimas, pasiėmęs savo puodelį nugarą atrėmė į sofos atlošą, gurkštelėjo arbatos ir staiga sustingo, išgirdęs Selės žodžius, sunkiai nurijo arbatos gurkšnį ir atsiduso. - Gerai dabar įdėmiai paklausyk, skauda tai skauda, suprantu, bet nebandyk grasinti, kad viena auginsi MŪSŲ vaiką, jeigu reikės ir krušiuos su ja, tačiau vaiko tu viena neauginsi - kiek pakeltu, griežtu tonu pasakė, mylėjo ir visados nusileisdavo Selenei, tačiau to buvo per daug, niekas negrasins jam, kad jis negalės auginti savo vaiko. Ypač po to, kai jo tėvai išsižadėjo, to jis negalėtų gyvenime savo vaikui padaryti.

Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 2:16 pm

Tai tai ištiesų buvo skaudus smūgis žemiau juostos , ir gaila jog to prieš darant jis neapgalvojo. Jai Selė butų žinojusiu apie tą nuotyki jokių nuotykių su Benu net nebūtų buvę daugiau , kaip ir augančios givybės dabar po jos krutine , - Tu turbūt juokauji , - ištarusi greitai pasikėlė nuo sofos ir vožtelėjo Benui per jo dailų veidelį, ji nejuokavo kai sakė jos širdele nevadinti . Js dabar tarp dviejų ugnių kai Sselę veikia hormonai ir ši gali labai lengvai įpykti ir susierzinti . O kas liečia jo išlietą širdį , žinoma ji viską girdėjo ir suprato , tačiau ji susituokė ne su jo gimine , neleido sau taip pasielgti su Vyru kuriam visgi tuo metu taipogi jautė jausmus kurių negalėjo paneigti , taip kad šitoje situacijoje ji buvo mažiau kalta , - Rimtai?,- ši prunkštelėjo po jo žod-ių sugryždama į savo poziciją , - Ne Benjaminai , mano vaikas nematys tokio netinkamo pavyzdio. Negalėjau apsaugoti pirmojo savo vaiko , - taip , ji pasakė ir šitai. Niekada ir su niekuo apart Innez ji nekalbėjo apie mirusį savo pirmagimį . tačiau dabar jautė jog tai tinkamas metas išdėstyti viską kas buvo susikaupę jos širdyje, - Apsaugosiu šitą , - pabaigė pirmąjį sakinį o tuomet paėmusi puodelį arbatos jos gurkštelėjo, - Neleisiu jam matyti , kaip jo tėvas žemina jo motiną. Neleisiu jam jausti jog tai yra gerai , ir jis žinos jog taip elgtis yra nevyriška. Ir po galais mano sūnus gaus viską kas geriausia ir be tavęs ir Novos ar apskritai Methuselah šeimos atstovų šalia, - ji šaukė , taip po galais dabar jos emocijos prasiverė lauk ašaromis tekančiomis jos kruostais ir pakeltu balso tonu ,- Visą gyvenimą buvau viena , sugebėsiu ir dabar. Ir po galais tu man nesutrugdysi , todėėl prieš kažką darydamas gerai pagalvok kas tavo gyvenime hyra svarbiau . Kvailas lakstymas palei Methuselah sijonus ar mano įsčiose augantis kūdikis supratai?, - po viso savo monologo nusivalė skruostus pasitrindama akis ir stengėsi kvėpuoti ramiai ir nusiraminti , nes nuo tokio susierzinimo kūdikis akivaizdžiai nebuvo įtin patenkintas . Skausmas pilve tai išdavė gana akivaizdžiai kai ši kiek susiraukė nenorėdama parodyti jog kažkas negerai.

Atgal į viršų Go down
Benjamin Dimitri Black
MMINISTRY OF MAGIC

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 2:31 pm

Pajautęs degantį skausmą savo skruoste Benjaminas nusišypsojo, kodėl nusišypsojo? Todėl, kad būtent dabar Selena rodė savo jausmus, o tai jam patiko, galbūt vieną dieną jie abu galės atvirai pasišnekėti ir viską išsakyti, kas abejų galvelėje sukosi. Tai buvo pradžia, prie pagaliau tiesos, prie to, kaip iš ties jie jautėsi. - Kuo rimčiausiai - suraukęs antakius prakalbo, jis jau buvo įsiutęs, tačiau to dar kol kas stengėsi neparodyti. - Selena, tai MŪSŲ vaikas, kiek aš tau turėsiu tai kartoti? - net suurzgė nepatenkintas, nebuvo jis joks vilkas, tačiau galbūt giminės buvimas vilku įtakojo, jame kažkokius charaketrio bruožus būdingus tai rūšiai. -Pirmojo vaiko, apie ką šneki? - kiek ramesniu balsu pratarė, nesuprato, iš kur staiga atsirado dar vienas vaikas apie kurį jis nežinojo. Pamatęs Selenės ašaras, Benjaminas staiga nutilo, pyktis, kuris virė jo viduje, dingo, jis žvelgė į verkiančią merginą ir jautė graužatį, juk jis buvo kaltas, dėl jos ašarų. Pakilęs nužengė šalia merginos, atsiklaupė ant žemės ir uždėjo rankas ant merginos šlaunų, pažvelgė į Seleną. - Širdelę, pažiūrėk į mane, tau vienai vaiko nereikės auginti, aš būsiu šalia tavęs, girdi mane? Nežeminsiu tavęs, tai kas buvo tarp manęs ir Novos, viskas bus užmiršta nuo šiandienos, moteris, kuri augina mano vaika man yra svarbesnė, nei ji, žinau įskaudintos esat abi, tačiau neleisk, mano durnumui sužlugdyti savo santykių su dukterėčia. - sumurmėjo ir pakėlęs pirštu nuvalė ašaras, kurios riedėjo merginos skruostu. - Buvai viena, tačiau nebebūsi, žinoma, kad aš renkuosi tave, žinai dėl jūsų galiu visko atsisakyti, supranti juk tai? - sumurmėjo, ramiu balsu. Dėl savo vaiko ir šeimos, jis galėjo visko atsisakyti, kad tik juos padarytų laimingus.

Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 2:46 pm

Taip, galbūt kadanors gyvenimas leis viską išsakyti prie arbatos puodelio ramiai . Be joių emocinių pliųpsnių ar ašarų akyse . Nes kolaks akivaizdu tai nebuvo įmanoma , buvo sunku apskritai viską susukti į vieną aiškų procesą jog nereiktų amžinai mastyti kas dedasi aplinkui . Tai buvo būtina o kad tai atsitiktų turėjai atsiriboti ir nuo visko kas tas problemas sukelia , - Taip , su mano atmintim viskas gerai, - po jo sakinio tarė . Žinojo jog vaikas Beno , tačiau apie tai dar jos vyras nežinojo todėl klausimas kaip jis reaguos ir kaip tai paveiks visą šitą sitaciją buvo taipogi visdar neaiškus , -Taip , aš laukiausi Cole vaiko . Tačiau jis gimė negyvas o jis paliko mane vieną visą tai išgyventi . Daugiau tai nepasikartos, - šektiek nurimusi tarė o tuomet jau Benas klūpojo šalimais jos , - Stokis prašau, - ištarė suimdama jį už rankų ir traukdama į viršų , jai nereikėjo jog jis klūpotu šalia , ar atsisakytų savo gyvenimo. Tieisog tas guvenimas neturi būtis usietas su methuselah moterimis , nes Selei skausmo jau ir taip per akis , - Taip , tačiau nereikalauju atsisakyti gyvenimo . Tieisog nebenoriu dramų susijusių su šeima ir tavimi, - tarė .

Atgal į viršų Go down
Benjamin Dimitri Black
MMINISTRY OF MAGIC

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 3:06 pm

Dėl savo vaiko, Benjaminas buvo nusiteikęs stotį prieš ugnį ar net prieš visą Methuselah šeimą, jis net galėjo paaukoti savo gyvybę. Nes dabar jo prioritetas buvo apsaugoti savo kraują. - O aš jau maniau, kad nėštumas jai pakenkė - sumurmėjęs pavartė akis. Išgirdęs apie vaiką, Benjaminas tylėjo, nežinojo ką pasakyti, vyras dabar buvo pasimetęs, per tiek daugybę metų, jis nebuvo girdėjęs, žinojęs, kad Selenei teko tai patirti, po ilgos ir labai tylios pauzės jis pažvelgė į merginos akis ir vos vos nusišypsojo. - Aš ne Cole, tavęs nežadu palikti, tris tūkstančius metų maišiausi tavo akyse ir žadu dar tiek pat pasimaišyti - linktelėjo ir pasilenkęs pabučiavo į merginos ranką. Apie atsistojimą jie nieko nesakė ir nieko nedarė.- Dabar imk savo arbatą, atsigerk jos ir nurimk, be to pica baigia atšalti - sumurmėjo, vis dėl to, jis nebuvo šuniukas, kad klupėtų palei kojas, pakilęs ant kojų atsisėdo šalia merginos. - Pirmiausia, reikia šias išgyventi, tačiau prižadu viskas baigta - linktelėjo ir menkai šyptelėjo. O tada pasisukęs atidarė picos dežę ir pasiėmė gabaliuką, atsikando picos. - Valgyt picą, o kitaip man teks tave pamaitinti - sumurmėjo, o tai reiškė, kad merginai teks keistis drabužius, nes Benjaminas bemaitindamas merginą sugebės ištepti jos aprangą.

Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 5:35 pm

Selenė visą Benjamino kalbėjimo laiką tieisog žiurėjo kiaurai jį . Klausėsi , girdėjo viską tačiau negalėjo sureaguoti. Tarsi užhipnotizuota ramino save , bandydama nusiraminti ir susiimti. Ištiesų dabar nebuvo metas isterijoms , atėjus metui visi žinosime ką daryti o dabar po Benjamino kalbos tik linktelėjo nieko nesakydama ir pasiemė savo arbatos puodelį į rankas , susikėlė kojas ant sofos ir įsipatoginusi tarsi apsikabino arbatą susigūždama , - Aš nealkana , - tarė ir toliau spoksojo į tuščią sieną Benui kiek atsitraukus , - Jaučiuosi pavargusi , manau reikės eiti prigulti, - išlemeno atsigerdama.

Atgal į viršų Go down
Benjamin Dimitri Black
MMINISTRY OF MAGIC

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 5:41 pm

Dabar atrodė, kad Benjaminas bendrautų su siena, tai jam nepatiko, bet puikiai pats suprato, kad yra kaltas. Tačiau jis norėjo viską ištaisyti. - Selene, aš tikrai suprantu, kad nenorėjai to išgirsti, bet tu esi man svarbi, aš norėjau tau pasakyti tiesą, kad tarp mūsų nebūtų melo. - Pasižiūrėk į save, kaulai jau matosi, tau reikia pavalgyt, juk puikiai žinau, kai per darbus užmiržti bent kažką sukramtyti - atsiduso ir žvelgė dabar į merginą savo nuliūdusiomis akimis, tikėdamasis, kad jos padės. - Žinoma, eik prigulk - linktelėjo, tačiau jis nežadėjo palikti merginos vienos, jeigu reikės sėdės kelias paras, visai kitam kambaryje nei mergina, bet prižiūrėjęs ją ir pagelbės.

Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 5:49 pm

Odeirai taipogi nepatiko tyla , tačiau žodžiai strigo gerklėje . Tarsi būtų balso stygos sugedusios ir ji tieisog negalėtų kalbėti. Visos mintys sukosi aplinkui , perdaug įvykių atsitiko paskutiniuoju laiku . Emocijos jau nebesilaikė jos viduje o šiandieninė žinia išviso ją pribaigė , - Aš nesu alkana , - dar kartą tyliai ištarė . Žinoma ji plona visada buvo , o laukėsi dar vos kelias savaites todėl pilvo nebuvo matyti, kaip ir padidėjusio svorio . Jam leidus ši atsistojo nuo sofos ir giliai įkvėpusi padėjo puspilnį arbatos puodelį ant stalo , - Kai išeisi , užrakink duris, - dar tarusi nuėjo link savo kambario tyliai atsidariusi užėjo vidun ir užvėrė jas paskui save , nusirengė drabučius užsimetė pižamą ir įsitaisė baltuose pataluose. Nenorėjo miegoti , tačiau jautėsi kiek pavargusi todėl pagulėjimas buvo būtent tai ko jai reikėjo po tokių šokiruojančių žinių.

Atgal į viršų Go down
Benjamin Dimitri Black
MMINISTRY OF MAGIC

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 6:17 pm

Selenei išėjus, Benjaminas suvalgė dar kelis picos gabaliukus, išgėrė savo arbatą ir viską paėmęs nunešė į virtuvę. Padėjo ant stalo picos dėžę, puodelius išplovė, atrodė kaip labai gera šeimininkė. Jau ruošiesi eiti pažiūrėti, kaip jaučiasi Selenė, negalėjo jos taip palikti. Bet pastebėjo, kad iš čiaupo laša vanduo, priėjęs patikrino, viskas užsukta buvo gerai. Šiaip ne taip susiradęs, kažkados paliktus įrankius, juos pasiėmė ir sutvarkė čiaupą. Iš kart pasijautė geriau, bent jau vieną gerą darbą sugebėjo padaryti. Padėjęs įrankius Benjaminas nužengė link Selenės kambario, lėtai pravėręs duris įžengė vidun, duris paliko pravertas, jeigu netyčia koks vagis įsiveržtų, kad jis bent girdėtų. O tada nieko nesakęs nužengė prie lovos ir atsigulė šalia merginos. Tylėjo, suprato, kad žodžiu dabar nereikia, o jeigu jau bus išvarytas, tai bus. Moteris labai mielai atrodė, susisukusi į kokoną, todėl Benas nenuostabu, kad plačiai nusišypsojo. Patogiai atsigulęs, rankas susidėjo už galvos ir žiūrėjo tiesiai pro langą.

Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 11:16 pm

Šilti patalai jau buvo bepradėję užliuliuoti moterį saldžiam miegui , tačiau vyriški žingsniai artėjantys prie jos kambario durų privertė vėliai plačiai atmerkti akis . Nežinojo ko tiksliai ji pati dabar nori , todėl tik akimis nulydėjo pro šalį prainantį vyrą ir tyliai gulėjo toliau jam atsigulus ant lovos .Rodėsi norėjosi kažką sakyti tačiau žodžiai strigo gerklėje , buvo sunku kažką ištarti. Juolab pati nežinojo kokio šio susitikimo posūkio ji ištiesų nori , viena jos dalis dabar griųtų jam į glėbį dėja kita spirtų jo dailią sėdynę lauk iš kambario , - Susiruošiai praleisti čia naktį?, - klustelėjo atsisėsdama lovoje ir pasukdama veidą į Beno pusę , principai neleido nusiraminti , kad ir kaip bebūtų nemalonu , - Tieisog noriu, kad būtų aišku , - tarsi sunkiai nurijo seilę burnoje , - Branginu tave ir visada branginau . Ir taip , vaikas mus dar labiau susiejo , bet tai kas įvyko , negalėsiu tau už tai atleisti, - ji cučiaupė lūpas pažvelgdama į lubas.

Atgal į viršų Go down
Benjamin Dimitri Black
MMINISTRY OF MAGIC

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Št. 10 28, 2017 11:29 pm

Išgirdęs merginos balsą, Benjaminas šiek tiek šyptelėjo, bent jau buvo gerą žinoti, kad su juo Selenė vis dar bendrauja. O tai jau buvo pliusas jam. - Iš ties tai taip, nenoriu tavęs palikti vienos, be to tavo susiraukimas, kurį tikrai mačiau, nebuvo geras ženklas, tad noriu pasirūpinti, jeigu tau skaudėtų ar šiaip kažko reikėtų, kad būčiau šalia - sumurmėjo labai ramiai ir pasuko galvą į Selenės pusę, nors ji buvo ir su pižama, bet damn ji atrodė labai gerai, kad Benui net seilė vos nenutyso. - Puikiai tai suprantu, žinau, kad neatleisi ir dėl to negaliu tavęs kaltinti - linktelėjo ir menkai šyptelėjo, nors šypsena čia buvo nereikalinga, tačiau jis bandė viską priimti kuo puikiausiai. - O dabar gal pamiegokim? -kilstelėjo antakį ir pažvelgė į pagalvę, kur prieš kelias sekundes gulėjo Selenės galva.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   

Atgal į viršų Go down

Selenės butas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next