rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Selenės butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Selene Giselle D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
City : Čikaga
Amžius : 20/3000
DC
RašytiTemos pavadinimas: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 1:37 pm

Spoiler:

Paskutinį kartą redagavo Selena Jessica Diamond, Sk. 08 27, 2017 1:39 pm. Redaguota 1 kartą

taking your own life. interesting expression. taking it from who? once it’s over, it’s not you who’ll miss it. your own death is something that happens to everybody else. your life is not your own. keep your hands off it.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 1:37 pm

Žemė dar buvo apgaubra naties šydu kai Selė gavo įkyrų skambutį nedelsiant kviečiantį ją atvykti į skubios pagalbos skyrių,dėl sunkaus žmogaus sužalojimo . Tai nebuvo pirmas kartas, kada moteris buvo pažadinta vidurį nakties , kompetetinga gydytoja visada būdavo reikalinga klinikose, todėl Diamond nedvejojusi mikliai šoko iš lovos ir susiruošusi išlėkė pro duris netyčia ant staliuko virtuvėje palikdama savo kabineto raktus , kurie buvo pakankamai svarbūs visose situacijose.
Laiko apsisukti ir gryžti nebuvo, tačiau Charles namai buvo visai pakeliui į ligoninę , o moteris lyg nuspėdama kelis gyvenimiškus atvejus kopijas saugiai laikė ir mylimojo namuose , just in case. Pamaniusi jog kelias minutes užgaišusi nieko nepraras gerokai viršydama greitį privažiavo prie vaikino namų , užėjusi vidun nesismulkino mikliai nužingsniavo į darbo kambarį kur ir prisiminė padėjusi savo raktų ryšuliuką . Nepamačiusi niekur akivaizdžiai padėtų ėmėsi ieškoti stalčiuose per skubėdama išversdama vieną jų ant žemės , persmarkus truktelėjimas ir visi jame buvę dokumentai pabiro tarsi žirniai ant grindinio . Nesiruošė palikti šitaip , todėl galiausiai radusi raktus atsargiai surinko ir pabirusius popierius iš kurių viliojančiai lystelėjo moters nuotrauka su prisegta byla . Diamond buvo pasitikinti ir mylinti moteris , tačiau smalsumas buvo jos yda kuria dabar pasinaudojusi įtartiną papkė paėmė į rankas likusius popierius sudėdama tvarkingai į stalčių .
Graži , jauna moteris puikavosi ant viršaus , kas Selei akivaizdžiai nepatiko ko pasekoje ši atvėrė aplanką bei perskaičiusi jo turinį net krūptelėjo. Trys metai gražios draugystės ir visa tai pastatyta ant melo kaladžių???? Jis vedęs , taip tiesiog tobula žinia ir taip velniškai sunkiam rytui . Negalėfdama patikėti savo akimis ši kelis kartus pervertė visus lapus , nuotraukas ir įrašus . Nors ji ir nebuvo žmogus , turėjo stiprias emocijas ir likusį didelį žmogiškumą , ko šiuo metu pasigailėjo . Buvo sunku ir skausmas krutinėje išsikerojo su lyg kekvienu nauju puslapiu . Bet ji nebuvo skandalų mėgėja, padėjusi papkę atgal į stalčių greitai pasišalino iš darbo kambario . Eidama link lauko durų spėjo pačiupti tik kelis savo besipuikuojančius daigtus ant name esančių baldų ir išėjusi net neatsigrežė atgal. Šiuo metu savo emocijas reikėjo laikyti viduje .
Įsėdusi į mašiną nudūmė į pirmąją pagalbą , išgelbėjusi žmogui givybę ir sutvarkiusi visur reikiamus popierius nesiruošė ilgai užsibūti . Todėl iškarto po dar vieno vizito iškeliavo atgal namo . Kelias rodėsi toks ilgas ir varginantis , nors buvo dar tik pietų metas,bet štai pagaliau išvydusi savo dangoraižį ir privažiavusi bei pastačiusi mašiną išlipo ir nupėdino savojo aukšto link . Lipo laiptais , lyg norėdama kuo ilgiau užsiimti kažkuo, jog netektų galvoti apie matytus įrašus .
Užėjusi į namus užrakino duris , nuspyrė batus į šoną ir nužingsniavo įvonią ,atsigaivinusi šaltu dušu persirengė patogesniais drabužiais , susišukavo ir nuėjo į svetainė telefono taip net ir neištraukdama iš rankinės , kuri gulėjo numesta prie lauko durų . Šiuo metu tam neturėjo jėgų , mintys šėlo jos viduje kaip ir emocijos . Ledai ....
Taip atėjusi mintis privertė ją kiek vyptelėti , basomis kojomis nužingsniavusi iki virtuvės išsitraukė iš šaldiklio didelį poką braškinių ledų , pasiemė šauktą ir sugryžusi į svetainę susirangė ant sofos , įsijungė muilo operą ir leido sau pratrūkti , dabar. Kai niekas nemato .

taking your own life. interesting expression. taking it from who? once it’s over, it’s not you who’ll miss it. your own death is something that happens to everybody else. your life is not your own. keep your hands off it.

Atgal į viršų Go down
City : Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 2:12 pm

Charles visą dieną buvo beprotiškai užimtas ir net neturėjo normalios pertraukos per visą darbo laiką. Po vienos operacijos sekė kita, tarsi užburtas ratas ir alchemikas ne kartą pagaudavo mintį, kad galbūt šiandien pilnatis, kad skubių operacijų daugiau pasitaikė negu įprastai. Per visą darbo laiką Hicks taip ir nesugebėjo užbėgti pas Seleną į kabinetą ir bent jau labų dienų pasakyti. Išvargęs ir psichologiškai iškrautas, chirurgas tik apie vidurnaktį baigė paskutinę netikėtą operaciją. Norėjo dar užsukti pas Seleną į kabinetą, tačiau jos ten jau nebebuvo. Nuėjęs į rūbinę, persirengė įprastais drabužiais ir susirinkęs daiktus, eidamas link savo automobilio, ėmė skambinti savo antrajai pusei. Deja, niekas neatsiliepė, maišydamas dieną su naktimi chirurgas nusprendė, kad paprasčiausiai jo mergina jau miega šiltoje lovoje, įkraudama jėgas prieš darbingą rytojų.
Grįžęs namo, Charles garsiai riktelėjo:
- Sele, aš jau grįžau, - tačiau jokio atsako taip ir neišgirdo. Nusprendęs, kad tikriausiai moteris išvargusi kietai miega lovoje, vyras nuėjo į dušą pats ruošdamasis pamiegoti. Nusimaudęs bei rankšluosčiu apsijuosęs juosmenį, trumpam užsuko į virtuvę naktipiečių. Susitepęs vos vieną sumuštinį, eidamas link miegamojo jį suvalgė. Deja, pravėręs miegamojo duris, lovą pamatė dailiai paklotą, o Selenės nebuvo čia nė kvapo. Tik tuomet vyras susivokė, kad moters jo namuose nė su žiburiu nerasi. Atsidusęs, Charles dar kartą mėgino prisiskambinti Diamond, tačiau niekas ragelio taip ir nepakėlė. Susirūpinęs, kas galėjo nutikti tamsiaplaukei, Hicks apsirengė kasdieniniais drabužiais, pasiėmė savo merginos namų raktus ir išlėkęs pro duris šoko į automobilį bei nuvažiavo į Selenės namus.
Atsidūręs prie moters buto durų, net nesiruošė paspausti durų skambučio, užuot pasuko raktą spynoje ir peržengęs slenkstį atsidūrė Diamond namuose. Kad moteris yra namuose, išdavė sklindantys televizoriaus garsai ir tylus, vos įtariamas kūkčiojimas. Charles iškarto sunerimo, todėl net nenusiavęs batų nuskubėjo į svetainę, kurioje lindėjo Selenė. Pamatęs moters skruostus paraudusius nuo ašarų, niokojamus ledus bei kvailą muilo operą, Charles net nežinojo ką ir begalvoti. Ar jis kažką padarė? Kažkas numirė? Kokios apskritai blogos naujienos galėjo taip sužeisti moters širdį?
- Selena, kas vyksta? - nežinodamas ar pradėti ieškoti užuojautos, ar pradėti teisintis, norėdamas užbėgti įvykiams už akių, pirmiausiai panoro išsiaiškinti kas darosi, kodėl jo moteris nelaukia namuose ir pirmiau laiko nešildo patalų.

The best love is the kind that awakens the soul; that makes us reach for more, that plants the fire in our hearts and brings peace to our minds. That’s what I hope to give you forever.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 2:39 pm

- Rozalinda , aš buvau tau neatviras. Aš turiu žmoną ir tris vaikus , - Pasigirdęs ispaniškas balsas iš plačiaekranio televizoriaus palietė jos ausų bugnelius ir su lyg tais žodžiais skuostais pasipylė sūrios ašaros.  Selė net suabejojo akimirkai , žiūri muilo operą ar savo gyvenimo nuotrupas mato rodant priešais . Žodžiai atrodo perskrodė jos vidų , vėliai prieš akis pastatant visą pluoštą dokumentų įrodančių jog Diamond ganėtinai dasigyveno ir susidėjo su vedusiu vyrų . Netik skausmas širdyje , tačiau ir pyktis virė jos venomis . Niekada nebūtų pagalvosiusi , jog gali būti taip smarkiai apmulkinta , kekvienas ledų kasnis vis greičiau slinko jos stemple žemyn šaldydamas visą jos kūną . Ir ta akimirka , kai ekranuose Rozalinda trenkia  Alehandro didelį ir smarkų antausį , Diamond nesusilaikiusi šūkteli , - Taip gyvulį , - matyt būtų dar ką nors pakomentavusi , tačiau su lyg jos ištartais žodžiais pasigirdo durų rakinimas ir vyriški žingsniai svetainės link , Charles buvo čia , tačiau Diamond net nekrustelėjo . Šiuo metu jai nerūpėjo , kokią jis ją gali pamatyti , buvo perdaug užsigalvojusi ir pasinėrusi į savęs gailėjimą ir visos situacijos virškinimą jog net neatisuko jam prabilus . Leido jam keliolika minučių pastovėti tyloje ir tik tada teikėsi pasukti savodailų veidą į jo pusę , - Tai tu man pasakyk , Charli , - Jos žodžiai skaudžiai paliko jos lūpas pasklisdami erdvėje . Taip , ji buvo pikta tačiau kalbėjo pakankamai ramiai .
Nelaukė jo atsakymo , padėjo pustuštį indą ant stalo smarkiai ir vaizdingai įbesdama šakštą į dar likusių ledų kauburį ir rankomis nusivaliusi aptekėjusius skruostus giliai įkvėpė . Nebuvo nusiteikusi rietenoms ar ginčams , galbūr dėl to , jog nematė reikalo dar kažką aiškintis, kai viskas buvo juodu ant balto parašyta , - Nežinau  ko čia atėjai , bet gali gryžti namo , - tyliai ištarusi ši atsistojo nuo sofos ,pasitaisė megstinį susišiaušusius plaukus ir paėmusi į rankas indą nupėdino į virtuvė , atsidarė šiukšledėžės duris ir išmetė visą indą kartu su šaukštu ir tik tuomet kai skruostai jau buvo nudžiuvę atsisuko į vyro pusę. Nieko nebesakė , tiesiog bukai spoksojo kiaurai jį , nenorėjo žiurėti jam į akis , net vėliai būtų papliupusi ašaromis .

Atgal į viršų Go down
City : Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 3:32 pm

Tai kaip Selenė elgėsi ir atrodė, bylojo, kad moteriai gali būti mėnesinės ir dėl visko kalti siautėjantys hormonai. Bet per jokias mėnesines Charles nepastebėjo, kad taip kraštutiniškai moteris elgtųsi. Net nežinojo ką galvoti, mat įprastai jo moteris elgdavosi meiliai ir galantiškai, o dabar matė kažkokią nesusitvarkančią su emocijomis aikštingą paauglę. Hicks linkęs iškilus problemoms jas spręsti ramiai ir be konfliktų, o šiuo metu jis jautėsi visiškai sutrikęs, mat tokios Sel nebuvo dar nė karto matęs ir apskritai neteko patirti su ja jokių didesnių barnių. Iš moters žodžių ir elgesio buvo galima spręsti, kad Charles yra kaltas dėl dabartinės jos būsenos. Bet visgi vyras nesuvokė ką galėjo prisidirbti per pastarąsias dienas, visgi jis nesvetimavo, pinigų nepralošinėjo, su svetimomis moterimis be darbo reikalų apskritai jokio kontakto neturėjo. Vienintelis dalykas, kuris galėjo nutikti, tai namuose netikėtai pasirodę vaikai ir dėl to kilęs tikras fiasko, mat šią naujieną vyras gana lengvai slėpė nuo Selenės tris metus. Kažkodėl Charles niekada taip ir neprisiruošė prileisti moters prie savo šeimos, tarsi bijodamas jų reakcijos ir bijodamas įžeisti jų mamos atminimą. Bet iš kitos pusės, vaikai namų raktų neturėjo, o prieš vizitą visuomet paskambindavo ir pranešdavo, kadangi Charles darbo grafikas besikeičiantis ir jis pakankamai retai būna namuose.
- Kaip suprasti, nežinai ko čia atėjau? - sučiaupė kietai lūpas vyras pats pradėdamas niršti dėl tokio netaktiško moters elgesio be jokio adekvataus paaiškinimo. Nusekęs paskui Selenę į virtuvę, jis pasirėmė delnu į vieną iš spintelių ir žvelgė į moters veidą ieškodamas jame kokių nors užuominų. - Grįžau pas tave, kaip ir kiekvieną vakarą. Aš kažko tikriausiai nesuprantu. Kas čia vyksta? Kodėl elgiesi taip atžagariai ir ką tokio padariau, kad nusipelniau tokio tavo elgesio? - kur kas griežčiau paklausė neketindamas taikstytis su Sel išsidirbinėjimais. Ašaros gal iš pradžių ir suminkštino jo širdį, bet po atžagarių jos žodžių, neketino popinti kaip mažo vaiko.

The best love is the kind that awakens the soul; that makes us reach for more, that plants the fire in our hearts and brings peace to our minds. That’s what I hope to give you forever.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 4:11 pm

Visą laiką susitvarkiusi , pasitempusi ir žavinga moteris , neleidžianti savęs valdyti emocijoms ir juolabiau nerodanti jų viešai. Taip tokia buvo Selena , ir tik tada kai būdavo namuose viena , be svetimų akių leisdavo sau atsipalaiduoti ir pamiršti užimamą poziciją visuomenėje , bei tai jog yra nuolatos stebima ir privalo būti nepriekaištinga. Ir  štai ta akimirka , ta dienai kai prieš mylimo vyro akis ji apimpta emocijų ir veikiama jausmų . Ji galbūr ir nežmogus , tačiau pakankamai jausminga o tokius dalykus sužinojus vargu ar gali išlikti šaltų nervų . Tačiau Diamond nekėtino ilgai rodytis tokios būsenos , ašaros jau bvo nud-iuvusios o kvėpavimas pamažu tvarkėsi iki normalaus. Kukčiojimas dingo ir vėliai stovėjo rami , susitvardžiusi ir neleisdama savo emocijoms išeiti į lauką . Tik jos žodžiai , smelkiantys kiaurai be jokio meilumo užuomazgų leido suprasti apie joje siaučiantį pykčio demoną .
Selenė nejudėjo visu laiku kol vyras atėjo prie jos bei pasirėmė visai šalimais , nekreipė dėmesio ir tada kai prabilo . Pyktis buvo stipresnis už norą pulti jam į glėbį ir pamiršti apie faktą jog jis nėra laisvas žmogus ir juolabiau nepriklauso tik jai , - Pasakyk man Charli , ar aš esu tau kadanors melavusi?, - nuignoravusi jo klausimų laviną ši galiausiai pakankamai ramiu balso tonu klustelėjo atsisukdama į vyrą ir pažvelgdama jam į akis , - Ar esu kadanors išdavusi tave? , - sekė antras klausimas nenuleidžiant akių nuo jo gilių akių , - Ar aš buvau tau tokia bloga? Pasakyk man atvirai , ką aš tau padariau tokio blogo . Jog tu sumanei mane pastatyti į tokią padėtį ? Žinai , kokia mano reputacija yra man svarbi . Žinai , kaip smarkiai aš tave myliu ir esu atsidavusi tau visa savo siela . Žinai ir tai , jog aš niekada nesusidėčiau su vedusiu vyru , - kuo toliau ji kalbėjo tuo garsesni ir aitresni buvo jos žodžiai , nors ir neperžengiantys padoraus tono . Ji tvardėsi , laikėsi iš paskutinių netrenkusi jam per jo begalo žavų veidelį ar neužverbavusi dingti iš jos akių ir niekada negryžti . Nes skausmas širdyje vertė daryti neapgalvotus sprendimus , nors dėka dievo ji vadovavosi sveiku protu , - Atsakyk man , nes man tavo melų jau gana .

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 4:28 pm

Atakuojamas kaltinančiais klausimais pagaliau Charles suvokė kame šuo pakastas ir dėl ko Selenė šitaip aikštingai elgiasi. Tikriausiai ji iš kažkur sužinojo, kad alchemikas yra vedęs, galbūt ir turi vaikų, o pats Hicks per tuos tris santykių metus niekada taip ir nepaaiškino visos situacijos savo širdies damai. Pričiuptas nusikaltimo vietoje Charles visgi nesijautė pakankamai kaltas, kad imtų graužti save ar bereikalingai teisintis. Suvokė, kad ši diena kažkada ateis ir jis negalės amžinai gyventi iliuzijų pasaulyje, tikindamas, kad su jo gyvenimu viskas yra gerai. - Iš kur man žinoti, ar esi kada melavusi, ar išdavusi mane. Jei tavęs negaudžiau ir neprigavau, tai nereiškia, kad to nedarei, - burbtelėjo alchemikas, net nemėgindamas sušvelninti situacijos, paprasčiausiai automatiškai įsijungė gynybinis rėžimas, kuris automatiškai atsakė į aršų puolimą. - Selena, nesi man bloga ir nieko man nepadarei blogo. Juk žinai, kad rūpi man ir nieku gyvu nenorėčiau tavęs nuskriausti ir įskaudinti, todėl prašau, pasakyk man normaliai kas čia vyksta ir kam tas visas spektaklis. Kokie dar vedę vyrai? Kokia dar reputacija? Aš visiškai nesuprantu apie ką kalbi, išsiaiškinkim kaip du suaugę žmonės be jokių pykčių, - bandė kažkaip sukontroliuoti padriką situaciją kalbėdamas ramiu tonu ir neleisdamas sau išsiduoti dėl šeimyninės padėties. Jam buvo gerai iki šiol, kokius santykius turėjo su Diamond, nenorėjo jis paversti jos naująja savo vaikų mamyte, mat jie motina turėjo. Taip pat nenorėjo, kad ji nesijaustų mylima tik todėl, kad jis jau buvo susisaistęs santuokos saitais.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 4:41 pm

Žinoma Selenė tikėjosi tokios reakcijos , neigimo ir bandymo iš balos išlipti sausai . Tai nebuvo stebinantis dalykas , ji žinojo jog žmonės taip elgiasi nenorėdami pripažinti jog kažką padarė blogai ar buvo nenuoširdūs ir neatviri . Ji ne pirmus metus žemėje gyvena , yra sutikusi begalybę įvairaus plauko žmoniu , jog būtų pasimokiusi kaip tokiomis aplinkybėmis kalbėti . Tačiau per tiek gyvenimo metų dar nebuvo atsidūrusi tokioje padrikoje vietoje , kuomet nuoširdžiai nežinotų ką daryti toliau ir jausmus būtų taip sunku suvaldyti . Ir taip ji niekada nieko jo neprašė , vedybū ar ateities vaikučių jų kalbose taipogi nebuvo . Tai ko Selena norėjo iš santykių tai atvirumo,pasitikėjimo ir ištikimybės o šis vyras akivaizdu pažeidė visas tris taisykles vienu metu ir matyt tai buvo skaudžiausia , - Tu rimtai? Mane visada visi mato , net dirbi toje pačioje ligoninėje o vakarus leidžiame kartu . kada aš galėčiau surastį priežąstį melavimui? , - kilstelėjo antakį , bet akimirksiu supratusi jog veltis į kalbas apie jos ištikimybę nėra reikalo , nes ne ji šioje vietoje yra pagauta už pinokio nosies tiesiog atsiduso , - gerai , - tarusi nužingsniavo į svetainę ir klestelėjo ant sofos . Ji buvo pasiruošusi kalbėtis ir išklaustyti ką dar jis nori jai priburti , - Pasikalbėkime , - tarė jau sedėdama ir susikeldama koją ant kojos , - Tik perspėju , jog netyčia mačiau tavo failus , kai ieškojau savo raktų kuriuos tu laikiai tame pačiame stalčiuje . Ir žinau apie tavo santuoką . Todėl nemėgink jos neigti . – ištarusi tai su nekantrumu laukė jo paaiškinimo . Nes visgi , pykčiui truputi atrlėgus veltui paleisiti trijų gyvenimo drauge metų nesinorėjo , nes Džinė buvo įklimpusi jausmuose jam . Nors negali žinoti , kaip dabar viskas pasisuks ir tobulas gyvenimas nesuduš kaip lėkšė nukritusi ant žemės paberdama paskui save begalybę šukių .

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 5:18 pm

Charles iš tiesų buvo velniškai pavargęs ir visi tie pykčiai atėmė paskutines vyro jėgas. Viskas, ko jis norėjo, tik paprasto, kasdienybe dvelkiančio gyvenimo su mylinčia moterimi. O dabar jo praeitis tarsi katė lenda iš maišo ir maišo visas rankoje turėtas kortas. Pagaliau moteriai pareiškus, kame visa jos keisto elgesio priežastis, Charles sunkiai atsiduso. Visgi, jo nuogastavimai pasitvirtino ir dabar jau nebėra kur dingti. Selenai sutikus pasikalbėti, Hicks nužingsniavo į svetainę iš paskos ir prisėdo šalimais moters. - Man nepatinka, kad kuitiesi po mano daiktus, - pirmi žodžiai palikę vyro lūpas buvo kaltinantis priekaištas. Jei Selena nebūtų radusi tų failų, joks kivirčas nebūtų užsikūręs. - Bet kas padaryta, tas padaryta, - atsiduso alchemikas ir persibraukė pirštais per savo tankius plaukus. - Nenorėjau, kad ši tema apskritai kada būtų paliesta, bet matomai, nebėra kitos išeities, - burbtelėjęs vyras įkišo ranką į kišenę ir išsitraukė mobilųjį telefoną iš kišenės. Įsijungęs jį, atidarė netrukus naršyklę ir į paiešką įvedė savo žmonos vardą bei pavardę. Netrukus ekrane pasirodė straipsnis apie dingusią be žinios medikę. Telefoną su straipsniu padavė Selenai į rankas, leisdamas jai pačiai iš patikimo šaltinio sužinoti visą tiesą, nes Charles jos pasitikėjimą kaip ir prarado. - Nori sužinoti apie mano žmoną? Prašau. Pakankamai išsamiai parašyta kas ji ir kur ji. Straipsnio data kalba pati už save, - su kartėliu tarė Charles. Nepasakojo Selenai, kad nors ji ir paskelbta mirusi bei yra mieste jos tuščias kapas, vyras vis dar teikia vilties sau surasti žmoną. Kad nepaisant visų jos išdavysčių, ją visa širdimi tebemyli ir niekaip negali susitaikyti su mintimi, kad jos nebėra tarp gyvųjų.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 5:57 pm

Selenė buvo ne ką mažiau pavargusi , darbo diena nors ir trumpa buvo sunki . O dar tie nevietoje ir nelaiku pastebėti dokumentai sukrėtę visą dienos ritmą . Kč jau kalbėti apie darbą po tokių emocinių išgyvenimų , tačiau ji suprato ir vyrą . Jis buvo gerbiamas chirurgas ir atsidavęs savo darbui žmogus , dėl ko Selenė dar labiau juo žavėjosi ,negalėjo kitaip . Ir šita visa situacija vertė jaustis šlykščiai , nes po visos tokios dienos norėtusi tiesiog smukti į lovą ir užmigti jo glėbyje . Bet yra kaip yra , gyvenimas kartais būna negailestingas o likimas grynas pokštininkas atskleisdamas kortas pačiu netikėčiausiu momentu . O kur dar priekaištai į jos pusę privertę pačią Selę kiek nustėrti , - Aš nesiknaisiojau . Jai neprisimeni mano raktus padėjai į tą patį stalčių . Aš ėjau pasiimti savo nuosavybės , skubėjau į iškvietimą negalėjau tau paskambinti . Nors tai ir taip nebūtų nieko pakeitę , - prunkštelėjo . Na ko jau ko ,bet tokioje situacojoje nesitikėjo būti apkaltinta , per visus tris metus ji nieko netikrino ir neįtarinėjo visokeriopai pasitikėjo vyru ir dabar kai pasitikėjimas griuvo buvo skaudu tai atlaikyti ., - Taip , nenorėjai . Tačiau tau reikėjo iškarto man apie tai pasakyti , būtume išvengę daugelio nesusipratimų , - išbėrė žodžius tarsi žirnius iš lūpų .
Kurį laiką sedėjo tiesog bele tik sedėti , ir laikėsi neišgriuvusi dėl emocinių šuolių pastąrasias akimirkas. Ir tik jam išsitraukus telefoną ji įdėmiau pažvelgė į Charlį norėdama suprasti ką jis dabar ketina daryti , apkaltins ją įsilaužimu? Ar velniai žino kas jam į galvą šaus . Tik kai telefonas buvo atkištas jai su didelėmis raidėmis užrašyta antrašte ši teikėsi paimti išmanujį ir perskaityti visą istoriją rašomą ekrane . Pyktis pamažu atlėgo ir ši tik sučiaupė lūpas į vieną liniją . Buvo apmaudu tai skaityti , galėjo tik įsivaizduoti koks įskaudintas jis buvo > ir trys metai , tėra mažas laiko tarpas žaisdoms užgyti , - Atleisk , aš nežinojau , - tyliai , vos girdimai išlemeno atiduodama jam telefoną , - Tačiau tai nekeičia fakto , jog melavai man . Nejaumaniai , kad aš niekada nesužinosiu ? Ir kaip rpivertei kolegas tylėti ? , - ši buvo nebetokia pikta , tačiau įžeista savimeilė visdar puikavosi ant jos veido , - Man labai gaila , dėl viso to kas atsitiko . Ir galiu įsivaizduoti tavo skausmą , tačiau aš esu netik blizgutis šone . Aš tam , kad būčiau šalia ir palaikyčiau tave visomis gyvenimo situacijomis . Aš žinau , jog veikiausiai visdar jai jauti kažką ir sielvartauji , tačiau tai nebūtų manęs atbaidę, - Jos žodžiai sklido švelnūs , palaikantys nors ir sunkiai iš lūpų . Diamond pakilo nuo sofos ir atsisėdo ant žemės šalia vyro kojų , jai toks elgesys niekada neatrodė žeminantis . Ji rankomis apglėbė jo kelius padėdama galvą ant vieno iš jo kelių , - Nenorėjau , tau viso to priminti . Tačiau , aš nebežinau kas esu tau . Paguoda? Blizgutis šalia ar tiesiog asmuo pildantis tuštumą . Jai negali manimi pasitikėti , kaip planuoji puoselėti santykius?, - žinoma , Selė nebuvo tikra dėl kokių paskatų jis jai nesakė tiesos , tačiau spėjo susidaryti savo pačios teoriją kuri visgi nebuvo pati geriausia .
Po kelių akimirkų ši atsitraukė , atsistojo ir lėtai nuėjusi prie lango pravėrė užuolaidas įsistebeilindama į žvaigždes danguje , - Tu net nežinai ar ji apskritai yra mirusi , dingimas mirties neįrodo , - tarė neatsisukdama . Dabar jau nebetai kad pyko , jautė skausmą . Tačiau ir baimę, nes atvėrė save vienintelam vyrui ir leido pažinti , preiti taip arti o pasirodo jog jis vedęs , žmona dingusi ir jos gyvenimas per akimirką tapo tarsi ant dangoraidžių pakabintu lynu einantis benamis . Greitai galėjo nukristi žemyn , arba sėkmmingai pereiti .

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 6:18 pm

Galbūt paprastas internetinis straipsnis kiek užglaistė kylantį kivirčą, bet tai nekeitė fakto, kad jų santykiai pamažu ima birti. Charles net sunku buvo įsivaizduoti, kaip Selena dabar turi jaustis. Vat būtent to labiausiai ir bijojo, kad privers moterį pasijausti nemylima, nepilnaverte, reikalinga tik dėl asmeninės naudos. Vien todėl Charles jai niekuomet nesakė apie savo žmoną, kad mergina niekados nesijaustų antra po ponios Hicks. O dabar jau nebėra kur dingti, teks kaip nors pamažu išsrėbti visą privirtą košę.
- Toks čia melas, tiesiog nenorėjau, kad jaustumeisi taip, kaip dabar imi jaustis. Stengiausi, kad tarp mūsų būtų viskas gerai. Ir žiūrėk, tikrai buvo gerai, kol tarp mūsų neįsikišo mano praeitis. Tiesą pasakius, šitam mieste nesu vietinis, todėl ir nuo kolegų nebuvo ką slėpti, jie ne viską paprasčiausiai apie mane žino. Atsikrausčiau čia po žmonos dingimo, norėdamas pradėti naują gyvenimą. Ir tai pradėjau tik su tavimi, - suėmęs moterį už delnų, švelniai pabučiavo į plaštaką, norėdamas bent kiek prisigerinti ir kad jos širdis suminkštėtų. - Selena, aš tavimi pasitikiu. Tiesiog... Avantika man visuomet buvo ta tema, kuria nekalbu su niekuo. Tiesą pasakius, mūsų santuoka iro. Viskas buvo ant skyrybų slenksčio, jau samdžiausi advokatus, buvau paruošęs skyrybų dokumentus. Vos tik prisipažinau, kad noriu su ja skirtis - ji dingo kaip į vandenį. Nuo tada mane prispaudė kaltės riedulys. Todėl tie failai, kuriuos radai yra tik bandymai surasti Avantiką, išspręsti mūsų asmenines, neužbaigtas problemas, - sukaupęs ryžto likučius, vyras papasakojo kokia situacija buvo tarp jo ir žmonos, kad ir kaip jam sunku buvo apie tai kalbėti. Nežinojo, ar dar derėtų užsiminti apie vaikus, tačiau dabar Selena pasidomėjusi galėjo tai rasti net internete atidžiau paskaičiusi straipsnius apie Avantiką. - Kai ko tau dar nesakiau, - tyliai išlemeno Charles moteriai atsidūrus prie lango. - Aš turiu du vaikus.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 6:40 pm

Taip, internetinis traipsnis tiesiog leido suprasti esamą problemą o ne ją išspresti . Tačiau tai jau buvo pradžia lyg kažko aiškesnio visame šitame vakare. Atleisti ar suprasti taipogi nebuvo lengva . tačiau kas liečią kalbą apie byrančius santykius , Selė negalėjo teigti jog nežinodama visos situacijos aiškiai ims ir mes jį per bortą. Perdaug laiko praleista drauge ir didelis kiekis atsiminimų neleidžiančių jų taip lengva ranka nubraukti . Tačiau taip , jie negalėjo likti tokie patys kaip buvo . Bent jau ne taip greitai , visam šitam reikalui reikėjo trupučio laiko , jog apsiprasti ir susigyventi jai jie abu visgi nusprestų sulipdyti apgriuvusius kampus .
Jo kalbos , ji klausėsi kekvieno jo tariamo žodžio, galėjai netik girdėti tačiau ir jausti estintį skausmą jo žodžiuose , kurie vertė ir pačią Selę jaustis blogai , - Aš nenorėjau priversti tavęs jaustis blogai , tačiau jai tai būčiau sužinojusi iškarto , - akimirkai nutilo, - Man nereikėjo galvoti apie dalykus, kurie dabar sukasi mano galvoje supranti?, - ši pasuko savo veidą į vyro pusę ,- Aš galėjau padėti tau ją rasti , ar kažką padaryti , - ši gūžtelėjo petukais , visgi turėjo ryšių visuose sluoksniuose antgamtinių butybių . Gerai pasikapsčius būtų radusi už ko kabintis , tačiau tai dabar nebebuvo svarbu , - Ačiū , tau už atvirumą , - ištarė tik tiek kai išgirdo apie vaikus šiai akimirkai . Po to sekė tyla , kelios ilgos minutės tylos kol Selė vėl dryso prabilti , - Ir tai būtum slėpęs nuo manęs visą gyvenimą ? Kaip įsivaizdavai tai? Man tiesiog įdomu , ar planavai pereiti į aukštesnį mūsų santykių lygį ar amžinai gyventi ten pat ir kupiname melo burbule?, - ši nenuleido žvilgsnio nuo jo , norėjo suprasti ir matyti jo išraiškas ,jog galėtų bent kiek įsigilinti kada tiesą sako o kada meluoja, - Gal ir mano klaida buvo, nuo pirmo mūsų susitikimo aklai pasitikėti asmeniu atsiradusiu ant mano ligoninės slenkščio lyg iš niekur . Netikrinau duomenų , neieškojau informacijos ir leidausi būti suvedžiojama . Netik tu prie to prisidėjai , aš leidau kad tai įvyktų ,- ištarė galiausiai atsidūsdama ir pasiremdama į stiklą . Ji nebuvo iš tų kurie klaidų ieško tik pas kažką , ji žinojo jog už santykius atsakingi yra du žmonės , ir šiuo atveju ji tikrai galėjo kažką pakeisti laiku susigaudžiusi ,jog nedaug žino apie jo praitį , - Tiesiog pasakyk man , kaip manai turėtų tęstis mūsų santykiai dabar? Ką man jauti Charli ?, - galiausiai priėjusi prie konkrečių faktų ištarė , jai šiuo metu buvo būtina tai žinoti . Nuo tolimsnių veiksmų ,kalbų priklausė jų abiejų ateitis.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 7:02 pm

Charles iš tiesų ėmė jaustis šūdinai, kad viskas taip durnai išėjo. Protingiausia būtų užbaigti nenusisekusius santykius, paleisti viską vėjais ir galbūt po pusmečio atsiras kita širdies dama, kurią lygiai taip pat būtų galima kvailinti, kol vėl padarys kokią nors klaidą. Tačiau dabartinio gyvenimo pamatai buvo pastatyti, nesinorėjo viską griauti dėl vienintelės klaidos. Visgi, reiktų tuomet keisti darbą, o to daryti Charles tikrai nenori. Priedo, tokių nuostabių moterų kaip Selena ne taip lengva rasti, todėl vyras nusprendė, kad reiktų stengtis šiuos santykius kaip nors išsaugoti, o ne toliau juos naikinti.
Atsistojęs nuo sofos, jis priėjo prie moters ir uždėjo delnus ant jos pečių, švelniai kūnu prisiglausdamas. - Selena, aš visiškai nenoriu su tavim pyktis ar skirtis. Tu esi viskas, ko man dabar reikia ir ko aš noriu. Suprantu, kad tavo pasitikėjimas manimi visiškai žlugo, tačiau noriu, kad suprastum ir mane. Man per daug gera su tavimi, tai ką mudu pastatėme ir sukūrėme, kad viską gadinčiau į tai terpdamas savo praeitį. Tas naujas gyvenimas mane užbūrė ir nenoriu tavęs visiškai paleisti. Jei tau reikia laiko informacijai suvirškinti, aš tau jo duosiu, tik prašau tavęs, neleisk viskam sugriūti per vieną vienintelę naktį, suteik vilties man tave turėti, - švelniai susakė Charles, turėdamas vilties, kad jo žodžiai bent kiek padės priimti palankų sprendimą.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 7:36 pm

Ištiesų , būtų buvę lengviausia tiesiog viską baigti . Išmesti visus trejus nuostabius metus drauge pro langą ir sakyti jog viskas baigtą , uždaryti duris vedančias į savo gyvenimą . Tačiau tai nebūtų teisinga , viena didelė klaida galinti sugriauti gyvenimą , tačiau tai paaiškinus ji nusispalvino kiek kitomis spalvomis . Pasidarė aišku , ir Selė tikrai jį suprato iki nutylėjimo akimirkos , nes tai nebuvo doras poelgis, kad ir kokia žiauri buvo situacija .
Ir visą šį farsą gelbėjo tik iš jo lūpų sklindantys begalo meilūs ir nuoširdūs žodžiai , vos palietė jos ausis privertė širdį plakti greičiau . Ar ji pyko? Taip . Tačiau negalėjo paneigti fakto , apie jausmus jam kurie nemirė, pasitikėjimas taipogi nemirė tik smarkiai apgriuvo. Bet norint viską galima ištaisyti .
Jam einant link jos ši stovėjo nejudėdama , iki akimirkos kai jo raumeningas kūnas prigludo prie jos . Net kvapą užgniaužė po jo prisilietimo. Selenė tik užsimerkė akimirkai , giliai škvėpė ir savo rankomis apglėbė vyrą per juosmenį prisiglausdama , - Aš nenoriu tavęs prarasti , bet tu turi pažadėti jog niekada neišduosi manęs . Pasitikėjimas yra labai svarbus , neleisk jam visiškai sugriūti , - ištarė tyliai , švelniai . Tik po savų žodžių pakėlė galvą ir pažvelgė į Charlį , - Daugiau tokių situacijų būti negali supranti ? Kad ir kas bebūtų nemeluok man , neslėpk nieko nuo manęs ir jokiu būdu neišduok manęs , - po savo žodžių ši pasistiebė ir pabučiavo vyrą į lūpas. Nors viduje ir pyko , jautė nuoskaudą ir nerimą negalėjo leisti vaikiškai dėjuoti dėl dalykų kurie jau buvo paaiškinti . Ir taip , laiko pamiršti reikės tačiau jis gavo antrą ir paskutinį savo šansą.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   Sk. 08 27, 2017 8:14 pm

Alchemikas gavęs antrą šansą ir atleidimą, atlėgo. Nuo širdies nusirito didžiulis akmuo, tačiau vyras žinojo, kad tai dar nėra visiška pabaiga jų pykčiams. Charles dar slėpė kelis dalykus nuo moters, tačiau dabar juk neims ir neprisipažins, kad yra ne žmogus, o naujasis alchemikas, kad jo vaikai raganiukai ir jis su žmona norėjo skirtis tik dėl to, kad išsiaiškino, jog ji ragana. Apipintas paslapčių Charles gyvenimas ir deja, jis iš tiesų Selena tiek nepasitiki, kad nuoširdžiai atsivertų jai. Kai gyveni tokį sudėtingą gyvenimą praktiškai niekuo negali pasitikėti.
- Pažadu, - tyliai pasakė jis, nors pažadas nuskambėjo nuoširdžiai, vyras žinojo, kad niekados jam nepavyks jo ištesėti, tačiau gavęs antrą šansą ėmė tuoj pat juo naudotis pabučiuodamas Seleną į lūpas. Po bučinio, Charles švelniai apglėbė merginą, prisiglaudė prie jos, nosį panardinęs į plaukus ir lengvai atsiduso. - Daugiau niekada nenoriu patirti to, kaip man pamažu slysti iš rankų, - tyliai sukuždėjo ir po akimirkos atsitiesė norėdamas pažiūrėti į moters akis. - Tai... Dar liko ledų? - žaviai nusišypsojo, norėdamas bent kiek pakelti slogią nuotaiką.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Selenės butas   

Atgal į viršų Go down

Selenės butas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Elenos Gilbert butas