rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Dear diary - fuck you

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Dear diary - fuck you   Sk. 05 07, 2017 10:41 pm

soon

I have never been happier than the moment your name was mentioned and I realised I had fallen out of love with you. Finally, it was like I was finally free of the chains I had tangled around my head and heart.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear diary - fuck you   Pir. 05 08, 2017 1:13 am

Chapter one

Brangus, Dienorašti... What the fuck... Turbūt savo gyvenime pasiekiau didžiausią lūžio tašką. Nusprendžiau užmegzti ryšį su popieriaus skiaute. Bet lapas ir rašalas yra viskas, ką turiu šiuo metu. Tik tu vienas gali mane suprasti. O, kas jeigu aš pats nebežinau kas esu ir ką veikiu šioje žemėje Gyvenu... Atsakymas turėtų būti toks. Tačiau aš net negyvenu, aš tiesiog egzistuoju su kiekviena akimirka leidžiu sau viduje pūti. Jaučiuosi kaip robotas. Visi mes esame tokie. Su barkodais ant nugarų, kiekvienas turime gyventi, taip, kaip yra nustatyta ir tiesiog laukti pagal srovę. Neturime jokios galimybės sukilti, pasipriešinti tam, nes toks yra šis pasaulis ir jo kaltinti nereikia. Mes, žmonės, susikūrėme tai, ką turime dabar. Mano kasdienybė monotoniška, bet žinau, kad viskas pasikeis. Tereikia pasiryžti lemtingam žingsniui. Aš privalau tai padaryti. Šios drebančios rankos turi padaryti vieną paskutinį darbą. Šiame gyvenime man beliko vienintelis gaivaus oro šaltinis - rusenanti viltis, jog išauš ta diena, kai mano tėvo žudikai atsidurs po velėna. Ir aš jaučiu, kad tas momentas nenumaldomai artėja. Nežinau kiek dar lauksiu, nežinau kiek dar pačiam liko gyventi. Tik žinau viena. Gyventi toliau žmogžudžio kailyje aš neįstengsiu. Atleisk, man, Dienorašti... Už tai, kad esu silpnas. Bet aš tik žmogus, paglemžtas tamsos. Kiekvieną dieną atsibundu ir jaučiu, kaip šėtonas kvėpuoja man į nugarą ir skatina žengti tą žingsnį. Užbaigti šį košmarą ir pasiųsti į pragarą tas padugnes. Pirmyn, Dienorašti, vadink mane bailiu, nes neesu stiprus, nes pasirenku lengviausią kelią. Tačiau daugiau išeičių aš neberandu. Noriu matyti margą pasaulį, noriu matyti gamtos grožį, tačiau negaliu. Mano regimų spalvų spektre likusi tik pilka spalva. Keršto troškimas įkalino mane, o kelio atgalion nebėra... Iki kito karto, brangus Dienorašti...

2017-05-08

I have never been happier than the moment your name was mentioned and I realised I had fallen out of love with you. Finally, it was like I was finally free of the chains I had tangled around my head and heart.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear diary - fuck you   Antr. 05 09, 2017 2:45 pm

Chapter two

Sveikinuosi su Tavimi dar kartą, Dienorašti. Nuo praėjusio mūsų susitikimo ne daug kas pasikeitė. Vienintelis dalykas - buvau pasiryžęs pasitraukti iš gyvenimo, nuleisdamas rankas ir atsisakydamas keršto. Klausiau savęs ar vis dar noriu tapti žmogžudžiu ir dalelė giliai manyje malšino keršto troškimą. Bet gyvenimas su žinojimu, jog mano tėvo žudikai vaikšto sveiki ir gyvi man buvo nepakeliamas. Tad nusprendžiau išmesti "monetą". Telefone atsidariau programėlę "Talk with a Stranger". Buvau sujungtas su kažkokia mergina. Jos rankose buvo mano gyvybė. Nusprendžiau užduoti jai kompromituojančių klausimų ar visgi eilinio žmogaus gyvybė jai būtų svarbi?Viskas priklausė nuo jos atsakymų. Ir ji išgelbėjo mane. Aš stovėjau ant penkiaaukščio pastato ir laukiau savo lemties, bet ta mergina buvo atkakli ir tyra, visiškai pasišventusi savo idealams. Ji netgi turėjo įtarimą, jog aš kėsinuosi pakelti prieš save. Žinoma, ji neklydo, tačiau atverti kortas nebuvo įrašyta į mano planą. Nepažįstamoji sudomino mane ir supratau, jog galiu išsipasakoti apie savo vidinius demonus užuominų pagalba. Supratau, jog likimas nori, kad gyvenčiau. Jis nori, jog siekčiau savo užsibrėžto tikslo ir atkeršyčiau žmogžudžiams. Prisiekiu viskuo, brangus Dienorašti, aš tai padarysiu!

2017-05-09

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear diary - fuck you   

Atgal į viršų Go down

Dear diary - fuck you
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11