rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

- Dom's

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

RašytiTemos pavadinimas: - Dom's   Št. 05 06, 2017 2:49 pm

I have never been happier than the moment your name was mentioned and I realised I had fallen out of love with you. Finally, it was like I was finally free of the chains I had tangled around my head and heart.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

RašytiTemos pavadinimas: Re: - Dom's   Pir. 05 08, 2017 10:46 pm

Hello from the other side..

RašytiTemos pavadinimas: Re: - Dom's   Pir. 05 08, 2017 11:25 pm

esant reikalui ir adele galėčiau pabūt. sakai socialinis eksperimentas.. ok, i'm in.

RašytiTemos pavadinimas: Re: - Dom's   Antr. 05 09, 2017 12:06 am

Šimtaprocentinė moteris.
Aš studijuoju mediciną ir realiai gimiau tam, kad gelbėčiau gyvybes, todėl taip, man ta gyvybė rūpėtų. Tik nesakyk, kad ketini žudytis..

RašytiTemos pavadinimas: Re: - Dom's   Antr. 05 09, 2017 12:59 am

Galbūt tas žmogus ir būtų man svetimas, galbūt nuo jo mirties niekas mano gyvenime ir nepasikeistu. Nors ne, pasikeistu. Ar galėtum toliau ramiai gyventi su mintimi, jog galbūt galėjai išgelbėti žmogaus gyvybę net jeigu net ir pašalinio, nepažįstamo žmogaus gyvybę, tačiau to nepadarei? O jeigu nusprendi gelbėti vadinasi rūpi. Galbūt tą dieną tas žmogus ir nėra tau pažįstamas, bet negali žinoti ar kitą dieną toje pačioje vietoje, pasekęs tuo pačiu pavyzdžiu, ten neatsidurs ir tavo artimasis. Tai lygiai taip pat ir tas nusižudyti ketinantis žmogus yra kažkieno vaikas, gyvenimo meilė ar geriausias draugas/draugė. Todėl nekeisiu savo nuomonės ir liksiu prie to, jog manau, kad net jei ir mano gyvenimas nebūtų susijęs su gyvybių gelbėjimu vis vien toji gyvybė man rūpėtų.
Nemanau, jog iš vis galima pateisinti tokį pasirinkimą. Kiekvienas gimėm, kad gyventumėm ir nugyventumėm tiek kiek mums skirta, o ne tam, jog vidury savo gyvenimo tiesiog nuspręstumėm, kad esam nebeverti to ir tiesiog lengva ranka užgesintumėm gyvybę. Tai savotiška nuodėmė prieš Dievą. Jeigu tik tikima tokiais dalykais. :)

RašytiTemos pavadinimas: Re: - Dom's   Tr. 05 10, 2017 12:25 am

new msg:

EMERGENCY ALERT!
Visų prašome kaip įmanoma greičiau keliauti į savo namus / slėptuves bei likti namuose. Eismas uždarytas visoje šalyje. Prašome niekur nevažiuoti! Skambinkite 9-1-1 atsitikus nelaimei. Galima karo prievolė.

ŽINIASKLAIDOS SMS!
Kebli situacija visoje šalyje! Oficialiai paskelbtas karas tarp Rusijos ir USA. Visų prašoma pasilikti namuose arba kuo greičiau į juos nusigauti! Uždaryti keliai iš miestų ir į miestus. Sustabdytas oro uosto veikimas. Kritinė situacija! Valdžia perspėja dėl artėjančio karo!

RašytiTemos pavadinimas: Re: - Dom's   Pen. 05 12, 2017 1:07 am

Connected.

Nei vienas neesam saugus, jei jau karas prasidės nemanau, kad didelę reikšmę turės tai ar tu namuose, ar ligoninėje :)
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: - Dom's   

- Dom's
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11