rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Lucian kabinetas antrame aukšte

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Lucian kabinetas antrame aukšte   Sk. 04 23, 2017 10:30 pm

❝ We become what we think about.❞
Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 06 29, 2017 10:59 pm

Atėjęs iki kabineto su Damian atrakino duris,-Prašau užeik plačiai pravėrė duris,o mintyse svarstė nuo ko pradėti. Įtarė,kad lapinas gali ir nepaglostyti jo už tai ką išgirs.

Atgal į viršų Go down
City : New Orleans
Amžius : 23
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 06 29, 2017 11:22 pm

Įžengęs vidun į kabinetą apsižvalgė. Kabinetas buvo paprastas, nepasakytum, kad baisiai įmantrus, bet modernus. Žinoma Damianas nebūtų savimi, jeigu nebūtų nuėjęs atsisėsti į "boso" kėdę. Padėjęs sedynę šis pasižiūrėjo į lapiną kiek prisimerkęs. - Neturiu viso vakaro, tad geriau pradėk viską pasakoti iš pradžių ir be jokių užuolankų, faktų man reikia -sumurmėjo, jis norėjo išgirsti konkrečius dalykus, o ne kokias mergaitiškas paskalas, kurios jo nedomino. Iš vis lapinas nemėgo paskalų, ar žmonių, kurie į jas labai reaguoja ir iškrečia kokias nesąmones, nes iš girdo, kad kažkur buvo kalbama apie juos. Damianas buvo vienas iš tų žmonių, kurie dažnai būna apkalbami ir tikrai ne iš gerosios pusės, tačiau jam tai nerūpėjo. Žinoma, galėjo visko nutikti, lapinas galėjo "paglostyti" Lucian, tačiau jeigu išgirs pasakas ir melą, viskas gali pasisukti į dar blogesne pusę.

I am me
I have no desire to fit in. No plans to walk with the crowd. I have my own mind, heart and soul. I am me and it has taken me years to realize how important that is.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/ Online
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 06 29, 2017 11:36 pm

Damian įžengus į vidų užrakino duris,kad niekas nekaišiotų nosies. pastebėjęs,kad Damian užėmė jo vietą iškarto susivokė,kas jis per paukštis. Buvo girdėjęs kalbų,bet niekada nebuvo sutikęs. tad priėjęs prie baro išėmė viskio butelį ir dvi stiklines,bei papilstė gėrimo,- Vaišinu,nes ten neturėjom progos pabaigti. Beto gerti su lapinų alfa man garbė,-pasakė įsitaisydamas priešais Damian paimdamas savo stiklinę.
Paprašytas pasakoti viską iš pradžių atsiduso,- Aš esu tas lapinas kuris visiem,kaip užstrigęs perdavinėjau Meredith. Ji mane privertė įlįsdama į mano galvą. Viskas prasidėjo,kai sutikau ją klube ir sumąsčiau pasilinksminti nežinodama kas ji. Tuomet ji įlindo į mano galvą ir valdydama privertė daryti ką norėjo ji. Bandžiau priešintis. Viskas baigdavosi tuo,kad ji už kiekvieną nusižengimą versdavo save žaloti. Dažniausiai pjaustyti. nekenčiu,būti jos vergu. Girdėti,kaip ji žemina mūsų ras. Padaryčiau bet ką,kad įsivaduočiau iš jos. Po to,kai perdaviau žinutes ji manęs nebesusirado. Tačiau dingo lapės,-išklojo beveik viską ką žinojo Damian. Pasilikdamas tik keletą smulkmenų sau.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Pen. 06 30, 2017 12:21 am

Lucianui ištraukus butelį viskio, šis pavartė akis. Banalu, negi tikrai lapinas galvojo, kad su viskiu papirks Blacką? Nė velnio, jo tikriausiai niekas negalėjo papirkti, todėl su šituo gėrimu tuo labiau nepavyks. - Nelysk, ten kur sunku įlysti, net su muilu nepavyks - pavartė akis ir išgėrė gėrimą iš atsineštos stiklinės. Išgirdęs vaikino pasakojimą, šis atsistojo ir pradėjo vaikščioti kabinete klausydamasis Luciano kalbų. 
- Ach... - atsiduso išgirdęs vaikino pasakojimą, tada priėjęs prie jo, suėmė jo galvą ir trinktelėjo į stalą prispausdamas jį prie stalo. - Negražu man pasakoti išgalvotas istorijas, labai negražu, visų pirma tie lapinai, kaip čia pasakius... atostogauja, todėl gali nesijaudinti, ne Meredith tai darbas - sumurmėjo ir pavartė akis. -Teko kartą susitikti, su ta "žiauriąja" - aišku, jo balse girdėjo panieka. -Meredith, žinai ji ne tokia ir baisi -susimąstęs pasakė. - O tu... matosi esi skystas - net suraukė nosį, jausdamas šleikštulį savo balse. - Matai, jeigu norėtu ta princesė perduoti žinią, tu būtum atėjęs pas mane, nes kaip diena aišku, kad ši norėtu man perduoti žinią, o ne lapinui su keliomis uodegomis - pavartė akis. - Tad geriau pradėk pasakoti tiesą, su įrodymas geriausiai būtų, nes kitaip ach... geriau nenorėk žinoti-sumurmėjo pasilenkęs arčiau lapino ir tada paleido jį. Atsitraukdamas ir nueidamas atsisėsti atgal. Labai klydo Lucian jeigu galvojo, kad Damianas jam nieko nepadarys,jis net savo broliui ne vieną randą užtaisė, už tai, kad nevykdė savo pareigų, tad Ayersui užduoti buvo visiškai nesunku, juk skausmo jis nejaus pats, ne taip kaip buvo su broliu.

I am me
I have no desire to fit in. No plans to walk with the crowd. I have my own mind, heart and soul. I am me and it has taken me years to realize how important that is.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Št. 07 01, 2017 1:24 am

Netikėtai priremtas prie stalo vaikinas akimirkai pasimetė,bet tuoj pat grįžo į normalų būvį,-Nepasakoju jokių išgalvotų istorijų viskas tiesa,-pasakė nemeluodamas lapinas.
Išvadinus jį lapinu su keliomis uodegomis susiraukė,-Pats turi tik tris uodegas,o giriesi,lyg turėtum visą komplektą,-atkirto jam.
-Man ji sakė perduoti žinutę visiems sutiktiems. Tačiau labiausiai domino lapės,ką veikia,su kuo miega,kas vadovauja,kiekvienas žingsnis. Todėl ir vengiau tavęs,nes Meredith būtų įlindusi į galvą ir sužinojusi apie tave. Tad vengiau tavęs. Reikia įrodymo prašau,-ištiesė delną,kur matėsi randas,po paskutinio kankinimo,kai turėjo susivaryti peilį sau į ranką ir badyti.
-Ji nori karo. Tik,kada jis bus nežinau. Nori žinoti visas naujienas apie mūsų rasė,-pasakė tiesą nieko nemeluodamas.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Št. 07 01, 2017 10:10 pm

- Istorijos, ne istorijos, yra didesnė problema - sumurmėjo ir susidėjo rankas ties juosmeniu, kiek prisimerkęs pažvelgė į Lucian, jo kraujas tiesiog virė, akys net tapo auksinės, o tai reiškėsi, kad Damianas iš ties buvo labai piktas ir jo senas geras lapinas, nori pasilinksminti.
- O kas sakė, kad neturiu? Jeigu tektų su tavim susiringti, aš tave su viena uodega nugalėčiau - su šleikštuliu balse pratarė. - Nes tu tik, didžiulis bailys - pavartė akis. Išdavystė buvo vienas, blogiausių dalykų, ką lapinas gali padaryti, tegul džiaugiasi Lucian, kad jis buvo tik paprastas lapinas, nes jei būtų buvęs Damiano šeimos narys, jis būtų visas jau pamėlinavęs, nors nereiškė, kad jis ir kitų nemokino pamokų. 
-Supranti, man nusispjaut, kas nori karo, dabar matau tik vieną siluetą, moteris daugiau pakelia nei tu, o štai tu gavai mažai randeli ir viską išklojai džinei, apgailėtiną - nepatenkintas pratarė, Lucian būtų pats laikas susimąstyti, ar pažįstamų tarpę turi giltinę, nes tikriausiai ji buvo vienintelė gelbėtoja.

I am me
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Antr. 07 04, 2017 1:37 pm

Lucian atsibodo žaidimai su Damian tad vyras surimtėjo,-Gana,neesu aš bailys. Jei bijočiau dėčiau į kojas,bet to nedariau. Kiekviena kūno ląstelė jai priešinausi. Tačiau kai lendą į tavo galvą pasipriešinti neįmanoma.Bent kol kas neradau būdo,-balsas buvo tvirtas ir ryžtingas,jo akyse blykstelėjo liepsnelės.
-Kalbuosi su tavim ,nes nekenčiu tos kalės ,niekada niekam nekeliaklupsčiavau ir nenori lenkti galvą prieš ją. Dėlto kalbu su tavim,-išrėžė jam vyras
Danianui paminėjus mažą randelį ir,kad moteris pakelia nusijuokė,- sakai mažą randelį? jei neturėčiau gijimo galios mano kūnas būtų nusėtas randais. negana to ji sukelia tokias skausmo iliuzijas,kad bet kas raitytusi iš skausmo. Šis mažas randelis,kaip tu vadini išliko dėlto,kad pamečiau skaičių,kiek kartų teko badyti ranką,kai mėginau priešintis jai. Kai melavau,kad neišduočiau lapių. Esu stiprus,tik Meredith vienintelė kuriai negaliu pasipriešinti,nes ji braunasi į mano mintis,-išrėžė viską Damianui

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Antr. 07 04, 2017 2:50 pm

Gal Lucian galvojo, jog čia tik pasižaidimas, bet vyras stipriai klydo, žinoma sudarė Damian tokį įvaizdį, tačiau lapinas visiškai nežinojo, kas dedasi Blacko galvoje, o tai buvo labai blogas dalykas. Galbūt lapinas jau net sugalvojo kelis scenarijus, kaip nužudyti arba sutraumuoti Lucian. - Lenda į galvą, oi kaip baisu- pavartė akis ir prunkštelėjo. - Tai tik rodo, kad nemoki saugoti savo minčių, o juk žinai, ką tai reiškia? Jog esi silpnas - burbtelėjo ir pažvelgė į savo ranką, spragtelėjo pirštais ir įdėmiai pažvelgė į liepsną. 
- Ir ko tikiesi po šio pokalbio? Kad pulčiau saugoti, tą kuris rinkosi praverti burną, nei mirtį? Juk supranti, kad tikras lapinas būtų geriau pats nusižudęs, nei pasakęs nors ir mažą faktą apie save - pavartė akis ir atsiduso. Nepatiko, jam tokie padarai, kurie dėl savo gyvybės išplepėdavo viską.
- Oi oi kaip skaudu, matyt tu gyvenimo nesi matęs, randeliai skaudūs, kaip baisu. Kai galva bus nukirsta pažiūrėsim tada - pavartė akis, Blackui visai nebuvo sunku, net padaryti tokia paslauga, juk visi puikiai žinojo, kad šis gali ir savo rasę išžudyti, kad atsirastų gerensių, nei prieš tai buvę lapinai.

I am me
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Sk. 08 27, 2017 11:49 pm

-Tuomet pasakyk,kaip padaryti,išvarčiau begalę knygų,visur ieškojau ,kaip sustabdyti,atrodo viskas beviltiška.Tarsi į sieną atsitrenki,-pasakė tiesą. Vyras jau senai ieškojo visokios medžiagos apie džinas,ir rado,ko tik nori,tik ne kaip sustabdyti lindimą į galvą.
Damian spragtelėjus pirštais liepsną ir pareiškus,jog Lucian silpnas,lapinas neketino pasiduoti ir spragtelėjo abiejų rankų pirštais sukurdamas,ne prastesnę liepsną,nei Damian,-Jei neturiu devynių uodegų,nereiškia jog esu silpna,-pasakė tikrą faktą.Devynuodegių buvo mažai,net pats Damian tikrai neturėjo,net 8 uodegų,ką jau kalbėti apie devynias.
-Dėl apsaugos,susitvarkysiu pats,norėčiau sąjungos. Nepasakiau jai nieko apie mūsų rasę,nei mane. Mokėjau apeiti jos klausimus.tad,jei ką išdaviau tai,tik jos rasę,-pasakė tieą,apie saviškius,jis lengvai apeidavo visus klausimus,o štai,jei kas paliesdavo džinus ir būdavo prisidirbę išduodavo viską.
-Man ant jų nusišvilpti,neesu išdavikas,neesu silpnas,o galvą savo vertinu.Tad palike ją ramybėj-pasakė rimtai vyras svarstydamas,jog damian ima jam įkyrėti,valdėsi,tik dėlto,jog buvo smalsu sužinoti,kaip neleisti džinam įlįsti į galvą

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Tr. 08 30, 2017 2:45 pm

Atėjus į kabinetą, Damianas kiekvieną minutę girdėjo vis tuos pačius žodžius, tą patį verkimą, lyg būtų užstrigusi Lucian plokštelė. O tai lapina siutino, jis nebuvo kurčias ir po pirmo karto suprato viską, o šiuo metu atrodė, lyg Lucian kalbėtų su savimi ir mėgintų įsidėmėti tekstą, kurį pasakos kiekvienam sutiktam žmogui. 
- Matai, silpna tu gali būti ir su uodegomis - pavartė akis, žinoma, jis nebuvo kurčias ir puikiai išgirdo, kad apie save prakalbo moteriškąją gimine. Iš tiesų, iš vis devynių uodegų lapinų nebuvo, tačiau Damianas nesigilino į Ayeres sapaliones, nes puikiai matėsi, kur buvo neišprusęs žmogus, kuris nesugebėjo, ne tik, kad istorijos vadovėlių atsiverst, tačiau ir naujosiomis technologijomis pasinaudoti. Damianas iš tolo matė, suktus lapinus, kurie nori pakišti jį, o toks ir buvo Lucian, Blackas buvo garantuotas, kad šis lapinas po susitiko lėks pas džinų karalienę atskleisti visas detales, kas čia įvyko. O to negalėjo Damian leisti, nors ir nieko nežinojo išdavimas. Prižengęs prie jo sviedė jį į sieną, visas jo kūnas užsidegė, aplink kūną atsirado lapės siluetas, kuris degė ryškia raudona liepsna. Priėjęs prie Lucian jį pakėlė ir iš kišenės išsitraukęs, degantį durklą, jį prispaudė prie lapino kaklo, žinoma ne pagrąsinimui tai buvo, todėl net spūstelėjo, kad pradėtų bėgti kraujas. - Matai užtenka vieno pajudėjimo su peiliu ir tu miręs -sumurmėjo, Damian jautė, kaip jo kūną užplūdo jėga, jis vėl jautėsi savimi.

I am me
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 08 31, 2017 12:53 am

-Manau tavo ego didelis,kaip nežinia kas,neesu silpnas,o jei taip manai klįsti,-pareiškė jam užtikrintai. Lapinai su devyniomis uodegomis egzistavo,tik pastaruoju metu tokių nematė.tačiau jei nematai nereiškia,jog nėra.
Lucianas tikrai nebūtų lėkęs aps  Merę.Jis jos vengdavo,kiek tik galėdavo. tad Damina nuogastavo be reikalo.
Netikėtai svietas į sieną Lucianas nespėjo,nei susivokti,kaip buvo pakeltas ir negana to įremtas durklas,ir iš kaklo bėgo kraujas. Situacija buvo nekokia,bet nėra padėties be išeities.Ir lucian jos ieškojo,- Tau nenaudinga mane žudyti,-pasakė staigiu judesiu tvirtai sugriebdamas peilį ir nepaisydamas skausmo nukreipė jį nuo savęs. Jis jautė,kaip į jo delną rėžėsi peilio ašmenys ir bėgo kraujas,tačiau,jam tas nerūpėjo,tokias žaizdas galėjo išsigydyti akimirksniu.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 08 31, 2017 2:13 pm

Išgirdęs Lucian žodžius, Damianas pradėjo juoktis. - Tu ne silpnas? -juokdamasis pasakė o tada giliai įkvėpęs pažvelgė į lapiną. - O tada man pasakys, kad išsigąsta kažkokios džinės? Mano nuomone tas kuris yra silpnas, o kas nesugeba valdyti savo minčių prie džinų? tas, kuris yra silpnas - linktelėjo ir tada nusijuokė, labai juokingi buvo lapino žodžiai, kad net juoko ašara ištryško Damianui. Įdomus pastebėjimas, koks per mutantas turėjo Lucian būti, kad jam žmogiškuoju pavidalu žaizdos užgyja greitai? Šito lapino tikriausiai Blackas gyvenime nesupras, matėsi iš karto, kam jo vaikystė tikriausiai buvo labai sunki. - Matai, nauda yra , nekenčiu išdavikų ir šiaip nenormalių - truktelėjo pečiais.- Be to tai bus puiki pamoka kitoms lapėms, o kaip geriau parodyti, jei ne ant savos rasės?- kilstelėjo antakį ir nusišypsojo, šypsena pranešė, kad gero Ayers tegul nelaukia, nes Damiano viduje kėlėsi iš miego, tas žiaurusis lapinas, kuris buvo vadas prieš Damiana ir jo visi bijojo. Lucianui atitraukus peilį, Damianas truktelėjo pečiais ir patraukęs peilį, vėl visas užsiliepsnojo, kartu ir ašmenys, bei nieko nelaukęs, šiek tiek susilenkęs peiliu smeigė lapinui į paširdžius, ištaukęs peilį šiek tiek atsitraukė ir nuvalė kraują nuo peilio, žinoma į Lucian kostiumą. Nors ir žinojo, kad liepsna nieko jam nepadarys, vis tiek buvo smagu ją naudoti.

I am me
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Pen. 09 01, 2017 12:51 am

-Mintis valdau,bet pasipriešinti neįmanoma,nebent apeiti klausimą,ką visada ir darau atrėžė vyrui. Lucianas nesakė,kad gyja greitai žmogiškuoju pavidalu.Jis gijo greitai lapės kūne,ne žmogaus.
-Aš ne išdavikas ir esu normalus,o tu tik pūties,kaip koks balionas,nesusidūręs su rimtu pavoum,-atkirto Damijanui.
-Arba susirasi kitų priešių lapių atšovė jam.
Damian užsiliepsnojus vyras nepaleido iš rankos ašmenų,o iškentė skausmą,tvirtai juos laikydamas. Damian bandant atsiimti peilį,vyras nenorėdamas netekti rankos, atleido ašmenis ir tai buvo jo klaida,nes gavo dūrį.Tačiau sukniubęs ant žemės akimirksniu virto lape ir pirmiausia sugijo priekinė letena. ir kaklas. Dūris į krūtinę irgi ėmė trauktis,tad lapinas užsiliesnojo ir suleido dantis damian į koją. Žaizdai užsitraukus lapinas kaip žaibas užšoko Damian ant nugaros ir suleidęs iltis į jo kaklą,atvirto į žmogų,tačiau akyse liepsnojo ugnis,-Žaidimas tik prasideda,-pasakė voždamas kumščiu jam į veidą ir atsitraukęs sukūrė abiejuose rankose po ugnies kamuolį ir abu sviedė į Damian. savame kabinete tikrai nesileis sumušamas.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Pen. 09 01, 2017 11:59 am

Gerai, galbūt Damianas iš ties nebuvo vikrus ir nesitikėjo, kad ši lapė iš ties pradės kažką daryti. Todėl kandimo į koją, jis visai nesitikėjo, nieko jis to buvo vertas, pats prisiprašė. Tačiau, kai Lucian užšoko ant jo ir įkando į kaklą, tai buvo viršūnė, tai daryti galėjo tik jo draugės vampyrės, kai būdavo prasidėję smagūs žaidimai, tačiau daugiau niekam jis to neleisdavo daryti. Toliau sekė kumštis į veidą, aišku jis nespėjo to išvengti. Bet labai klydo Lucian manydamas, kad jam šios muštynės sekėsi. Jam atsitraukus, Damian pažvelgė į lapiną ir staiga, jo akys užsišvietė ryškia raudona spalva, kūną vėl aptraukė ugnis, Damianas niekados nepasiversdavo į pilna lape, todėl, kad jeigu to sulauktu jo priešininkai, jam pačiam nebūtų įdomu, nes viskas greitai pasibaigtu ir lapė jo viduje užimtų viršų, o to kol kas vaikinas neleido. Tačiau jis buvo galingas ir be pilnos transformacijos. Pamatęs į save atskrendančius ugnies kamuoliukus, jis menkai šyptelėjo ir staiga iš rankų paleido vandens didžiulę srovę, kad ne tik kamuoliukai pradingo bet ir visas kabinetas buvo užlietas, na o Lucian kiaurai šlapęs. - Gal mano ego ir didelis, tačiau tai yra naudinga -iškošė per sukastus dantis, žinoma jis jau buvo išgijęs, todėl vikriai prisiartinęs prie Lucian nugaros, staiga užlaužė jam rankas, žinoma, kad šitos net išniro, suėmė už jo plaukų ir trenkė jo veidą į stalą, taip galingai, kad net stalas sulūžo. Blogas sprendimas buvo Black'ą vestis į savo kabinetą, nes dabar gali iš kabineto nieko nelikti. Bet to Damianui buvo negana, jis ėmė ir spyrė lapinui į kelėnus, kad ir kojoms atsirastų problema judėti. - Matai, gal tu ir turi kantrybės žaisti šituos žaidimus, tačiau aš ne - sumurmėjo ir pažvelgė į Lucian. - Turi du variantus, toliau stengtis mane įveikti, arba pasiduoti, maldauti, kad pasigailėčiau ir aš išeisiu, vien dėl to, kad tu esi lapinas - sumurmėjo ramiu tonu, vis dar laikydamas Lucian galvą, na o, kad šis suprastu geriau ką pasakė, vėl trinktelėjo jo galvą į stalą. Tikriausiai jeigu jis būtų paprastas žmogus, jo kaukolė seniai būtų suskilusi.

I am me
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   

Atgal į viršų Go down

Lucian kabinetas antrame aukšte
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PASITARIMŲ KABINETAS: