rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Lucian kabinetas antrame aukšte

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

RašytiTemos pavadinimas: Lucian kabinetas antrame aukšte   Sk. 23 04 2017 - 13:30

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 29 06 2017 - 13:59

Atėjęs iki kabineto su Damian atrakino duris,-Prašau užeik plačiai pravėrė duris,o mintyse svarstė nuo ko pradėti. Įtarė,kad lapinas gali ir nepaglostyti jo už tai ką išgirs.

Ah guilt. Don't know it but i heard it can be a real bitch

Amžius :
25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 29 06 2017 - 14:22

Įžengęs vidun į kabinetą apsižvalgė. Kabinetas buvo paprastas, nepasakytum, kad baisiai įmantrus, bet modernus. Žinoma Damianas nebūtų savimi, jeigu nebūtų nuėjęs atsisėsti į "boso" kėdę. Padėjęs sedynę šis pasižiūrėjo į lapiną kiek prisimerkęs. - Neturiu viso vakaro, tad geriau pradėk viską pasakoti iš pradžių ir be jokių užuolankų, faktų man reikia -sumurmėjo, jis norėjo išgirsti konkrečius dalykus, o ne kokias mergaitiškas paskalas, kurios jo nedomino. Iš vis lapinas nemėgo paskalų, ar žmonių, kurie į jas labai reaguoja ir iškrečia kokias nesąmones, nes iš girdo, kad kažkur buvo kalbama apie juos. Damianas buvo vienas iš tų žmonių, kurie dažnai būna apkalbami ir tikrai ne iš gerosios pusės, tačiau jam tai nerūpėjo. Žinoma, galėjo visko nutikti, lapinas galėjo "paglostyti" Lucian, tačiau jeigu išgirs pasakas ir melą, viskas gali pasisukti į dar blogesne pusę.

Look into my eyes.
It's where my demons hide.
Don't go too close. It's dark inside
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/ Online

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 29 06 2017 - 14:36

Damian įžengus į vidų užrakino duris,kad niekas nekaišiotų nosies. pastebėjęs,kad Damian užėmė jo vietą iškarto susivokė,kas jis per paukštis. Buvo girdėjęs kalbų,bet niekada nebuvo sutikęs. tad priėjęs prie baro išėmė viskio butelį ir dvi stiklines,bei papilstė gėrimo,- Vaišinu,nes ten neturėjom progos pabaigti. Beto gerti su lapinų alfa man garbė,-pasakė įsitaisydamas priešais Damian paimdamas savo stiklinę.
Paprašytas pasakoti viską iš pradžių atsiduso,- Aš esu tas lapinas kuris visiem,kaip užstrigęs perdavinėjau Meredith. Ji mane privertė įlįsdama į mano galvą. Viskas prasidėjo,kai sutikau ją klube ir sumąsčiau pasilinksminti nežinodama kas ji. Tuomet ji įlindo į mano galvą ir valdydama privertė daryti ką norėjo ji. Bandžiau priešintis. Viskas baigdavosi tuo,kad ji už kiekvieną nusižengimą versdavo save žaloti. Dažniausiai pjaustyti. nekenčiu,būti jos vergu. Girdėti,kaip ji žemina mūsų ras. Padaryčiau bet ką,kad įsivaduočiau iš jos. Po to,kai perdaviau žinutes ji manęs nebesusirado. Tačiau dingo lapės,-išklojo beveik viską ką žinojo Damian. Pasilikdamas tik keletą smulkmenų sau.

Amžius :
25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Kv. 29 06 2017 - 15:21

Lucianui ištraukus butelį viskio, šis pavartė akis. Banalu, negi tikrai lapinas galvojo, kad su viskiu papirks Blacką? Nė velnio, jo tikriausiai niekas negalėjo papirkti, todėl su šituo gėrimu tuo labiau nepavyks. - Nelysk, ten kur sunku įlysti, net su muilu nepavyks - pavartė akis ir išgėrė gėrimą iš atsineštos stiklinės. Išgirdęs vaikino pasakojimą, šis atsistojo ir pradėjo vaikščioti kabinete klausydamasis Luciano kalbų. 
- Ach... - atsiduso išgirdęs vaikino pasakojimą, tada priėjęs prie jo, suėmė jo galvą ir trinktelėjo į stalą prispausdamas jį prie stalo. - Negražu man pasakoti išgalvotas istorijas, labai negražu, visų pirma tie lapinai, kaip čia pasakius... atostogauja, todėl gali nesijaudinti, ne Meredith tai darbas - sumurmėjo ir pavartė akis. -Teko kartą susitikti, su ta "žiauriąja" - aišku, jo balse girdėjo panieka. -Meredith, žinai ji ne tokia ir baisi -susimąstęs pasakė. - O tu... matosi esi skystas - net suraukė nosį, jausdamas šleikštulį savo balse. - Matai, jeigu norėtu ta princesė perduoti žinią, tu būtum atėjęs pas mane, nes kaip diena aišku, kad ši norėtu man perduoti žinią, o ne lapinui su keliomis uodegomis - pavartė akis. - Tad geriau pradėk pasakoti tiesą, su įrodymas geriausiai būtų, nes kitaip ach... geriau nenorėk žinoti-sumurmėjo pasilenkęs arčiau lapino ir tada paleido jį. Atsitraukdamas ir nueidamas atsisėsti atgal. Labai klydo Lucian jeigu galvojo, kad Damianas jam nieko nepadarys,jis net savo broliui ne vieną randą užtaisė, už tai, kad nevykdė savo pareigų, tad Ayersui užduoti buvo visiškai nesunku, juk skausmo jis nejaus pats, ne taip kaip buvo su broliu.

Look into my eyes.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Pen. 30 06 2017 - 16:24

Netikėtai priremtas prie stalo vaikinas akimirkai pasimetė,bet tuoj pat grįžo į normalų būvį,-Nepasakoju jokių išgalvotų istorijų viskas tiesa,-pasakė nemeluodamas lapinas.
Išvadinus jį lapinu su keliomis uodegomis susiraukė,-Pats turi tik tris uodegas,o giriesi,lyg turėtum visą komplektą,-atkirto jam.
-Man ji sakė perduoti žinutę visiems sutiktiems. Tačiau labiausiai domino lapės,ką veikia,su kuo miega,kas vadovauja,kiekvienas žingsnis. Todėl ir vengiau tavęs,nes Meredith būtų įlindusi į galvą ir sužinojusi apie tave. Tad vengiau tavęs. Reikia įrodymo prašau,-ištiesė delną,kur matėsi randas,po paskutinio kankinimo,kai turėjo susivaryti peilį sau į ranką ir badyti.
-Ji nori karo. Tik,kada jis bus nežinau. Nori žinoti visas naujienas apie mūsų rasė,-pasakė tiesą nieko nemeluodamas.

Amžius :
25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Št. 1 07 2017 - 13:10

- Istorijos, ne istorijos, yra didesnė problema - sumurmėjo ir susidėjo rankas ties juosmeniu, kiek prisimerkęs pažvelgė į Lucian, jo kraujas tiesiog virė, akys net tapo auksinės, o tai reiškėsi, kad Damianas iš ties buvo labai piktas ir jo senas geras lapinas, nori pasilinksminti.
- O kas sakė, kad neturiu? Jeigu tektų su tavim susiringti, aš tave su viena uodega nugalėčiau - su šleikštuliu balse pratarė. - Nes tu tik, didžiulis bailys - pavartė akis. Išdavystė buvo vienas, blogiausių dalykų, ką lapinas gali padaryti, tegul džiaugiasi Lucian, kad jis buvo tik paprastas lapinas, nes jei būtų buvęs Damiano šeimos narys, jis būtų visas jau pamėlinavęs, nors nereiškė, kad jis ir kitų nemokino pamokų. 
-Supranti, man nusispjaut, kas nori karo, dabar matau tik vieną siluetą, moteris daugiau pakelia nei tu, o štai tu gavai mažai randeli ir viską išklojai džinei, apgailėtiną - nepatenkintas pratarė, Lucian būtų pats laikas susimąstyti, ar pažįstamų tarpę turi giltinę, nes tikriausiai ji buvo vienintelė gelbėtoja.

Look into my eyes.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Antr. 4 07 2017 - 4:37

Lucian atsibodo žaidimai su Damian tad vyras surimtėjo,-Gana,neesu aš bailys. Jei bijočiau dėčiau į kojas,bet to nedariau. Kiekviena kūno ląstelė jai priešinausi. Tačiau kai lendą į tavo galvą pasipriešinti neįmanoma.Bent kol kas neradau būdo,-balsas buvo tvirtas ir ryžtingas,jo akyse blykstelėjo liepsnelės.
-Kalbuosi su tavim ,nes nekenčiu tos kalės ,niekada niekam nekeliaklupsčiavau ir nenori lenkti galvą prieš ją. Dėlto kalbu su tavim,-išrėžė jam vyras
Danianui paminėjus mažą randelį ir,kad moteris pakelia nusijuokė,- sakai mažą randelį? jei neturėčiau gijimo galios mano kūnas būtų nusėtas randais. negana to ji sukelia tokias skausmo iliuzijas,kad bet kas raitytusi iš skausmo. Šis mažas randelis,kaip tu vadini išliko dėlto,kad pamečiau skaičių,kiek kartų teko badyti ranką,kai mėginau priešintis jai. Kai melavau,kad neišduočiau lapių. Esu stiprus,tik Meredith vienintelė kuriai negaliu pasipriešinti,nes ji braunasi į mano mintis,-išrėžė viską Damianui

Amžius :
25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   Antr. 4 07 2017 - 5:50

Gal Lucian galvojo, jog čia tik pasižaidimas, bet vyras stipriai klydo, žinoma sudarė Damian tokį įvaizdį, tačiau lapinas visiškai nežinojo, kas dedasi Blacko galvoje, o tai buvo labai blogas dalykas. Galbūt lapinas jau net sugalvojo kelis scenarijus, kaip nužudyti arba sutraumuoti Lucian. - Lenda į galvą, oi kaip baisu- pavartė akis ir prunkštelėjo. - Tai tik rodo, kad nemoki saugoti savo minčių, o juk žinai, ką tai reiškia? Jog esi silpnas - burbtelėjo ir pažvelgė į savo ranką, spragtelėjo pirštais ir įdėmiai pažvelgė į liepsną. 
- Ir ko tikiesi po šio pokalbio? Kad pulčiau saugoti, tą kuris rinkosi praverti burną, nei mirtį? Juk supranti, kad tikras lapinas būtų geriau pats nusižudęs, nei pasakęs nors ir mažą faktą apie save - pavartė akis ir atsiduso. Nepatiko, jam tokie padarai, kurie dėl savo gyvybės išplepėdavo viską.
- Oi oi kaip skaudu, matyt tu gyvenimo nesi matęs, randeliai skaudūs, kaip baisu. Kai galva bus nukirsta pažiūrėsim tada - pavartė akis, Blackui visai nebuvo sunku, net padaryti tokia paslauga, juk visi puikiai žinojo, kad šis gali ir savo rasę išžudyti, kad atsirastų gerensių, nei prieš tai buvę lapinai.

Look into my eyes.
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian kabinetas antrame aukšte   

Lucian kabinetas antrame aukšte
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» PASITARIMŲ KABINETAS: