rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

"so what if you can see the darkest side of me"

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
CREDIT : MØØNLIGHT
ALIAS : KathTina
OTHER CHARS I HAVE : Kate De La Fuente
CLAIM : Rebbeca Marie Gomez
IN RELATIONSHIP W/ : my bed
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 5:04 pm

cool, imam:DD  :clappinghands:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 5:06 pm

Tada super lav's
Atgal į viršų Go down
Claudia Rose Johnson
A bruise is a lesson...
and each lesson makes us better.

CREDIT : maliblue;painofchoco ♥
ALIAS : dasviduli, duli duli
CLAIM : Madelaine Grobbelaar Petsch
IN RELATIONSHIP W/ : Brothers are like streetlights along the road, they don’t make distance any shorter but they light up the path and make the walk worthwhile. - Reuben&William♥
ABOUT CHARACTER : She's it... She's the best of both worlds. She's that independent, focused, ambitious queen. She's a boss. She can handle her own. And she's as alpha as they come. But at the same time, she knows where to draw the line and be a woman. She has a soft, submissive side, with a heart of gold. She's affectionate, passionate and extremely sexual. She knows how to take care of a man. She's spiritual, selfless and understands the definition of unconditional love. She's it. She's the best of both worlds. And whoever God decides to send her, will be luckiest man alive.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 5:07 pm

kaip mes?

I'm done with the noise that life seems to bring.But I'll use my voice, it's my turn to sing.  Dream in my soul and I won't let it go. They try to keep me down but I just get higher.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 5:31 pm

Kaip norėtum?
Atgal į viršų Go down
CREDIT : karalewa
ALIAS : deima
CLAIM : Cole Mohr
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 6:32 pm

kuo?:)

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 6:38 pm

Galbūt sąjungininkai kol jam kažko reikia , tačiau su Christianu niekada negali būti tikras dėl jo tikslų : D
Atgal į viršų Go down
CREDIT : karalewa
ALIAS : deima
CLAIM : Cole Mohr
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 6:45 pm

labai net tinka:D

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 6:50 pm

Perfecto ; D
Atgal į viršų Go down

CREDIT : painofchoco
ALIAS : D.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 6:56 pm

kuo?:)

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 6:58 pm

Kuo norėtum? : D
Draugaut nemanau kad išeis nes tu nežmogus . Bet maybe , jis vis bando ją nudėti nors kažkodėl lememonis akimirkomis sudvejoja ir leidžia jai pasprukti . Taip lyg pasidarydamas sau amžiną priešą , kurį vis paleidžia neaišku kodėl . Dėl smagumo ar dėl to kad ši mergina jam pakankamai paslaptinga ir įdomi , kad leistu jai taip žuti :DD
Atgal į viršų Go down

CREDIT : painofchoco
ALIAS : D.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 7:21 pm

tinka :D

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   Pir. 04 17, 2017 7:22 pm

Nu va ir gerai :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "so what if you can see the darkest side of me"   

Atgal į viršų Go down

"so what if you can see the darkest side of me"
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2