rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

"Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Št. 04 15, 2017 9:12 pm

:heartt:

Oh, hell! What does that matter? So we go round the Sun! If we went round the Moon, or round and round the garden like a teddy bear, it wouldn’t make any difference

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Št. 04 15, 2017 9:35 pm

Kuo :redheart:

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Št. 04 15, 2017 10:07 pm

Pyktis ar draugaut nori ?

Oh, hell! What does that matter? So we go round the Sun! If we went round the Moon, or round and round the garden like a teddy bear, it wouldn’t make any difference

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Št. 04 15, 2017 10:24 pm

Galim draugaut

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Št. 04 15, 2017 10:26 pm

Galim , gal kokie bičiuliai prie stikliuko? Tik maniškė tai bad ass xD

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Št. 04 15, 2017 10:40 pm

Tai tokie kaip priešiški draugai, per gėrimus koliojasi :D

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Št. 04 15, 2017 10:41 pm

Taip , bet vistiek kažkodėl vis nevengia pasitūsint kartu xD

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Št. 04 15, 2017 10:46 pm

Būtent :D

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Pir. 04 17, 2017 12:31 am

kuo?:)

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Pir. 04 17, 2017 12:35 am

yra spe pageidavimų ? :happy:

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Pir. 04 17, 2017 1:14 am

Taviškė bloga kaip supratau tai nelabai. nebent pačiai ko reikia:) o jei ne tai priešais?:D

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Pir. 04 17, 2017 2:03 am

kuo?:)

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Pir. 04 17, 2017 2:49 am

Paul tai priešais gal,reikia ir tokių xD
Eliz kuo pageidauji?:)

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Pir. 04 17, 2017 1:54 pm

Tai ok tada tinka nebent plėsim :D

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   Pir. 04 17, 2017 2:10 pm

kažko iš priešių, nesutariančių gal?:)

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"   

Atgal į viršų Go down

"Turn your magic on. - To me she said. - Everything you want is a dream away"
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next