rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Rejoice with your family in the beautiful land of life

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
CREDIT : karalewa
ALIAS : deima
CLAIM : Cole Mohr
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Pir. 04 17, 2017 12:25 am

kuo?:)

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

CREDIT : painofchoco
ALIAS : D.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Pir. 04 17, 2017 2:14 pm

kuo?:)

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
CREDIT : laheysq
ALIAS : -
CLAIM : Melissa Benoist
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Pir. 04 17, 2017 4:20 pm

Paul - bendraujam ^^
Elizabeth - kuo norėtai :*

Atgal į viršų Go down
CREDIT : karalewa
ALIAS : deima
CLAIM : Cole Mohr
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Pir. 04 17, 2017 6:33 pm

sugėrovai gal kokie ar tiesiog geri, aplinkinių dažnai nesuprantami draugeliai?:D

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Pir. 04 17, 2017 6:55 pm

iš draugų, gal net simpatijų?:D

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
CREDIT : disasterqueen; westcoast
ALIAS : Paulina
OTHER CHARS I HAVE : V. Denham; C. Apostle
CLAIM : M. Robbie
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Pir. 04 17, 2017 8:17 pm

Paul - sugėrovais varom tada :D
Elizabeth - sumaišant abu ant ex'ų?

I'll never love like that again". "You're right, but you don't have to be so fatalistic. There's no sense in comparing love because everyone is different. The things you love about them are different. Your experiences together, memories, common interests - all different. But just because you'll never love the same doesn't mean you won't love better".
Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Antr. 04 18, 2017 11:26 pm

kažkas tokio:D

Atgal į viršų Go down
Helena Luna Whitlock
I'd rather build my kingdom from scratch than wear your broken crown

CREDIT : STARBOY/ painofchoco
ALIAS : Guess
OTHER CHARS I HAVE : Maitre/Athene
CLAIM : Kylie Rae
ABOUT CHARACTER : Grynakraujė džinė. Dabartinė džinų lyderė. Rodos visą savo egzistenciją dedikavusi brolio gyvenimo naikinimui. Mergina nesupranta, kaip jis gali prioritetus skirti žmonijai ir išvis su tais mirtingaisiais paprastai komunikuoti. Kiekviena jo nauja pažintis ar romanas kelia tik dar didesnį atšiaurumą jam. Paprasti vaikiški pagalių į ratus kaišiojimai pavirto ilgais grandioziniais planais jam pakenkti, siekiant visiškai jį sunaikinti.Whitlock yra puiki kovotoja, nebijanti imtis jokių kraštutinumų. Turi daug pažinčių ir stengiasi praplėsti savo akiratį, bendraudama su įvairio plauko būtybėmis. Buvusi atsakinga už visą džinų armiją, dabar tapo pačia džinų lydere, vos Meredith išvyko asmeniniais reikalais, palikdama atsakomybę geriausiai draugei ir kolegei. Su turima galia ir atsakomybė Helena puikiai susitvarko, tačiau ar tos slaptos pažintys ir bičiuliavimaisi nebuvo tik priedanga paslapčia kuriamam artėjančiam karui?
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Antr. 04 18, 2017 11:37 pm

Oooo Hardis Kuo priimsi?

Be careful of that girl, there’s a fire burning behind her eyes. She’s not just a warrior—she is a dragon. And she is not afraid to burn your heaven to the ground.
Atgal į viršų Go down
CREDIT : disasterqueen; westcoast
ALIAS : Paulina
OTHER CHARS I HAVE : V. Denham; C. Apostle
CLAIM : M. Robbie
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   Antr. 04 18, 2017 11:43 pm

Šita tema ištrinta turėjo būti, čia nauja :)
Bet tokį veidą belenkuom

I'll never love like that again". "You're right, but you don't have to be so fatalistic. There's no sense in comparing love because everyone is different. The things you love about them are different. Your experiences together, memories, common interests - all different. But just because you'll never love the same doesn't mean you won't love better".
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rejoice with your family in the beautiful land of life   

Atgal į viršų Go down

Rejoice with your family in the beautiful land of life
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2