rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

you must know, it was all for you

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 12:36 am

kuo norėtum?:)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
CREDIT : karalewa
ALIAS : deima
CLAIM : Cole Mohr
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 1:12 am

iš labaaai gerų draugų arba iš simpatijų/meilių :D

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 1:14 am

galim kažką bandyt iš tų simpatijų/meilių paimt, nes maniškė nieko dar iš ten neturi, tai biškį reikia įvairumo:DDDDD gal kokių idėjų turi?
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 1:31 am

Galim aplamai imt kaip porą, ar kokius būsimus/esamus sužadėtinius?:)

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 1:33 am

davai imam kaip porą :clappinghands:
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 1:41 am

good :)

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down

CREDIT : painofchoco
ALIAS : D.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 2:05 am

kuo?:)

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 2:08 am

kuo norii?:)
Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 2:11 pm

draugaut gal?:)

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 2:13 pm

suure. gal kokias geresnes drauges paimkim?:D :zviozda:
Atgal į viršų Go down

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 2:33 pm

Žinoma. Gal labai geros draugės ilgą laiką, kurių neišskiria net priešingos rasės?

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   Pir. 04 17, 2017 2:33 pm

yes! labai tinka
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: you must know, it was all for you   

Atgal į viršų Go down

you must know, it was all for you
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2