rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Kyle's

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Kyle's    Tr. 04 12, 2017 10:37 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Tr. 04 12, 2017 10:45 pm

Vaikinas šį kartą net pats jautėsi kitoje planetoje. Vakaro pradžią dar atsiminti galėjo, kelios skardinės alaus pas vieną draugą, žolės suktinė kažkur pakelyje link baro, kur buvo dar keli alaus. Jau tada jam pakankamai linksma pasidarė, tačiau jis dar keliavo iki klubo, kur ne tik žolė vaikiną sudomino, na, o tada žinojo, kad ėjo pas kažką namo, tačiau tada jau aplinkoje minimaliai gaudėsi. Buvo sunku susikaupti, o kadangi dažniausiai vis dar mąstė korėjietiškai, sunkiai ėjosi angliški žodžiai, čia jau buvo ta fazė, kuri retai nutikdavo, tačiau bylodavo apie grįžimą namo. Nenorėdavo kamuoti draugų su savo gimtąja kalba. Dažniausiai jis miegoti eidavo, tačiau šį kartą labai norėjosi dar kažką veikti, todėl nusprendė buto draugą pakamuoti. Jis vis tiek suprasti bent žodžius galėdavo, nepaisant visiškai padrikų minčių.
Duris atsirakinti pasisekė ne itin gerai. Eidamas pakeliui nusimetė batus, švarkelį ir tada dar kažkur numetė marškinėlius, likdamas tik su šviesiais plėšytais džinsais. Kažkur ir kuprinę pametė, labai savimi besididžiuodamas, kad jos nepragėrė. Nebuvo tikras, kaip dėmesio prisišaukti,tad patraukė tiesiai link Kyle kambario. Dažniausiai taip nesielgdavo, tačiau jis buvo super energingas ir norėjo pabendrauti.
-Tu susuk kaseką ,- pradėjo dainuoti, krisdamas ant Kyle lovos. Brad buvo labai linksmuolis, tad tiesiai ant vyresnio vaikino užkrito ir jį apsikabino.- jaučiu, kaip nori su manimi dar parūkyti, mano čakros atsivėrė ir noriu, kad tau atsivertų,- visai dužusiu balsu šnekėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Tr. 04 12, 2017 10:58 pm

Kyle, tuo tarpu, buvo kiek ramesnis negu jo draugas. Aišku, tikrai nebuvo koks mėmė ir karts nuo karto prisijungdavo prie jaunesniojo ir visų jo vakarėlių, tačiau šiandien tokia diena nebuvo. Ši diena buvo baisiai varginanti ir ilgai netruko, kol pats vėlai vakare grįžęs vaikinas negriuvo į lovą. Taip saldžiai ir miegojo, sapnuodamas įvairiausias nesąmonęs, ką netyčia tekdavo pamatyti kitų žmonių, su kuriais teko kontaktuoti mintyse. Visai tai susipynė į tokią mišrainę, kai vaikinas muistėsi ir matyt dėl to lengvai pabudo, jo kambariokui grįžus, mat įprastai būtų vistiek iškritęs kaip kirvis. Šiam užšokus ant jo lovos vyresnysis pradėjo rimtai budintis rąžydamasis ir trindamas akis. Nereikėjo net normaliai pabusti, jog pajustų koks neblaivas buvo jo draugas, tad dėl šventos ramybės negalėjo jam parodyti savo suirzimo, mat nebuvo didelis tokių žadintuvų fanas.
- Kiek valandų? – po minutėlės užsikosėjimo, mat Bradley iš jo visą orą išstūmė, apsimiegojęs paklausė bei pagaliau pramerkė akis. Ir staigiai pabudo pamatęs, jog vaikinas pusnuogis. Per išsiblaškymą ir netyčia sugebėjo jo minčių numatyti, kur taip nieko nesuprato, kad rodos pačiam truputėlį galva apsisuko. – kiek tu vartojai..? – tipiškai, kaip rūpestingasis draugas užklausė. – einam, einam.. – suburbėjęs nuvertė vaikiną nuo savęs ir šiaip ne taip atsisėdo. Gal ir nieko būtų parūkyti....
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Tr. 04 12, 2017 11:08 pm

Vaikinas labai smagiai kikeno iš savo nuostabaus plano taip pažadinti vyresnįjį. Mielu noru būtų dar ir ant pašokinėjęs, bet kadangi šis kiek padusęs atrodė, tai nusprendė būti labai geras draugas ir taip žiauriai jo nekamuoti.
-Daugybė variantų galėtų būti,- vaikinas labai giliu ir susimąsčiusiu balsu pasakė.- žinau, kad buvau klube antrą, tai dabar gal kokios keturios, penkios?- jis neturėjo net menkiausios idėjos, galėjo būti bet kiek valandų. Niekada nebuvo tas, kuris pagal laiką gyvendavo, kada jam nuotaika būdavo kažką daryti, tada ir darydavo. -kiek dalykų ar kiek kiekio?- sukikendamas paklausė jis.- bet kokiu atveju daug,- nusikvatojo. Buvo visiškai išėjęs, aplinkui jį vos ne drugeliai skraidė, bet Bradley nusprendė tai nutylėti. Gal lsd ir nereikėjo. Na, bet ką jau padarysi. Kai buvo nuverstas, dramatiškai atsiduso.- hyuuuuuung, o galim čia, man skauda judėt,- na, iš tikro jis mielu noru dar pajudėjęs būtų, bet ant lovos taip minkšta pasidarė. Be to visada smagiau buvo viduje parūkyti.- o ko tu nori? Aš galiu ir susukt kaseką, jei atneštum man kuprinę,- tyliai sumurmėjo, jau pasimetė kuria kalba šnekėt, gal reikėjo iš viso nešnekėt?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Tr. 04 12, 2017 11:28 pm

- O dieve... – vaikinas sunkiai atsiduso, tone leisdamas pažaisti nepasitenkinimui, tačiau jie abu žino, jog tas nepasitenkinimas jaunesniuoju buvo tik žaismingas – Kyle buvo jau per daug pratęs prie Bradley ir visais priedais, kas su juo atėjo. Ta proga delnu paplekšnojęs aplink save aptiko telefoną ir pažiūrėjęs kiek valandų prunkštelėjo bei pasuko ekraną vaikino pusėn. 4:20. – puikiu metu pasirodei. – pasityčiojo iš jaunesniojo šiokį tokį šypsnį išspaudęs. Negalėjo ilgai ant jo pykt, kad prikėlė, visgi tiek privartojęs dar pas jį vietoj lovos atėjo, kas jį privertė tikrai kažkaip fainai pasijusti.. Tačiau tai nieko nereiškė, kas vėl privertė Kyle sugrįžti į žemę. – mano klaida, daugiau nebeklausiu.. – kiek nejaukiai susijuokė, mat nebuvo didelis fanas to, jog jaunesnysis tiek vartojo. Aišku, pats žolės parūkydavo, bet tikrai ne iki tokio lygio kaip Bradley. – galim. – sunkiai atsidusęs pakėlė nuo grindų peleninę savo ir padėjo ant lovos išlyginęs prieš tai patalus toj vietoj. – išversi ir pats nepataikysi nukratyt, aš apmyšiu tavo patalus. – kaip pats geriausias kambariokas pagrasino. – 알았어, žolė sueis.. – sunkiai atsidusęs šiaip ne taip pakilo nuo lovos ir netrukus grįžo atgal su vaikino kuprine bei pametęs ją jam sugrįžo į lovą, po patalais. Pats buvo tik su apatiniais, tad po saldaus miego dabar kiek purtė šaltis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Tr. 04 12, 2017 11:40 pm

-Dievo čia šią akimirką nėra, kodėl kreipiesi,- Brad pavartė akis, siaubingai pasipiktindamas tokiu vyresnio vaikino neišmanymu. Kažkaip dabar nuoširdžiai tuo įsitikinęs jautėsi. Pamatęs kiek buvo valandų, jis net suplojo. Jautėsi kaip tikrai ištikimas žolei žmogus, kad net tokiu laiku užtaikydavo. Tikrai nepaprastai didingas talentas.- tu klysti,- visgi nesutiko jis, skeptiškai į Kyle pažiūrėdamas.- aš visada laiku pasirodau,- suplojo delnais ir išsišiepė taip, kad akyčių net nebesimatė. -paklausi, po to jau nebeklausi, ai ,man per sudėtinga kartais, šneki tu kaip koks išmanėlis,- sumurmėjo sau po nosimi, na, žinojo, kad ne itin draugui patiko jo pomėgiai, tačiau visgi nieko padaryti negalėjo, buvo pratęs visas tikras emocijas skandinti kažkur toli, o jeigu jau to kaina būdavo tokia, kad dabar jam aplinkui visur matėsi drugeliai - verta. -grasinti negerai,- papurtė galvą jis, bandydamas ir pats atsisėsti, nors sunkiai sekėsi.- jei apmyši - miegosiu pas tave ir lauksiu kol pasiduosi ir sutvarkysi, -paaiškino jis iš karto savo super protingą planą. Negalėjo savo didingu protu atsidžiaugti.- tavo akcentas keistas ar man vaidenasi?- paklausė susirūpinusiu balsu, akimirkai jam pradėjo rodytis ,kad jie abu nutautės ir ateis pasaulio pabaiga. Kyle sugrįžus su kuprine,vaikinas pusę daiktų aplinkui išmėtė, kol galiausiai susirado ko reikėjo. Sekėsi susukti ne itin gerai, nes gilzė gavosi keista, bet atrodė, kad trauktis turėtų ir to užteko.- pridek, man reik nusimyžt,- akimirką norėjo tai per langą daryt, bet visgi nuėjo iki tualeto iš kur po minutės grįžo ir pakrito prie vyresniojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Tr. 04 12, 2017 11:53 pm

- Esu. Aš. – išmetęs patenkintą veidelį pasistaipė ir pats iš savo žaismingumo pasijuokė. Šiaip gan rimtas buvo, bet ir jam juk kartais reikėjo šūdų pamalti... Nusikvatojo iš vaikino replikos, tačiau vėl į šį pažvelgus ir pamačius tą šypsenėlę veide jam kiek kvapą užgniaužė. A, taip, tie jausmai egzistavo.... Vaikino nuotaika kiek subjuro, bet jis pasistengė to akivaizdžiai neparodyti. – mažiau vartok ir tu būsi tada išmanėlis. – stuktelėjo vaikinui į ranką. Ne, jo žodžiai nenuskambėjo kaip koks priekaištas, labiau žaismingai, tačiau ir taip aišku, kad užslėpta prasmė žodžiuose buvo. Bet jis nieko dėl to nepadarys, Bradley gyvenimas, jis jį ir kontroliuoja. – niekur tu nemiegosi.. – prunkštelėjo pavartydamas akeles, nors išties, pagalvojus apie miegojimą kartu su jaunesniuoju, jo širdis pradėjo kiek greičiau plakti. – nežinau. – nuoširdžiai pripažinęs gūžtelėjo pečiais. Aišku, daugiau laiko praleido kalbėdamas angliškai, tad nenuostabu jei tai padarytų įtakos jo korėjiečių akcentui, tačiau tikriausiai dar nėra taip baisu, nes jis nelabai girdi kažką ne to... – myžk tik į klozetą, gerai? – lyg nukankintas vaikas dar spėjo pazyzt, nes tikrai nenorės keliauti vėliau į tuoletą, kur viskas aplink apmyžta. Visgi, šiam pasikėlus ir einant, Kyle pasinaudojo proga ir jaunesniąjam nematant jo, nužiūrėjo jo formą. Jis buvo toks tobulas... Susipratęs, kas jam daros, kol vaikino nebuvo pliaukštelėjo sau per veidą ir susikoncentravo ties kaseku pridegdamas jį ir bandydamas patraukti. Nebuvo geriausias jaunesniojo darbelis, bet tikrai sueis. Šiam grįžus iškart draugiškai ištiesė jam. – kokioj šiknoj savo sukimo skillus pametei? – nusprendęs pasityčioti iš draugo šėtoniškai išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Kv. 04 13, 2017 12:04 am

-Jei būtum Dievas negyventum su manim, -sukikeno jis, bet rimtai apsvarstė šį variantą, ką gali žinoti, kur čia Dievas buvo pasislėpęs. Visai smegenys buvo vaikinui dabar susisukusios, kad ir kaip jis stengėsi susikaupti. Be to rimtai, su Brad gyventi juk nebuvo geriausias dalykas pasauly. Triukšmingas narkomanas, galėtų būt ir geriau.- kaip aš mažiau vartosiu..- sunkiai atsiduso jis.- dažniausiai nebūnu toks kaip dabar, o be apsvaigimo aš negaliu gyvent,- pripažino vaikinas, mat slėpti to, kad negalėjo būti su savimi ir blaiviomis mintimis, nebuvo prasmės.- kur noriu ten miegu, negalėtum manęs išvyt, aš per daug nuostabus esu,- sukikeno. Koks skirtumas, kad žodžiai logiškai neskambėjo, ką tik dar aiškino, kad buvo blogas kambariokas, o dabar, kad buvo nuostabus. Pats savo galvoje pasimetė. Dėl to kurį laiką įsižiūrėjo į drugelius.- o aš kaip kalbu?- paklausė baisiai jau rimtai. Visiškai negalėjo nuoseklaus pokalbio palaikyti.
-MAN NE PENKI, AŠ GALIU PATAIKYT KUR MYŽT,- nusprendė nutylėti didžiausia pomėgį tai daryti pro langą, na, bet čia jau buvo tik jo su savimi paslaptis. Net susijuokė, savo idiotizmu besididžiuodamas. Kad jau sulaukė kaseko, paėmė ir įtraukė giliai, tada pakankamai ilgai palaikė bei išpūtė.- prieš tave galiu atsipalaiduot sukant,- susijuokė.- jie niekur nedingo,- linktelėjo galva ir dar po kelių dūmų davė Kyle.- man nebegera,- sunkiai atsiduso ir tada atsigulė ant nugaros. Oi kaip viskas sukosi.- tu turi būt protingas, kodėl man leidai.. fuck.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Pen. 04 14, 2017 9:32 pm

- Ar tu aš, jog žinotum, kaip elgčiaus, o kaip ne? – gudriai paklausęs kilstelėjo antakį ir su žaismingu vypsniu veide žvelgė į vaikiną. Aplamai, dabar Kyle mielai miegotų arba jau senai būtų nuskerdęs jį prikėlusį žmogų, tačiau čia buvo Bradley ir štai vyresnysis vaikinas sedėjo su juo, traukė kasiaką ir erzino jį, be jokio pykčio, jog buvo prikeltas. Na, nepaisant visų tamsiaplaukio neigiamumų, Kyle yra absoliučiai dėl jo suskydęs. Ir jis to, tikriausiai, niekada nesužinos... Galiausiai jis sunkiai atsiduso po sekančių jo žodžių. Na, čia gali būti ilgai nesibaigiantys moralai, tad jis jų nepradės. Neverta, kai pastangos aiškiai rodos bus bevaisės. – galėčiau, bet tebūnie, nevysiu.. – labai abejingu apsimetęs gūžtelėjo petukais, nors širdis visdar sparčiau plakė pagalvojus apie miegojimą kartu. Jis bijo, kad nesusivaldys ir prisiglaus, o ryte bus labai nejauku aiškintis.. – nu kalbi dar, kalbi. – susijuokdamas atsakė, pats nelabai suprasdamas kas iš jų pokalbio liko, na, bet ko norėt, kai jis apsimiegojęs, o Brad girtas ir dar kažin ko privartojęs.. Kalbant apie vartojimą, jis sėkmingai po intensyvaus spoksojimo (leido sau praslysti, kol vaikinas neblaivus) perėmė kasiaką vėl iš jo bei užsitraukė. – eik miegot. – ištiesęs ranką patapšnojo jam per plaukus, pats toliau užsirūkydamas. Jeigu Brad klausytų ką Kyle jam sako, išvis nevartotų, na, bet čia būtų pokalbis su siena, dėl to šito nebekomentavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Pen. 04 14, 2017 9:44 pm

-Aš tiesiog spėju,kad jei būtum Dievas, būtum visagalis, o jei būtum visagalis negyventum su narkomanu bute, kur kartais įtartinai niaukia pelėsiais,- vaikinas pasakė tokiu labai rimtu balsu, nes rimtai susimąstė apie tai, kad galbūt vyresnysis rimtai buvo dievas, o Bradas buvo išrinktasis, kuris gali jo malonėje gyventi? Gal jam tikrai reikėjo mažiau vartoti, na, bent jau savo apmąstymų garsiai neišsakė.- negalėtum,- Bradley išsišiepė it tikra saulytė.- kas galėtų nenorėti lovoje tokio žavaus ir mielo padaro?- sukikenęs jis svajingai į lubas pasižiūrėjo ir atsiduso. Kokie gražūs melsvi drugeliai. Tik ką drugeliai veikė vidury Čikagos? Ir tiek daug. Vaikinas šypsojosi.-aš apie akcentą, dar aš tipo apsivartojęs. Žiauru, kaip tu mane engi...- dramatišku balsu pasakęs, visgi nutraukė žvilgsnį nuo vieno labai gražaus drugelio ir jo akys sugrįžo prie Kyle.
-Miegosiu čia, vis tiek tu neturi panos, kad ji galėtų pykt, -pareiškė jis, bandydamas atsisėsti, kad sugebėtų nusiimti džinsus, sekėsi gana sunkiai, tačiau pakankamai greitai liko tik su apatiniais.- o kodėl tu neturi panos? Turėtum turėt. Kodėl aš neturiu antros pusės aš suprantu, bet tu, nežlugęs, protingas ,nieko laimikis, -susijuokė jis po savo apmąstymų apie vyresnio vaikino meilės gyvenimo neturėjimą.- bet tau juk tik panos patinka, ar ne?- kilstelėjo antakius. Na, žinojo, kad dėl savo orientacijos nebuvo pasmerktas, tačiau visada šventai tikėjo, kad Kyle tik mergaitės domino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Pen. 04 14, 2017 10:05 pm

- Nėra su tavim taip blogai. – gūžtelėjo petukais vėl abejingai nuskambėjęs. Aišku, jį labai liūdino jaunesniojo gyvenimo būdas ir pasirinkimai, tačiau vistiek, žąla jau buvo padaryta ir dabar jis geriau gyvens su narkomanu negu be jo. Pats, su kasiaku rankoje, nebuvo jau toks didelis aukselis. Gal kiek ir Bradley įtaka, bet vistiek. Sulaukęs jo klausimo jau taip ir prasižiojo leptelti „tai jau tikrai“, bet susipratęs kone paskutinę minutę susičiaupė, atsiduso bei pavartė akeles, savo beveik paslydimą paslėpdamas dramatizmu. Keistu žvilgsniu stebėjo tą vaikino užsifazavimą karts nuo karto, bet matyt nebuvo ko stebėtis, kai šis ne vien alkoholio privartojęs buvo. – na matai, į kitų elgesį atsakau tuo pačiu. – susijuokdamas vėl paerzino jaunesnįjį ir tam kartui apsiramino, kartu ir kasiaką pabaigdamas, bei vėl peleninę padėdamas šalia lovos. Sugrįžęs atgal po patalais tik nustebęs žvelgė į Bradley, kol jo širdis norėjo ištrūkt iš jo krūtinės, nes iš kur tokios kalbos? – na, ačiū. – nejaukiai susijuokė po komplimentų, nors jo širdis dėl to dar labiau trankės, o ir pats kiek išraudo. – ne, man patinka ir vaikinai. – ramiai atsakė, žinodamas, kad prie ko jau ko, bet Brad tikrai galėjo drąsiai tai pripažinti. – nežinau, tiesiog niekas mano akies nepatraukė matyt dar.. – gūžtelėjo pečiais suvaidindamas vėl abejingą, nors oi, kaip jis melavo... Bet kitos išeities neturėjo, kai klausiantysis ir yra tas žmogus, kurį jis, be jokių šansų, buvo įsimylėjęs..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Pen. 04 14, 2017 10:16 pm

-Žiūrėk tu man,- piktai įsispoksojo į buto draugą, nes tikrai labai liūdėtų, jei nebegalėtų su juo gyventi. Jau buvo pratęs prie jo ir neketino niekada gyvenime Kyle leisti ramiai gyventi, tai tiesiog jau buvo lemta. Brad buvo tuo visiškai įsitikinęs.- kaip tai tuo pačiu,- nuskriausto šuniuko veidą padarė jaunėlis.- aš gi tavęs neengiu ,aš geras,- susijuokė vaikinas, pats akimirkai labai savimi susižavėjęs. Na, nepaisant šimto minusų, jis buvo visai nieko vaikinas.- kaip nenuoširdžiai tas ačiū,- nuskambėjo, vaikinas bandė dėmesį sutelkti į Kyle, tačiau vienas drugelis jam toks žavus pasirodė, kad vaikinas dar jam pamojavo,atsisveikindamas.- kaip jie skrenda kiaurai sienas... -net apšalęs nuo tokio vaizdo jis garsiai nusistebėjo, kad ir kaip prieš tai ketino tik savo mintyse pasilikti tokius pastebėjimus.- tau patinka ir vaikinai?- pakartojo visai negalėdamas patikėti.- kodėl niekada nežinojau?- sukikeno jis, pats po vyresniojo antklode įsitaisydamas. Jų kojos tada susilietė, bet Bradley per daug dužęs buvo ,kad pastebėtų ar kreiptų dėmesį į tokius dalykus.- gal dar patrauks.. aš tai nežinau, niekas nenori su manim rimtai prasidėt, nes aš ne itin ištikimas ir pradedu malt šūdus.. ir šiaip pamirštu daug dalykų, man matyt nelemta,- sukikenęs, dar arčiau prie vyro prisiglaudė.- o kodėl mes niekada draugiškai nepasibučiavom?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Pen. 04 14, 2017 10:40 pm

- Žiūriu. – linktelėjo galvele apsimesdamas labai rimtu, bet galiausiai vistiek nesulaikė šypsenos. Pamatęs šio nuskriausto šunelio miną jau beveik žiojosi atsiprašyti, tačiau susipratęs, jog nelabai buvo už ką apart to, kad jis pats buvo tiek įsisvaigęs debilas, pavartė akeles. – Brad, tu toks pat geras kaip aš balerina. – patenkintas savo eilinį kartą erzinančiu atsakymu dar ir veidelį apsipatenkinusį išmetė. Bet ne, nepaėjo iki galo abejingo draugelio pavaidinti. – nuoširdžiai! – išpūstom akutėm puolė gintis vyresnysis. Išties, ne kasdien kažką gero iš jaunėlio lūpų apie save išgirsi. – kam tu mojuo.. nesvarbu. – jau beveik klausė, bet galiausiai atsiduso, supratęs, jog ir taip aišku, kad čia narkotikų efektai. – taip, patinka. – susijuokė, mat Bradley reakcija jam pasirodė išties juokinga. – nežinau, niekados matyt kalba neužėjo. – gūžtelėjo petukais. Išties stebėjosi, kodėl vaikinas manė, jog jis tik į panas žiūrėjo, kai Kyle nieko specifinio nepadarė, kad leistų taip manyti. Aplamai nieko nedarė. Jų kojoms susilietus prabėgo pro jo kūną šiurpuliukai, bet jis toliau apsimetinėjo, lyg jo niekas neveikė. Štai ir išgirdo realiai visas priežąstis, dėl ko jis niekados nebandė patraukti draugo savo pusėn ir kažką dėl savo simpatijos daryti, ta proga pasigirdo kiek kandokas bei liūdnas jo juokas. Tik tuojaus nustojo juoktis po paskutinio Brad klausimo, nuo kurio jo žandai smarkiai parausvėjo, o širdis rodos atsisakė normaliai funkcionuoti. – draugiškai.. – visdar apsimesdamas abejingu prunkštelėjo ir susijuokė, nors jo balsas buvo gerokai pridusęs ir atmosfera kiek pakito tarp jų. Kas jau kas tai puikiai jautė, tai Kyle ir nežinojo, kaip dėl to jaustis. – niekada nepabučiavai. – galiausiai atkirto ir tą pačią sekundę pasigailėjo savo egzistencijos, tačiau žodis ne žvirblis, paleisto nepagausi ir neatsiimsi. Visgi jo kūnas kitaip kooperavo, mat dar arčiau, jei buvo įmanoma, prisilinko, o akys nukrypo į putlias vaikino lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Pen. 04 14, 2017 10:56 pm

-Visai tu mane skaudini,- pavartė akeles jis, kad jau vyresniajam geras neatrodė. Na, tiesa, buvo labai toli nuo gero, tačiau vis tiek kartais galėjo pasvajoti, kad jo gerumas bus įvertintas, kad ir labai labai minimalus.- gerai,- visgi skeptiškai žiūrėjo į Kyle, tas jo nuoširdumas kažkoks keistas pasirodė, bet ką jau padarysi. Reikėjo tikėti jo žodžiais.- fuck kaip sunku įsivaizduot tave. Bet tikriausiai tu top, ar ne?- kilstelėjo antakius. Nežinia kodėl dabar būtent toks klausimas jam pasistojo, tačiau šituo tai jau neabejojo, ko jau negalėjo įsivaizduoti, tai kaip kas nors kitas viršuje būtų.. -keista,- papurtė galvą. Na, vis tiek, jie jau kuris laikas kartu gyveno, na, bet ką jau padarysi, kad nenorėjo anksčiau šiuo faktu pasidalinti vyresnysis. Išgirdęs jo juoką, vaikinas kreivai pasižiūrėjo į jį. Brad jei aplinkoje labiau gaudytųsi, tikrai prie to kabintųsi, bet dabar ne itin turėjo tam energijos. Plius daug kas graudžiai juokiasi iš visiško Bradley nesugebėjimo su vienu žmogumi laikytis. -mes draugai, kaip kitaip galėtume bučiuotis.?- paklausė netgi labiau savęs, nesuprasdamas iš kur kilo jam apskritai tokia mintis, bet dabar labai norėjosi pasibučiuoti. Būtų tikęs ir bet koks vaikinas klube, bet Brad dabar nebuvo klube.- keistas tu man kažkoks ,apsidaužei negi nuo to kaseko, nebuvo juk toks stiprus... -sunkiai atsidusęs, jis visgi nusprendė pabūti netaktiškas ir tada pabučiavo draugą. Kas jam jaunam ir visiškai apsvaigusiam nuo mažiausiai trijų svaigiųjų medžiagų. O ir jo pasididžiavimas sėkmingai atsistoti sugebėjo, besiremdamas į Kyle šlaunį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    Antr. 04 18, 2017 2:23 pm

- Nenumirsi. – pasivaipė iš vaikino. Kyle nuoširdžiai savimi labai didžiavosi, kad visdar sugebėjo be jokių nereikalingų ženklų draugiškai bendrauti su jaunesniuoju, kaip visados, nors jo širdy visai kiti dalykai dėjosi.. Na, jis nebuvo naivus, nors Bradley jis kažką ir jautė, puikiai suprato, kad dėl daugelio priežąsčių jiedu kartu būtų misija neįmanoma, tad jis nieko dėl to ir nedarė, toliau stengdamasis išlikti engėju kambarioku, kaip ir visad. Išgirdęs jo klausimą nesusilaikė ir pradėjo kvatotis. Tik jo kambariokas toks tiesmukiškas bus.. – tikrai norėtum sužinoti, ane? – pakilnodamas antakius erzinančiai atsakė visdar bekikendamas. Na, tiesa buvo tokia, jog taip, Kyle buvo top, kažkaip kitaip ir minties nekilo, tačiau garsiai to nepatvirtino. Jau žiojosi klaustis kodėl draugai iš viso turėtų bučiuotis, bet suprasdamas, jog tai ne jo logikai bent jau dabar, matyt kasiakas jį labiau atpalaidavo, susilaikė. Keista kad tokioj būsenoj neprasivėrė jo siena ir nepradėjo jaunesniojo mintys transliuoti jo mintyse, gal jis išties tiek kontrolės išmoko.. Būtų gerai, mat tikrai labai stengėsi. – viskas man gerai.. – spėjo dar suburbėti nepasitenkinęs, kad jį kažkokiu neblaiviu palaikė, kai buvo pabučiuotas. Tuo momentu absoliučiai sustingo, įsitempė ir manė, jog dabar rimtai gaus infarktą. Tačiau Brad pasididžiavimui prisilietus prie jo atsijungė visos adekvačios mintys, liko tik tie jausmai šiam vaikinui, tad netrukus Kyle atsidūrė ant jo ir užgulęs jį pagilino bučinį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyle's    

Atgal į viršų Go down

Kyle's
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11