rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas

CREDIT : mano
CLAIM : pamela
ABOUT CHARACTER :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   Kv. 04 13, 2017 11:54 pm

iš meilių simpatijų gal reikia kažko?:D

She walks in beauty, like the night Of cloudless climes and starry skies; And all that’s best of dark and bright Meet in her aspect and her eyes
One shade the more, one ray the less...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
CREDIT : karalewa
REAL NAME : deima
CLAIM : Cole Mohr
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   Pen. 04 14, 2017 12:01 am

Aaron Caius Schwartz rašo:
Paul - aš sakyčiau kad gal geriau atvirkščiai, kad Paul nuviliojo Aaron'o simpatiją..? :D nes Aaron actually is not the type to do stuff like this, jeigu užimta mergina, tai ji jo ir nebetraukia.. :D

Elizabeth - kuo norėtum? ;)

nu kažkas tokio tiks:D

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
CREDIT : MALIBLUE
REAL NAME : -
CLAIM : NATALIA ALEXANDRA GUTIÉRREZ BATISTA
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   Št. 04 15, 2017 3:27 pm

Kuo :inlove: :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   Antr. 04 18, 2017 10:09 am

Elizabeth - galime simpatizuoti, žinoma :D

Paul - Good then ;) :D

Antonio - o kuo nori būt? ;>
Atgal į viršų Go down

CREDIT : painofchoco, starboy
REAL NAME : D
OTHER CHARS I HAVE : twitchy witchy girl and willy wonka
CLAIM : Benedict Cumberbatch <3
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   Antr. 04 18, 2017 10:25 am

Kaip mes? :)

Oh, hell! What does that matter? So we go round the Sun! If we went round the Moon, or round and round the garden like a teddy bear, it wouldn’t make any difference

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   Antr. 04 18, 2017 10:33 am

Bandom pasipykt? Galime būti kokie nesutariantys ex'ai... Ar šiaip nesutart dėl kažkokio įvykio iš praeities..? :D
Atgal į viršų Go down

CREDIT : painofchoco, starboy
REAL NAME : D
OTHER CHARS I HAVE : twitchy witchy girl and willy wonka
CLAIM : Benedict Cumberbatch <3
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   Antr. 04 18, 2017 10:40 am

Nesutarentys exai būtų perfect :D Turi minčių plėtimui?

Oh, hell! What does that matter? So we go round the Sun! If we went round the Moon, or round and round the garden like a teddy bear, it wouldn’t make any difference

Atgal į viršų Go down

CREDIT : mano
CLAIM : pamela
ABOUT CHARACTER :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   Antr. 04 18, 2017 11:29 pm

Aaron Caius Schwartz rašo:
Elizabeth - galime simpatizuoti, žinoma :D

Paul - Good then ;) :D

Antonio - o kuo nori būt? ;>

tai good, nebent yra minčių plėtimui:D

She walks in beauty, like the night Of cloudless climes and starry skies; And all that’s best of dark and bright Meet in her aspect and her eyes
One shade the more, one ray the less...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil   

Atgal į viršų Go down

I am good, but not an angel, I do sin, but I am not the devil
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3