rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Lilith's

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Giedrės
You found your house, so where's your home?
DC
RašytiTemos pavadinimas: Lilith's   Pir. 04 10, 2017 2:54 am

28(200) // Shinigami // Single // Loves to kill.

Paskutinį kartą redagavo Lilith Thalia Haven, Kv. 04 20, 2017 3:05 pm. Redaguota 1 kartą

there was a war inside me, begging for peace and now that war is over. I'm happy to report that my inner child is still ageless. i'm gonna laugh and live, and love, and dream, and guide you whenever you need me. and i'm tired oh their stories,
let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t10673-we-re-riding-into-the-dark-
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   Pir. 04 10, 2017 11:46 am

Kaip mes? 🇲🇲

You always saw me as a flower. You plucked me in my youth, claimed me as yours, built me up just to tear me down... over and over again. So I turned into a poison ivy. You burnt every time you touched me, until your body was ablaze. You only realised too late, that my poison was already running through your veins.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   Pir. 04 10, 2017 8:50 pm

Nedraugausim labai manau:D

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   Pir. 04 10, 2017 10:33 pm

kuo?:)

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
Giedrės
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   Antr. 04 11, 2017 10:39 am

Cam ` kad jau vienintelės shinigami forume tai manau gal vertėtų sutart ? :D
Paul ` kaip tik pageidausi :D any ideas why not?
Elizaveth ` kokie pageidavimai? ^^

there was a war inside me, begging for peace and now that war is over. I'm happy to report that my inner child is still ageless. i'm gonna laugh and live, and love, and dream, and guide you whenever you need me. and i'm tired oh their stories,
let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t10673-we-re-riding-into-the-dark-
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   Antr. 04 11, 2017 12:38 pm

Aleliuja :D Nes priešų ir taip daug nusimato :D Aš tada bėgu pasirašysiu bio pagaliau ir kažką sumąstysiu su Lilith <3

You always saw me as a flower. You plucked me in my youth, claimed me as yours, built me up just to tear me down... over and over again. So I turned into a poison ivy. You burnt every time you touched me, until your body was ablaze. You only realised too late, that my poison was already running through your veins.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   Antr. 04 11, 2017 1:45 pm

Gal priešai nes labai nepriimtinas charakteris ir gyvenimo būdas?:D Ir kad labai trokšta vienas kito mirties?:D

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   Antr. 04 11, 2017 8:24 pm

gal kažką kad anksčiau buvo vos ne geriausios draugės, ir kai dabar atsirado skirtingose pusėse, jos vis dar draugės, bet ne tokios geros ir abejoms dėl to skaudu?:)

You know what? Fuck beauty contests. Life is one fucking beauty contest after another. You know, school, then college, then work, fuck that. […] You do what you love, and fuck the rest.
Atgal į viršų Go down
Giedrės
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   Pen. 04 14, 2017 10:30 am

Cam` laukiu
Paul` Galim ir taip imt :D
Elizabeth ` galim mėgint :D

let's write our own.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilith's   

Atgal į viršų Go down

Lilith's
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11