rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
CREDIT : MØØNLIGHT
REAL NAME : Tina
OTHER CHARS I HAVE : Kate De La Fuente
CLAIM : Rebbeca Marie Gomez
LOVE OF YOUR LIFE : my bed
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 12:25 pm

joo, manyčiau, kad čia best pasiūlymas. imam :kuuulkid: :newheart:

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
CREDIT : Gerda; STARBOY
REAL NAME : Justė
CLAIM : Megan Fox
ABOUT CHARACTER : Merginos charakteris nėra auksinis. Yra pripratusi nuolat gauti tai ko nori, ir visad daro viską, kad žūtbūt tai gautų. Yra beprotiškai užsispyrusi, turinti tvirtą nuomonę kurios visada laikosi. Apskritai, yra labai ciniška, grubi, atšiauri asmenybė. Mergina puikiai moka manipuliuot žmonėmis, priversti juos tikėti tuo, kad jais pasitiki ir tiesiog jais pasinaudoti saviems tikslams. Su savim nuolatos "nešiojasi" sarkazmo ir ironijos dežutę, nes ji tiesiog įaugusi į merginos kraują. Jos gyvenimas pilnas chaoso, jame visai nėra pastovumo, tokia pat yra ir pati mergina, iš tiesų net ir labai norėdamas jos neapibūdintum pilnai, nes tik vienas velnias žino kas jai susišviest gali. Tačiau su merginai artimais žmonėm viskas kitaip, mat iš tiesų sunku gaut jos pasitikėjimą, o jeigu jau jį gauni, gauni turbūt visam gyvenimui, bet išdavus merginą, jos lygiai taip pat netenki visam gyvenimui, niekad neatleidžia išdavystės, ar panašių jos formų, tokių kaip melo, ar tiesos nedasakymo. Jeigu nori būt artimas jai, turi būt absoliučiai atviras ir nuoširdus, taip pat ir ištikimas žmogus, kitokiu atveju to paties iš jos tikrai nesulauksi.

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 12:35 pm

pasiskaičiau taviškės charakterį plius minus, tai manau be problemų išeitų šitom dviem ir sutart neskaitan net fakto, kad manoji siurbelė:D tik vaa, turi gal minčių kokiu pagrindu jos dvi bendrauja?

She steps on the scene,
like a gypsy queen. And she's looking at everybody, with a secret smile. You don't know what she's seen, or where she's been. But you catch her eye, and it makes you freeze.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 12:43 pm

well, galime daryti, kad kažkada bendrame vakarėlyje abi buvo, ir prie Esteros galėjo prisikabinti koks neaiškus vyrutis, kurį Anna pažinojo, nes jis irgi galėjo būt vampyras:DD ir tarkim tada vampyrei kažkas užplaukt galėjo, kad sugalvojo apgint Esterą, iš pradžių norėjo bendraut su ja tik dėl to, kad va pasinaudoti kartas nuo karto, o paskui abi neblogai visai susibendravo, tiek, kad net pati Estera žino, jog draugė vampyrė ir jai tas faktas visai nesvarbus, nes nu pasitiki labai ir panašiai:D idk, painiai gal čia biškį aprašiau :DD  :kissss:  

Atgal į viršų Go down
CREDIT : Gerda; STARBOY
REAL NAME : Justė
CLAIM : Megan Fox
ABOUT CHARACTER : Merginos charakteris nėra auksinis. Yra pripratusi nuolat gauti tai ko nori, ir visad daro viską, kad žūtbūt tai gautų. Yra beprotiškai užsispyrusi, turinti tvirtą nuomonę kurios visada laikosi. Apskritai, yra labai ciniška, grubi, atšiauri asmenybė. Mergina puikiai moka manipuliuot žmonėmis, priversti juos tikėti tuo, kad jais pasitiki ir tiesiog jais pasinaudoti saviems tikslams. Su savim nuolatos "nešiojasi" sarkazmo ir ironijos dežutę, nes ji tiesiog įaugusi į merginos kraują. Jos gyvenimas pilnas chaoso, jame visai nėra pastovumo, tokia pat yra ir pati mergina, iš tiesų net ir labai norėdamas jos neapibūdintum pilnai, nes tik vienas velnias žino kas jai susišviest gali. Tačiau su merginai artimais žmonėm viskas kitaip, mat iš tiesų sunku gaut jos pasitikėjimą, o jeigu jau jį gauni, gauni turbūt visam gyvenimui, bet išdavus merginą, jos lygiai taip pat netenki visam gyvenimui, niekad neatleidžia išdavystės, ar panašių jos formų, tokių kaip melo, ar tiesos nedasakymo. Jeigu nori būt artimas jai, turi būt absoliučiai atviras ir nuoširdus, taip pat ir ištikimas žmogus, kitokiu atveju to paties iš jos tikrai nesulauksi.

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 12:44 pm

viiiskas čia gerai, labai gud idėja:D:D

She steps on the scene,
like a gypsy queen. And she's looking at everybody, with a secret smile. You don't know what she's seen, or where she's been. But you catch her eye, and it makes you freeze.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 12:48 pm

puiku tada:DD :newheart:

Atgal į viršų Go down
Claudia Rose Johnson
GGRYFFINDOR PREFECT(4)

CREDIT : maliblue/painofchoco ♥
REAL NAME : dasviduli, duli duli
CLAIM : Madelaine Grobbelaar Petsch
LOVE OF YOUR LIFE : Brothers are like streetlights along the road, they don’t make distance any shorter but they light up the path and make the walk worthwhile. - Reuben, Luke&William♥
ABOUT CHARACTER : She's it... She's the best of both worlds. She's that independent, focused, ambitious queen. She's a boss. She can handle her own. And she's as alpha as they come. But at the same time, she knows where to draw the line and be a woman. She has a soft, submissive side, with a heart of gold. She's affectionate, passionate and extremely sexual. She knows how to take care of a man. She's spiritual, selfless and understands the definition of unconditional love. She's it. She's the best of both worlds. And whoever God decides to send her, will be luckiest man alive.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 12:49 pm

Esther Denise Noir rašo:
joo, manyčiau, kad čia best pasiūlymas. imam :kuuulkid:  :newheart:
super plėsim ? ^^

Too nice to pass you by and I can't believe. You've been here the whole time.  You made me feel again...  made me dance circles 'round the pieces of your heart..
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 12:50 pm

gal palikim taip?

Atgal į viršų Go down
Claudia Rose Johnson
GGRYFFINDOR PREFECT(4)

CREDIT : maliblue/painofchoco ♥
REAL NAME : dasviduli, duli duli
CLAIM : Madelaine Grobbelaar Petsch
LOVE OF YOUR LIFE : Brothers are like streetlights along the road, they don’t make distance any shorter but they light up the path and make the walk worthwhile. - Reuben, Luke&William♥
ABOUT CHARACTER : She's it... She's the best of both worlds. She's that independent, focused, ambitious queen. She's a boss. She can handle her own. And she's as alpha as they come. But at the same time, she knows where to draw the line and be a woman. She has a soft, submissive side, with a heart of gold. She's affectionate, passionate and extremely sexual. She knows how to take care of a man. She's spiritual, selfless and understands the definition of unconditional love. She's it. She's the best of both worlds. And whoever God decides to send her, will be luckiest man alive.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 12:53 pm

Esther Denise Noir rašo:
gal palikim taip?  

Žinoma

Too nice to pass you by and I can't believe. You've been here the whole time.  You made me feel again...  made me dance circles 'round the pieces of your heart..
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 02, 2017 1:32 pm

deal :green:

Atgal į viršų Go down
CREDIT : karalewa
REAL NAME : deima
CLAIM : Cole Mohr
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 09, 2017 9:58 pm

kuo mudu?:)

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down

CREDIT : mano
CLAIM : pamela
ABOUT CHARACTER :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Sk. 04 09, 2017 10:59 pm

kuo?:D

She walks in beauty, like the night Of cloudless climes and starry skies; And all that’s best of dark and bright Meet in her aspect and her eyes
One shade the more, one ray the less...
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Tr. 04 12, 2017 1:32 am

kuo norite? :godwhereru:

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Tr. 04 12, 2017 1:09 pm

draugaut ar pyktis labiau?:D

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Tr. 04 12, 2017 2:52 pm

draugaut gal :D

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   Tr. 04 12, 2017 3:11 pm

gal tada kažką kad mergina kurią vampyras labai mėgsta globoti ir saugoti?:D

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.   

Atgal į viršų Go down

I used to imagine adventures for myself, I invented a life, so that I could at least exist somehow.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next