rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Aziel Julius Erswood
What are you gonna do? Hold on wait a minute I don't give a fuck
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Št. 01 21, 2017 6:43 pm

Evai palinkus arčiau, Adamas nesusivaldęs nusijuokė ir papurtė galvą lyg duodamas suprasti, jog jokios daugiau informacijos apie tai Eva nesulauks. Na nebuvo jis toks paslaptingas kaip atrodė šiandien, bet tai, kas jį siejo su Anna net ir pačiam Adamui giliai viduje nelabai patiko, todėl kalbėti garsiai apie tai ne itin norėjo.
-Ilga istorija,-nusprendęs į Evos raginimus atsakyt trumpai ir aiškiai, Lermanas tik gūžtelėjo pečiais ir gurkštelėjo dar vandens, nors realiai nė nebuvo ištroškęs, tik norėjo nukreipt merginos mintis nuo Hammel visai kitais veiksmais.
-Patikėk, net jeigu ir turėsiu žmoną, ko greičiausiai nebus, jai tikrai nepasiseks,-papurtė galvą Adamas ir suspaudė lūpas. Galbūt jis pats ir buvo rūpestingas bei geras, tačiau, kad ir kas būtų įvelta į šį pasaulį kaip jo antroji pusė, tai geruoju greičiausiai nesibaigtų, ypač žinant, kiek Adamas turi priešų norinčių jam pakenkti.
-Kaip pasakysi. Tai gali ir dar išgert jeigu nori, aš pasirūpinsiu, kad saugiai grįžtum,-nusijuokė Lermanas stumtelėdamas butelį link Evos.

“And now you'll be telling stories of my coming back and they won't be false, and they won't be true but they'll be real

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Št. 01 21, 2017 8:17 pm

Adamui susijuokus ir pati Eva nusijuokė, o tokios būsenos jai buvo tai padaryti lengviau negu lengva. Tačiau vaikino atsakymas jai nepatiko. Ji neišgirdo jokios intriguojančios istorijos ar trumpalaikių romantinių santykių baigties. Eva patempė apatinę lūpa ir vėl įsipylė brendžio į stiklinę.
- Bet tu ir paslaptingas. Aš tai tau papasakojau kur sutikau savo vaikiną. - pasakė mergina ir gurkštelėjo gėrimo. Ji susimąstė po draugo žodžių. Pačiai Evai dažnai grėsė pavojus kaip žmogui, tad kas galėtų grėsti Adamui ji net nenorėjo įsivaizduoti. Damaro ir taip jautėsi per daug įsivėlusi į tą būtybių gyvenimą, nes visi jos draugai aktyviai dalyvavo ,,toje'' pasaulio pusėje.
- Na taip... bet turėjau omeny ne tik tavo gyvenimo būdą, bet ir charakterį. Va, aš čia sėdžiu pas tave padauginusi alkoholio, o tu draugiškai siūlai parvežti namo. - pasakė mergina pabrėždama Adamo gerumą ir šyptelėjusi vėl atsigėrė brendžio.
Atgal į viršų Go down
Aziel Julius Erswood
What are you gonna do? Hold on wait a minute I don't give a fuck
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Tr. 02 01, 2017 7:02 pm

Išgirdęs apie paslaptingumą, Adamas tik kilstelėjo lūpų kampučius ir gūžtelėjo pečiais.
-Toks jau aš,-nusijuokė šis, nors šiaip jis mėgdavo daugiau pasipasakot, tačiau santykiai buvo vienintelė tema, kuria jis nelabai turėdavo ką pasakyt arba tikrai nemanydavo, jog kam nors reikia žinoti tą informaciją, net ir kalbant apie draugus. Ypatingai kai kalba pakrypdavo apie kokius nors santykius su vampyrėmis, kuriuos jis net laikė kiek gėdingais, juk visgi, jis medžiotojas.
-Bet juk būtent taip ir turi elgtis draugai. Ar ne?-mielai besišypsodamas paklausė Lermanas, žinoma, pamalonintas dėl gaunamų komplimentų, tačiau jis toks buvo visą savo gyvenimą - beprotiškai rūpinosi mylimais žmonėmis, ypač draugais, mat šeimos neturėjo, tad be draugų jam taipogi nebūtų nieko likę.
-Nebent tu manai, jog kiti elgtųsi kaip nors kitaip, o ne siūlytų parvežti namo?-klausiamai kilstelėjęs antakius paklausė šis, mat net pasidarė įdomu ar yra vaikinų, kurie tokiu atveju elgtųsi kitaip nei jis.

“And now you'll be telling stories of my coming back and they won't be false, and they won't be true but they'll be real

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Kv. 02 02, 2017 5:54 pm

Neilgai trukus jiems šitaip bekalbant Eva pasijuto gerokai apsvaigusi,todėl ištuštinusi savo stiklinę atsisakė kitos. Adamas nesikeitė - vis dar per daug nepasakojo apie savo romantinį pasaulį ir Damaro nelindo jam į akis. Nemėgo ji įkyrumo, todėl ir pati vengė taip elgtis.
- Taip, žinau, kad tu toks. Nežinau ar kas nors kitas be tavęs šitaip pro pirštus žiūrėtų į mano gėrimą. Ir dar tai, jog pasisiūlei mane parvežti namo. - pasakė Eva susimąstydama. Kiti draugai paprasčiausiai gertų kartu su ja ir tada pėsčiom pėdintų namo garsiai ką nors dainuojant.
- Vaikinų tai teko sutikt tokių, kuriems būtų apskritai dzin ar aš geriu su kažkuo be jų, ar tiesiog šlaistausi viena gatvėmis. - paatviravo Eva ir suprato, kad alkoholis jau iššaukė jos tą eilinį atviravimą, kai ji gali pasakyti visko per daug.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   

Atgal į viršų Go down

svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» didžioji svetainė