rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Šis forumas uždarytas. Jūs negalite rašyti, atsakyti ar redaguoti temos   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymųShare | 

Staliukas prie lango

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 1:15 am

Vampyras tik gailiai atsiduso. Jam buvo skaudi ši tema, lyg akmuo ant širdies kuris niekada nedings. Besiklausant jam kilo mintis, tik aišku vargu ar ji pavyks.
-Colette, aš Emmai pasakiau, jog man bus labai sunku ją nužudyti, nors ir žinosiu, jog ji pabus. Bet pasakiau, jog nužudysiu ir paversiu vampyre. Bet aš tikrai...tikrai negalėsiu to padaryti,-susiėmė už galvos.
-Jūs geros draugės, gal gali patarti kaip tai pasakyti neįskaudinus Emmos? Aš bijau, bijau, žinau kad ji pagalvos jog aš nenoriu būti su ja...nežinau, kaip elgtis ir ką daryti su visu tuo,-atsiduso ir pažvelgė pro langą.

The sky is turning purple, Then orange, then pink and yellow, and then a darker shade of blue.. I can see a darker shade of you
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 1:20 am

Pastebėjusi, kaip susijaudino Paul'as, mergina nieko nelaukdama švelniai griebė vaikino ranką ir spustelėjo. Ji manė, jog toks prisilietimas jį bent kažkiek nuramins. Meiliai pažvelgusi draugui į akis, Colettė šyptelėjo.
- Nebijok. Tiesiog pasakyk jai viską, ką dabar pasakei man. Ji supras. Tik tai pasakyk jai kodėl nenori Emmos paversti vampyre, ir manau, jog ji sutiks su tavimi būti būdama aiškiarege, o ne vampyre,- linktelėjo galvą mergina gailiai nužiūrėdama vampyrą. Draugė per daug jį spaudė. Paul'as yra be galo jautrus, tai žinodama Emma neturėtų jo taip spausti.

I had all the characteristics of a human being—flesh, blood, skin, hair—but my depersonalization was so intense, had gone so deep, that my normal ability to feel compassion had been eradicated, the victim of a slow, purposeful erasure. I was simply imitating reality, a rough resemblance of a human being, with only a dim corner of my mind functioning

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 1:46 am

Išklausęs Colletės padrąsinimo Paul pasijuto ramiau. Na, jei neteks meilės, bent turės geriausią draugę.
-Ačiū tau, tu visada priverti pasijusti ramiau,-šyptelėjo, ir pasiėmęs gurkštelėjo kavos, tiesą sakant ją jau ir išgėrė.
-Buvo labai malonu susitikti su tavimi, drauge,-šyptelėjo,-pakviesčiau pas save į namus kurią dieną, bet Emma juose daro tvarką beveik kasdien, tiesą sakant, truputį jau erzina,-šyptelėjo.

The sky is turning purple, Then orange, then pink and yellow, and then a darker shade of blue.. I can see a darker shade of you
Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 1:55 am

Gavusi tiek daug komplimentų, Colettė vaidino, jog iškelia trofėjų ir pasikabina aukso medalį. Nusijuokė, ši atsitraukė nuo vaikino ir klestelėjo į kėdę, patogiai atsirėmusi į atlošą.
- Viskas gerai,- šyptelėjo ji išklausiusi vaikiną,- pabūkite kartu,- mirktelėjo Branchett ir pridūrė,- if you know what I mean,- sukikenusi Colettė išgėrė visą kavą ir pasiglostė sau pilvą,- jaučiuosi kaip koks kukulis,- išsiėmusi iš rankenuko dryžuotą piniginę, iškrapštė reikiamą sumą ir pabėrė ją ant staliuko krašto,- na ką gi, nekankinsiu tavęs su savo kalbomis. Eisiu, turiu daug ką nuveikti,- šyptelėjo mergina pasiimdama rankenuką ir pakildama nuo staliuko.

I had all the characteristics of a human being—flesh, blood, skin, hair—but my depersonalization was so intense, had gone so deep, that my normal ability to feel compassion had been eradicated, the victim of a slow, purposeful erasure. I was simply imitating reality, a rough resemblance of a human being, with only a dim corner of my mind functioning

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 11:36 am

Išklausęs Colette, Paul atsistojo, nusikabino striukę nuo kėdės ir ją apsivilko, iš kišenės išsitraukęs piniginę surinko reikiamą sumą su arbatpinigiais ir padėjo ant staliuko, jis visada mėgo palikti arbatpinigių. Atsisukęs į langą pamatė, kad jau vakarėja.
-Su tavimi kalbant visada laikas greitai praeina,-šypteli.
-Tikiuosi, dar susitiksim,-šyptelėjo,-eime, palydėsiu.

Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 10:51 pm

Šviesiaplaukė taip pat nusikabino paltuką nuo pakabos ir jį apsivilko. Užsimaukšlinusi kepurę ir apsirišusi šaliką, Colettė šyptelėjo draugui.
- Ir man su tavimi laikas praeina nepastebimai,- mergina priėjo prie Paul,- eime,- tarė iš išskubėjo pro duris.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 11:13 pm

Šyptelėjęs išskubėjo pro duris.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 03 20, 2017 8:58 pm

Išrinkęs, vampyro akimis, geriausią staliuką prie lango, kartu su mergina atėjo prie jo. Norėdamas pasirodyti džentelmenas, padėjo nusivilkti merginai striukę, paskui nusivilko pats ir pakabino prie šalia esančios pakabos. Atsisėdęs prie staliuko, nužvelgė aplinką.
-Čia labai gražu bent jau man, dažnai čia ateinu,-šyptelėjo merginai ir dairėsi padavėjo,-bėje, gražiai atrodai,-pasakė atrodo banalų, bet nuoširdų komplimentą.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 03 20, 2017 9:06 pm

Vos tik čia atėjus, Anderson palinksėjo, tuo pasakydama, kad čia tikrai puiku. O vaikinui ilgai nesismulkinus su staliuku, nusekė paskui jį. Jo sprendimas jai patiko, kai ir šis mandagus jo gestas.
- Ačiū - padėkojo jam už tai ir prisėdus atmetė savo šviesius plaukus ant nugaros - Čia tikrai, jauku ir gražu. Puiki vieta - nusišypsojo ji vaikinui - na, nuo dabar ir aš čia dažniau ateisiu - pridūrė.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 03 20, 2017 9:35 pm

-Smagu girdėti,-šyptelėjo. Nesulaukęs padavėjo, pastebėjo ant staliuko gulinčius meniu, kurių ko gero per išsiblaškymą nepastebėjo. Tad pasiėmęs ėmė jį vartyti kad išblaškytų jaudulį, nors paprastai jis niekada nesijaudindavo.
-Na, papasakok kąnors, ko dar apie tave nežinau,-šyptelėjo.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 03 21, 2017 7:39 pm

Melisa ir pati buvo gerokai išsiblaškiusi paskutinių metu, o ką jau kalbėti apie šiandien. Tas Paul sutikimas pačia Anderson keistai paveikė, Paul ja visada keistai veikdavo, ta keista trauka link jo, Jo akys ir šypsena, merginos širdis imdavo greičiau plakti jos krūtinei. Tad ir pati atsivertė meniu ir į ki trumpai dirstelėjo, kai gavo klausimą pakėlė į ji savo mėlynas akis - Oi net nežinau. - sukikeno - kažkaip nėra ką pasakoti. Ir anokia čia paslaptis, kad aš traukiu vien nelaimes. Esu lyg koks magnetas, toks jausmas ,kad giltinė kvėpuoja man į nugarą ir vis jai nesiseka atlikti savo darbo, nes vis kas nepatingi manęs išgelbėti - čia ji vėl nusijuokė - tiesa pasakius bandau dar vis priprasti darbe ir patenkinti vadovės norus. Artėja kolekcijos pristatymas, o aš net ezkizu neparuošusi - kalbėjo Mel, visai ne tai ką prašė vaikinas - Aš net nenutuokiu ką apie save daugiau papasakoti, kai mano gyvenimas yra ir taip nuobodus. - patraukė ji pečiais. Anderson visada buvo toji kuri neturi labai daug draugų ir yra karjeristė bei siekianti savo tikslų moteris. - Geriau tu manęs paklausk kas tave domina - pasirėmusi rankos smakrą paklausė ji vaikino.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    

Atgal į viršų Go down

Staliukas prie lango
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» KLUBO RŪKYKLA:
» STALAS PRIE BARO: