rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Šis forumas uždarytas. Jūs negalite rašyti, atsakyti ar redaguoti temos   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymųShare | 

Staliukas prie lango

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Sk. 01 01, 2017 11:23 pm

Jos žvilgsnį patraukė skaniai atrodanti airiška kava, tad mergina būtent ją ir nusprendė užsisakyti. Išgirdusi, jog jos spėlionės vis dėl to buvo tiesa, Colettė linktelėjo galva.
- Atsimenu,- patikino,- ar nepavyko planas?- pasidomėjo Colettė.
- Aš mielai išgerčiau Airiškos kavos,- mergina mandagiai šyptelėjo padavėjai ir vėl atsisuko į Paul, sėdintį priešais ją.

I had all the characteristics of a human being—flesh, blood, skin, hair—but my depersonalization was so intense, had gone so deep, that my normal ability to feel compassion had been eradicated, the victim of a slow, purposeful erasure. I was simply imitating reality, a rough resemblance of a human being, with only a dim corner of my mind functioning

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Sk. 01 01, 2017 11:44 pm

-Ne tai kad nepavyko, tačiau aš manau kad geriau atsisakyti, nežinau, aš nepajėgsiu...vakar pirmą kartą po atvykimo į miestą jį sutikau. Jis vos manes nenužudė, o net nežino kas aš jam esu... Nesitikėjau, kad jis tapo toks galingas.,-atsiduso. Aišku, jis galėtų galvoti planą B, tačiau Danielis jį išgasdino, kad ir kaip sunku pripažinti.
-Nežinau, ko galėčiau dar imtis... Nežinau, kieno pagalbos prašyti. Šitam mieste kas antras yra mano priešas nors aš nieko blogo nedarau..,-atsiduso, pažvelgė pro langą, lyg ten rastų sprendimą.

The sky is turning purple, Then orange, then pink and yellow, and then a darker shade of blue.. I can see a darker shade of you
Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 12:40 am

Išklausiusi vaikino, Colettė palinko šiek tiek į priekį ir susidėjo rankas ant staliuko, užsikėlusi koją ant kojos.
- Na, juk jis senesnis už tave. Ir stipresnis,- atviravo Colettė,- galbūt turi šiek tiek pasitreniruoti? Kad... sustiprėtum. Ir manau, jog turėtum keisti savo požiūrį. Nenuvertink savęs ir labiau pasitikėk savo jėgomis. Juk Danielius nėra neįveikiamas,- padrąsino Branchett,- bet žinai jog vistiek nesutinku su tavo planu. Kerštas niekur nenuveda,- Colettė, nors ir nesuprasdama ko siekia Paul, vis tiek jam patardavo, tačiau ir neslėpdavo savo nuomonės,- atkeršyjęs už tėvą, ramybės vis tiek nerasi. Atleisk, kad sakau tai kas tau nepatinka, tačiau tokia yra mano nuomonė,- gūžtelėjo pečiais šviesiaplaukė ir šiek tiek atsitraukė.

I had all the characteristics of a human being—flesh, blood, skin, hair—but my depersonalization was so intense, had gone so deep, that my normal ability to feel compassion had been eradicated, the victim of a slow, purposeful erasure. I was simply imitating reality, a rough resemblance of a human being, with only a dim corner of my mind functioning

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 12:57 am

Paul klausė Colettės net sulaikęs kvėpavimą. Kas gi daugiau, jei ne ji, pasakys viską kaip atrodo iš šalies. Jis giliai širdyje žinojo, jog keršydamas tik ėda save, tačiau brolio poelgis jį sužeidė ir jam sunku buvo būti tokiu, koks buvo anksčiau, įžvelgti gėrį.
-Patikėk, giliai širdyje aš žinau, kad tai ką sakai, yra tiesa. Ir ačiū tau, kad tu ją pasakai, kad padedi susivokti. Sutikęs Daniel aš tai supratau, jis visiškai sužvėrėjęs, įtariu nemažai žmonių nuskriaudęs..Man sunku vien su tuo žinojimu..Jis vistiek vieną dieną sulauks savo atpildo, jei ne iš manęs, tai iš kitur, aišku būtų smagiau jei to sulauktų iš manęs,-šyptelėjo.
-Geriau sakyk kaip tau sekasi? Ar viskas gerai?

The sky is turning purple, Then orange, then pink and yellow, and then a darker shade of blue.. I can see a darker shade of you
Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 1:15 am

Colettė supratingai šyptelėjo vaikinui, ir padrąsinamai paglostė petį. Nors iš Branchett neigiamai nusistatė prieš tokį pavojingą vampyro planą, vistiek nusprendė jį palaikyti, kad ir kas benutiktų. Juk jis buvo jos draugas, o draugai vienas kito neišduoda.
- Gerai, suprantu tave,- tarė,- tačiau pasisaugok, gerai? Juk abu žinome, koks negailestingas yra tavo brolis.
Paklausta, kaip pačiai sekasi, Colettė giliai atsiduso ir atsirėmė į nepatogų kėdės atlošą vos šyptelėdama.
- Tiesą pasakius... aš bijau. Emma man papasakojo apie visas būtybes ir taip toliau,- mostelėjo ranka ji,- tad dabar tiek jai, tiek man gresia didelis pavojus. Aš bijau, Paul,- prisipažino šviesiaplaukė,- bijau jog ji gali nukentėti. Juk tu ja pasirūpinsi, taip?- paklausė mergina žinodama, jog Paul su Emma susitikinėja.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 1:34 am

-Stengiuosi...,-šyptelėjo, ir gurkštelėjo kavos.
Išgirdęs tokią naujieną Paul net atsilošė. O dar jis pats kažkada svajojo vėl būti žmogumi ir apie nieką nežinoti. Nors pasirodo, viskas jau darosi pavojinga. O dar išgirdęs, kad dviems jo brangiems žmonėms gręsia pavojus, jis neteko amo, tačiau stengėsi išlikti ramus ir kalbėti užtikrintai.
-Collette, tiek tu, tiek Emma esate man labai brangūs žmonės, ir aš neleisiu, kad nei tau, nei Emmai kas nors nutiktų,- tarė užtikrintai.

Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 12:33 pm

- Žinau,- liūdnai šyptelėjo šviesiaplaukė užsikišdama iškritusią sruogą iš kuoduko, už ausies. Atėjus padavėjai su draugų užsisakytomis kavomis, Colettė jai mandagiai padėkojo ir prisitraukė savo airišką kavą arčiau. Paėmusi sidabrinį šaukštelį ėmė ją maišyti, kad greičiau atšaltų.
- Emma ruošiasi išsitrinti sau atmintį, kad neprisimintų man pasakojusi apie visas mitines būtybes,- toliau pasakojo Colettė,- taip pat ji man davė savo kraujo apsiginti nuo Džinų,- mergina atsiduso ir susiėmė už galvos,- kartais pagalvoju, jog geriau būtų nepasakojusi. Juk dabar mes abi pavojuje.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 12:49 pm

Paul įtemptai klausėsi, juk tema pakrypo ties jo mylimąja. Atrodė labai susirūpinęs ir neviltyje.
-Susidorosim, kitaip ir būti negali,-padrasinamai šyptelėjo.
-Nieko nenutiks nei tau, nei Emmai,-tai pasakęs pagalvojo apie Danielių kaip galimai pirmoje vietoje keliantis grėsmę merginoms.
-jei tik kils koks įtarimas, iškarto sakyk. Nes numanau kas pirmoje vietoje norėtų pakenkti,-linktelėjo.

Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 5:59 pm

- Gerai, jei kas nors nutiks, tu būsi pirmasis, kuris apie tai sužinos,- patikinamai linktelėjo Colettė r gurkštelėjo savo kavos. Šiek tiek nusidegino liežuvį, kadangi Airiška kava buvo vis dar karšta, tad Colettė ir toliau ją maišė šaukšteliu.
- Na, pakalbėkime apie ką nors kitą,- šyptelėjo šviesiaplaukė, nenorėdama nuliūdinti Paul dar labiau,- ar jau apsipratai mieste? Žinai, kur kas randasi?- klausiamai pažvelgė į rudaplaukį ir atsigėrė jau šiek tiek atvėsusios kavos.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 7:10 pm

Paul apsidžiaugė nukrypus temai, jam reikia nebegalvoti apie blogus dalykus nes tuoj prireiks rimto psichologo.
-Kaip ir normaliai viskas, stengiuosi nesimaišyti niekam po kojomis,-balsu nusijuokė, tačiau pagalvojo, jog jo pajuokavimą suprato tik jis pats.
-Jei rimtai, tai viskas gerai, nepaisant to, jog ėjau pas draugą ir papuoliau pas džinę kuri ilgą laiką trokšta mano mirties, kaip ir aš jos,-liūdnai šyptelėjo.
-Kaip tau sekasi, gal jau turi kokį berniuką?,-šyptelėjo.

Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 10:15 pm

- Geriau nesimaišyk džinams po kojomis,- nusijuokė Colettė,- priimk tai kaip patarimą.
Besiklausydama Paul, Colettė šiek tiek užsisvajojo, tačiau vėl pažvelgusi vaikinui į akis suprato, jog rudaplaukis jos paklausė klausimo, kurio, mergina neišgirdo. Bandydama atgaminti ko gi jis klausė ir atrodydama begalo sutrikusi, mergina prisiminė Paul klausimą.
- Neee,- numojo ranka ir išraudo. Iš tiesų mergina vis dar negalėjo pamiršti mielo vaikino Charles, kurį sutiko parke, tačiau jie tiesiog kalbėjosi. Kaip draugai. Colettė stengėsi negalvoti, jog kas nors pavyks, nes eilinį kartą liks nusivylusi,- bėdų per akis. O dar jeigu susirasčiau vaikiną tai jų būtų dvigubai. Neįsižeisk, bet kur vaikinai - ten bėdos,- šyptelėjo ji.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 10:45 pm

Klausydamas ką Colettė šneka, nusijuokė.
-Svajokle tu, apie ką užsisvajojai?,-nusišypsojo.
-Dėkui už patarimą. Spėju, tau jau teko su jais susidurti?,-susirūpino vampyras. Jam jau darėsi negera, aplinkui tiek baisių padarų, kad kartais jis jautėsi lyg būtų pažeidžiamas žmogus.

Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pir. 01 02, 2017 11:08 pm

- Ai, apie nieką,- nuraudo Colettė ir paslapčia dirstelėjo į meniu, taip užsidengdama raudoniu išmuštą veidą. Merginai buvo nesmagu pripažinti, jog jai visai patiko vaikinas, kurį matė vos kartą, ir kuris greičiausiai mato ją kaip draugę, tad nenorėjo dar labiau savęs žeminti ir visa tai pasakoti Paul'ui.
- Akis į akį ne,- liūdnai šyptelėjo Colettė,- ir ačiū Dievui,- pridūrė,- tačiau girdėjau apie juos ne itin gerų dalykų. Tad būk geras berniukas ir laikykis atokiau,- pabaksnojo pirštu vaikinui į krūtinę, lyg kokia mokytoja, ir nusijuokė. Gurkštelėjusi kavos mergina dirstelėjo pro langą ir nužvelgė visus tuos kažkur skubančius žmones.
- O kaip jums su Emma? Viskas čiki piki?- kilstelėjo antakius Lettė juokingai gundančiai nusišypsojusi.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 12:04 am

Paul dairėsi aplinkui, stebėjo ateinančius ir išeinančius žmones. Jam patiko čia sėdėti, nenorėjo net niekur eiti. Gurkštelėjo kavos ir atsisuko į Colettę. Buvo truputį ištroškęs, kraujo ta prasme, bet laikėsi, vėliau eis susirasti vieną kitą voveraitę, nereikėjo čia tam tragedijos kelti.
-Laikysiuosi atokiau,-šyptelėjo,-būtų mano valia, pasidaryčiau bunkerį po žeme ir sėdėčiau vienas ir mastyčiau, niekas man problemų ir grėsmės nekeltų,-nusijuokė, pradėjo vėl skaldyti savo nejuokingus bajerius.
Paklaustas apie jį ir Emmą susimąstė.
-Kolkas viskas gerai..tikiuosi taip ir liks. Ji nori tapti vampyre, kad būtų su manimi amžinai, tačiau juk žinai mane, aš negaliu taip pasielgti,-vos neverkė.

Atgal į viršų Go down
Typhon Ó Caiside
Those who live,
live off the dead
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Antr. 01 03, 2017 12:17 am

Nusijuokusi iš Paul'o žodžių, kurie jai atrodė linksmi ir juokingi, mergina pasitaisė savo šukuoseną. Įsitikinusi, jog plaukai nesišlaiksto į visas puses, Colettė galėjo tęsti pokalbį. Vaikinui pradėjus kalbėti apie Emmą, mergina pasirėmė galvą ir palinko į priekį.
- Tai sunkus žingsnis,- linktelėjo galvą mergina. Iš tiesų Colettė bijojo tos minties, jog tapusi vampyre Emma nutols nuo Colettė, o gal būt ir pradės maitintis žmonių krauju. Kas bus, jeigu ji nemokės kontroliuotis? Jeigu ji nuskriaus žmones? Nusipurčiusi Branchett stengėsi apie tai nebegalvoti,- nemanau, jog turėtum ją paversti. Matau koks tu nelaimingas būdamas vampyru, nenoriu, kad ir jai atsitiktų tas pats,- liūdnai pareiškė Colettė,- tačiau jeigu jūs nuspresite, jog norite būti kartu. Amžinai. Tuomet paremsiu šį jūsų sprendimą,- linktelėjo šviesiaplaukė pirštu sukdama ratus ant puoduko.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    

Atgal į viršų Go down

Staliukas prie lango
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» KLUBO RŪKYKLA: