rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Šis forumas uždarytas. Jūs negalite rašyti, atsakyti ar redaguoti temos   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymųShare | 

Staliukas prie lango

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Kv. 12 22, 2016 11:28 pm

- Ačiū už padrąsinamus žodžius, Eiliule,- liūdnai nusišypsojo mergina negalėdama patikėti draugės nuoširdumu ir geranoriškumu,- aš tikrai apgalvosiu tavo mintį apie stojimą,- mirktelėjo Colettė. Į mediciną ji jau vargu ar įstos, galbūt būtų metas atrasti tikrą pašaukimą kuris jai ne tik patiktų bet ir sektųsi? Galbūt būtent Čikagoje ji jį ir atras. Kas žino, gal jai pavyks čia susikurti gerą gyvenimą. Gurkštelėjusi šiek tiek kavos, Lottė pažvelgė Eiliulei į akis,- tu visiškai nepasikeitei, žinai tai? Tu tokia pat gera, kokia ir buvai. O aš visada maniau, kad pasikeitimas yra neišvengiama. Turbūt aš klydau,- vos šyptelėjo mergina.

Constant temptation always and forever
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Kv. 12 22, 2016 11:44 pm

-Tikiu tavim ir linkiu tau tik gero - pasakė ji nuoširdžiai ir tikėjo tuo, kad savo svajonės reikia siekti, kokie ji bebūtu. - O kodėl turėčiau keistis? Visada tokia buvau ir nežadu būti kitokia- kiek susijuokė ji
-Man patinka padėti kitiems, o ypač kai jie mano geriausi draugai, tad , mieloji siūlau tau nenukabinti nosies ir eiti per gyvenimą iškelta galvą ir siekti savo tikslų bei juos įgyvendinti - pasakė Buluter, nes jai jau kas įsikalą į galva tai ji ir burbės tą pati per ta patį kol tam žmogui ji neiškvaršins galvos su savo tauškėjimu.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Pen. 12 23, 2016 8:03 am

Colettė niekada nebuvo užtikrinta savo jėgomis, tad Eiliulės žodžiai jai labai padėjo. Padėkodama mergina linktelėjo galvą ir nuoširdžiai nusišypsojo. Įgavusi daugiau drąsos Lottė šiek tiek aukščiau kilstelėjo galvą. Gurkštelėjusi dar kavos stebėjosi, kokia ji skani. Reikės užsukti čia dažniau, pamanė šviesiaplaukė.
- Na taip, tau iš tiesų patinka visiems padėti,- sukikeno Colettė ir nieko nelaukdama išsitraukė baltą popieriaus lapuką ir tušinuką. Užrašiusi skaičius pastūmė lapuką link Eiliulės,- čia mano numeris, jeigu ko reikėtų,- draugiškai išsišiepė Branchett

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Št. 12 24, 2016 12:03 am

Eiliulė palaikydama draugei kompanija taip pat gurkštelėjo savo late kavos, kuri jau po truputį ėmė šildyti. Colettei ėmus kažką rašyti ant lapuko stebėjo ja su šypseną. - Na taip, tokia jau aš. Sarpas net sako, kad kai kuriems esu per gera - sukikeno net ir paėmusi jos pastumtą lapuką iš rankinės išsiėmė savo užrašu knygute ir ten saugiau padėjo lapuką. Tada pagalvojo, kad ne prošal butu jai užrašyti ir savo adresą. Tad pasiėmusi rašikli dailyraščiu užrašė savo apartamentų adresą ir dar savo telefono numeri, gražiai išplėšusi lapuką, pastūmė ji link Colettės. - Ačiū, o čia mano adresas, jei ko reiktu, nedvejodama gali atvažiuoti, nors ir naktį - nusišypsojus tarė.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Št. 12 24, 2016 12:13 am

Kol Eiliulė rašė savo adresą, Colettė išgėrė savo kavą ja besigardžiuodama, o paskui paėmė iš draugės lapelį. Padėkojusi linktelėjo galva ir apdovanojo merginą balta šypsena.
- Manau pats laikas jums abiems ieškoti kalėdinių dovanų,- sukikeno Branchett,- nekantrauju jus aplankyti. Bus tikrai smagu!
Colettė iš tiesų nekantravo apsilankyti pas draugę. Ji tikėjosi, jog viskas bus kaip anksčiau - pašnekesiai iki paryčių, garsi muzika ir jauki aplinka. Nejučiomis ji nusišypsojo.
- Man buvo be galo smagu su tavimi susitikti, kad žinotum, kokia laiminga aš esu, kad vėl tave pamačiau.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Št. 12 24, 2016 12:38 am

Jai paminėjus dovanas sukikeno - Na manau ir man reiks tau ką nors mielo suveikti. - pasakė ji ir žinoma be galo apsidžiaugė išgirdusi tokius draugės žodžius, nes ji ir to buvo pasiilgusi.
-Aš ir nekantrauju- net delnais suplojo iš džiaugsmo ir taip pat užbaigė savo kavą,
- Man ir tave buvo labai smagu sutikti, po tiek laiko. Net diena paskraidinai ir nuotaiką pakelei. - prisipažino mergina, nes po lankstymu po parduotuvės buvo nusikalusi ir ne tokia linksmą iki tol kol nepamatė Colettės. - Tiesa pasakius, net buvau praradus vilti kada vėl tave išvysti, bet tu ėmei ir atsiradai čia - žaismingai pridūrė Buluter ir vėl mielai šyptelėjo plačia savo šypseną.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Št. 12 24, 2016 12:50 am

- Aš taip pat buvau praradusi viltį tave pamatyti,- liūdnai papūtė lūpas Colettė, tačiau tuojau jos veidą vėl papuošė šypsena,- tavęs man labai trūko.
Netrukus priėjusi padavėja pasiteiravo, ar tai viskas ko merginos nori, ir paėmusi tuščius puodelius, nuėjo atnešti sąskaitos. Lettė akimis pasekė padavėja, tačiau tuojau vėl visą dėmesį skyrė senai matytai draugei. Merginai skubiai dirstelėjo į laikrodį ant rankos ir aiktelėjo:
- Kaip norėčiau dar daugiau su tavimi paplepėti, tačiau turėjau su kai kuo susitikti prieš kelias minutes. Net nepajaučiau, kaip greitai su tavimi prabėgo laikas,- nusišypsojo ji,- na, bet mes būtinai atsigriebsime per Kalėdas,- plačiai išsišiepė Branchett ir išsiėmusi piniginę, padėjo pinigus už kavą ant staliuko.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Št. 12 24, 2016 12:59 am

Colettei taip pasakius, Eiliulė ir pati taip jautėsi ta visą laiką.
- Man irgi tavęs trūko, Bet kaip tu ir sakai atsigriebsim per Kalėdas ir visas kitas dienas - pasakė ji su šypseną ir pati net nepajuto kai greitai prabėgo laikas, o už lango jau ir temti pradėjo.
- Tiesa pasakius ir aš turiu lėkti namo, turbūt jau bus grįžęs Sarpas, tai nenoriu verti jaudintis.- tarusi taipogi padėjo reikiama pinigų sumą ant stalo ir pakilus nuo kėdės ištiesė rankas taip norėdama dar syk apkabinti Coltte.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Št. 12 24, 2016 1:03 am

Colettė stipriai apkabino draugę, vis dar negalėdama patikėti, jog likimas jas vis dėlto suvedė. Vis dar su šypsena veide, ji apsivilko paltuką ir kepurę, dar kartą apkabino seną bičiulę ir linksmai atsisveikinusi, išskubėjo pro duris išsišiepusi, kaip vaikas gavęs saldainį.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Št. 12 24, 2016 1:07 am

Eiliulė ne ką mažiau buvo laimingesnė už drauge. Taip pat ja stipriai apkabinus nulydėjo ją akimis, o jai išėjus ir pati apsivilkusi paltą ir pasiėmusi rankine išėjo iš kavinės ir nuvažiavo namo.
Atgal į viršų Go down
Paul Daniel Mitchell
The coarsest lie often speaks of its silence.
City : Evanston
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Sk. 01 01, 2017 9:35 pm

Paul lėtai įžengė į kavinę žvalgydamas staliuko, kol jo akis patraukė staliukas prie lango. Ten jis ir nuėjo, nusivilko striukę ir atsisėdo. Apsižvalgė aplinkui, žmonių daug nebuvo. Paul buvo ramus, atsipalaidavęs, nes pagaliau turės ramų vakarą su paprastu žmogumi, su labai gera drauge, pagaliau galės išsipasakoti. Na, bent jau tikėjosi, nes vampyrų ir kitų būtybių pilna už kiekvieno kampo. Paul ramiai sėdėjo ir laukė Colettės.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Sk. 01 01, 2017 9:49 pm

Atkulniavusi ir aukštai iškėlusi galvą Colettė atėjo būtent prie staliuko prie lango, kur Paul labiausiai mėgdavo sėdėti. Nusivilkusi paltuką ir nusiėmusi kepurę su šaliku, tvarkingai pasikabino ant pakabos netoli durų. Pasitaisiusi suknutę ir nusivaliusi kelias dulkeles, Colettė patraukė prie susimąsčiusio ir išvargusio Paul, kuriam dabar reikėjo išsipasakoti kaip niekad. Nors Branchett visai neseniai sužinojo savo draugą esantį vampyru, Colettė jo neapleido. Kad ir koki vampyrai jai būtų beširdžiai, Mitchell buvo kitos. Priėjusi prie staliuko, prie kurio patogiai buvo išsidrėbęs rudaplaukis, mergina prisėdo priešais jį, pasidėda rankenuką ant šalia esančios tuščios kėdės.
- Sveikas,- pasisveikino,- atrodai pavargęs.

Atgal į viršų Go down
Paul Daniel Mitchell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Sk. 01 01, 2017 10:05 pm

Paul ilgesningai žiūrėjo pro langą, iš šono atrodė lyg ir dėl kažko susimastęs, tačiau jis tiesiog užsisvajojo apie geresnį pasaulį. Neesmė kad visai neįtemą, bet vampyrui patiko mąstyti. Išgirdęs artėjančius žingsnius, jis atsisuko su plačia šypsena.
-Sveika,-šyptelėjo,-smagu tave matyti. Ai, kad nelengva...,-giliai atsiduso. Ilgą laiką siekiau vieno tikslo ir panašu, kad visa tai turbūt veltui,-gailiai atsiduso.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Sk. 01 01, 2017 10:37 pm

- Kokio tikslo?- pasmalsavo mergina atmetusi šviesius plaukus. Paul atrodė ganėtinai nusiminęs ir piktas. Colettė numanė jog visa tai yra dėl brolio, apie kurį Mitchell ne kartą buvo užsiminęs, tačiau nenorėjo klaidingai spėti. Pasiėmusį meniu nuo staliuko, kurio net nebuvo palietęs draugas, mergina vartė lapus.

Atgal į viršų Go down
Paul Daniel Mitchell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    Sk. 01 01, 2017 11:03 pm

Tik dabar Paul pastebėjo, jog jis kavinėj ir reikia kažką užsisakyti. Bet jam ne tas buvo galvoj. Jam reikėjo gero psichologo.
-Dėl keršto..atsimeni, pasakojau tau apie savo brolį Danielį?,-atsargiai paklausė vampyras.
Belaukiant atsakymo priėjo padavėja. Paul buvo toks piktas, kad net kilo pagunda ją suvalgyti pietums, bet jis negali tapti tokiu žiauriu kaip jo priešai.
-Aš norėčiau juodos kavos. O ko tu Collete norėsi?,-šyptelėjo.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas prie lango    

Atgal į viršų Go down

Staliukas prie lango
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» KLUBO RŪKYKLA: