rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Gatvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2

Life's just a bunch of accidents, connected by one perfect end

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 12:13 am

Adriane išvardinus viską teisingai Eva švilptelėjo ir išpūtė dūmus. - Ale tu matai. Įlendi pro plyšelį kol aš maudausi duše? Ar slepiesi kaip vaiduoklis po lova? - žaismingai paklausė ji sesers ir kartu su Adriane atsisuko į tą vyriškį, stovintį per maždaug penkis žingsnius nuo jų. Dar įtraukusi cigaretės Eva nužiūrėjo tą vyrą, net išmetė viliojančią šypseną, kad jis nebijotų prieiti arčiau. Žinoma, tikriausiai jis dabar galvojo, kad jos kokios laisvo elgesio merginos, kad vaikšto vienos šitaip apsirengusios ir dar atsisuka pajutusios, kad kažkas seka. - Adriane... - ištarė ji sesės vardą ir davė suprast, kad nebėra ko laukt, juk visgi ji buvo vampyrė ir jai reikėjo pasisotinti karts nuo karto, o šiuo metu buvo puiki proga. Tad Eva atatupsta paėjo kelis žingsnius ir pasirengė viską stebėti iš šalies.

Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 12:40 am

-taip būtent ta ir darau - pajuokavo rimtu veidu - ne nu tu visai, mana, kad neturiu ką veikti ir tave šnipinėju ?- po kiek laiko pridūrė ir stebėjo ką čia dirba jos sesuo su ta savo šypsenėlę - tai gal dar paltą prasisek ? - užvėlė Damaro ir pažiūrėjo į ta vyriški - Nebejuokink, gerai? - pareiškė ji į jos tokį veiksmą, bet čia staiga priartėjo tas tipelis ir griebė už Adri rankinės, o jos refleksai suveikė žaibiškai ir ji išdyko priešais ji, kai šis pasileido bėgti. Stvėrusi už to tipelio gerklės ji pakėlė net nuo žemės, o jos veidas tapo ledinis, po akimis išryškėjo kraujagyslės. Atrodė tikrai kraupiai. Stipriau suspaudusi jo kaklą, kad tasai vos kvėpavimo, paleido ji iš savo gniaužtu. Šaim praadėjus kosėti ir su baime žiūrėti, Adriane. šyptelėjo, nes neketino jam nieko nedaryti, bet ji persigalvojo. Damaro mėgo su savo auką žaisti labiau,nei kai auką žaidžia su ja. O tas visai nepatiko jai tad ir to vyro ji nusprendė nepasigailėti. Visa laimė tai buvo atoki gatvė kur nebuvo nei gyvos dvasios ir čia niekas nėjo. Tam vyrui dar ėmus kažką sakyti ji tiesiog pavertė akis ir jam tiesiog įkando, tas net kiek suriko, bet mergina buvo už ji stipresnė, tad gavusi reikiama doze, ji nuo jo atsitraukė. Vyras net nespėjo žengti žingsnio, kai ji dramatiškai nusuko jo gležną kaklą ir tiesiog ji šį kartą paliko ten gulėti. Pasikėlusi savo rankine, ji nusivalė lūpas ir pažiūrėjo į sese - siaubo filmas ? ar ne? - žaismingai jos paklausė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 12:47 am

Tą akimirką, kai Adriane kalbėjo, o tada tas vyras staigiai priartėjo, Eva net suklykė, nes manė, jog jis užsipuls ją. Bet žinoma, juk tai buvo jos sesuo vampyrė... Šito ir turėjo tikėtis. Visą likusį laiką išlikusi pakankamai rami, Eva baigė rūkyti, numetusi nuorūką įtrynė ją aukštakulniu ir priėjo arčiau Adriane aukos. - Matau, kad neturi ką veikti. - pasakė ji kiek susiraukusi, o tada apžiūrėjo sesę. - Soti? Ar nori dar? - paklausė juokais, bet Adriane akys kiek gąsdino, todėl ji nurijo seiles ir pasisuko eiti ta pačia kryptimi, kuria jos ėjo prieš tai. - Tikrai ne siaubo filmas, nes esu jau tai mačiusi. Keletą kartų. Bet taip, nenorėčiau to pamatyti netyčia - atsakė ji sesei ir vėl įsikibo į parankę, o nuo jos dvelktelėjo šviežio kraujo kvapu, kuris kiek supykino Evą.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 8:54 pm

-Na jis pats to prisiprašė. Bučiau palikus ji gyva, bet per akimirką persigalvojau - nusijuokė ji, nes iš seses žodžiu, - mes vampyrai niekada nebūnam sotus - pamerkė jai akį ir jos toliau žingsniavo - taigi nori pasakyti, jog turi draugu vampyru ? Ir kaip su jais sekasi sutarti ? - pasidomėjo, nes ji matyt bus kažką praleidus. O ir tos išryškėjusios gyslos dingo nuo jos veido ir vėl atrodė normaliai. Kuri laiką jos ėjo tylėdamos, kai Adriane pasisuko į sese ir kiek šyptelėjo
- Bijai manęs, tokios pabaisos? Tuo kuom virtau ? - netikėtai paklausė jos o ir sakinys nuskambėjo net liūdnokai.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 9:22 pm

Lėtai žingsniuojant gatve Evai pasidarė kiek lengviau, grynas oras viską ištaisė ir ji dabar lengviau atsikvėpė. - Turiu keletą. Turiu ir vilkolakį draugą - pasakė mergina ir nusijuokė. Pagalvojo, kaip ji su jais sutaria. Neturėjo atsakymo į šį klausimą. - Normaliai. Įprastai, kaip su žmonėmis. Tik aišku, reikia visada prisilaikyti saugumo. - pasakė Damaro apsidairydama ar jų neseka dar vienas nelaimėlis. Įsiklausiusi į Adriane klausimą, Eva atsiduso ir gūžtelėjo pečiais. - Net nežinau ar biau. Visada žinosiu,kad tu mano sesuo ir negalėtum manęs nuskriausti. Kai kas kita, kai esi draugais su vampyru. - pamąstė mergina ir nutilo, nes jos žodžiuose buvo daug dviprasmybės.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 9:39 pm

Damaro klausėsi Evos ir tyliai vos girdimai atsiduso - Galbūt aš juos pažįstu, jei jau sakai , kad bendrauji su tokiais... Ir taip geriau jų pasisaugok - palinkčiojo galvą, mat tokia mintis jai nelabai patiko, kad jos sesutė bendrauja su tokiom pabaisom, kaip ir ji pati - Jei kas nutiks, visada kreipkis į mane, padėsiu ar net ką pribaigsiu tik tark žodi - kiek pajuokavo, bet iš dalies ji kalbėjo rimtai. Dėl sesers padarytu bet ką.
- Eva, nuo šiol aš visada busiu šalia tavęs ir niekam neleisiu tavęs skriausti, tad žinok, kad tu ne viena ir turi mane, nors ir esu nemirtinga - pažiūrėjo į sese gyliu savo žvilgsniu ir net nusišypsojo.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 9:46 pm

Akimirkai Eva net pagalvojo, kad pati visai norėtų tapti vampyrė ir taip galėtų pati save apsaugoti. Nereiktų vargti seseriai. Adriane užsiminus, kad galbūt pažįsta jos vampyrus draugus Eva papurtė galvą. - Nemanau, su vienu iš jų susipažinau visai neseniai, kai jis mane išgelbėjo nuo kito vampyro. Na... mane sekė ir tas vaikinas atsidūrė ten visai netikėtai, padėjo man ir mano akyse nugalabijo tą vampyrą. - papasakojo Eva gana tyliai, kad nors ir gatvė buvo tuščia, niekas neišgirstų. Adriane pažadėjus, kad visada bus šalia jos, Damaro nusišypsojo ir net prigludo prie jos. - Ačiū, man labai tavęs trūko. - pasakė ji apimta euforijos.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 9:54 pm

Išgirdusi tokį pasakojimą, Adriane nusišypsojo, nes visgi ja išgelbėjo ir jam buvo dėkinga už išsaugotą sesers gyvybe, ji pati kas nuo karto ta darydavo, bet tokia proga būdavo labai retai, bet dėl sesers neabejotu nei sekundes. - Tai gal tas vampyras ir į pasimatymą pakvietė ? Nes labai jau akys sužibo kai papasakojai - sukikeno ir trumpam užsimerkė kai sesuo prisiglaudė ir tarytum vėl grįžo senoji žmogiškoji Adriane, ji ir jos žiauriai buvo pasiilgusi - Man tavęs ir.. labai - pasakius palikus pakštelėjo jai į pakaušį sekundei pasidarė liūdna , kad ji tokiam ilgam laikui dingo iš jos gyvenimo - Pažadu, kad atsigriebsim už tuos prarastus metus. Kai tik įsigysiu bustą, pakviesiu į svečius - pasakius pažiūrėjo į Eva ir šyptelėjo.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 10:11 pm

Adriane prakalbus apie pasimatymą Eva nusijuokė garsiai ir net užvertė galvą. Vėsus vėjas plūstelėjo jai į veidą ir mergina giliau įkvėpė. - Nebejuokauk. Su juo mačiausi vos keletą kartų. Draugiškai paplepėjom ir tiek. Nieko su juo net negalvoju. - atvirai pasakė Eva, gal kiek nusivylusi, bet nieko negalėjo padaryti. Vampyro ir žmogaus santykiai meilės srityje tikriausiai baigtųsi nekaip. Adriane pasakius, kad pakvies į svečius ir jos atsigriebs už prarastą laiką, mergina net pašoko ore ir nusijuokė. - Jėgaaa! - sušuko ji ir pajuto, kad per daug entuziastingai tai darė tokiu vėliu metu. Paspartinusi žingsnį kartu su Adriane merginos pasuko už kampo ir dingo iš tamsios ir tuščios gatvės.

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    

Gatvė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2