rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Gatvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 10:07 pm

Išėjusios iš miško, merginos bekalbėdamos ir juokaudamos pasiekė civilizacija, tai yra gatve. - Man reiktu kaip nors prasiblaivyti, nes nenoriu klausytis moralo, kuri man tikrai atskaitys Sarpas - atsiduso mergina ir atsirėmė į stulpą ranką, kiek svaigo galva, tad gyliai atsiduso. Eiliulė nebuvo taip pratus gerti, o gal dėl to jog retai ir gerdavo.

Life's just a bunch of accidents, connected by one perfect end

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 10:14 pm

Pakeliui užsukus į nedidelę krautuvėlę Eva dar spėjo nusipirkti alaus ir šį bei to užkąsti, beeidama sukrimto, o alų atidarė vos jos pasiekė gatvę. - Ką tas Sarp, nu... Ką jis gali pasakyt? Nebesusitik daugiau su ta Eva? - paklausė linksmai mergina ir vėl truktelėjo alaus iš butelio. Eyliulei gerti nebesiūlė, nes ji per daug galvojo apie pasekmes ir kartais nemokėjo atsipalaiduoti, kaip kad dabar. Apsidairiusi Damaro sušuko per visą tuščią gatvę ir nusijuokė. - Matai? Čia nieko nėra. Visi mus paliko, - pasakė nežinia ką turėdama omeny Eva ir paėjusi kelis žingsnius atsirėmė į pastato sieną.

Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 10:26 pm

-Ne jis taip nepasakytu, tiesiog jis kartais mėgsta išsireikšti. o jei ir pasakytu, greitai būtu nutildytas. Nežinau, man šiandien turbūt ne ta diena išgertuvėms su tavim. - nusijuokė linksmu balsu. Ir net kiek akyse prašviesėjo nuo to. Šiaip Eiliulė mėgo pašėlti ir linksmintis jai patiko, tik žinoma negerdavo alkoholio kibirais. - Nerėk dar išveš - pajuokavo mergina ir garsiau nusijuokė, kai Damaro suriko, nors gatvėje buvo tik jos dvi o tas stebino , kad čia nėra nei gyvos dvasios. - užtat aš čia su tavimi - per juoką pridūrė Buluter.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 10:35 pm

Eva visada buvo tokia lengva beprotė, kuriai nelabai rūpėjo ką pasakys kiti. Todėl ir dabar ji sau atsirėmus į sieną gurkšnojo alų ir juokėsi. - Eiliule, prašau. Nebūna ne tų dienų išgertuvėms, - pasakė savo tiesą mergina ir užvertė galvą į tamsų dangų, kuriame matėsi kelios žvaigždės. - O gal aš noriu būti išvežta, - atkirto ji tylesniu balsu, o tada užsivertė alaus butelį.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 10:43 pm

Eiliulė patraukė pečiais, gal Eva buvo ir teisi. Bet kvailas mintis nuvijo šalin - tu tikrai, lengvai išprotėjusi - nusijuokė Buluter - Nagi einam, ar ir toliau spoksosi į dangų ? - paklausė jos.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 10:51 pm

- O kur tu nori eiti? Namo į lovytę? Nee... dar nebaigiau alaus, - pasakė mergina šiek tiek susvyruodama ir nugerdama dar alaus. Ji žinojo, kad yra teisi, bet išmoko su tuo susigyventi ir kitiems nebeįrodinėti savo tiesos, nes ne visiems buvo lemta ją suprasti. Tada pasistengė išstovėti tiesiai ir nusijuokė žiūrėdama į Eiliulę. - Ką matai? - paklausė ji draugės, tikrai nebesuprasdama ką šneka. Jai nedaug reikdavo, kad apsineštų taip, jog nebesudėliotų normalių sakinių ir nebesuformuluotų klausimų. - Aš tai matau kaip tu pareini namo šliauždama grindimis ir Sarp su samčiu rankoj rėkia, kad išvirė vakarienę, o tu namo parsivilkai tik 5 ryto, - išdėstė savo mintis Damaro ir užsivertė visą butelį ištuštindama jį. O tada su griausmu sviedė stiklą į asfaltą ir šis baugiai dužo.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 11:04 pm

-Ne, tiesiog judam toliau, ar nori stovėti čia? - mostelėjo rankom į šalis - nenoriu aš dar namo, vis tiek nieko neveiksiu - nusijuokė ji ir toliau žiūrėjo į draugę kuriai jau tikrai sukosi protas nuo alkoholio ir tai jog ji sumaišė, net kiek užjautė dėl sunkaus ryto. - Ką tu čia nusišneki, kol jis paruoš ką valgomo spėsiu ir numirti - suraukė ji antakius, nors Sarp jos vienintele meile ir ta vaikina ji be galo myli, bet jis virtuvei ruošiant valgi? ne, ne jo stilius ta daryti. Papurtė galva mergina - Ai nusišneki tu čia jau - pakomentavo ji - o tau reiktu mažiau gerti ir išmokti nemaišyti - pridūrė ji ir prilaikė Eva , kad ji neišsitiestų visame gražume.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 11:12 pm

Eiliulei papriekaištavus ji turėjo numanyti, kad Evai tai nepatiks, nes replikuoti Damaro buvo beveik tas pats, kas susiremti su pačiu velniu. - O tu pamatysi, vieną vakarą grįši ir bus išvirta sriuba iš kirvio... - suvėlė Eva ir nusijuokė. Tada pažvelgė į dužusius stiklus ir su aukštakulniu dar kiek įtrynė tą vietą. - Nereik man to išmokti. Aš tenoriu šėlti ir apie nieką negalvot, - pasakė mergina ir draugei ją prilaikius Eva ranka pamojavo kažkam tolumoje, neaišku kam, gal tai tebuvo jos haliucinacija. - Tu žinai koks jausmas visą gyvenimą būti venai? - paklausė ji Buluter ir palinksėjo galva, kaip koks senas išminčius, persisotinęs enciklopedijų. Atsitraukusi nuo Eiliulės ji ėmė ir atsisėdo ant šaligatvio su visu savo gražiuoju paltu.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 11:31 pm

Eiliulė pavartė akis ir atsiduso. Tada paleidus Eva susinėrė rankas po krūtinę - Tu gal ir sugebėtum taip išvirti - nuvėlė mergina. O pati jau spėjo ir prablaivėti. Tad toliau stebėjo ją kiek nepatenkintu žvilgsnių. Taip ji mokėjo suknisti žmonėms nuotaiką su savo bambėjimu, bet ir tai buvo viena iš Buluter savybių. Pati savimi stebėjosi, kaip tokioje merginoje gali sutilpti kelios asmenybės iškart, tai kas liečia emocinę būsena ir jos parodymą prie kitu. - Eva, tau tikrai reiktu apsiraminti. Atsiras tikrai kažkas tavo gyvenime, kas tave padarys laiminga - pasakė - aš ir ilgai buvau viena, na iki tol kol Sarp neatsirado mano gyvenime. Ir ji padarė kur kas spalvingesnį. Su juo jaučiuosi laiminga. Tad ir tu taip jausiesi, kai sutiksi sau skirta - prisėdus pati šalia jos ją apkabino - Patikėk manim - šyptelėjo ji puse lūpų, nes Evai tirai linkėjo laimės. Kartais dėl to ir pati jautėsi nesmagiai kai pasakodavo apie save ir savo vaikiną.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 11:38 pm

Draugei pradėjus čia šnekėti kažkokias pievas apie tą vienintelį, Eva nusikvatojo ir pirštinėmis pasirėmė į šaltą asfaltą. - Ką tu čia šneki? Aš ir dabar laiminga. Va! - pasakė ji garsiau rodydama į savo būseną ir vėl nusijuokė. Na, iš tiesų ji turėjo viską ko galėjo kada nors panorėti. Tiek draugų, tiek mėgstamą darbą, o dabar Eiliulei pasiūlius ir naują idėją merginai tiesiog galvoje prašviesėjo. - Man iki susitikimo su tavim buvo blogai, bet dabar patikėk manim, viskas gerai, - pasakė ji draugei ir atsistojo nuo grindinio. Tada nusijuokusi ištiesė ranką draugei. - Ko čia susiraukei. Taip, kada nors išvirsiu tau sriubą iš kirvio ir tu sakysi, kad ji skani, - pabrėžė Eva ir pasisuko į abi puses, svarstydama kuria gi čia pasukt reikės link namų.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Tr. 11 30, 2016 11:45 pm

-Tu apsinešus, o ne laiminga. Žinau tave kaip nulupta. Tu tik sakai ir nori , kad taip galvoti ir aplinkiniai- tarė - na bet tau geriau žinoti - atsiduso ir atstojo - ne dėkui, sriubos iš kirvio išvirtos nevalgysiu - pajuokavo mergina ir kiek sukrizeno - žodžiu, kaip ten bebūtų vis tiek viena diena ateis šventė ir į tavo kiemą - pasakė Buluter - o dabar traukiam toliau, nes darosi šalta stovėti vienoje vietoje - nusijuokė ji.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Kv. 12 01, 2016 2:09 pm

Susigūždama nuo vėsaus oro Eva klausėsi Eliulės sapalionių, nes Evai tikrai buvo blogai ne dėl meilės trūkumo ar kažkokio konkretaus bičo, bet dėl to, kad vis dar negalėjo pamiršti savo tėvų žūties nuo vampyro, prieš 6 metus. Tai buvo stiprus lūžis jos gyvenime ir Damaro tapo labai uždaru žmogumi, tik susipažinusi su keliais naujais draugais ji šiek tiek peržengė savo principus ir vėl įsiliejo į platesnį socialinį gyvenimą. - Nebesvaik, Buluter, - pasakė mergina ir užvertusi galvą nusikvatojo. - Bet nesvarbu, varom pas mane ragaut viso šaldytuvo turinio, - pareiškė Damaro ir vėl įsikibusi Eiliulei į parankę, sušuko: - Laimingų naujųjų metų! - ir besijuokdamos jos nuėjo tamsia gatve.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Kv. 12 22, 2016 11:51 pm

Adriane patenkinta šyptelėjo, tad ir pati apsivilkusi paltą leidosi, kad sesuo įsikibtu į jos parankė, joms tik išėjus pro duris ir kiek paėjus, netrukus išėjo ir tas vyras - Na gal būt kiek tave ir sekiau - prisipažino ji ir ji negalėjo nejausti, kad jas kas seka - Buvau teisi, tas vyras mus seka, - pasakė ji jai tyliai - man regis jis tikrai bus mano vakarienė - bet šį syk ji nejuokavo.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Kv. 12 22, 2016 11:56 pm

Joms išėjus ir Adriane pareiškus, kad ją šiek tiek sekė, Eva pavartė akis ir sukikeno. - Tai gal dar pasakysi ką mėgstu valgyti pusryčiams ir kokią dušo želę naudoju? - pašaipiai, bet draugiškai paklausė ji ir sustingo, kai išgirdo, kad jas seka tas vyras. Ji seniai nesijautė taip nejaukiai. Net tada, kai eidavo viena naktimis per tamsias gatves. Bet dabar ji buvo su sese, o tai buvo kur kas geriau nei anksčiau. - Per gerai atrodom.. - pakomentavo tyliai Eva ir pasiraususi rankinėje išsitraukė cigarečių pakelį, nes jau ėmė nervas. O į Adriane komentarą apie vakarienę ji beveik nesureagavo, jai yra tekę stebėti kaip vampyras ar koks kitas gyvis nužudo žmogų, nes buvo keletas tokių jos draugų, todėl pernelyg nesutriko.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    Pen. 12 23, 2016 12:05 am

-Jei gerai pamenu tai tu pusryčiams valgai sumuštinį ir geri kavą, o tavo dušo želė atsiduoda greipfrutu - šyptelėjo ji patenkinta, nes jos uoslė buvo žymiai geresnė nei žmogaus na kaip ir klausa žinoma bei visą kitą. Sesei užsirūkius net nestebo, - matyt atrodom per gerai, abi su aukštakulniais ir gražios, tokiems kaip jis geras laiminkis - tarė Adriane ir sustojus atsisuko, tas vyras laikėsi atstumo, tad pati Damaro neskubėjo iškarti užsipilti jo.
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė    

Gatvė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next