rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Rytinės žvaigždės svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pen. 02 17, 2017 6:41 pm

Eva išklausė visa Lucian kalbą ir baigė gerti kavą. Nenorėjo čia ilgai užsibūti, todėl ir kiek skubinosi. O paprašyta išklausyti draugo visą lapino istoriją mergina sukluso. Ką jis nori tuo pasakyti? Lyg jai rūpėtų... Damaro atsirėmė į sofą ir laukė kol Ayers prabils.
- Žinai, man nereikia jokios pagalbos. Kol nėra realaus pavojaus. - pasakė mergina smakrą pasirėmusi ranka. Ji tikrai nebijojo Luciano, tiesiog nejaukiai jautėsi po tiek metų vėl su juo kalbėdamasi ir dar tokiomis temomis. Buvo nelengva adaptuotis. Ji net nežinojo kokį klausimą norėtų užduoti, nes galvoje sukosi labai daug dalykų. Nuo jos sesers iki to, kas dar galėtų nutikt ateityje.
- Gerai, pasakysiu tik tiek, jog mane prieš keletą dienų buvo pagrobęs vampyras ir kankino. Bet paskui paleido ir prigrasino. Todėl tu pirmas kuris girdi apie tai. - pasakė Eva surimtėjusi ir jautė kaip jos pulsas padažnėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pen. 02 17, 2017 11:44 pm

-Šiandien nėra rytoj bus,-pasakė trumpai vyras. Jis žinojo,ką tai reiškė,žinojo,kur įklimpęs. Todėl reikėjo spręsti galbėti savo ar merginos kailiuką.
Viskas buvo sudėtinga ir net labai. Lucianas klausėsi draugės ir svarstė ką daryti išgirdęs,kaip vampyras pasiėlgė sumergina susiraukė,- Niekšas aš jį užmušiu niekam neleisiu tavęs skriausti grąsinti,-pasakė ir jo pirštuose sužibėjo ugnis,bet greitai liovėsi.
-Galbūt tu gali išgelbėti mane ,o aš tave. Aš taip pat kalinys. Tačiau tapdamas tavo sargu,galiu nusimesti pančius ir tapti laisvu,-pasakė jai užuolankomis regzdamas planą,ką daryti.

❝ We become what we think about.❞
Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 02 18, 2017 4:19 pm

Draugo susirūpinimas Evos saugumu kiek paglostė jos savimeilę ir gal kiek atpalaidavo. Nebebuvo tokia susikausčiusi ir atleidusi rankas ji pažvelgė į Lucian. Ją ypač sudomino kiti Ayers'o žodžiai, kad ji gali jį išvaduoti. Apie kitsunių galias ir prigimtį ji žinojo nedaug, todėl viskas ką išgirdo buvo nauja.
- Nori pasakyt, kad tapdamas mano sargu nebūtum taip stebimas ir nesijaustum pažeidžiantis taisyklių? - paklausė mergina. Jai kaip žmogui visi šie dalykai atrodė tokie tolimi ir keisti, juk ji neturėjo jokių galių, tik paveldėjo labai stiprią intuiciją iš savo motinos. Ir tai buvo viskas, ką Eva galėjo panaudoti savo naudai.
- Gerai, tuomet kaip tu galėtum mane apsaugoti nuo to vampyro? - paklausė Damaro palinkdama į priekį link Lucian.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 02 18, 2017 7:06 pm

Merginai atsipalaidavus geriau pasijuto ir vaikinas. Merginai susidomėjus vaikinas suprato,jog gali padėti abiems,- Jei mane stebėtų tik lapės būčiau laimingiausiais pasaulyje,nes blogiausia,kas nutiktų gaučiau velnių,arba mane išduotų tas,kam pasakiau ir medžiotojas mane nudėtų. Žinai filmą penkiasdešimt pilkų atspalvių? Tai aš turiu šeimininkę. ir turiu jai paklusti,kaip Ana turėdavo paklusti Grėjui. Tik ji manęs nori ne seksui.jai manęs reikia,kaip ginklo,kaip žinių.Nepaklusiu būsiu kankinamas,arba privers daryti,ko ji nori.
Tačiau jei Luciano neliks.ir liks pirminė forma tavo sargo,ji manęs neras,-pasakė merginai tiek kiek pats per visą laiką buvo išsamprotavęs ir susirinkęs informacijos,kaip išsivaduoti iš džinės.
-Paprastai tariant galėčiau ginti,kaip gynė Jacobas Renesme. Kalbant plačiau papasakosių istoriją.Mano tėvai sakė,kad ji tikra. Buvo seni laikai,kai visur viešbatavo karaliai,grafai ir hercogai.Merginos buvo verčiamos tekėti iš išskaičiavimo.O mitinės būtybių bijojo,garbino,arba nežinojo. Vienoje karalystėje,kuri buvo Europoje,kur tiksliai jau niekas nebepasakys gyveno karalius ir turėjo nepaprasto grožio dukrą. tačiau ji buvo pažadėta,kažkokiam pagyvenusiam grafui. Mergina buvo nelaiminga todėl išėjo į mišką ir pabėgo nuo savo kambarinių ir gailiai pievoje pravirko.kai staiga prie jos priėjo lapinas. Jis susidraugavo su mergaite,princesė pasipasakojo žvėreliui viską. Tuomet lapinas nušoko nuo jos kelių ir virto jaunu švieseplaukiu dailiu vaikinu. Jis davė žodį išgelbėsęs princesę,jei ji saugos jo paslaptį.Jis buvo vienas pirmųjų kitsunių. Gimęs iš pirmos kitsunęs uodegos. Princesė parsinešė lapiną namo,kaip augintinį. ir leido ištyrinėti pilį,kad sugalvotų planą. Ilgai laukti nereikėjo.Lapinas pasiūlė princesei savo širdį ir bėgti su juo. Mergina sutiko už jo tekėti ir palikti tėvo namus. Tačiau reikėjo atsikratyti jaunikio. Sulaukę vestuvių išvakarių lapinas suodė,kad jaunikis ne žmogus,o vampyras. Jis naktį įsliūkinęs į grafo kambarį ir jį nužudė,perverdamas širdį kuolu ir jį sudegindama. Niekas neįtarė,kad princesės augintinis nužudė grafą. pralaukę kūrį laiką lapinas atvirto į žmogų ir atėjęs pas karalių pasipiršo. Vizgi,kaip žmogus,jis buvo žinomas,kaip princas.Karalius atidavė dukrą. Buvo iškeltos vestuvės. Iš tų laikų yra išlikęs paveikslas mergaitė su lape. Jis buvo jos gynėjas. ir mylimasis.Jie pratęsė kitsunių kraujo liniją. Niekas niekada nesužinojo,kad princesės augintinis ir jos vyras buvo vienas ir tas pats. Aš kaip tas princas galiu virsti lape,ir saugoti tave,kaip tavo šuo. Vizgi lapės kūne,kiek primenenų jį,-prisipažino merginai,ko dar niekam nebuvo sakęs.Jis laukė jos reakcijos.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 02 18, 2017 8:18 pm

Eva klausėsi draugo istorijos ir suvokė, kad ji yra pirmoji kuri tai girdi, nes vaikinas kalbėdamas išsidavė savo veido išraiškomis, jog apie tai kalbėti jam buvo nelengva ir keista. Šita istorija ir merginai pasirodė tarytum išgalvota ir kaip legenda. Bet juk tai vyko iš tiesų ir vyko čia ir dabar. Lucian buvo lapinas ir jis galėjo ją apsaugoti, ar bent jau taip teigė. Mergina nurijo seiles keletą kartų ir atsikrenkštė. Ayers siūlė savo pagalbą ir užtikrino saugumą, o ji buvo išskirtinė, nes Lucian būtent ją pasirinko. Damaro nesumojo kaip į tai reaguoti. Ar padėkoti, ar atsisakyti o gal vis tik pasinaudoti vyro lemtimi? Ji kiek virpančiais rankų pirštais persibraukė per plaukus ir šyptelėjo Lucian.
- Na, aš labai dėkinga tau dėl to, jog man pasipasakojai. Bet aš nesu tikra dėl saugojimo. Nenorėčiau tavęs įpareigoti tokiam dalykui ir dar naudotis tuo. - pasakė atvirai mergina. Ji niekada nenorėjo,kad kažkas rizikuotų savo esatimi ir dėl jos su kažkuo kovotų. Eva atsiduso ir prisiminė Matthew ir tai, kad jis dar nieko apie tą nutikimą nežino. Jau ir tada bus nemažai problemų jį perkalbėti, o čia dar Lucian siūlo savo pagalbą.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 02 18, 2017 9:57 pm

Vaikinas suprato,kaip viskas skambėjo neįtikinamai,matė,kaip dreba merginos rankos,todėl švelniai jas suėmė,- Ša nurimk,viskas gerai nėra,ko bijoti ir drebėti,aš neesu blogas lapinas,-pasakė ramiu balsu.Merginai prakalbus apie naudojamasi papurtė galvą,-Priešingai tu mane išgelbėtu nuo mirties,nuo vergovės. Pavargau būti ant pavadėlio.Jei jau segėsiu antkaklį ir pavadėli tai merginos,kuri amn svarbi,o ne tos kuri manimi naudojasi,kuriai esu tik žaislas.Man būtų garbė tave ginti ir saugoti. Beto ir taip ilgai buvau žmogumi ir tai kainavo,man metų.jei bus ramiau galiu pasirodyti kitu savo kūnu. Pirmoji kitsunė gimė iš lapės. Todėl nenustebk,jei kada išgirsi,jog tikrasis kūnas lapės ne žmogaus,-pasakė merginai giliai įkvėpdamas
-Beje girdėjau,kad tavo vaikinas lyg ir aiškiaregys,-pasakė jai galvodamas,kaip padėti draugei,- Jei tai jis pasius.Norės keršto. Tačiau ne jam stoti prieš vampyrą. Pabaisa gali nugalėti tik stipresnė pabaisa. neversiu tavęs daryti niekad neverčiu.Tau spręsti nori,akd tau padėčiau ar ne,-pasakė vaikinas žinodamas,ką daro,kaip susitvarkyti su viskuo.Tačiau norėjo,jog Eva sutiktų.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 02 18, 2017 10:23 pm

Kai vaikinas suėmė jos rankas mergina pasijautė nejaukiai, jie tikrai niekada nebuvo labai artimi, o tai kad Eva jam papasakojo apie vampyro pagrobimą tai nieko dar nereiškė. Ji vertino Lucian atsidavima ir tai, kad jis siūlė pagalbą, bet nežinojo kaip į tai reaguoti. Kiek atsitraukusi nuo vaikino Eva šyptelėjo ir dar kartą viską permąstė.
- Net nežinau. Suprask, visa tai man nauja. Niekas niekada nežadėjo man apsaugos, išskyrus mano seserį vampyrę... - pasakė Eva ir pajuto, kad situacija tikrai nepavydėtina. Jos sesuo buvo vampyrė, o pati Eva nukentėjo kaip tik nuo vampyro. Lucian lapinas siūlosi ją visur apsaugoti, o jos vaikinas aiškiaregys dar nieko nenutuokia apie tai, kas vyksta. Na, nebent nujaučia. Pakėlusi akis į draugą Damaro atsiduso ir nukėlė koją nuo kitos kojos, pasiruošdama eiti.
- Leisk man bent kiek pagalvoti. Viskas per greitai. Pranešiu ką sugalvojau - pasakė ji priartėjusi ir apkabinusi Lucian.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 02 18, 2017 10:37 pm

Merginai atsitraukus suprato,kad kiek per daug buvo artumo.Paprašius laiko pagalvoti jis linktelėjo galvą,- Žinau,kad tai naują. Aš per savo gyvenimo metus,o man patikėk jų daug daugiau nei atrodo,nebuvau to patyręs. Patikėk po šio pokalbio,gali grėsmė kilti visiems. laimei džinai neišmoko skaityti minčių,tad galėčiau išsisukti,žinok mano durys atviros tau ir tavo vaikinui. Tad jei tik ką pajusi neramaus skambink,bet kuriuo paros metu ri būsiu bet kuriu metu per akimirką pažadu.Tu man brangi,kaip sesuo kurios niekada neturėjau,-prisipažino jai. Duodamas suprasti,kad nežiūri į ją,kaip į moterį,kad ir kaip jam aptiko.
-Gerai galvok,bet neperilgai vampyras nesnaus,o tavo sesuo per silpna,prieš patyrusi vampyrą,koks esu tikras jis yra,-pasakė užtikrintai Lucinas

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 02 18, 2017 11:45 pm

Ji nudžiugo kai Lucian sutiko su tuo,kad Eva pagalvos ir duos žinoti. Atsitraukusi nuo draugo mergina pakilo nuo sofos ir nusišypsojo. Ir taip gana ilgai užsibuvo pas jį, o štai dar tokį keistą pokalbį turėjo.
- Dėkoju, tikrai šiandien pasirodei kaip labai rūpestingas... lapinas. - pasakė Eva ieškodama tinkamo žodžio ir net kiek nusijuokė. Ji vis svarstė ar verta Lucianui pasakyt vampyro vardą, net jeigu jis jį melavo, vis tiek kitsune atsektų tą niekšelį per kitus ryšius, buvo įsitikinusi Eva.
- Na... jis prisistatė Paul ir Daniel vardais. Susitikome pakrantėje. Jis sekė mane, iš pradžių galvojau, kad netyčia priėjo susidomėjęs, bet pasirodo atsekė dar man net nepriėjus pakrantės. - pasakė mergina ir jautė,kad jai darosi negera. Kiek susvirduliavusi Damaro pridėjo delną sau prie kaktos ir kvėpavo per burna. - Žinai, gal aš jau eisiu... ačiū už svetingumą. Iki,- pasakė Eva eidama link durų ir svarstydama ar pajėgs vairuoti automobilį tokios nestabilios būklės. Apsivilkusi paltą ir apsiavusi batus mergina dar kartą šūktelėjo Lucianui ''iki'' ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 02 18, 2017 11:53 pm

Vaikinas stebėjo merginą klausėsi jos žodžių išgirdęs vampyro vardą surimtėjo,- Niekšelis pasidomėsiu juo. Tad jei ką skambink man ir aš tau padėsiu,-išklausęs jos žodžių kas nutiko tarė.Jei manęs nebūtų ir jis išdyktų,pasakyk Meredicht tavęs ieško ir siunčia tau linkėjimus,-patikėk tuomet jsi tavęs nelies ir turėtų dingti.Neklausinėk,kas ji tau nereikia žinoti. Ir tai nemelas. Atsimink šiuos žodžius.Manipuliuok juo,-pasakė draugei.Pamatęs,kaip ji susverdėjo sunerimo,- Ar galėsi vairuoti?-paklausė jos ir draugei išėjus nusekė ją iš paskos

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   

Atgal į viršų Go down

Rytinės žvaigždės svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» didžioji svetainė