rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Rytinės žvaigždės svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Tr. 10 26, 2016 8:22 pm

Pavadinta panele, Luna nei kiek nesupyko ir to net nesureikšmino. Tikrai būdavo atvėju kaip kokie super moksliukai, paskutiniai nevėkšlos kreipdavosi į ją lyg į kokią karalienę, ir stebuklas, kad nepuldavo po kojomis, lyg planuodami nuvalyti batus.-Ką susitarėm?-Visgi nesupratusi ką jie visgi nutarė, Lunatta vyptelėjo ir pasitaisusi iškritusią sruogą iš plaukų, ji laukė atsakymo.
Gaila, bet Capello tikrai neturėjo raumeningų rankų, kad galėtų išlaikyti save. Žinoma, ji galėjo atsirėmusi į sieną kaip nors pamėginti, bet jai lygiai taip pat būtų nepavykę, nes tikriausiai smarkiai įsimūritų, arba nuverstų kokį paveikslą savo ilgomis kojomis. Žinoma, Lucian tikriausiai lengvai sugebėtų atsistoti, ,tikriausiai ir viena ranka jam tai pavyktų, na, bet reiks kažką sugalvoti, kad jis nepadarytų. Visgi norisi revanšo.
-Sveika.-Trumpai tarstelėjo, o balse buvo nesunku išgirsti pykčio gaidelę. Ji pyko ne tik ant savęs, kad nesugebėjo įveikti užduoties, bet ir todėl, kad dėstytojas puikiai žinodamas, kad ji to nepadarys, vis tiek liepė atsistoti ant rankų. "Stebuklas, kad levituoti neliepė." piktai mintyse sušnypštė ir vaizduotės sukurtą Lucian ji badė peiliais ir džiaugėsi jo skausmu. Taip, Capello yra ta mergina, kuri mielai stebėtų kenčiantį žmogų, vien todėl, kad per jį ji neįveikė užduoties.-Tik pamėgink katine..-Žengusi žingsnį link jo piktai šnypštelėjo ir nuoširdžiai buvo pasirengusi susirinkti daiktus ir nešdintis iš namų, jei tik Ayers bent perkirps siūlelį iš jos drabužio. Žinoma, prieš išeidama namo, tikriausiai sudaužytų jo brangų automobilį, kad būtų lygybė.-Keičiam.-Tepasakė pasijausdama šiek tiek "kietesnė" už Lucian, nes šis pasirodo išsigando ir palaikė merginos viršų, kas ir buvo įprasta Lunattos pasaulyje.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Tr. 10 26, 2016 10:03 pm

Lucianas gal ir sužaidė korta kurią užsitikrino taškus sau,tačiau juk mergina jį išrengė per vieną užduotį,tad anot jo tas buvo lygu.1-1. Todėl jo sąžinė beveik negriaužė. Jis mieliau suko mintis,kaip išrengti merginą.
Merginai pavadinus jį katinu sumurkė,- Gerai aktinas tai katinas,-pasakė pamerkdamas jai akį. Vaikino galvoje jau buvo naujas planas. Kuris anot jo buvo dar geresnis.
Merginai pasirinkus keisti susimąstė,- Gerai yra du variantai. Kadangi neįvykdei užduoties arba atiduoti,man du drabužius kuriuos pasirinksiu,nesijaudink,nieko ,jiems nedarysiu,arba nusivilksi savo drabužius ir apsirengsi,tai,ką tau duosiu,-pasakė merginai. Pirmu atveju jis jau žinojo,ko reikalaus. Antru atveju buvo numatęs tikrai seksualų rubelį,po kurio manė pereitų,prie geresnių žaidimų,o ne šių paprastučių,ir gan vaikišku.

❝ We become what we think about.❞
Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Tr. 10 26, 2016 11:31 pm

Na nieko, Lunatta puikiai žinojo ką padaryti, kad atsigriebtų. Lieptų jam susivaryti peilį į širdį, na bet kas jai tada gerus pažymius iš istorijos rašys? Ir žinot, dar drabužiai krauju išsiteptu... Žodžiu, neapsimoka. Na ir iš kitos pusės, juk Capello nėra tokia žiauri. Ji nematė reikalo skriausti be reikalo, tad dabar užtektų kokio šiaip nemenko antausio, kraujo nereiktų.
-Debilas, ne katinas..-Sumurmėjo visiškai nepatenkinta. Katinu pavadino Lucianą, tik todėl, kad šis ją pavadino katyte. Išties iš jos lūpų tai neturėjo nuskambėjo gražiai, tad stebėtina, kad dėstytojas pasikabino ant tokio kvailo žodelio.
Sukryžiuodama rankas ant krūtinės, bei nepatenkintai papūtusi lūpas, Capello klausėsi Lucian pasiūlymų ir galvojo. Abu variantai žadėjo tik vieną: išsirengusią Lunatta. Žinoma, ji visai dėl to nepyko, juk atėjo užsidirbti pažymių, tad iš esmės dėstytojas čia bosas, na, bet mintis, kad ne ji čia svarbiausia tiesiog žudė šviesiaplaukę. Tad menkai papurčiusi galvą mergina išmetė tas mintis iš galvos ir vyptelėjusi savo "aš geresnė" šypsena, Luna tarė.-Gerai, tebūnie pirmas variantas.-Bijodama gauti kokius bjaurius drabužius iš Lucian "kolekcijos" mergina visgi pasirinko atsikratyti dviejų drabužių. O ypač mintis, kad taip tik dar labiau suerzins Ayers, tiesiog žudė iš malonumo.-Na tai kuriuos drabužius man nusimesti?-Taip nekaltai sumirksėjusi akytėmis Lunatta lyg kokia maža nekalta mergaitė laukė vyriškio nurodymų.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Kv. 10 27, 2016 11:11 pm

merginai išvadinus jį debilu nekreipė dėmesio.Žinojo,kad ji pyko,-Liaukis nereikia pykti,atėjom čia pasilinksminti,-pasakė gražuoliai ramiu švelniu balso tonu duodamas suprasti,kad jo įsiutinti praktišai neįmanoma.
Merginai sugkryžiavus rankas ir parodžius tokiu būdu,jog nori erdvės Liucian pavartė akutes.Merginai svarsčius,,ir išlaikus tą šypsenėlę,kuri žavėjo Lucianas bei pasirinkus variantą,vaikinas nusijuokė,- na kaip žinai aš tavimi dėtas būčiau rinkęsis antrą. Noriu palaidinės ir sijono,-pasakė vaikinas neo nedvejodamas ir laukdamas kol mergina jį nusivilks. Jis troško pamatyti,aks slėpėsi,po palaidine ir sijonu. Ką slėpė šie nekalti drabužėliai.
vaikino nuojautą sakė,jog jie greitai peres į kitą lygį

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Sk. 02 12, 2017 11:21 pm

Atėjęs į svetainę pasisuko į merginą,- prisėssk ir jauskis laisvai,-pasakė prieidamas prie baro,- Vyno ar viskio?-paklausė paiimdamas į rankas butelius ir paklausdamas kurio nori.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pir. 02 13, 2017 5:49 pm

Atėjusi į vaikino namus dar spėjo koridoriuje nusivilkti paltą bei nusiauti batus ir tada patraukė į svetainę. Lucian namai išties buvo gražūs ir erdvūs, patiko Evai. Mergina atsisėdo ant sofos ir kiek pasitvarkiusi ilgus plaukus atsisuko į Ayers pusę, kuris stovėjo prie baro.
- Nori pasakyt, kad pradedam iškart nuo alkoholio? - kilstelėjusi antakį paklausė ji draugo ir nustebusi pagalvojo, kad juk jai dar reikės vairuoti automobilį iš jo namų. - Aš tikriausiai negersiu nieko panašaus. - pasakė mergina susikeldama koją ant kojos ir patogiau įsitaisydama ant sofos.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pir. 02 13, 2017 10:19 pm

Merginai atsisakius alkoholio padėjo butelius į vietą ir uždarė barą,- Tuomet kavos arbatos? Ar ledų kokteilio?-pasiūlė merginai variantų be alkoholio vizgi reikėjo pavaišinti viešnią,- gal kokių užkandžių? pyrago,sausainių ar ko nors rimčiau?-pasiūlė jai .Vaikinas buvo vaišingas.Jo šaldytuve ir spintelėse visada buvo galima rasti įvairių skanėstų.Tad ir dabar tai nebuvo įšimtis.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pir. 02 13, 2017 10:59 pm

Eva šyptelėjo vaikinui šitaip vardinant vaišes ir per tą laiką dar spėjo pasitikrinti savo telefoną.
- Kava bus gerai. - pasakė ji ir atsirėmė į sofos atlošą. - Žinai... nesijaudink, man viskas gerai. Tiesiog akimirkai apsvaigo galva. - pasakė Eva draugui, kad šis per daug neklausinėtų. Nors žinojo, kad Lucian yra labai smalsus ir tikrai bandys šį tą iš jos išpešti. - Geriau papasakok man kaip sekasi universitete. Ir kokį verslą norėtum įkurti - paprašė Damaro užsikišdama plaukų sruoga už ausies.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pir. 02 13, 2017 11:14 pm

-Kaos tai kavos,-aš tuoj pasakė nueidmas į virtuvę ir per dešimt minučių paruošdamas du puodelius gardžios latte kavos su piešinuku. Šalia prigriebė sausainių ir saldainių.  Grįžęs į svetainę su padėklu padėjo jį ant stalo,- prašau kava,tikiuos mėgsti latte,čia cukrus jei reikia,o čia desertas,prie kavos,-nusišypsojo atsisėsdamas šalia merginos.
Prisiminęs merginos žodžius,kad nieko papurtė galvą,- Nemeluok Eva,kai paminėjau vampyrus nuo tavęs sklido baimė,jaučiau ir mačiau ją tavo akyse. Tau nėra viskas gerai. Galiu tau padėti,bet turi manim pasitikėti ir leisti tą padaryti,-pasakė  Evai tikėdamasi,jog ji atsivers. Laikyti viską savyje buvo blogai ir tą vaikinas žinojo.
Paprašytas papasakoti apie universitetą susimąstė,- Sekasi gerai,turiu normalų grafiką. Studentai geri.Aš suprantu juos jie mane. Skolų neuždirba jie. Tad viskas,kaip ir gerai.  Verslas būtų naktinis klubas. Noriu kažko originalaus ir įdomaus. Dėstyti gerai,bet turėti klubą,kuriame skambėtų gyva muziką dar geriau.

Paskutinį kartą redagavo Lucian Ayers, Antr. 02 14, 2017 9:44 pm. Redaguota 1 kartą

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Antr. 02 14, 2017 6:05 pm

(Emma? Hm... siūlyčiau akinukus pradėt nešioti tau)

Lucianui tiek daug visko prikrovus ant stalo Eva tik kilstelėjo antakį ir pamanė, jog teks ilgėliau čia užsibūti, jau vien dėl draugo svetingumo. Paėmusi kavos puodelį į rankas ji kiek pasišildė rankas ir tada gurkštelėjo. Lucian visgi pamatė jos veide tą baime ir tai buvo labai negerai, jis neturėjo to pamatyti. Jam pradėjus aiškinti, kad gali padėti ir panašiai, Damaro tik trūktelėjo pečiais ir vėl atsigėrė kavos. Kaip ji galėjo pasipasakoti seniai matytam draugui, kai net jos vaikinas nežino apie tą nutikimą? Eva susimąstė ir tyliai atsiduso.
- Lucian, žinai... nesigilink į tai. Buvo vienas įvykis, bet detaliau nepasakosiu, nes net mano vaikinas to dar nežino. Rizikuočiau gyvybe, jeigu papasakočiau. - paaiškino Eva. Lucian papasakojus apie naktinį klubą mergina palingavo galva, na jam nelabai tiko toks verslas, bet jeigu nori tai kodėl gi ne. - Nuosavas verslas geras dalykas, kol jis nebankrutuoja - pasakė mergina kiek prunkštelėjusi.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Antr. 02 14, 2017 10:57 pm

(oij susapnavau kažką :DDD)
Vaikinas taip pat gurkštelėjo kavos,ir klausėsi merginos.Sekė kiekvieną jos judesį ir suprato kūno kalbą. Jis suprato,kas dedasi merginos viduje.Jis nors ir nebuvo aiškiaregis suprato,kad ji bijo. Galbūt mano,kad ji nesupras.Todėl turėjo parodyti,kad jis ją supras geriau,nei bet ,kas kitas.
-Patikėk Eva suprantu tave,pats rizikuoju gyvybe. Tavęs niekas nesupras taip gerai,kaip aš. Yra atgamtinis pasaulis.Matau apie jį žinai. Tačiau man įdomu kiek. Atmink slėpimas ir tyla visada pražudo,-pasakė merginai. Tiesą,o tada netikėtai tarė,-Žinai serialą jaunasis vilkas? Ir merginą Kirą iš jo?-paklausė tamsiaplaukės sugalvodamas,kaip apeiti taisykles ir priartėti prie paslapties
-Žinau,neesu jauniklis šioje srityje,bet nerizikuosi negersi šampano,-pasakė jai.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Tr. 02 15, 2017 9:10 pm

Ką jis skiedžia? - buvo pirmoji Evos mintis išgirdus Lucian žodžius. Kodėl jis turėtų rizikuoti savo gyvybe? Mergina dar daug ko apie šį vyrą nežinojo... Pakėlusi akis į jį Eva gurkštelėjo kavos ir padėjo puodelį vėl ant stalo. Ir kaip jis gali ją suprasti geriau nei bet kas kitas,jeigu jie nebuvo tokie super artimi kaip pavyzdžiui, Eva su savo geriausia drauge.
- Tu galėtum suprasti mane geriau nei bet kas kitas? Šioje vietoje nelabai tavęs supratau. - prisipažino mergina ir laukė kol jis paaiškins savo teiginį. Apie antgamtinį pasaulį Damaro nesiruošė kalbėti, nenorėjo atskleisti to, ko Lucian neverta žinoti. Tik truktelėjusi pečiais puusę lūpų šyptelėjo.
- Pakankamai žinau. - pasakė ir tada kiek patylėjusi vėl pridūrė: - Tiek pakankamai,kad mano sesuo yra vampyrė. - pasakė jam tiesą, nes vis vien tai buvo jos artimiausias žmogus ir tai nebuvo tokia jau didelė paslaptis. Nejaugi Lucian tikrai manė,kad Evai svetimas toks pasaulis, kai aplinkui vien užsislaptinę vampyrai, vilkolakiai? Juk ji buvo žmogus, privalėjo apie tai žinoti ir bent kiek saugotis.
- Ne, nežinau tos Kiros. O ką? - susidomėjusi paklausė Ayers'o, nes serialų pastaruoju metu visiškai nežiūrėjo, jautėsi atitrūkusi nuo tokių dalykų.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Tr. 02 15, 2017 11:39 pm

-taip galėčiau,nes tikiu tuo,ką kitas išgirdęs palaikytų tave bepročiu. Ko nepatikėtu,niekas,kas pasakytum.Žinau,kas yra pavojus,-išgirdęs,kad jos sesuo vampyrė,kiek nustebo,-Rimtai ir koks jos vardas primink,-pasakė suprasdamas,kad klimsta į dar didesnę košę nei buvo prieš tai.Arba ne viską lems vampyrės vardas.
Vaikinas stebėjo merginą,kaip ji kvėpavo,jos judesius.Jis suprato,kad tvyra įtampa ir reikėjo sutvarkyti tik nežino,kaip.
Merginai pasakius,kad nežino Kiros mintyse nusikeikė reikėjo sugalvoti kitą būdą tik kokį ,kad mergina suprastų,kas jis."galvok Lucian galvok,-skatino save ir staiga ,jam kilo mintis,- Nes esu tas pats,kas ji.Bet kadangi jos nežinai pasakysiu,kitaip. Žinau esi protinga,tad suprasi. Žinai Mažajį princą ir jo geriausę draugę,kuri buvo labai išmintinga. Pasakyk,kas ji. Nes aš esu,kas yra ji,tik būtų vyriškas šio žodžio variantas. Plius sukryžmintas su Džoniu iš fantastiškojo ketverto. Paaiškinsiu vėliau,kodėl einu aplinkui,-pasakė vildamasi,jog pagaliau ištars žodį lapė. Jog galės jai prisipažinti,aks jis. Jog galės padėti Evai

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Kv. 02 16, 2017 5:34 pm

Eva tik pavartė akis išklausiusi Lucian ir gurkštelėjo kavos. Ilgai čia užsibūti neketino, tad ir įsiplepėti nesiruošė. Vaikinui paklausus apie seserį, Eva kiek šyptelėjo.
- Adriane. Ji vyresnė. Na, vampyre virto visiškai netyčia ir vis dar bando su tuo susigyventi. - pasakė mergina sunerdama rankas sau prie krūtinės. Lucian davus užuomina apie savo prigimtį Eva net atsitraukė kiek nuo jo, pasidarė keista, nesaugu. Šitiek metų jį pažinojo, bet net neįtarė, kad ir jis smarkiai susijęs su antgamtiniu pasauliu. Ar iš vis dar yra likę paprastų žmonių kaip ji?
- Tu... lapinas, taip? - spėjo mergina ir nužvelgė draugą. Pažįstamų lapių ji neturėjo, bet buvo girdėjusi pasakojimus apie jas ir jų galias. Damaro atsiduso ir iškėlė rankas tarsi pasiduodama.
- Pasiduodu, šiam pasaulyje tikrai per daug antgamtinių būtybių. - pasakė ji ir kiek šyptelėjo, nors tai ką pasakė Lucian buvo tikrai rimta.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pen. 02 17, 2017 12:03 am

Išgirdęs Evos sesers vardą perkratė mintis tokios lyg ir nepažinojo,o jei ir pažinojo tik iš matymo.
Išklausęs jos sesers istorijos atsiduso,-Sunku su tuo susigyventi,tavęs nesupras,ir negalėsi mylėti žmogaus.Nebent privalėsi jį perkeisti,-Paaiškino jai.Matydamas kaip mergina sunėrė rankas suprato,jog ji užsisklendžia savyje.
Merginai supratus,kas jis ir atsitraukus Lucian įžvelgė nerimą ir baimę,- Taip aš lapinas,dar kitaip vadinas kitsunė. Niekas to nežino,nes mum draudžiama sakyti žmonėms. Tu pati supratai,tas taisyklės,kaip ir nesulaužiau,-prisipažino jai.Matydamas jos iškeltas rankas ir ištarus pasiduodu linktelėjo galvą,- Tikrai taip todėl yra medžiotojai. Beto yra būtybių naikinančių vienas kitas. Galiu apsaugoti tave,tavo vaikiną,padėti sesei. Tačiau turėsi išgirsti mano istorija,jei tik nori. Aš tavimi pasitikiu ir pažadu nieko nebeslėpti. Atsakyti į visus tavo klausimus. Tačiau tau reikės bent kažkiek pasitikėti manimi. Manęs tau nereikia bijoti,tavęs aš niekada negalėčiau nuskriausti,-prisipažino jai

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   

Atgal į viršų Go down

Rytinės žvaigždės svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» didžioji svetainė