rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Rytinės žvaigždės svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Rytinės žvaigždės svetainė   Kv. 10 13, 2016 11:28 pm

First topic message reminder :

❝ We become what we think about.❞
Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Kv. 10 20, 2016 10:28 pm

Vaikinas klausėsi merginos žodžių ir susimąstė. Merginai palietus jo nosį savaja apkabino ją per leimenį. jam patiko Lunato elgesys jį tai vežė. Merginai pasakius,jog sunku galvoti susimąstė,- na gerai tikiuos esi pakankamai drąsi,-pasakė paslaptingai,-siūlau žaisti žaidmą iš užduočių ir klausimų,nesutikus atsakyti ar nepadarius nusirengi ir atiduoti prieišininkuo sukarpyti ar kitaip sunaikinti drabužį,gali,leisti nuvilkti. Klausimai kompromituojantys,-pridūrė vaikinas pasiūlydamas merginai dar vieną variantą,bei mesteldamas žvilgsnį į žirkles gulinčias ant stalo

Atgal į viršų Go down
Katherine Zoe Bell
UNTIL ITS RAINS BLOOD
City : Čikaga
Amžius : Atrodo kaip 18 , tačiau yra nežinia kiek ;*
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Kv. 10 20, 2016 10:44 pm

Lucian pasakyti žodžiai privertė plačiai išsišiepė, o megindama nuslėpti šypseną, Luna prikando lūpą. Akyse švytėjo nekantrumo švyturėliai, kurie atrodė, kad niekada gyvenime neužges. -Drąsi.-Ištarė jau laukdama ką pasiūlys vyriškis. Na žaisti žaidimus gal ir buvo kvailoka, bet jei jau sutiko, tai reikia pasilinksminti.-Jei juos sukarpysim, kai aš grįšiu namo?-Luan kilstelėjo antakį, o jos balse buvo justi šioks toks nepasitenkinimas.-Na žinai, jeigu aš galiu ir meluoti, ir tu net nežinosi ar tai darau.-Galiausiai Capello nusijuokė ir ištiesė nugarą jau ruošdamasi atsakyti į kokį nekaltą klausimą ar padaryti kokią užduotį. Juk ji nėra kokia bailė, o ir drabužius norėjosi tebeturėti. Per ne lyg jai patiko jie, kad lengva širdimi leistu juos sukarpyti.

When I ask you about your first love I am always secretly hoping that you will say your own name. Now, wouldn’t that be beautiful – to above else have a heart that was proud of itself.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Kv. 10 20, 2016 11:00 pm

Iširdęs jog mergina drąsi vaikinas sužaibavo akimis,- tuomet puiku. pasirašysi?-paklausė kilstelėdamas antakį.Paklausta,kaip grįš namo paslaptingai nusišypsojo,- manau šiandien namo negrįši.O rytoj pakapstysiu savo lobių skrynią. Net tik Klausas Mikaelsonas ją turi,-šyptelėjo vaikinas,nei kiek nemeluodamas.
Paklaustas apie mela ramiai tarė,- Mane apgauti labai sunku jaučiu ir matau,kaip meluoja. beto už melą bausmė,-pridūrė jis,- tad kaip pradedam? Klausimai tikrai nebus min kšti ir pūkuoti,kaip lapės kailis,-pridūrė jis.

Atgal į viršų Go down
Katherine Zoe Bell
UNTIL ITS RAINS BLOOD
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Kv. 10 20, 2016 11:19 pm

Luna tik linktelėjo galva ir apsilaižė savo raudonas lūpas. Na ką, darys bet ką, kad tik nereiktų sukarpyti jos dailių drabužėlių. Žinoma, jis juos galėtų nusipirkti, ar įsigyti dar kažką gražesnio, bet Lunatta dievino šitą komplektą, todėl ji tikrai jį išsaugos.-Ot norėsiu ir grįšiu.-Mergina išrėžė sukryžiuodama rankas ant krūtinės ir papūsdama lūpas it mažas vaikas. Capello erzino Lucianą, norėjo pamatyti tokia bus jo reakcija.
-O aš puiki melagė.-Sušnabždėjo visiškai nesigirdama savo puikiu talentu meluoti. Keista, bet tai buvo visiška tiesa, kad blondinė melavo tiesiog neįtikėtinai įtikinamai. Tiesiog jai tai prilygsta paprasto pasakojimo pasakojimui.-Na, nežinau, tu pradėk.-Nusijuokė ir pasiėmusi nuo staliuko taurę, išgėrė keletą gurkšnių ir maskatuodama skystį taurėje, Luna laukė ką gi lieps pasakyti arba padaryti istorijos dėstytojas.

When I ask you about your first love I am always secretly hoping that you will say your own name. Now, wouldn’t that be beautiful – to above else have a heart that was proud of itself.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Kv. 10 20, 2016 11:27 pm

-Dar pažiūrėsim katyte,-pasakė paslaptingai vaikinas gurkštelėdamas šampano. Merginai pasigyrus puikaiis melo sugebėjimais pavartė akis,-pažiūrėsim,jei sumeluosi būsi nubausta,-pasakė merginai užtikrintai žinodamas ne vieną bausmę jai,-Beto aš puikiai skiriu,kai meluojame,-pridūrė jis.
Paprašytas pradėti vaikinas pasukiojo taurę tarp pirštų,- gerai pradėkim nuo paprasto dalyko,- Tikrai žinai visas legendas apie būtybes gyvenančias,-tačiau ,ką darytum,jei sužinotum,kad žmogus kūrį pažįsti,su kuriuo leidi laiką,miegi,nėra žmogus,o veina tų būtybių? ką darytum ir kokia būtybė norėtum,kad būtų,su kuria tu permiegojai?-paklausė vaikinas paprasto klausimo iš dviejų dalių. Tai buvo tik apšilimui,kiti klausimai ar užduotys bus daug sunkesni.

Atgal į viršų Go down
Katherine Zoe Bell
UNTIL ITS RAINS BLOOD
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pen. 10 21, 2016 12:18 am

-Katytė?-Nesusilaikiusi perklausė, o per Luciano namus nuskambėjo garsus Lunattos juokas. Na dar katyte nebuvo pavadinta, kekšyte, zuikute ar kitokie taip.. dažnai būna ir "nelaiminga kalė", bet čia jau iš kitos operos. Sužinojusi, kad už savo melagystes ji gali sulaukti bausmės, Luna vyptelėjo ir užtikrinta tepasakė.-Dar pasižiūrėsim ar pagausi mane meluojančią.-Ir gūžtelėjo pečiais.
Klausydamasi viso Lucian klausimo, Luna nesuprato ar dėstytojas juokauja, ar jis iš tiesų yra pakvaišęs twilighto fanas, kas savotiškai išgąsdino Capello.-Atleiskit.-Po ilgos pauzės Lunatta nusprendė prabilti rimtu balsu, nes gyliai širdyje mergina nujautė, kad Ayers nuoširdžiai tiki visų vampyrų, vilkolakių ir raganų egzistavimu.-Jūs kaip istorijos dėstytojas turėtumėte suprasti, kad tai tera legendos. Juk kokia deivė Atėnė neateis ir nepavers žemės karo vieta. Tiesiog kaip aš galiu atsakyti į klausimą, jei kalbam apie pasakas? Jei jums patinka saulėlydis tai nieko tokio, tiesiog.. na tiesiog aš nemanau, kad išeitų iš mūsų kažkas linksmo, jei jūs kaip kokia trylikametė mergaitė neišsirenkate tarp Edward ir Jacob.-Galiausiai pabaigusi savo tiradą, Capello palengva pradėjo dėtis šaliką ant kaklo jau ruošdamasi išeiti nuo kiek išprotėjusio dėstytojo.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pen. 10 21, 2016 12:29 am

Išklausęs merginos suplojo rankomis,- valio norėjau aptikrinti ar neesi iš tų apsiseilėjusių mergaičių,kurioms patinka twilight,apie kūrį tik domėjausi smalsumo dėlei,-pasakė tiesą vaikinas atsistodamas ir pakėlęs merginą pasisodino ją ant kelių atsisėsdamas ir pats,- niekur neeisi gražuole. dabar užduosiu tikrą klausimą,-pasakė pabučiuodamas merginą į kaklą. Ji jam dabar dar labiau patiko. Nes žinojo,kad ji niekada nesusiprotės,jog jis lapinas,o ne žmogus.
-Dabar užduosiu tikrąjį klausimą. Ar kada sutikai tokį vyrą,kūrį išvydusi norėjai nuplėšti visus jo drabužius ir gerai pasiglamžyti? jei taip,aks jis buvo?-paklausė merginos šįkart normalaus jau klausimo Lucian

Atgal į viršų Go down
Katherine Zoe Bell
UNTIL ITS RAINS BLOOD
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pen. 10 21, 2016 11:50 pm

Luna dar kuris laikas įtariai žvelgė į dėstytoją, kuris tikino norėjęs patikrinti pačią Lunatta. Tai nuskambėjo keistai, o ir iš tolo buvo aišku, kad Capella gyvena pasakoje, bet ne tokioje kur gyvena antgamtinės būtybės, bet kur viskas vyksta pagal jos norus. Na, bet po kiek laiko ji nuvyjo įtarinėjimus šalin ir vėl patenkinta išsišiepė įsitaisydama Lucian ant kelių. -Sakyk..-Sušnabždėjo išriesdama kaklą. Kaklas visada buvo jos silpnoji vieta, ir vyriškiui lūpomis prisilietus prie jos kaklo, blondinė praktiškai išsilydė it sniegas pavasarį.-Žinoma, tu pasižiūrėk į DiCaprio... Damn...-Luna žinojo, kad Ayers norėjo išgirsti savo vardą, bet erzinti kitus jai buvo tas pats kas kvėpuoti. O ir šiaip, DiCaprio yra goals, jin mielai praleistu visą savo laiką su juo, nors ji ir per puse vyresnis. Šiuo atveju metai - ne skaičius.-Na, o pats?-Kreivai nusišypsojusi ir pati Luna paklausė jo.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Št. 10 22, 2016 12:12 am

Išgirdęs Di caprio vardą nusišypsojo švieseplaukis buvo šaunus,tik,jau metų turėjo,nors įsilaikęs tikrai gerai,-Neblogas pasirinkimas,nors tikėjaus jaunesnio. vadinas patinka šviesiaplaukė,saldūs berniukai,-šyptėlėjo Liucan,o pats gavęs tokį klausimą susimąstė,- Jei iš žvaigždžių,tai manyčiau Christal reed (*Crystal Reed, -Gerdos editas),o jei šiaip tai ji sėdi priešais mane,-pasakė tiesą vaikinas,nei kiek nedvejodamas savo apsirinkimu.
O tada nutrė,jog laikas sunkesniems klausimams,- Gerai,einam prie sunkesnių,ar esi bandžiusi Oralini? Jei taip su kuo.-paklausė jos šįkart vadinamojo pošlo klausimą

Atgal į viršų Go down
Katherine Zoe Bell
UNTIL ITS RAINS BLOOD
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Sk. 10 23, 2016 1:23 am

Na taip, galbūt reikėjo taip smarkiai neišsityčioti ir pasakyti bent jau realų, ne kokią visiškai nepasiekiamą žvaigždę, na, bet Luna dievino erzinti, viską kažką ne taip padaryti, kad pašnekovams sukiltų noras rėkti ir ištaškyti plytų sieną. Ir šiaip, DiCaprio yra fucking goals, dėl kurio lydosi vos ne kiekviena mergina. Pasižiūrėkit į jo jauno nuotraukas, damn son...-Vadinasi, kad negali apie mane, tiksliau mano skonį vertinti pagal vieną klausimą.-Lygiai tokiu pačiu tonu kaip ir Lucian pasakė ir kiek pasipūteliškai šyptelėjo, lyg norėdama įrodyti, kad nėra tokia nuspėjama, bei taip lengvai suprantama, kokia ją laikė Ayers.-Kokia naujiena.-Nesusilaikiusi nusijuokė ir pataršė dėstytojo plaukus. Tai buvo taip smarkiai nuspėjama, kad Lunatta būtų galėjusi tuo pačiu metu sakyti ką ji mano, ir būtų pasakiusi lygiai tapatį. Kaip ir sakiau, nuspėjama. Bet ji nekaltino dėstytojo, juk ji tikrai dailiai nulieta mergina, kuri ištisai gundo aplinkinius savo išvaizda.
-Iškrypėlis.-Purkštelėjo ir pavarčiusi akis pasiėmė savo taurę šampano ir mąstydama lėtai gėrė šampaną.-Jis buvo už mane metais, o gal dvėjais vyresnis. Am.. Tonio vardas.-Galiausiai atsiminusi Luna kreivai šyptelėjo. Dažniausiai į jaunesnius ji niekada nežiūrėdavo, nes vyresnį ją ištisai "čiešindavo".-Tai dabar man klaust?-Pasitikslino, nors atsakimo nelaukusi Luna kreivai vyptelėjo.-Na, o man nuobodu.-Šviesiaplaukė pasiskundė, kad veiksmo šitame žaidime labai maža.-Taigi, pašok man striptizą.-Nusprendusi, kad klausimai nuobodoka, Capello perėjo prie užduočių, prašydama dėstytojo jai pašokti.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Sk. 10 23, 2016 1:35 am

-Galbūt,galbūt,nes anot merginų ,kai Leo buvo jaunas sakė,jog jis karštas,-pasakė Lucis nusileisdamas merginai.Supratęs,jog atsakymu nenustebino merginos,tik apvartė akis,- kam ieškoti toli,kai grožis ir protas yra priešais mane,-pamerkė jai akį.Išvadintas iškrypeliu susiraukė,- ei neesu joks iškrypėlis vaikų netvirkinu,-pareiškė jai tiesą,- tad prašau nešmeišk manęs,-įsmeigė į ją kiek rūstesni žvilgsnį,o ta šyptelėjo.
Gavęs atsakymą šyptelėjo,- Neblogai vadinasi esi aptyrus,-caktelėjo leižuviu gurkštelėdamas vyno,o gavęs užduotį nusišypsojo,- gerai be problemų,-pasakė padėdamas taurę ir į jungdamas muziką. Tuomet pradėjo šokti,jo šokis priminė Keno iš magiškasis Maiklas xxl šokį,jis viliojo merginą,buvo puikus ir plastiškas,pasikeitus muzikos ritmuij nevengė ir pačio magiškojo Maiklo judesiukų. Liucis buvo geras šokėjas turėjo puikų kūną ir to nesigėdijo. Vaikinas išsirengė iki apatinių,juk striptizas nereiškė nuogas iki galo,- na štai patankinta?-paklausė pasisodinęs merginą ant kelių

Atgal į viršų Go down
Katherine Zoe Bell
UNTIL ITS RAINS BLOOD
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pir. 10 24, 2016 8:45 pm

Išgirdusi kaip dėstytojas pats pavadina DiCaprio karštu, Luna nesusilaikiusi garsiai nusijuokė ir liaunu savo piršteliu net ašarą nubraukė nuo skruosto, kuri tik ir įrodė kaip baisiai buvo juokinga jai.-Atleiskit..-Ji puikiai suprato, kad Lucian net nesuvokė kas ją tai prajuokino, bet galiausiai susitvardžiusi blondinė prabilo.-Tiesiog iš jūsų labai juokinga girdėti tokią frazę.-Galiausiai paaiškinusi stengėsi sulaikyti šypseną, kad nepradėtų vėl kvatotis ir versti vyriški jaustis nejaukiai. -Gražiai išsisukai.-Patenkinta švyptelėjo. Žinoma, pavadinta protinga, bei gražia Lunattos savimeilė tikrai buvo paglostyta. Na taip, graži ji visiems buvo, tą dažnai girdėdavo, na, bet blondinės protinga nieks nelaiko, tad tai malonus komplimentas iš Lucian pusės.
Lucian nusprendus, kad blondinka patyrus Luna tik nekaltai šyptelėjo ir gūžtelėjo pečiais, lyg sakydama "spėk kaip nori".-Jėga.-Patenkinta vyptelėjo bei patogiau įsitaisė ant sofos laukdama puikaus pasirodymo. Muzikai užgrojus ir dėstytojui pradėjus judėti, Lunatta buvo maloniai nustebinta kaip puikiai jis moka naudotis savo kūnu. Vaikinas judino savo klubus, rankas, atrodė, kad jis tiesiog susiliejo su pačia muzika, o rūbai krito ant žemės vienas po kito, kol vyriškis liko tik su apatiniais.-Bravissimo!-Šūktelėjo ji plačiai šypsodamasi ir paplojusi ką tik pašokusiam Ayers.-Patenkinta.-Vyptelėjo ir laukė pati ką turės veikti.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Pir. 10 24, 2016 9:31 pm

-Jokių jūs,kad negirdėčiau,-griežtai pasakė vaikinas,kai mergina jam tarė "atleiskit". Vaikinas mokėjo išsisukti beveik iš bet kokios situacijos. Todėl vaikinas,kaip visada gražiai išsisuko.
Mergina jam išties atrodė,ne tik graži išorė,bet ir protinga. Su tuštutėmis barbėmis,jis neprasidėdavo.
Lucianas mokėjo šokti,nes buvo nutaręs,jog vyras privalo mokėti šokti viliotinį-striptizą todėl mokėsi iš video ir privačių pamokų,pas "erelius". Merginai surikus bravisimo ir paplojus nudžiugo,jog jai patiko.
Vaikinas svarstė,ką mergina turėtų veikti,jis svarstė išrengti ją gražiuoju ar pasistengti sunaikinti jos drabužius,- Teisingiausia būtų jei ir tu šoktum,bet sugalvojau šį tą geriau,-kalbėjo paslaptingai vaikinas jau regzdamas planą,- Tau taip pat klius užduotis noriu,kad atsistotum ant rankų,-pasakė įtardamas,kad mergina nesugebės,ir jis gaus pirmąjį drabužėlį

Atgal į viršų Go down
Katherine Zoe Bell
UNTIL ITS RAINS BLOOD
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Antr. 10 25, 2016 1:38 pm

Tikriausiai paliepimai, ypač griežti, ir yra Lunos arkliukas, kuris ir verčia merginą elgtis priešingai. Taip ir dabar, Lucian liepus jai jo nevadinti ponu, mergina tik kreivai šyptelėjo ir prabilo.-Gerai, PONE aš JUMS nesakysiu taip.-Tyčia pabrėžusi visus mandagius žodžius, šviesiaplaukė it niekur nieko žvelgė teisiai į vyriškio akis ir tikėjosi, kad šiam tai tikrai nepatiks.
Deja, bet Lunatta ir yra ta tuštutė barbė, ta stereotipinė blondinė mergaitė, kuri mieliau pasirinks viską pakloti pinigais, o ne iš tiesų kažką savo pačios jėgomis pasiekti. Ji vaikosi madų, totali materialistė, tad Capello tikrai nėra skirta kiekvienam mirtingajam.
-Šį tą geriau?-Kiek patenkinta sumurkė tikėdamasi kažko linksmo, bet išgirdusi, kad turės atsistoti ant rankų, Lunatta kilstelėjo antakius, o visas susidomėjimas staigiai išnyko.-Juokauji?-Paklausė ir supratusi, kad dėstytojas visiškai rimtai kalba, Lunatta, nors puikiai žinodama, kad nesugebės, grakščiai atsistojo nuo Lucian kelių, tiesiai, savim pasitikinčia eisena nuėjo prie kiek erdvesnės vietos (kad griūdama nenumestų kokio vazono) ir šyptelėjusi it sakydama, kad lengvai tai padarys, pažvelgė į grindis. Nutarusi, kad ilgai laukti neverta, delnais atsirėmė į grindis ir kiek atsispyrusi stengėsi bent sekundę pastovėti ant rankų, bet kaip ir reikėjo tikėtis, jos kojos pakankamai neatsispyrė, bei nusvėrė visą kūną, priversdamos šviesiaplaukę griūti ant žemės. Ak, kaip jai nepatiko kažko nepadaryti, juk ji visagalė, visos žmonijos queen, tai kaip ji čia nukrito? Na, bet mergina paslepė piktą veido miną po savo "aš geriausia" kauke ir dailiai atsistojusi apsivalė, bei susitvarkė drabužius ir rankas susidėjusi ant šonų pažvelgė į dėstytoją. Šis jau laikė rankose žirkles ketindamas sukarpyti kokį dailų Capello drabužį, bet blondinė šitaip nežaidžia.-Tik pamėgink kažką padaryti mano drabužiams. Atsakau, gyvenimo nematysi.-Piktai sušnypštė, bei primerkusi iš pykčio akis, Lunatta stebėjo Lucian veiksmus, nuo kurių priklausys sekanti merginos nuotaika. Jos pasakyme ir visi mandagumai dingo, kas tik ir įrodė, kad Luna nenusiteikusi pirkti naujo šaliko. Juk ji čia svarbiausia, tad jei norės, žais pagal savo taisykles.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   Tr. 10 26, 2016 10:47 am

-Tuomet manau susitarėme panele,-atsakė,jai taip,kaip ji į jį kreipėsi. Pažiūrėdamas,kaip merginai tai patiks. Nors spėjo,kad turbūt nelabai.
-Aha šitą geriau ,-caktelėjo liežuviu vyrukas. Merginai grakščiai atsistojus nuo jo kelių stebėjo,kiekvieną jos judesį. Žiūrėdamas jai pavyks ar nelabai,nors įtarė,kad nelabai,tam reikėjo stiprių rankų,o ar mergina tokias turėjo dvejojo. Pats vaikinas galėjo tą padaryti nesunkiai.
Merginai dribus vaikinas susirūpino,- tu sveika,-paklausė ,kiek atsistodamas ir pažvelgdamas į ją. Merginai atsistojus ir susidėjus rankas ant šunų ir žvelgiant į jį lengviau atsikvėpė..nes ji buvo sveika. vadinas vakaras tęsėsi paėmęs žirkles į rankas,apsuko jas aplink pirštą,- na ką taisyklės yra taisyklės. Tad liaukis šnypšus katyte,pasakė prieidamas prie jos. Nebent nori baudos. Nors,gal galėčiau pakeisti taisykles,pasakė padėdamas žirkles į šalį ir prieidamas arčiau merginos. Lapinas mėgo savo taisykles ir neketino nusileisti,nebent pats jas keisti.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rytinės žvaigždės svetainė   

Atgal į viršų Go down

Rytinės žvaigždės svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» didžioji svetainė