rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Lucian Rytinės žvaigždės miegamais

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian Rytinės žvaigždės miegamais   Pen. 11 25, 2016 12:26 am

Vaikinas klausėsi merginso ir dėjosi viską į galvą išgirdusi,kad neturi namų tarė,- Tuomet lik gyventi pas mane.Nesijaudink esu normalus vaikinas. Dirbu dėstytoju,-pasakė išklausės jos apie Škotija susidomėjo,- Nuostabu škotija turi gražių legendų. Nors jos neprilyksta šio mietselio nežinau,kaip tu bet aš tikiu vilkolakiais,kitsunėmis ir visomis kitomis būtybėmis,bei pasakojimais apie tai. Užaugau su jomis. Nori sužinoti apie mane gerai.Dirbau policijos konsultantu. Mėgau lošti. Mano pravardė nuo mokyklos Rytinė žvaigždė.Užsidirbau ją dėl charakterio ir savo talismano.Mėgstu sportą,turiu gerą nuojautą.
Jaučiu,kai žmonės slepia paslaptis,-pasakė merginai kalbėdamas ramiai norėdamas išsiaiškinti,aks ji per padaras,nes lapės inkstiktai sakė,jog ji ne žmogus.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian Rytinės žvaigždės miegamais   Pen. 11 25, 2016 12:45 am

Antras kartas. Išgirdusi pasiūlymą likti, Cora vėl vos nepaspringo ir didelėm, rudom akim pasižiūrėjo į Lucian.
- Keistas pasiūlymas, bet jeigu jums netrukdysiu - gal ir sutiksiu,- tarstelėjo Coraline vis dar neapsispresdama Lucian vadinti "jūs" ar "tu". Visgi, sakinys apie Škotiją, tikrai paglostė meginnos savimeilę. Deja, sekantis sakinys ją šiek tiek suneramino ir tamsiaplaukė nudelbė akis į taurę.
- Dėkui už jūsų pasakojimą. Dėl legendų, tai net nežinau... Retkarčiais tikiu, retkarčiais ne...- tarstelėjo ji. Nenorėjo pasirodyti įtartina, juk netyčiomis praliejo dviejų nekaltų žmonių kraują, o vienas iš jų buvo jos mama. Liucian pasakius, kad jaučia kai žmonės kažką slepia, nejaukiai pasimuistė. Ji iškart prisiminė savo vis dar nesuvaldytą vilkolakišką prigimtį ir žmogžudystes.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian Rytinės žvaigždės miegamais   Pen. 11 25, 2016 12:50 am

-Laukis su tuo jūs,aš tau tu. Nes ir aš imsiu jūsint,-pasakė nusijuokdamas avaikinas
-Man bus garbė jei sutiksi,kritai,man į akį iš pirmo žvilgsnio,-nusišypsojo Liucis.
Merginai pasakius,kad kartais tiki,kartais ne susimątsė,o tada prabilo,- tavim dėtas tikėčiau. Ju visos rasės yra kažkuo ypatingos turi pliusų ,nors ir minusų taip pat yra,-prisipažino jai,-Jei liksi pas amne atskleisiu tau vieną paslaptį,ko niekas nežino,-pažvelgė į jos akutes,matydmas jos muistymasi suprato,kad ji tikrai ne žmogus,ji kažkokia būtybė tik nebuvo tikras kuri

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian Rytinės žvaigždės miegamais   Pen. 11 25, 2016 12:59 am

- Atsiprašau, bet nepažadu visąlaik "tujint", retkarčiais "jūs" tiesiog gražiau skamba negu "tu",- nusijuokė tamsiaplaukė. Išgirdus komplimentą, Coraline skruostai šiek tiek nuraudo,- šyptelėjus ji atsigėrė vyno. Kadangi alkoholis jau buvo pradėjęs veikti, Cora jautėsi vis laisviau ir laisviau.
- Na gerai, sutinku,- šyptelėjo.
Kalbai pasisukus apie mistines būtybes, Sonya šiek tiek suraukė nosį, nors paslaptis ją suintrigavo.
- Sudominot, liksiu čia, bet atskleiskit tą savo paslaptį dabar,- gudriai nusišypsojo Coraline.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian Rytinės žvaigždės miegamais   Pen. 11 25, 2016 1:07 am

-Tuomet jūs esate užsispyrusi žavi dama,-pažvelgė į merginą ir užkišo vieną tamsių plaukų sruogą jai už ausies.Jis jautė,kad mergina traukė,jį kaip magnetas.
Merginai sutikus gurkštelėjo vyno,-Nuostabu labai džiaugiuosi kad sutikai,-Vaikinas atrodė laimingas
išgirdęs sąlygą ramiai tarė,-Sutarta,bet pažadėk neišsigąsti,nebėgti ir nešaukti,-paprašė jai

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lucian Rytinės žvaigždės miegamais   

Lucian Rytinės žvaigždės miegamais
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2