rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

MINTYS #5

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 34 ... 67  Next
AutoriusPranešimas
Theodore Lester Norville
you'll never know the psychopath sitting next to you
City : Čikaga
Amžius : 31/400
DC
RašytiTemos pavadinimas: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:26 pm

Nathaniel Dean Meyer rašo:
Elijah Mikaelson rašo:
Elijah Mikaelson rašo:
Paskaitos, ne nedirbėjau, geriau bibliotekoje pabūsiu xd

ką tu ten darai biblei? intike sėdi? xd
TAAAIP :DD mūsų uni bibliotekoje pz koks geras internetas 230 mbps, noriu tiesiog gyventi šitoje bibliotekoje :D

pz, pz pz ,kaip jum pasisekė ;oo ko dar gero jūsų biblei yra? pasiimk ir mane pas save į bible ,tai aš ten dieną ir naktį čj sėdėčiau
yra žiauriai gero nemokamo vandens :DDD kas yra tobula, bet Londone vandens niekur negali gerti apart perkant butelius :DD

nu tai suprantu ko tu skausmingai tą biblę palieki xd aš nežinau ar sakiau ar ne, bet ispanijoj girdėjau yra alkoholinio vandens ,pas jus tokio yra ?;D nu bet londone pas tave čj ir daugiau yra vietų kur galima nueiti apart biblės xd bet tas internetas ,tai krč... viską suprantu tada ;d
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Archibald Wright
It's love that makes you fight harder for what you want
City : Evanston
Amžius : 21
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:28 pm

Hope Mikaelson rašo:
aš tai nuo pradinių klasių labai lievas mokytojas anglų turėjau, ten jas labiau reikėjo mokyt nei mane. O va, kai atėjau į gimnaziją irgi šūdina mokytoja turėjau, visokias nesąmones darydavom, essay jei rašydavom tai ji vos ne viską sudiktuodavo mum ir tik va šiais metais mokytoja pakeitė ir ji taip nesveikai mus laužt pradėjo, reading'ai, listening'ai, essay vos ne kiekvieną trečiadienį rašom, jau 3 bandomuosius kalbėjimus turėjom, o blogiausia, kad ji duoda ieltso užduotis, o puse mūsų pogrupio paprastų uždavinių nelabai supranta tai kur įkirs ieltso lygio užduotis
buvo laikas tai turėjau irgi pilna "gerų" mokytojų, pas kurias turėjau 10, nors anglų tuo metu nelabai mokėjau, bet kadangi pati kalba patiko, viskas kažkaip natūraliai išsimokė :D bet gerai, kad taip laužia, sutvirtins labai. O ielts kiek over rated, ten viena pana pilnai mokėjo anglų ir vis tiek pavyko gauti 6.5, buvo taip wtf

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
The rivers will run red
Atgal į viršų Go down
Archibald Wright
It's love that makes you fight harder for what you want
City : Evanston
Amžius : 21
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:29 pm

Elijah Mikaelson rašo:
Elijah Mikaelson rašo:
Elijah Mikaelson rašo:

TAAAIP :DD mūsų uni bibliotekoje pz koks geras internetas 230 mbps, noriu tiesiog gyventi šitoje bibliotekoje :D

pz, pz pz ,kaip jum pasisekė ;oo ko dar gero jūsų biblei yra? pasiimk ir mane pas save į bible ,tai aš ten dieną ir naktį čj sėdėčiau
yra žiauriai gero nemokamo vandens :DDD kas yra tobula, bet Londone vandens niekur negali gerti apart perkant butelius :DD

nu tai suprantu ko tu skausmingai tą biblę palieki xd aš nežinau ar sakiau ar ne, bet ispanijoj girdėjau yra alkoholinio vandens ,pas jus tokio yra ?;D nu bet londone pas tave čj ir daugiau yra vietų kur galima nueiti apart biblės xd bet tas internetas ,tai krč... viską suprantu tada ;d
ne, nesi sakius :DD geras :DDD jooo yra vietų ir einu, kai nebūna paskaitų, nes kai iki uni važiuoti 1:40 h. tai krč išnaudoji visą laiką jau atvažiavus čia :DD

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
The rivers will run red
Atgal į viršų Go down
Diana Adelyn Denham
Geriantiems nealkoholinį alų noriu palinkėti dar ir neorgazminio sekso
Amžius : 22(929)
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:30 pm

reikia padaryt ir tuos nes žopa bus

darkness does not leave us easily as we would hope
There is darkness inside all of us, though mine is more dangerous than most.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:31 pm

Heyyyya :)

The past is never where you think you left it
Scars have the strange power to remind us that our past is real

Atgal į viršų Go down
Theodore Lester Norville
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:32 pm

Elijah Mikaelson rašo:
Elijah Mikaelson rašo:
Elijah Mikaelson rašo:

ne, nesi sakius :DD geras :DDD jooo yra vietų ir einu, kai nebūna paskaitų, nes kai iki uni važiuoti 1:40 h. tai krč išnaudoji visą laiką jau atvažiavus čia :DD

joo mūsų espanolas dėstytojas sakė ir kad vaikai jį mėgsta lb :D nesuprantu jis čia prikolino ar ne ,bet :D pati užsimaniau ten nuvažiuot ir įsitikint :D  nu bet biškį tooks prikolaas, kai paklaus kas sakysi biblei sėdi , gali pagalvot ,kad mokaisi , xd o tu geresnę veikla susirandi xd tai joo suprantu ,kad tiek tingisi laukti ,aš tai išprotėčiau ,jei turėčiau tiek laisvo laiko :D o kokių dar vietų?

Paskutinį kartą redagavo Elijah Mikaelson, Pir. 03 14, 2016 3:34 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:33 pm

Hope Mikaelson rašo:
aš tai nuo pradinių klasių labai lievas mokytojas anglų turėjau, ten jas labiau reikėjo mokyt nei mane. O va, kai atėjau į gimnaziją irgi šūdina mokytoja turėjau, visokias nesąmones darydavom, essay jei rašydavom tai ji vos ne viską sudiktuodavo mum ir tik va šiais metais mokytoja pakeitė ir ji taip nesveikai mus laužt pradėjo, reading'ai, listening'ai, essay vos ne kiekvieną trečiadienį rašom, jau 3 bandomuosius kalbėjimus turėjom, o blogiausia, kad ji duoda ieltso užduotis, o puse mūsų pogrupio paprastų uždavinių nelabai supranta tai kur įkirs ieltso lygio užduotis
buvo laikas tai turėjau irgi pilna "gerų" mokytojų, pas kurias turėjau 10, nors anglų tuo metu nelabai mokėjau, bet kadangi pati kalba patiko, viskas kažkaip natūraliai išsimokė :D bet gerai, kad taip laužia, sutvirtins labai. O ielts kiek over rated, ten viena pana pilnai mokėjo anglų ir vis tiek pavyko gauti 6.5, buvo taip wtf

nu bet mano klasėj tai ten tas ielts tai kosmosas kažkoks, todėl puse iš jų nieko ir nepadaro, nu bet tai man tai dzin kažkaip. bijau tiktai negaut kokio durno žmogaus su kuriuo reikės dialogą kalbėt, nes nebeleidžia jau rinktis su kuo eit kalbėt, patys parinks.
Atgal į viršų Go down
Diana Adelyn Denham
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:35 pm

tikiuosi nesitrins poto nes iškastruosiu

Atgal į viršų Go down
Theodore Lester Norville
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:39 pm

ironiška,visos acc pas mane bx.. 

When I ask you about your first love I am always secretly hoping that you will say your own name. Now, wouldn’t that be beautiful – to above else have a heart that was proud of itself.

Atgal į viršų Go down
Diana Adelyn Denham
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:40 pm

daaaamn

Atgal į viršų Go down
Daniel Thomas Hardwell
Я шоколадный заяц.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:41 pm

Maryte, labs!

Diana Jeanne Meyer rašo:
tikiuosi nesitrins poto nes iškastruosiu
čia man ar ne man

I'll be your light, your match, your burning sun, I'll be the bright, in black that's makin' you run. And we'll feel alright, and we'll feel alright, 'Cause we'll work it out, yeah, we'll work it out.
Atgal į viršų Go down
Daniel Thomas Hardwell
Я шоколадный заяц.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:44 pm

šitąąą
man dar atrašinėt ligoninėj ar ne?:D

I'll be your light, your match, your burning sun, I'll be the bright, in black that's makin' you run. And we'll feel alright, and we'll feel alright, 'Cause we'll work it out, yeah, we'll work it out.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:46 pm

kai laukiu skydo naujos serijos, šakės
Atgal į viršų Go down
Evelyn Becca Criswell
I’m over the moon, doing my thing.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:52 pm

Pofik, kad ryt antradienis ir į paskaitas reikia. Tekila šaldytuve ir ji laukia kol bu išgerta. Olė olė♥

Don't cry because it's over, smile because it happened.
Insanity is doing the same thing, over and over again, but expecting different results.
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
Atgal į viršų Go down
Luke Johnson
Something inside is hurting you - that's why you need cigarettes or whiskey
Amžius : 24
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   Pir. 03 14, 2016 3:54 pm

[Only admins are allowed to see this link] rašo:
šitąąą
man dar atrašinėt ligoninėj ar ne?:D
as you wish :D

I’m going to smile, and my smile will sink down into your pupils, and heaven knows what it will become
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
After being away for months, to only come home and stay for about two days, I don’t know how much I’ve cried during the bus ride leaving home.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: MINTYS #5   

Atgal į viršų Go down

MINTYS #5
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 167Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 34 ... 67  Next