rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 

But as long as you are with me, there's no place I'd rather be

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

Я шоколадный заяц.

Я шоколадный заяц.

RašytiTemos pavadinimas: But as long as you are with me, there's no place I'd rather be    Pen. 03 11, 2016 1:33 pm

Dar svarstai visus už ir prieš,verta registruotis čia ar ne ? 
Paskaityk čia esamų narių (o galbūt net svečių!) nuomones apie šį forumą, 
manau tikrai padės apsispręsti, to be or not to be   

I'll be your light, your match, your burning sun, I'll be the bright, in black that's makin' you run. And we'll feel alright, and we'll feel alright, 'Cause we'll work it out, yeah, we'll work it out.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Я шоколадный заяц.

Я шоколадный заяц.

RašytiTemos pavadinimas: Re: But as long as you are with me, there's no place I'd rather be    Pen. 03 11, 2016 1:48 pm

Manau aš ir pradėsiu šią estafetę, o kitos narės prisijungs prie manęs :D Išties, tai jau nebepamenu kaip atsiradau šiame forume, tikrai. Kažkas mane čionais atsitempė, arba pati atsitysau per banerių reklamas #sklerozėfeels :D:D Žinant mane, aš mėgstu visur prisiregistruoti, visur aktyviai dalyvauti, tačiau po kurio laiko aš viską apleidžiu, kadangi pajuntu, kad tiesiog tingiu, arba žvėriškai nebelieka laiko :D Tačiau aplink šitą forą išties kažkokia mistiškumo aura egzistuoja, kadangi iš visų forumų šis liko vienintelis, kuriame esu užsiregistravus, ir man pilnai jo užtenka! Nariai čia išties draugiški, visada patars, pasiūlys savo petį išsiverkti bei patys paverks kartu. Tikrai neliksit nepastebėti, kadangi MUMS svarbūs visi čia esantys nariai, bei kiekvienas iš jūsų atskirai    Tikrai 100% susirasit savo soul sister, kuri galbūt persikels ir į jūsų tikrajį gyvenimą, bei galbūt taps jūsų viena iš geresnių draugių? You'll never know, unless you'll try it by yourself!    Be grafikos taipogi neliksit, DC narės garsėja pigiomis tačiau kokybiškomis fotošopo paslaugomis, bei aprengs jus ir apaus. Žinoma, perkeltine prasme, tačiau niekada negali to žinoti.    

Visada šiltai priimam naujokus, bei padedam jiems apsiprasti. Nėra žiūrima į postų kiekybę - svarbiausia kokybė. Nieks juk negimsta mokėdamas, asmeniškai aš ankščiau rašiau postus vien 'Atėjo. Paėmė koldūnų. Išėjo'. Hmmmm, nelabai kas ir pasikeitė po to, tačiau bandyti kelti savo raštingumo lygį tikrai verta :DDDD

Daaaaar, kažkaip jeigu ankščiau lankiausi Tumblr, Instagram, Facebook puslapiuose, tai dabar beveik vien nolifinu DC'e, ir jau net baisu darosi, ant kiek tai tapo kaip narkotikas :DDDD 
Niekada nemokėjau rašyti tokių kalbų, tačiau tikiuosi, jog kas nors suprato mano sapaliones, ir priims teisingą sprendimą :DD 
Mes Jūsų laukiam!! 

I'll be your light, your match, your burning sun, I'll be the bright, in black that's makin' you run. And we'll feel alright, and we'll feel alright, 'Cause we'll work it out, yeah, we'll work it out.

City :
Chicago

RašytiTemos pavadinimas: Re: But as long as you are with me, there's no place I'd rather be    Pen. 03 11, 2016 4:55 pm

Aš čia esu vos keletą dienų, tad forume esu visiška šviežiena, tačiau jau jaučiuosi čia jaukiai ir smagiai, kadangi iš karto buvau priimta šiltai, o ne nuignorinta, kaip kad dažniausiai nutinka naujokams kituose forumuose. Nežinau net kaip paaiškint, tačiau čia toookia gera atmosfera, jog norisi sėdėt net ir nieko neveikiant, nors veiklos čia aiškiai susirasti galima lengvai, kadangi žmonės mielai ne tik bendrauja tarpusavyje, tačiau eina į meet'us net ir su visiškai nepažįstamomis personomis. Žodžiu, viskas labai super, dėl ko net neverta abejoti, o tiesiog reikia spausti registracijos mygtuką. O jeigu nėra minčių, kuo registruotis, ar kokį veidą imti - visi iš karto ims siūlyti variantus ir patars. Kaip ir minėjau, esu čia vos keletą dienų, tačiau jau mąstau apie dar vienos veikėjos ėmimą, kas reiškia, kad man šitas forumas tikrai prilipo. Baigiu aš čia savo monologą, kurį nesusilaikiau neparašiusi, kai pamačiau šią temą. xoxo :*

I know what I'm capable of

I am a soldier now, a warrior.

I am someone to fear, not hunt.

Geriantiems nealkoholinį alų noriu palinkėti dar ir neorgazminio sekso

Geriantiems nealkoholinį alų noriu palinkėti dar ir neorgazminio sekso

Amžius :
22(929)

RašytiTemos pavadinimas: Re: But as long as you are with me, there's no place I'd rather be    Pen. 11 04, 2016 1:27 pm

Net keista, jog tiek užtrukau, kol nusprendžiau čia apsireikšti. It's kinda weird ? Žinau, jog esu forumo savininkė, tačiau be visų čia esančių žmonių - nebūtų ir DC.  
Nežinau kodėl, bet čia vienas ir vienintelis forumas, kuriame asmeniškai sugebėjau prisirišti prie tam tikrų veikėjų ir žmonių. Per paskutinius 5-6 metus forumuose visuomet imdavau skirtingus veikėjus. Registruodavausi tikrai daug kur ir ieškojau tos 'aukso gyslelės' kaip sakoma, tačiau ją radau čia? Tikrai nemaniau, kad galėčiau 2 metus vaidinti tuos pačius veikėjus... Damn.
Šiaip ką galiu pasakyti... Visa čia esanti kompanija yra nuostabi ! Tikrai galima su visais išsikalbėt, sulaukt palaikymo ar šiaip smagiai pasijuokt :D Nėra uždarų ratukų, kas man labai labai patinka. Visi čia esantys - viena šeima. DC šeima. Visus labai labai myliu, dėkoju už  tai, kad nusprendėt užeiti į šį forumą :)
Jau senai sakiau, kad mesiu forumus, tačiau šitas prilipęs taip stipriai, kad neįmanoma ištart sudie tbh :D <3
Tikrai tikrai žmonės čia nuostabūs, atmosfera išvis konkreti, o ir žmonių nemažai raštingų turim !
Labai labai visus myliuu

darkness does not leave us easily as we would hope
There is darkness inside all of us, though mine is more dangerous than most.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/

I’m over the moon, doing my thing.

I’m over the moon, doing my thing.

RašytiTemos pavadinimas: Re: But as long as you are with me, there's no place I'd rather be    Št. 11 05, 2016 12:32 am

Šitame forume esu labai senai. Pirmą kartą čia atsidūriau,gal prieš tris metus. Tada jis buvo viisšikai kitoks,buvau tingi,ir buvau čia,kaip vaiduoklis,net nežinau,kaip jį išvis radau,spėju kažkas atsivilko.Tada dar čia buvo TVD.
Praėjo laiko dingau iš šio fr. Buvau grįžus į šį forumą prieš keletą mėnesių,bet su nusistatymu,ir atsivedžiau dar vieną žmogų. Jaučiausi keistai.Vėl tik vaidenausi ir jei kas būtų pasakęs,kad čia dar grįšiu būčiau pasukiojus pirštą prie smilkinio ir pasakius tikrai ne.

Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojom. Gavau į skype Simonos žinutę. Paprastai į tokias nereguoju ,bet šįkart sugundė,atsidariau ir mainais numečiau savo forumo linką. Prasidėjo pokalbis. Ji mane įtikino grįžti,Tokio šilto bendravimo senai bemačiau. Susikūrus pirmą vaikėję pasijutau čia laukiama išskėstomis rankomis.
Šis forumas man labiausia patiko tuo,kad jaučiama pagarba. Rašoma grupiniuose meet eilės tvarka.Niekas nuskriaustas nelieka.
Žmonės čia labai draugiški. Visada patars,pasiūlys kažką įdomaus. Niekada neliksi nuošalį ir be veiksmo. Adminės čia labai šiltos su puikia kantrybe. Tiesa Ieva gali pasirodyti griežta ir geležinė tačiau iš tiesų po šalta Peter kaukę slepiasi labai draugiškas žmogutis,kuris išties pagalbos ranką viską išaiškins ko klausi,kas yra jos kompetencijoje.
Tokio šaunaus ketverto senai bemačiau ,kitur admin būna tarsi diktatoriai,o čia jos puikios pavyzdinės. Kaip ir kiti nariai. Šis forumas yra kur mielai noriu būti ir likti.jame,net minties nekyla trintis,kas kartais būna kituose.
Esu labai dėkingą Simonai,kad pakvietė mane čia grįžti. Manau šįkart aktyvi čia liksiu ilgam :)
Aišku yra griežtesnių taisyklių tačiau nėra labai sunku jas įgyvendinti.
Čia lengva pritapti. Niekas niekada nepuls ant tavęs,jei ko nesupranti. Tai forumas,kuriame galiu atsipalaiduoti po darbo. Jūs esate mano forumo top 3. Nors nebūčiau ankščiau pamanius,kad gali taip nutikti. Esat daug šaunesni,nei galvojau,kai pas jus sugrįžau ;) Linkiu ilgai išlikti šiam forumui yvam.o jum tokiem draugiškiem ir šiltiem ,kaip iki šiol ;)

Ah guilt. Don't know it but i heard it can be a real bitch

Ah guilt. Don't know it but i heard it can be a real bitch

Amžius :
25

RašytiTemos pavadinimas: Re: But as long as you are with me, there's no place I'd rather be    Pir. 04 17, 2017 3:09 pm

Atėjo ir mane eilė pasireikšti. DC forume aš esu nuo neatmenamų laikų, bet jeigu reikėtų tiksliau pasakyti, tai nuo jo egzistavimo pradžios. Nuo to laiko praėjo labai daug ...laiko. Buvo visko ir pykčių ir smagių akimirkų. Tačiau laikui bėgant augi ir keitiesi. Buvau padariusi pertrauką nuo forumą. Tačiau vieną dieną parėjo žinutė į skype nuo Gerduko, apie DC naujinimą. Galiu pasakyti labai ilgai galvojau, sugrįžti ar ne. Visgi, studentė, kaip čia atrodys forumuose sėdi... Tačiau, kai ateina sesija, tu taip stipriai "mokaisi" , kad net nusprendi sugrįžti į forumus. Ačiū pirmo kurso sesija  . Grįžau ant baikos, kad turėčiau ką veikti. Tačiau galiu pasakyt vieną, šis forumas yra nuostabus ir jame esantys žmonės... stebuklingi! Grįžus nebenorėjau išeiti ir supratau, kad neverta. Šiame forume yra ne tik, eik į rpg ir kelk dramas, čia žmonės kalbasi, bendrauja ir viskas aplink labai šilta ir gera    Prieš DC ir būdama jame dažnai užsukdavau ir į kitus forumus, tačiau ten nėra tokio gražaus bendravimo ( Tad jeigu čia yra žmonių, kurie turi savų forumu, soriukas, kad pas jus tik užsireginau ir pabėgau:D). Todėl šis forumiukas ir trauke, nes čia yra big big family   Tad ačiū nariams, kad jūs esate patys nuostabiausi! Bei mūsų nuostabiam admin ketvertukui, atliekat puikų darbą ! (soriukas, jei kartais kišuosi, kur admin turėtų kištis, bet tokia jau aš būnų :D)   
Myliu ir bučiuoju, bei žmogeliukams, kurie dar nesate forume ir skaitot tikrai siūlau užsireginti! (O dabar visi tūsavot!) 

Love is a Kitsune's greatest weakness. And we are not weak, darling.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/

We loved each other, just never at the same time.

We loved each other, just never at the same time.

City :
Evanston

Amžius :
23

RašytiTemos pavadinimas: Re: But as long as you are with me, there's no place I'd rather be    Pir. 04 17, 2017 3:40 pm

Jau tuoj treti metai eis, kai esu čia, tai manau, laikas ir man išsakyti savo nuomonę.
Jeigu atvirai, net nesu tikra ar kažkokiam forume esu išbuvusi ilgiau, nei šičia, tačiau nesigailiu nei vienos akimirkos, praleistos čia. Iš tikrųjų, daugeliui atrodo, kad jeigu forumas gyvuoja seniai, visi jau turi tas vadinamas "grupeles", į kurias naujokams sunku įsipaišyti bei jie lieka už borto tarsi kažkokie atstumtieji, ir aš tikrai galiu patvirtinti, kad daugeliu atveju ši hipotezė pasitvirtina šimtu dešimt procentų. Bet tik ne šičia. DC forumas ir yra tuo ypatingas, kad mes visus labai šiltai ir draugiškai priimam į savo šeimyną, stengiamės, kad visiems čia būtų gera ir jauku, o nauji žmonės jaustųsi patogiai!
DC kompanija tikrai linksma ir šilta, jokių arogantiškų ar susireikšminusių žmonių, todėl įvairių banalių dramų pas mus nėra, nes mes propaguojam draugystę Tikrai, kaip išbuvusi čia ganėtinai ilgą laikotarpį, drąsiai sakau, jog nei vienas nelieka ignoruojamas, žmonės čia su mielu noru ištiesia pagalbos ranką kai tik reikia, tad dėl pritapimo šiame forume problemų, manau, nekyla niekam
Šitas forumas turėjo ir nuosmukių, ir pakilimų, daug kartų mirė, daug kartų ir prisikėlė dėka ištikimos DC šeimos Aš nuoširdžiai dar niekur nesu mačiusi tokio narių noro, kad forumas gyvuotų ir tiek įdedamų pastangų, kad jis nemirtų. Visgi, akimirkų, kai nariai yra užsiėmę ir paprasčiausiai neturi laiko lankytis, išties pasitaiko, tačiau kad ir kokia prasta forume bebūtų padėtis, vis tiek lieka keli asmenys, neleidžiantys DC prarasti gyvybės. Ir dėl to aš tikrai noriu visiems padėkoti, nes be jūsų, nebūtų ir šio forumo bei didelės ir mylinčios DC šeimynos O tuos, kurie vis dar dvejoja, skatinu spausti registracijos mygtuką ir prisijungti prie mūsų didelės, šiltos kompanijos!

I believe that people come into your life and then some go. I also think there’s a purpose as to why they were in your life at all.
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: But as long as you are with me, there's no place I'd rather be    

But as long as you are with me, there's no place I'd rather be
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11