rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Radžislovas
Jei negerti ir nevogti tai bent gerai pabaliavoti
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 11:44 am

Galbūt Kajus blogai padarė,jog vėl parašė šiai merginai?Juk jis pabaisa.Visada juo buvo,o dabar tai tik daugiau išryškėjo.Vampyro gyvenimas parodė,jog tas pats psichiškai nesveikas žmogus gali tunoti jo viduje ir kartais išlįsti į viršų.Kai mergina pradėjo kalbėti,vyras tik žiūrėjo į ją.Negalėjo patikėti,jog mergaitė gali taip kalbėti,-aš niekada tavęs nepaliesiu,Minerva.Nebent to pati paprašysi.O ir jei aš esu ligonis,tai kas?,-jo balsas buvo šaltas,akys žiūrėjo tiesiai merginai į veidą.Kūnas buvo šiek tiek įsitempęs po bučinių,bet viskas po mažu atslėgo.,-Kodėl manęs bijai?Negi dabar aš bent pirštu prie tavęs prisiliečiau?Na gerai,padariau tai,bet juk tu žinai mano jausmus tau.Niekada,girdi,niekada negalėčiau tau ką nors padaryti,kodėl tu to nesupranti?,-suspaudęs lūpas į vieną tiesią liniją,vaikinas nusuko akis į savo kelius.O gal viską,ką sako mergina yra tiesa?Gal jam reikėtų gyventi kokiame nors miške ir tiesiog kartais išeiti į miestą,kad pasimaitinti?O Minervą palikti amžiams?Ši mintis tik dar labiau siutino Kajų.Nepažvelgė į raganaitę,kai ši prisėdo šalia.Tikriausiai jis nenorėjo,kad ji pamatytų jo paklaikusias akis.Pasilenkęs prie stalo,Parkeris įpylė sau vyno ir paėmęs stiklinę gurkštelėjo iš jos.Tyla,kuri buvo tarp šių dviejų žmonių žudė vyrą iš vidaus.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 12:38 pm

Minerva nežinojo ką pasakyti. Gal ūt Kajus jai nieko nepadarytų, bet vampyras jame galėtų betkurią akimirką ją paskersti, o to mergina labiausiai ir bijojo. Šalti vaikino žodžiai nuliejo it ledinis vanduo, raganaitė pradėjo nervingai kramtyti apatinę lūpą galvodama ką daryti. Ar pabandyti surizikuoti, ar nešt kudašių iš čia. Visgi, mergina pasirinko riziką. Ši atsistojusi pažvelgė į akių kontakto nepalaikantį Kajų ir sukaupusi visas jėgas trenkė jam į veidą. Riebų, skambų antausį. Žinoma, jai pačiai skaudėjo, bet jai magėjo išbandyti Parkerio tvardymosi ribas, ką jis darytų gavęs į veidą už praktiškai nieką. Mergina buvo pasiruošusi betkurią akimirką teleportuotis ir gelbėti save, jei vampyras rengtųsi stverti jai už gerklės, nors nebuvo garantuota, kad spėtų greičiau sureaguoti už Kąjų. Delną po trenkimo itin skaudėjo, jis paraudo ir kiek patino, bet Minerva prikandusi lūpą neišleido jokio garselio tik laukė kol sureaguos Kajus.
Atgal į viršų Go down
Radžislovas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 12:47 pm

Sėdėdamas ir apžiūrinėdamas stalo kojelę,vyras net negalvojo,jog tuoj kas nors gali nutikti.Padaręs dar kelis gurkšnius gan skanaus vyno,Kajus pastatė savo stiklinę ant stalo.Dabar vyras ramiausiai klausėsi merginos širdies plakimo,kuris ramino jo mintis.Bet kai ši pradėjo plakti greičiau nei įprastai,Parkeris suprato,jog tuoj kažkas bus.Bet smūgio jis nesitikėjo.Likęs tokioje pačioje pozoje,kaip ir sustojo veidas,šis tik pasukiojo žandikaulį tai į vieną,tai į kitą pusę.Jo kūnas suvirpėjo,o akys pamasėjo.Jo mintys atsijungė ir dabar jis norėjo tik keršto.Bet jo ausis vėl pasiekė greiti širdies dūžiai ir Kajus vampyrišku grečiu atsidūrė prie lango,kur sugniaužęs kumščius giliai kvėpavo,kad nusiramintų,-tai taip nori pasižiūrėti,ar galėsiu susitvardyti?,-gan garsiu ir šaltu balsu paklausė.Juk mergina žaidė ne su bet kuo,o su pačia didžiausia ugnies liepsna.Juk Parkeris galėjo bet kuria minute visgi nesusivaldyti po tokių veiksmų ir padaryti tai,dėl ko vėliau gailėtųsi.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 3:18 pm

Minerva iš tiesų žaidė su ugnimi, ji dabar bandė išprovokuoti vampyrą, pažiūrėti kiek jis gali susitvardyti neužpuolęs mylimos merginos. Geriau tai padarys dabar, pasiruošusi, negu kažkada atsitikus kokiai piktybinei situacijai bus nužudyta. Dabar bent jau mergina pasiruošusi betkurią akimirką teleportuotis ir išsaugoti savo fizinį kūną. Minerva neatsakė į vampyro žodžius, tik mintyse jį pagyrė, kad sugebėjo susitvardyti ir net refleksiškai šviesiaplaukei nesuduoti. Eidama žingsnis po žingsnio, su neįskaitoma veido išraiška Minerva prisiartino prie Kajaus taip, kad jų kūnus skyrė vos keletą centimetrų. Jos pirštai įsikibo į vaikino marškinių atlapus ir prisitraukė prie savęs taip, kad jų lūpos skirtų vos keli milimetrai. Mergina stebėjo šį procesą, stebėjo ar vampyrui tiek po smurto, tiek artėjant intymiai akimirkai nelenda lauk iltys ir ji gali būti saugi. Kol kas nepastebėjusi pavojaus, Minerva stumtelėjo vaikino kūną prie lango, prispaudė jį prie stiklo taip, kad neturėtų kur dėtis ir pasistiebusi įsisiurbė jam į lūpas aistringam pirmajam jų bučiniui po šitiek metų.
Atgal į viršų Go down
Radžislovas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 3:33 pm

Kajus negalėjo suprasti,kodėl mergina taip elgiasi su juo.Tai ji miela kaip pūkelis,tai jau mušasi taip,lyg Parkerio veidas būtų bokso kriaušė.Jis sunkiai tvardėsi,bet būdamas prie lango,pro kurį galėjo pajusti šviežią orą,vyras lėtai save ramino.Akies krašteliu žiūrėjo,ką gi daro raganaitė.Jai pradėjus lėtai eiti link jo,vyras išsitiesė.Negi Minerva nori šiandien ir čia pat būti Kajaus valgiu?Nes kitų paaiškinimų jos veiksmam nebuvo.Kai Beaumont priėjo prie pat vyro,jis giliai kvėpavo.Jo krūtinė kilnojosi tai žemyn,tai aukštyn.Šis artumas buvo jam per daug jaudinantis.,-Ką gi tu darai,moterie?,-gan tyliu balsu paklausė,bet kai pajuto sau už nugaros langą,jis kaip mat plačiai nusišypsojo.Štai toji ilgai laukta akimirka.Pajutęs aistringą bučinį,Parkeris nieko nelaukdamas kilstelėjo ją už liemens ir vampyrišku greičiu atsidūręs ant sofos,prirėmė ją prie baldo.Dabar Minerva tikrai negalės nei jam suduoti,nei pabėgti.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 9:13 pm

Minerva stebėjo vampyrą, stengėsi visiškai nepasiduoti emocijomis, laukė akimirkos, kuomet jis nebesusitvardys ir rengsis merginai kąsti. Tačiau kuo toliau tuo sunkiau buvo galvoti apie teleportacijos kerus, kuomet Kajaus lūpos taip nesvietiškai svaigino. Minerva net aiktelėjo,kuomet vaikinas vampyrišku greičiu ją paguldė ant sofos priremdamas savo svoriu ir taip neleisdamas jai išsivaduoti iš jo glėbio. Nors ji ir nenorėjo, tačiau atsarginio atvejo jau nebeturėjo, jei jo iltys netyčia išlįstų laukan. Kūnams sąveikaujant jai niekaip nepavyktų tik vienai teleportuotis į kitą vietą. Ragana jau visiškai nesivaldė, jos protas ir kūnas pasidavė Kajui. Šios bučiniai darėsi vis gašlesni, reiklesni, liežuvis žaidė intymius žaidimus vampyro burnoje, o dantys karts nuo karto žaismingai įkąsdavo į lūpą. Merginos rankos slydo vaikino krūtine, pirštai sustoję ties marškiniais atgrubiai juos sagstė, nedaug trūko, kad imtų plėšyti drabužį iš aistros ir nekantrumo.
Atgal į viršų Go down
Radžislovas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 9:24 pm

Vyro protas atsijungė,o kūnas atvirkščiais.Vyras senai svajojo apie šią akimirką.Jis žaidė su merginos liežuviu,o rankomis glamonėjo odą.Paleidęs josios rankas,savasias pakišo po jos balta bliuskute.Jis norėjo šios merginos čia ir dabar.Bet tik pradėjęs labiau glusti prie merginos,vyras pajuto kylantį pyktį.Juk ji mylėjosi su kitais,kai Parkeris laukė tinkamo momento,kad grįžti pas raganaitę.Būtent šiuo momentu,kai Kajaus krūtinė apsinuogino,jo veidas staigiai pasikeitė,o tarp jų liežuvių atsirado iltys.Parkeris greit atsitraukė nuo merginos ir nusisuko veidą.Kodėl jis negali tramdyti savęs?Negali tiesiog mėgautis tuo,kas čia vyksta.Uždengęs rankomis savo veidą,vyras pradėjo linguoti tai pirmyn,tai atgal,-aš negaliu..,-gan tyliai pasakė.Bet juk jie išsiskyrė,tai kas jam trūgdė būti su kita?O tuo labiau kodėl jis pyko ant merginos,kurią jis pats ir paliko?Įvairios mintys sukosi jo galvoje.Kai pyktis atslūgo,vyras tik pasuko savo iškankintą veidą ir pažvelgė į Minervą,-aš negaliu tramdytis,-gan tyliai pasakęs tik nuleido akis į savo apnuogintą krūtinę.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 9:31 pm

Kuo toliau tuo labiau Minerva atsipalaidavo, rodosi, Kajus iš ties geba tvardytis ir galima juo pasikliauti, net jei jis ir virto žudymo mašina. Tačiau vos tik per glamones spėjo apie tai pagalvoti, mergina brūkštelėjo liežuviu per vaikino atsikišusias iltis ir iškart pravėrė savo apsiblaususias akis. Jie net negali išeiti iš glamonių zonos... Net nespėjo vienas kito apnuoginti... Gaudydama kvapą mergina žiūrėjo į raganiaus pasikeitusį veidą, išryškėjusias iltis ir iškreiptą atsispindintį skausmą. Po jo žodžių, Minerva nugurkė susikaupusias seiles. - Tik tiek ir bandžiau dabar sužinot, ar mums pavyktų, - tyliai ir skaudžiai sušnabždėjo ji pati užmerkusi akis. Ne, jie negalės būti normali pora. Per daug traukos, per daug praeities nuoskaudų, per daug visko, kad vampyras galėtų užmiršti savo rasę ir jaustis kaip paprastas žmogus. Po akimirkos Minerva atsimerkė, susinepatoginusi timptelėjo savo megztuką žemyn pridengdama savo taliją.
Atgal į viršų Go down
Radžislovas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 9:38 pm

Vyras negalėjo patikėti tuo,ką sako mergina.Jis juto,lyg jame kažkas dūžtų į šipulius,kuriuos jis niekada negalės sulipdyti į visumą,-Minerva..,-gan tyliai pasakęs.Žiūrėdamas į ją išsigandusiomis akimis,Kajus tik dabar suprato,jog tai viskas.Jog stengėsi tik tam,kad viskas taip greitai baigtųsi.Perbraukęs delnu per veidą,Parkeris tik pradėjo galvoti,ką gi padaryti,kad viską pakeisti,-jei mano veidas pasikeitė,tai nereiškia,kad tave kandžiosiu,-gan tyliu balsu pasakė,norėdamas vėl grąžinti viską į senąją poziciją.Padėjęs delną merginai ant šlaunies,vyras vėl kiek pasilenkė prie jos,-pabandykime dar kartą,-tyliai ištaręs pajuto,kaip visas jo kūnas suvirpėjo.Vien mintis,jog gali glamonėti Minervos kūną,tiesiog be proto jį svaigino,-prašau,-vėl tyliai sumurmėjęs pradėjo lėtai artėti prie jos veido tikėdamasis,jog vėl negaus antausio.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 9:46 pm

Minerva spoksojo į Kajų galvodama ką daryti. Kiek ji gali šiandien nusileidinėti? Kiek ji gali pasidavinėti jam vien iš geros valios? Būti su vampyru per daug pavojinga, ji negali leisti, kad Kajus jai įkąstų. Ne todėl, kad ji nesidalintų savo krauju. Tačiau.. Tuomet Parkeris lengvai suprastų, kad Minervos kraujas nė iš tolo neprimena paprastojo mirtingojo. Jos kraujas yra grynas, atsiduodantis senovine magija, mat Minerva iš itin senos Beaumont raganių kartos. Jei tą sužinotų Kajus... Geruoju nesibaigtų. Mergina turėjo saugoti savo tapatybę nuo visų, mat jei išsiduotų bent vienam, eilinį kartą reiktų bėgti ir slėptis dėl baimės būti sumedžiotai vardan naudos. Juk Beaumont atstovai bendrauja su dvasiniu pasauliu ir ne tik sugeba susisiekt su žuvusiais, bet ir prikelti mirusiuosius iš ano pasaulio. Tik niekas nesuvokia, kokia brangi tokios magijos kaina....
- Kajau... Mane tavo iltys glumina, aš nuoširdžiai bijau, kad man bus įkąsta, - pasakė visą tiesą mergina. Na, gal dalį, mat nepasakė tikrosios priežasties. Tačiau ji bijo būti panaudota kaip kraujo maišelis glamonių metu. Net jei ir Kajus valdosi, vis tiek jis yra vampyras ir neprognozuojamas.
Atgal į viršų Go down
Radžislovas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 10:00 pm

Kajus taip pat žiūrėjo į Minervą.Juk vien dėl jo jis tapo pūkinis,baltas kačiukas.Norėjo atleisti visus blogus veiksmus,kuriuos ji darė su nepažįstamais jam vyrais.Juk Parkeris norėjo būti su ja nežiūrint į tai,jog jo populiarumas tarp merginų išblėstų.O kaip gi toks savimyla galės būti su viena mergina?Bet vaikinas buvo pasiruošęs viskam,kad galėtų padaryti merginą laimingą.Bet kuo toliau,tuo jis labiau suprato,jog vienintelė išeitis - dingti iš jos gyvenimo.Gal reikėtų užkalbėti ją,kad pamirštų Kajų?Kad daugiau niekad gyvenime neprisimintų to,ką jis jai pridarė,kai jie buvo kartų?Ši mintis vis sukosi jo smegenyse ir žiūrėdamas į Minervą juto,jog taip bus teisingiausiai,-o jei aš padaryčiau taip,kad mane užmirštum?Kad daugiau nebijotum manęs?Ir tiesiog gyventum gyvenimą,kuriame niekad manęs ir nebuvo?,-gan tyliu balsu paklausė merginos.Jis buvo pasiruošęs tai padaryti,jei tik raganaitė su tuo sutiktų.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 10:25 pm

Gyventi be Kajaus? Be prisiminimų apie jį? Toks gyvenimas atrodytų tuščias ir nieko vertas, tik egzistencija ir daugiau nieko. Todėl Minerva tikrai niekada nepritars tokiai minčiai. Kiek kilstelėjusi savo kūną ir pasirėmusi alkūnėmis ji priartėjo arčiau vampyro šaltos odos, kvėpavo į ją bandydama sugalvoti kaip pasielgti būtų geriausia abiems. - Arba ribokim save, - pasiūlė kitokį sprendimą raganaitė. - Kol atsparumas padidės, kol galėsi visiškai atsispirti mano kraujo troškimui, o aš pamiršiu net kaip atrodo tavo iltys. Jokių nuogybių, glamonių ar aistringesnių bučinių, - kėlė sąlygas, kurių pačiai bus itin sunku laikytis. - Turėtum jau dabar prisidengti ir manęs negundyti, - sukrizeno raganaitė ir greitai užsagstė vampyro maškinius. - Ir turėtum pradėt nešioti vietoj marškinių apsmukusius džemperius, - pavartė akis, mat marškinukai per daug gerai atrodė ant Kajaus kūno. - Na, bent įsitikinau, kad tave mušti galiu kiek noriu, ne itin aršiai į tai reaguoji, - pergalingai šyptelėjo visą situaciją apvertus aukštyn kojom ir atradusi šiokią tokią galimybę kaip išgyventi drauge.
Atgal į viršų Go down
Radžislovas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 10:33 pm

Laukdamas merginos atsakymo,Kajus galvojo,kaip stebės ją pro jos buto langą,kaip dės gėles prie durų ir rašys raštelį,jog tai nuo slapto gerbėjo.Kaip stebės,kaip ji sukuria šeimą ir laimingai gyvena savo gyvenimą.Tai būtų be galo sunku,bet jis sugebėtų.Sugebėtų padaryti šią merginą laiminga.Bet kai mergina pakilo prie jo kūno,Kajus tik sučiaupė lūpas,-aš negaliu savęs riboti.Vien mintis,jog esi šalia,mane verčia galvoti blogus dalykus,-pakišęs ranką jai nugara,vyras labiau prispaudė moteriškę sau prie kūno,-aš noriu tave bučiuoti,glamonėti,būti šalia tavęs.Kaip tu pati gali to atsisakyti?,-paklausė būdamas visai prie jos lūpų.Kai ši pradėjo užseginėti vaikino marškinius,šis tik atsidūso,-tu nori mane kankinti?Minerva,aš tikrai neilgai galėsiu tai tverti,-štai ir atsirado blogoji Kajaus pusė,nes vyrukas pradėjo zyzti.O zyzymas jo buvo nervingas,kartais ir per daug baisus.,-O ir jei dar kartą man skelsi tokį antausį,būsi surišta ir paguldyta į mano lovą,-papūtęs nepatnekintas lūpas visgi atsitraukė nuo merginos ir sunėręs rankas ant krūtinės,įsitaisė sofos gale.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 10:51 pm

Štai ir pasirodė Kajaus vaikiškas užsispyrimas. Minerva net pavargusiai atsiduso ir vaikinui užsiraukus, ant kelių atsisėdo ant sofos. - Kajaaau... - suzyzė ji taip pat, norėdama vis tik pasiekti savo. - Aš nesakau, kad turime to visiškai atsisakyti, tik turime nubrėžti ribas, kol pilnai galėsi kontroliuoti kraujo troškimą. Neturim atsisakyti švelnių bučinių, vienas kito lietimo... Tik.. Bent kol kas nekurstyti žvėriškos aistros, - paaiškino mergina, kuri taip ir nepanoro dar tapti vampyro pietumis. O kad pavyktų papirkti Kajų, ji prisiglaudė arčiau jo, padėjo smakriuką ant vaikino peties ir paklapsėjo savo akutėmis, lyg pavyktų jomis nupirkti teigiamą atsaką. - Ir gerai, tokio antausio daugiau neskelsiu, nebent... Nebent norėčiau tokių padarinių , - mįslingai šyptelėjo mergina ir po akimirkos kietai sučiaupė lūpas supratusi, kad ir vėl gundo, ir vėl kursto aistrą. Ach, kaip sunku prie Kajaus to nedaryti...
Atgal į viršų Go down
Radžislovas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   Pir. 03 07, 2016 11:01 pm

Išgirdęs moteriškės zyzimą,Kajus plačiai atmerkė akis,-tai mano metodas,baik baik baik,-atkišo į ją pirštą,negalėdamas patikėti,jog ji tai daro.Juk visada zyzdavo tik jis ir taip gaudavo tai,ką norėjo.O dabar,kai Minerva pradėjo elgtis taip pat kaip jis,jį tai pradėjo enrvinti.,-Negi tau patinka švelnus bučiniai?Negi tu tikrai nori tik švelnių bučinių?,-paėmęs merginos ranką,Parkeris švelniai lūpomis priglaudė prie josios delnuką ir greitai paleido,-matai,štai tokie yra švelni bučiniai.Tai ką,vis dar nori jų?,-kisltelėjęs antakius vis klausėsi,ką gi ji sakys toliau.Artumas,kuris buvo tarp jų žadino kiekvieną akimirką nepaaiškinamą jausmą.Jei ne jo veidas,vyras seniai būtų gulėjęs su raganaite nuogas.O ir pagaliau atėjo jam į galvą viena gera mintis.O jei jis jai įsakys jo nebijoti besimylint?O atvirkščiai,dar labiau norėti kai jo veidas pasikeis?Kajus iš karto plačiai išsišiepė,nors iš šono tai atrodė šiurpokai,-na tai trenk man.Tik stipriau nei praeitą kartą,-primerks akis,pasuko veidą į Minervos pusę ir sužiūro į jos lūpas.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   

Atgal į viršų Go down

svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» didžioji svetainė