rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Šis forumas uždarytas. Jūs negalite rašyti, atsakyti ar redaguoti temos   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymųShare | 

In/Out

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Luke Johnson
GGRYFFINDOR (4)

CREDIT : painofchoco & maliblue
REAL NAME : Simona
OTHER CHARS I HAVE : Nicholas, Auriele
CLAIM : Dylan O'Brien
LOVE OF YOUR LIFE : I love you, that means I’m not just here for the pretty parts. I’m here no matter what... --Diana
DC
RašytiTemos pavadinimas: In/Out   Sk. 12 14, 2014 8:38 pm

...

I’ve never been more scared to be alone. We try so hard to hide everything we’re really feeling from those who probably need to know our true feelings the most.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

CREDIT : justinianas
REAL NAME : Justė
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Pir. 03 07, 2016 2:19 pm

In

Hell was playing tricks on me.
It was trying to break me, but, no, I wouldn’t let it because I knew that if I did snap, I wouldn’t be a man. I’d be a monster

Atgal į viršų Go down
CREDIT : everyshadeofme & maliblue
REAL NAME : -
CLAIM : Kim Jongin
LOVE OF YOUR LIFE : haha
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Pir. 03 21, 2016 2:57 pm

Po gerų dvidešimties minučių, Peter grįžo prie kavinės, jau sėdėdamas savo mašinoje. Prieš jų susitikimą jam prisiparkuoti buvo tekę toliau, tad dabar jis tiesiog privažiavo, įjungė avarinį ir išlipo iš automobilio. Parduotuvės maišeliai, pilni maisto ir gėrimų, buvo sudėti į bagažinę. Gaudamas progą pabūti vienas, be šviesiaplaukės, Hardwell'as galėjo apmąstyti jų susitikimą. Sonyos reakcija į jo klausimą apie pasimatymą buvo kiek netikėta - vilkui nieks nepraslydo pro akis. Paraudę skruostai, sumišimas, pagreitėjęs širdies plakimas... Priešingu atveju, tikriausiai to net nebūtų pastebėjęs - pripažinkime, pastabumas nėra kažkas, kuo pasižymėtų daugelis vyrų - tačiau vilkiškos juslės atkreipė jo dėmesį į kiekvieną 'smulkmeną'. Paslėpęs savo žvilgsnį po tamsiais akiniais nuo saulės, Peter kelis kartus apsidairė, ieškodamas moters. Tuomet ir pastebėjo ją ryškiai spalvotame automobilyje. Kiek šyptelėjęs, jis nukeliavo link jos.
-Pasiruošusi? - paklausė palinkdamas link merginos, kad ši girdėtų jį per nuo gatvės sklindantį triukšmą.

It's getting dark and I can hear a distant roar. And though the walls are thick, I can feel the wind grow cold, flowing backwards through my veins... If only I could make a change. No, don't say we're lost... Say you wanna find the way. You and me, chase away the night, riding out this storm. You and me, running out of time as our hearts get torn.

Atgal į viršų Go down

CREDIT : justinianas
REAL NAME : Justė
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Pir. 03 21, 2016 10:48 pm

Vos tik jiems išėjus,mergina iš karto patraukė prie savo ryškaus automobiliuko.Akimis dar nusekė vyrą,kuris ką tik buvo įėjęs į parduotuvėlę.Sonia niekur neskubėdama atidarė savo bagažinę ir pažvelgė,kas joje guli.Nebūtų ji mergina,jei neturėtų visokio šlamšto.Palapinė gulėjo bagažinės gale,o taip pat ir krepšys,kuriame gulėjo pledas ir keli blondinės drabužiai.Juk niekad negali žinoti,kur atsidursi,o ir kas su tavimi nutiks.Sudėliojusi viską gražiai į reikiamas vietas,mergina viską uždarė ir nuėjusi prie vairuotojo vietos,patogiai ten atsisėdo.Jos širdis daužėsi lyg pašėlusi,o ir White nežinojo dėl ko.Galbūt jaudulys,jog pagaliau atsidurs gamtoje pasiekė savo ribą ir ši negalėjo sulaukti to momento,kai atsidurs ežero vandeny.Įjungusi šviesas bei užvedusi variklį,blondinė nuvažiavo prie išvažiavimo.Kai pagaliau Peter buvo šalia jos,ši tik linktelėjo savo galvute ir parodė,kad šis važiuotų.Norėdama pasimaivyti,Sonia kelis kartus paspaudė gazą,kad jos mažutė išskleistų gan garsius garsus.Plačiai nusišypsodama tik laukė,kada gi turės sekti vyrą.

Hell was playing tricks on me.
It was trying to break me, but, no, I wouldn’t let it because I knew that if I did snap, I wouldn’t be a man. I’d be a monster

Atgal į viršų Go down
CREDIT : everyshadeofme & maliblue
REAL NAME : -
CLAIM : Kim Jongin
LOVE OF YOUR LIFE : haha
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Pir. 03 21, 2016 11:56 pm

Out w/ Sonya.

It's getting dark and I can hear a distant roar. And though the walls are thick, I can feel the wind grow cold, flowing backwards through my veins... If only I could make a change. No, don't say we're lost... Say you wanna find the way. You and me, chase away the night, riding out this storm. You and me, running out of time as our hearts get torn.

Atgal į viršų Go down
CREDIT : DISASTERQUEEN l STARBOY
REAL NAME : Karolina
CLAIM : Leighton Meester
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Kv. 10 13, 2016 10:42 pm

Atvažiavęs į kavinukę sustojo ir išlipęs iš mašinos atidaręs dureles merginai,- prašau,-nusišypsojo jis,laukdamas,kol jo palydove išlips. Bei svarstydamas,kaip seksis ją suvilioti. Vaikinas mokėjo tai gerai,o kad Malia turėjo vaikiną buvo tik smagiau.

The fire burns into my body - lighting up my fragile soul. With every hint of certainty I’m terrified of what’s to come. I am the never-ending fear.

Atgal į viršų Go down
Caitlyn Lilith Côté
SSLYTHERIN (75)

CREDIT : painofchoco/maliblue
REAL NAME : Gerda
OTHER CHARS I HAVE : kartais pamirštu kuris mano
CLAIM : Phoebe Jane Elizabeth Tonkin
LOVE OF YOUR LIFE : Hours, days, months, years and decades can go by, but I will never forget the moment when you held me in your arms, looked into my eyes and whispered I Love You in my ears – it still gives me the shivers. I love you. - Mikael♥
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Kv. 10 13, 2016 11:15 pm

Šiam užgesinus variklį ir sutvarkius mašiną taip, jog ši neriedėtų atgal, Malia galiausiai įsidrąsino pagaliau išlipti iš mašinos. Nors pati teisių neturėjo, tačiau kaip pastatyti gražiai mašina ji žinojo kuo puikiausiai.
- Ačiū, - padėkojusi už atidarytas duris tik šyptelėjo mokytojui. Pirma į kavinę net neketino žengti, galbūt mokytojas turi kokių žalingų įpročių ir norės parūkyt prieš einant į vidų.. Malia praktiškai nieko apie jį nežinojo ir todėl stengėsi būti labai atsargi.

My daughter is my passion and my life.
«IF YOU HURT MY DAUGHTER, I'LL MAKE YOUR DEATH LOOK LIKE AN ACCIDENT. »
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
CREDIT : DISASTERQUEEN l STARBOY
REAL NAME : Karolina
CLAIM : Leighton Meester
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Kv. 10 13, 2016 11:20 pm

-tai eime į vidų pakalbėsim susipažinsim. manęs gali klausti bet ko. šeip ar taip, neesu už tave daug vyresnis,-pasakė tiesą Lucis žingsniuodamas su mergina kavinės link. Vyras nerūkė ar panašiai. Jei,kada ir užtraukdavo dūmą,tai ne prie damų. nenorėjo smardinti savo kailiuko.

The fire burns into my body - lighting up my fragile soul. With every hint of certainty I’m terrified of what’s to come. I am the never-ending fear.

Atgal į viršų Go down
CREDIT : maliblue
REAL NAME : jo
CLAIM : Alex Lange
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Kv. 12 22, 2016 8:24 pm

in

Surrender my everything
because you made me believe you’re mine Yeah, you used to call me baby, now you're calling me by name Takes one to know one, yeah,
you beat me at my own damn game
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Št. 12 24, 2016 1:04 am

out

Surrender my everything
because you made me believe you’re mine Yeah, you used to call me baby, now you're calling me by name Takes one to know one, yeah,
Atgal į viršų Go down
CREDIT : karalewa
REAL NAME : deima
CLAIM : Cole Mohr
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Sk. 01 01, 2017 9:31 pm

in

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Sk. 01 01, 2017 9:37 pm

In

Surrender my everything
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Antr. 01 03, 2017 10:52 pm

Išėję iš kavinės, Paul ir Colettė sustojo prieš išsiskirstydami.
- Man buvo labai smagu su tavimi susitikti,- šyptelėjo,- parašyk jeigu kas nors atsitiks,-stipriai pasikabinusi vamprą, Colettė atsisveikino ir pamojusi ranka išskubėjo namo.

Surrender my everything
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Antr. 01 03, 2017 11:15 pm

-Man irgi su tavimi. Būtinai,-užtikrintai taręs vaikinas atsisveikino taipogi ir pasuko savais keliais.

Mano pasaulyje vietos Tau nebėra. Tu man kaip tabletė - aš Tavo marionetė. Mūsų pasaulis užstrigus kasetė; sukas pirmyn, sukas atgal - visada.. Ištirpai man tarp rankų

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   Pir. 03 20, 2017 8:53 pm

in

Gal jau tūkstantį kartų
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: In/Out   

Atgal į viršų Go down

In/Out
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11