rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Šis forumas uždarytas. Jūs negalite rašyti, atsakyti ar redaguoti temos   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymųShare | 

Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Selena Jessica Diamond
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
City : Čikaga
Amžius : Jau ilgokai gyvena.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 03 10, 2016 2:59 pm

-Tai reiškia,jog reikia daugiau tave nervint,kad vėl padarytum ką nors dėl manęs..Na ta prasme,ko nors sveiko,-nusijuokusi mergina tik prikando lūpą.Jai buvo labai malonu,jog nežiūrint į savo kasdienybę,Peter išgirdo panelės zyzimą ir paėmė to,kas netgi geriau paveikė nei kava.Arbata sušildė jo kūną ir atrodė,jog vyro veide atsiranda vis platesnė šypsena,-ko neprisižadėti?Jei tik reikia,galiu tai ir dabar padaryti,-iškėlusi pirštuką,lyg jis šiek tiek palauktų,mergina iš rankinės ištraukė sodriai raudoną lūpdažį.Apvedžiojusi juo lūpas,Sonia kelis kartus cučepsėjo,-įdomiausia tai,jog šis lūpdažis turi dar ir vyšnių skonį,-pakilnojusi antakius tik nusijuokė.Galbūt blondinė per daug erzino vyrą,bet jai tai patiko.Kodėl nepaerzinus to,kuris neturi rimtų kėslų jai?,-Na tai duok kelis puodelius arbatos vilkams.Jie tik viską išlaks ir laimingi nueis miegoti.O vat išgėrus kavos ,jie tikriausiai pergraužtų kiekvieną sutiktą žmogų,-trūktelėjo petukais.Nežinojo kodėl šia tema kalba,nes kuo toliau ,tuo labiau jai tai patiko.,-Jei tikrai nori spontaško sprendimo,tai gal išgėrus kavos iš karto ten ir keliaujam?Valgį nusirpiksime toje parduotuvėje,-parodė į parduotuvėlę kitoje gatvės pusėje,-o ir nakti nemanau,kad reikalingi maudymosi kostiumeliai.Na arba pavogsiu iš tavęs švarką,kad galėčiau juo apsikloti,kol džiusiu,-plačiai išsišiepusi mergina jua pradėjo galvoti viską,ką ir kaip reikės daryti miške.Iš kur pagalių atnešt,kaip palapinę pastatyti.Klausimai klausimai.Nusijuokusi iš vyro žodžio,mergina net nepagalvojo,jog jis galėtų prie jos priekabiauti.Juk Peteris suaugęs vyras,turi vaikų.Kam jam tokia mergužėlė kaip Sonia?-Kodėl manai,kad kažkam nepatiks tavo gyvenimo būdas,jei tu net nebandei?Vat pavyzdžiui man susidarė įspūdis apie tikrai gerą žmogų,kuriam ir norisi padėti.Petriuk,perlaužk savo nematomas sienas ir nueik į kokį pasimatymą.Juk vieną kartą gyvenime galima tai padaryti,-plačiai jam nusišypsojusi nuleido akis į stalą.Galbūt per daug šiandien kalbėti,todėl vyras gal nemaloniai jautėsi.-Būtent Peter,jei kas nors kada nors nutiks,aš visada būsiu šalia.Tau tik reikia parašyti žinutę ar tiesiog paskambinti,-pastebėjo jog jos apkabinimas suglūmino vyriškį.Bet nieko nelaukdama pabandė nuvalyti šokoladą nuo lūpų,tuo pačiu dar labiau išsipurvindama,-ai,vėliau ,-nusijuokusi vėl atsikando be galo skanios braškės,dėl to kelis kartus apsilaižė lūpas,-ko sėdi?Valgyk,kitaip aš tau tikrai nieko neplaiksiu,-nusijuokusi tik vėl pabandė pasivalyti,bet kai kur visgi liko šokolado dėmelių.

It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Peter Hardwell
Killing must feel good to god too. He does it all the time.
City : MF
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Št. 03 12, 2016 10:12 pm

-Atsargiai, kantrybės pas mane ne tiek ir daug, kiek gali pasirodyti. Juk niekada nežinai, kokį žvėrį su erzinimais gali pažadinti, - Peter linktelėjo merginai, žvilgsniu perbėgdamas per prikąstą jos lūpą.
Kaip sunku, vis dėlto, būdavo išlikti gan neutraliu ir džentelmenišku, kai karts nuo karto vis išlįsdavo laukiniai instinktai, ypač tokiais momentais. Savo mintis nuolatos tekdavo kažkur vyti, o vėliau išsilieti vilku lakstant po gamtos platybes. Sonya juo žaidė - net bukas tą suprastų, tačiau Hardwellas noriai tam pasidavė...bent jau kol kas. Nors ji gan atvirai flirtavo, vyras jau spėjo suprasti, jog tai jai tik pramoga. Amžius, vaikai - viskas darė savo ir nebuvo, ko stebėtis.
-Vilkai puola tik tuos, kurie pažeidžia jų teritoriją ar grasina jų pačių egzistencijai, - Hardwellas kiek kilstelėjo vieną savo lūpų kamputį, išriesdamas šypseną. - Nuo kavos jie tikriausiai tik pradėtų daugiau daugintis.
Pats sau nusijuokęs, vyras padėjo savo leteną ant stalelio, švelniai pabarbendamas į jo paviršių ir taip išskleisdamas duslų garsą. Jis akimis nusekė šviesiaplaukės mostą į kitapus gatvės buvusią parduotuvę ir minutėlę apmąstė ar pasiduoti tokiai avantiūrai. Neramumo jausmą kėlė ne keliavimas kažkur su nepažįstamąja, o nebuvimas namie. Kita vertus, kas TOKIO galėtų nutikti, kol jo nebus?
-Žinoma, manau tai puiki idėja. - Peter sutikdamas nusišypsojo ir linktelėjo. - Bet dėl pasimatymų... Tiesiog pasitikėk manimi, kai sakau, kad tai ne man. Man nereikia santykių iš reikalo ar kažkieno noro man padėti. Tai turi būti...natūralu.
Paklausęs merginos, jis pagriebė vieną iš saldainių ir įsimetė į nasrus. Sūdyta karamelė sudirgino skonio receptorius ir Hardwell'as pradėjo gailėtis, jog taip greitai 'pribaigė' savo arbatą.
-Mėgaukis, juk tau, o ne sau juos atvežiau.
Atgal į viršų Go down
Selena Jessica Diamond
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Št. 03 19, 2016 1:15 am

Išgirdusi vyro žodžius,mergina iš karto paleido savo lūpą.Ji tikrai nenorėjo įkyrėti tokiais dalykais,o tuo labiau,kai šie buvo mažai tepažįstami,-atleisk,nenorėjau,-gan tyliai pasakiusi tik nuleido akis į puodelį.Peter nebuvo toks pats,kaip ir kiti vyrai.Pirmiausiai,jis buvo vyras.Ne berniukas ar vaikinas,o tikrai vyras.Antra,Petras turėjo vaikus.Tai kokio velnio Sonia prie jo tokius dalykus išdarinėja?Juk tamsiaplaukiui nepatiktu mergina,kuri yra jo vaikų amžiaus.Žiūrėdama į kavą,mergina tik kelis kartus atsidūso.Turėjo blondinė ramintis,nes kuo toliau,tuo labiau ji pradėjo žaisti,o tai nebuvo pakankamai teisinga.Hardwell ir taip elgėsi su ja,kaip su tikra dama,tai ko jai dar reikėjo?Kai vyras pradėjo pasakoti apie vilkus,mergina pakėlė į jį savo mėlynas akis.-O iš kur iš vis žinai apie vilkus?Tik nesakyk,kad esi koks biologas arba zoofilas,-suspaudusi lūpas į vieną tiesią linią,moteris nužvelgė jo veidą.Jai tikrai parūpo sužinoti,iš kur tamsiaplaukis žinojo tokius dalykus.Bet nuslėpusi viską viduje,White pati pasuko akis į parduotuvę.Ką gi dar reikėtų nupirkti išvykai prie ežero?Vien dešrelių merginai nepakaktų.Bet jau ką nupirks Peter,tą jie ir valgys.Pagaliau pabaigdama kavą,blondinė vėl pasuko akis į vyrą.,-Suprantu tave.Ir taip,esi teisus.Akli pasimatymai nėra geri dalykai.Tas jausmas atsiranda savaime,vos tik pažvelgus į reikiamą žmogų,-apdovanojusi jį plačia šypsena,Sonia nuleido akis į saldainius.Jų buvo labai daug,todėl paėmusi kažkokį saldainį aplietą baltu šokoladu,moteriškė įdėjo jį į burną.Skonis buvo dieviškas,o saldumynas tiesiog tirpo viduje.Iš to malonumo,White net užmerkė akis ir palingavo į visas puses,-dar nesu ragavusi tokių skanių saldainių,-garsiai nusijuokusi tik pakėlė savo delnukus į viršų,-viskas.Paslėpk juos nuo manęs,kitaip priaugsiu daug svorio ir netilpsiu į savo mašiną.O ir manau,kad vertėtų jau važiuoti,nes greit sutems,o mes dar turime sudėti palapinę,-šyptelėjusi tik mostelėjo pirštais padavėjai,kad ta atneštų jiems sąskaitą.Tai padariusi,blondinė pasisuko į Peterį,-pasiruošęs nuotykiams?,-plačiai nusišypsojusi,tik pakilnojo antakius.Turėtų būti smagu.

It’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.
Atgal į viršų Go down
Peter Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Pir. 03 21, 2016 12:29 am

-Viskas gerai, juk aš nieko blogo neturėjau omenyje.
Peter ramiai nusišypsojo nuoširdžiai jai nusišypsodamas. Hardwell'as jos neteistų - juk ji mergina ir, tuo labiau, žmogus. Tokie dalykai, kaip lengvas flirtas ar neutralūs pokalbiai juk nebuvo kažkas blogo, paprasčiausiai jis nuo to jau seniai buvo atpratęs. Kita vertus, jei jis nebūtų turėjęs jokių intensijų, tikrai nesutiktų su šviesiaplauke keliauti į gamtą vidury nakties. Taip, jis buvo mandagus, tačiau moters elgesys darė savo, keldamas galvoje įvairiausias idėjas. Idėjas, kurioms jis be tinkamos stimuliacijos, žinoma, nepasiduos.
-Zoofilas? Tikrai? - Hardwellas išrietė savo antakį, tarsi sunkiai galėdamas patikėti iš moters lūpų sklindančiais žodžiais. - Mano šeimai Minesotoje priklauso milžiniškas rezervatas. Domėjimasis vilkais buvo tiek pat mano hobis, kiek ir darbas...bent jau kurį laiką.
Ne paslaptis, kad Peter kiek sudirgo dėl tokio blondinės komentaro, bet atvirai to neparodė. Jis nesitikėjo, kad paprastas žmogus domėtųsi tokiais žvėrimis ar išvis žinotų apie juos kažką daugiau, nei tai, kaip jie atrodo, tad tikėtis kažkokios pagarbos buvo mažų mažiausiai naivu. Vis dėlto, jo pirštai ėmė barbenti į medinį stalo paviršių, bent kažkaip išleisdami jo susierzinimą.
-Hm, gal reikės užsakyti po savaitinę dėžę su pristatymu į namus, - Hardwell'as tyliai nusijuokė, pakildamas iš savo vietos ir pasitaisydamas švarką. - Tu teisi, reiktų judėti.
Pasirodžius padavėjai jis greitai atsiskaitė, sumokėdamas už juos abu, ir per langą pažvelgė į parduotuvytę.
-Norėtum kažko ypatingo ar eilinių 'grilinių' skanėstų?
Atgal į viršų Go down
Selena Jessica Diamond
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Pir. 03 21, 2016 12:44 am

-Bet aš tikrai elgiuosi kaip paauglė,kuri nori suvilioti daug vyresnį vyrą.Atleisk,-nuleidusi akis į savo pirštukus,blondinė nejučia vėl prikando lūpą.Ji jau negalėjo to kontroliuoti,viskas vyko savaime.Bet po kelių akimirkų pajutusi,jog kandžioja savo apatinę lūpą,moteriškė greit ją paleido ir uždengė delnais savo veidą,-visgi turėsi prie to priprasti,nes aš nejučiom tai darau,-gan garsiai nusijuokusi,lengvai atsiduso ir pažvelgė į priešais sėdinti vyrą.Galbūt Sonia ir flirtavo,bet tik todėl,kad tai darydama ji jautėsi savimi.Ji buvo laisva,niekieno nevaržoma.O ir kokiam vyrui tai nepatinka?Galbūt Petrelis buvo išskirtinė asmenybė ir todėl visa tai jo neveikė.Pastebėjusi tamsiaplaukio reakciją į jos žodžius,mergina tik iškėlė delnukus į viršų,-aš tik juokauju,-patempė apatinę lūpą,lyg būtų nusikaltęs šuniukas.Sonia tikrai nenorėjo įžeisti vyro.Na ir jai tiesiog buvo įdomu,iš kur jis žino tokius dalykus.Na taip,Peter buvo vyresnis už White.O ir ji nežinojo,gal šis vyras koks mokslininkas ar dar koks nors protingas vyrelis.Juk blondinė tik girdėjo,jog jis važinėja darbo reikalais,o koks tas darbas,ji paklausti nenorėjo.Tikėjosi,jog vyras pats viską pasakys.Kai pagaliau išgirdo trumpą istoriją apie jo šeimą,moteris šyptelėjo puse lūpų,-žinai,jaučiuosi taip,lyg būtumėm pirmajame pasimatyme,-nusijuokusi tik paėmė savo rankinuką.Jau ruošėsi traukti piniginę,bet vyras greit už viską sumokėjo,-aš galėjau bent kartą sumokėti,-gan tyliai numykė ir priėjusi arčiau vyro tik trūktelėjo pečiais,-man tiks viskas.Nemanau,kad važiuojam ten vien tik valgyti,-šyptelėjusi tik perbraukė pirštais per savo šviesias garbanas,-tai ką,tada skirstomės ir susitiksime prie mano mašinos?,-merginos akyse užsidegė neaiškios lemputės.Sonia buvo daugiau nei laiminga,kad pagaliau važiuos prie ežero,kur galės išsimaudyti.Juk to taip ilgai laukė,o ir norėjo pamatyti Mystiškių gamtą.

Atgal į viršų Go down
Peter Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Pir. 03 21, 2016 1:47 am

-Juk aš tam neprieštarauju, ar ne? - Peter nusijuokė, norėdamas bent kiek praskaidrinti situaciją, matydamas, jog mergina jaučiasi kiek nejaukiai. - Kol kažkieno amžių padauginus iš dviejų negaunamas mano amžius - aš ramus.
Vyras užtikrinamai linktelėjo ir vėl nusijuokė. Nesijautė jis toks jau senas - o kaip kitaip, kai esi vilkolakis. Kūnu nuolatos pumpavo energija ir adrenalinas, kurie varė jame nuolatinį nepaliaujamą gyvybingumą. Kitą vertus, šviesiaplaukė juk to negalėjo žinoti, todėl ir darėsi savas išvadas. Dėl to jis jos kaltinti tikrai negalėjo, o ir per daug dėl to nesijaudino. Mergina neklydo galvodama, jog jis vyras ir ne berniukas, net jei kartais kai kuriems ir galėdavo pasirodyti priešingai. Hardwell'as žinojo savo vertę ir neketino žemintis.
Peter nemėgo per daug apie save pasakoti. Tam nuolatos reikėdavo išgalvoti kažkokią istoriją, o jos ne visada tarpusavyje sutapdavo. Taip, jis stengėsi palaikyti vieną įtikinamai skambančią istorijos liniją, tačiau kartais dėl vienokių ar kitokių priežasčių tekdavo nuo jos nukrypti pačiam pasimetant savo meluose.
-Kodėl gi, - susidomėjo jos komentaru apie pasimatymą.
Juk jie jau buvo susitikę tikrai ne vieną kartą. Be to nebuvo panašu, kad bent vienas iš jų per daug ypatingai jaudintųsi, būdami vienas šalia kito.
-Žinoma. Važiuosime kartu ar man sekti tau iš paskos? - dėl visa ko pasiteiravo.
Na jei šviesiaplaukė staiga nuspręstų jį dėl kažkokios priežasties palikti prie ežero, Peter galės ir keturiomis parbėgti, tačiau norėjosi to išvengti.

((raštelk tuomet kaip jie išeina, o aš tuomet jau in//out parašysiu, kad grįžta prie mašinų, ok? :) ))
Atgal į viršų Go down
Selena Jessica Diamond
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Pir. 03 21, 2016 10:46 am

(oky doky :3)
Mergina išgirdusi vyro žodžius net prunkštelėjo,-Peter,nesi gi tu toks senas.Dėl  tokio kaip tu rikiotųsi eilės moterų,o tu vis kiši visur savo amžių,-nusijuokusi tik vėl nužvelgė Hardwell nuo galvos iki kojų.Sonia buvo teisi.Dėl tokio vyro muštųsi daug moterų,galbūt jų gretuose būtų ir pati blondinukė.Simpatiškas,protingas,rūpestingas.O ir dar daug galima buvo rasti žodžių,kuriais galima būtų apibūdinti šį vyrą.Vyro klausimas apie pasimatymą,privertė White skruostus rūstelti.Ji gi tik pajuokavo,o štai ir mintys,jog tai gali iš tiesų būti pasimatymas.,-man toks jausmas kyla.Nekreipk dėmėsio,mane kava veikia,-Papurtusi savo šviesias garbanas moteriškė prikando lūpą.Jie nė kartą buvo susitikę,o ir visada linksmai leido laiką.Jie galėdavo kalbėtis apie viską negalvodami apie tai,kokios gali būti vėliau pasėkmės.Bet Sonia niekad negalvojo,kad Peter galėtų nueiti į pasimatymą su tokia kaip ji.Todėl dabar nuvijo šią mintį į šalį ir grįžo į realybę,Jos širdutė po tokio jos pasisakymo pradėjo plakti grečiau,todėl ji vis įmanydama stengėsi nusiraminti,-manau,kad geriausia bus,jei aš tau seksiu iš paskos.Neįsivaizduoju kur čia yra ežeras,o tuo labiau graži vieta,kur galima būtų pasistatyti palapinę.O ir nemanau,kad ryte turėsi jėgų dar manęs kęsti,-jos veide buvo plati šypsena,todėl moteriškė iš karto patraukė link durų,-tai ką,tada aš laukiu savo mašinoj,-šyptelėjusi tik palaukė kol vyras pradės eiti su ja,ir štai jie išėjo pro duris.

Atgal į viršų Go down
Claude Marie d'Orléans
where do you go when home is a person who isn’t here anymore?
Amžius : nežinau
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Antr. 03 22, 2016 8:06 pm

Moters kulniukų kaukšėjimas buvo greitas bei garsus. Raudonplaukė akivaizdžiai skubėjo. Medžiotojėlei besistengiančiai gyventi ir normalų gyvenimą tinkamai sudėlioti laiką nebuvo tokia lengva užduotis. Ji dažnai plėšėsi tarp trumpų suknelių bei aukštakulnių ir įvairiausių ginklų savo rankose. Ši popietę buvo skirta normalumui, kaip tai Emilija vadino savo galvoje. Ji buvo kone įsitikinus, kad per ilgai užsibuvo miesto pakrašty tykodama vampyrų ir dėl to ji velniškai vėluoja į susitikimą su Kira. Bet peržengus kavinukės slenkstį ir joje nepamačius tamsiaplaukės Emą perliejo palengvėjimas susimaišęs su išgąsčiu. Variantas a buvo, kad pati Kira nutarė pavėluoti, o variantas b - kad jai nusibodo laukti Emilijos ir spjovusi išėjo iš kavinės. Tikėdamasi pirmojo varianto Fei užėmė staliuką kampe ir pasidėjusi rankinę įlindo į telefoną.

man belieka juoktis
GARSIAI. REALYBĖ EGZISTUOJA
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Antr. 03 22, 2016 9:16 pm

Kiros nutrinti konversai ir taip tarnavo paskutiniąsias savo dienas, o štai čia dar jų šeimininkė susigalvojo juos pratestuoti kaip bėgimo batelius. Mergina taip skubėjo, kad nedavė sau nei sekundės giliau įkvėpti, prakasiukais skubėdama link kavinės. Jos sugebėjimas išlaikyti dėmesį ir susikaupti buvo lygus nuliui, tad kai po paskaitų mergina užsišnekėjo su dėstytoju, natūralu, jog net nepažvelgė į laikrodį. Per tai dabar teko taip skubėti, tarsi nuo to priklausytų jos gyvybė.
Yagami vos neįgriuvo į kavinutę, aiškiai atkreipdama poros personų dėmesį į save. Mergina nejaukiai nusišypsojo, suskubdama apsidairyti draugės. Puiku - ir ji tą matė. Skruostams kiek paraudus ji priėjo prie Emilijos.
-Tikriausiai užsilaukei manęs... Sorry, - pratarė, timpteldama lūpytę, apgailestaudama.

My hands are clean, not yet a killer. Ain't I
your queen? And did you tell her? Cause
I'm two steps from the edge. Don't push me
over it. Don't you know, don't you know? Every
girl is capable of murder, if you hurt her. You're
not the only one walking 'round with a loaded gun.
Well, you crawl on your begging knees
"Oh, don't hate me, don't hate me, please"

Atgal į viršų Go down
Claude Marie d'Orléans
where do you go when home is a person who isn’t here anymore?
Amžius : nežinau
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Sk. 03 27, 2016 12:46 am

Trys minutės. Tiek Kira labiau vėlavo už Emiliją ir tiek laiko raudonplaukė šiko į kelnes kad Yagami nusibodus laukti paliko kavinę. Pamačius draugę Fei atsiduso su palengvėjimu ir besišysodama dėl draugiško sutikimo ir dėl smagaus Kiros įvirtimo į kavinę pamojo draugei. Merginos atsiprašymas dar labiau praplatino šypseną Emos veide ir ši prabilo, stengdamasi priversti draugę pasijusti kiek geriau:
-Nieko, pati prieš kelias minutes čia atėjau, tai laukti teko trumpai.
Žaviai mirktelėjusi padavėjui atnešusiom merginoms meniu ji atsivertė saviškį ir gana linksmai paklausė draugės:
-Valgysi? Esu girdėjus, kad jie čia tobulai gamina lazaniją.
Medžiotojai būdavo itin keista, kad būdama su būtent šia drauge ji pasidarydavo neįprastai geros nuotaikos ir optimistiška. Tai tikriausiai jai tiesiog perduodavo Kira iš savęs, bet dar to priežastis labai tikėtina yra tai, kad kartais labai gera bendrauti su žmogumi, kurio kasdieninis rūpestis nėra vampyrai ar vilkolakiai bei pastangos kasdien nemirti. Būnant su normaliu žmogumi ir pats pasijauti iš dalies... Normalus?

man belieka juoktis
GARSIAI. REALYBĖ EGZISTUOJA
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Pir. 03 28, 2016 10:34 pm

Kaip gerai, kad Kiros rate buvo ir mandagių žmonių, kurie nepuldavo už kiekvieną nusižengimą badyti į ją pirštais ir juoktis iš merginos. Ji buvo per daug nerangi, kad galėtų sau leisti tokią privilegiją.
-Dėkui dievui... - ji lengviau atsiduso, kresteldama į kėdę priešais merginą, ir nusimesdama savo sunkų, knygų prikištą krepšį.
Yagami gudriai šyptelėjo, kai raudonplaukė mirktelėjo padavėjui, nusekdama šį akimis. Malia, Emilya... Tos merginos jos akyse visada buvo 'ledinės'. Ji įsivaizdavo, kad jos vaikinus aplink savo pirštelius apveja nepaprastai lenvai, o ji... Na Kira tuose reikaluose vis dar jautėsi vaikas.
-Žinoma, nuo ryto nieko nevalgiau. Skrandis tuoj pradės skleisti banginių poravimosi garsus ir, patikėk, nenori to girdėti.
Tamsiaplaukė nudelbė akis į meniu, tačiau nusprendė paklausyti draugės - bus greičiau, o ir Emilya savo pasirinkimais niekada nebuvo jos nuvylusi. Padėjusi meniu ant stalo, kol dar nepuolė panorėti kiekvieno ten buvusio patiekalo, ji guviai įsistebeilijo į merginos akis, nekantraudama delniukais tyliai pabarbendama per medinį paviršių.
-Nagi, pasakok, kas naujo tavo fronte?

My hands are clean, not yet a killer. Ain't I
your queen? And did you tell her? Cause
I'm two steps from the edge. Don't push me
over it. Don't you know, don't you know? Every
girl is capable of murder, if you hurt her. You're
not the only one walking 'round with a loaded gun.
Well, you crawl on your begging knees
"Oh, don't hate me, don't hate me, please"

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   

Atgal į viršų Go down

Staliukai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2