rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

tiltelis per upę

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Antr. 02 21, 2017 9:00 pm

Paklaustas ar pažįstami truktelėjo pečiais,- Nežinau gal ir buvom susitikę kokiame bare ar klube. Aš Lucianas,-pasakė ištiesdamas ranką vaikinui.Jam buvo smalsu sužinoti vaikino vardą.Todėl prisistatė ir pats.
Nuo dienos,kai sužinojo,kas nuskriaudė jo draugę vaikinas stengėsi jį surasti.Pagaliau jam tai pavyko,tačiau pats nenumanė,kad nuo Evos skriaudėjo jį skiria vos žingsnis

❝ We become what we think about.❞
Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Tr. 02 22, 2017 10:53 pm

Vaikinas atrodė visai draugiškas, todėl vampyras nenumanė nieko blogo. Tad tiesiog kalbėjo kaip įprastai.
-Gali būti, truputį skundžiuosi atmintimi,-nusijuokė,ir taipogi pasisveikino su vaikinu.
-Malonu susipažinti, aš Paulas,-paprastai vampyras mastydavo kaip prisistatyti, tačiau kadangi neįtarė nieko blogo ir vaikinas atrodė draugiškas, prisistatė pirmu vardu.

The sky is turning purple, Then orange, then pink and yellow, and then a darker shade of blue.. I can see a darker shade of you
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Tr. 02 22, 2017 11:13 pm

Lapinas ir neplanavo nieko blogo.Juk nei nenumanė,kad tai evos skriaudėjas. Vampyrui prisistačius surimtėjo vardas atitiko rasė irgi. Tačiau ar tai tikrai jis.Juk Paul vardas dažnas. beto Evos Paul turėjo antrą vardą Daniel. Todėl Lucian nutarė pašnipinėti,- malonu Paul. Jei nepaslaptis ką veiki šiame mieste ir ar senai?-paklausė elgdamasis maloniai,- aš dirbu dėstytoju,bet rimtai mąstau apie verslą ,-prasitarė vampyrui žinodamas,kaip reikia kalbėti su žmonėmis

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Št. 02 25, 2017 12:20 am

Vampyras taipogi nieko neįtarė, nusprendė netgi nuoširdus būti, nors situacija buvo truputį keista. Tačiau vampyras ir taip draugų per daug neturėjo, tad nusprendė nenueiti šalin ir netgi būti atviras.
-Man irgi malonu susipažinti,-linktelėjo.
-Gyvenu,ką veikiu,-nusijuokė išgirdęs klausimą, paskui surimtėjo,-jei rimtai, tai virėju dirbu,-linktelėjo, nusprendė sakyti tą patį ką buria kitiems,-apie kokį verslą galvoji?,-pasidomėjo.

The sky is turning purple, Then orange, then pink and yellow, and then a darker shade of blue.. I can see a darker shade of you
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Št. 02 25, 2017 12:34 am

Išgirdęs,kad vaikinas virėjas ,susidomėjo.Lucianas suprato,kad gali nušauti minimum zuikius vienu šūviu.Tad progos praleisti neketino.Mąstau apie restoraną arba klubą,-pareiškė vaikinui tiesą,o kiek pamąstęs pridūrė,-Gal norėtum prisijungti ypač jwi esi geras virtuvės šefas,-pasiūlė Paul,nes virėjo jam tikrai reikėjo

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Št. 02 25, 2017 1:02 am

Išgirdęs pasiūlymą vampyras sutriko, nesitikėjo to, tačiau nebuvo kur dingti, juk nepuls atsiprašinėti kad apsimelavo. Tačiau jis mokėjo truputį mandriau gaminti, tad gal ir neapsijuoktų.
-Pasiūlymas tikrai įdomus...,-susimastė,-būtų šaunu prisijungti ir pamėginti,-linktelėjo,-neesu puikus labai, bet ir prastas neesu, turiu šiokios tokios patirties tai nesamonių nedarau,-nusijuokė.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Št. 02 25, 2017 11:55 am

Labino nuojauta sakė,kad lyg ir įrėmė vaikiną į kampą.Tačiau pradėjas nutarė tęsti.Ypač ,kai Paul susidomėjo pasiūlymu,-Tuomet man tikta. Svarbu,kad nesupleškintum virtuvės,-šyptelėjo ir kiek pagalvojęs pridūrė,-ką manai,jei aptartume mūsų susitarimo sąlygas.tai yra kontraktą?-paklausė vampyro rimtai kedindamas su juo bendradarbiauti.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Št. 02 25, 2017 10:38 pm

-Oi ne ne ne, neesu ant tiek beviltiškas kad virtuvę suplėškinčiau,-nusijuokė. Jei viskas gerai, pagaliau baigsis jo kasdieniai slankiojimai, o ir išmoks kažko naujo, ir pasižmonės.
-Gera mintis, gal kokioje oficialesnėje aplinkoje, nors dėl manes galime ir čia,-linktelėjo, jam nebuvo didelio skirtumo. Nors šiektiek atrodė keista, kad katik sutiktam vaikinui siūlo tokį darbą. Tačiau pasidomės veliau.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Št. 02 25, 2017 11:12 pm

Vaikinui pasakius,kad nėra toks beviltiškas šyptelėjo,-Tuomet gerai nes mėgstu gerą maistą,-pasakė vaikinas.Vizgi Lucian buvo galima priskirti prie gurmanų. Jam beleko neįkiši. Valgydavo tik tai kas buvo skanu.Tačiau vaikinas neveikdavo ir greito maisto,kartais mėgdavo pasmaguriauti ir greito maisto užkandinėse.
Kabai pasisukus apie Oficialę aplinką linktelėjo galvą,- ką manai jei tai padarytume tavo naujojoje darbo vietoje,tai yra mano klube?,-pasiūlė vaikinui,- galėtume apsitarti,apsižiūrėtum darbo vietą,gal ką išgertume ar užkąstume,-pasakė,kiek kiškių vienu šūviu galėjo nušauti. Vieta ,ne taip toli,-pridūrė jam.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Sk. 02 26, 2017 9:25 pm

Vampyras pajautė netgi šiokią tokią atsakomybę, jog teks pasistengti. Visgi, negana to, nenujautė, pas ką dirbs, tik žinojo jog tai tikrai ne žmogus. Pats irgi mėgo greitą maistą, gal ir pagamins kada jei pasitaikys proga.
-Manau gerai mintis,-linktelėjo pagalvojęs, kad visai logiška būtų susipažinti su viskuo, gal ir merginai galės vėliau pasigirti,-atstumas man ne problema, galim eiti,-linktelėjo vaikinui, kad rodytų kelią.

Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   Sk. 02 26, 2017 11:28 pm

Paului sutikus eiti lapinas iš džiaugsmo viduje vizgino visas savo pūkuotas uodegas. Viskas ėjosi,kaip per sviestą.Tuomet patraukė į vaikino klubą :http://dangerouscity.forum.st/f592-lux-klubas

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiltelis per upę   

Atgal į viršų Go down

tiltelis per upę
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3