rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Senosios kapinės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Life's just a bunch of accidents, connected by one perfect end

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 6:34 pm

Eva nebuvo visiškai ,,žalia'' šioje srityje - ji turėjo keletą vampyrų draugų, todėl susivokti, kad arti jų stovėti geriau nevalia tikrai nebuvo sunku. - Man ir tave. Nors ir palikai mane, - priekaištingai prabilo Eva ir atsitūpusi padėjo gėles ant tėvų kapo. Ji vis prisiminė, kaip prieš 6 metus vyko laidotuvės ir po jų jos kartu verkė apsikabinusios viena kitą. Tik vėliau ta pati lemtis ištiko ir Adri. - Neblogai. Dirbu ten, kur ir visados svajojau. Na žinai, mados srityje. Rašau straipsnius, pristatau kolekcijas, tuo pačiu konsultuoju stiliaus klausimais, - pavardino mergina sesei, nors labai didelio noro atsiverti nejautė. Jos irgi norėjo paklausti kaip pasikeitė jos gyvenimas, bet nedrįso. - Kodėl nusprendei grįžti? - paklausė apeidama šiek tiek iš kitos pusės.

Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 6:49 pm

Adriane stebėjo kaip sesuo padeda gėles, taipogi pastebėjo jog ji laikosi atstumo, gal tas ir buvo gerai, Damaro už tai nepyko. Bet ji sesers niekaip nuskriausti negalėtu ypač dabar, kaip save kontroliuoja. Išklausius sesers ji kilstelėjo tamsiai raudonos spalvos nudažytas lūpas. -Visada žinojau, kad pasieksi tai ko nori. Džiaugiuosi. - tarstelėjo ji - tavo patarimai tikrai geri, man jie patinka. - tada jos veide pasirodė ta šmaikšti šypsenėlė. Žinoma kad ji domėjosi savo sesers gyvenimu. - Pirma norėjau aplankyti tėvų kapą. Antra pasiilgau tavęs - nuoširdžiai tarė. Ji mokėjo būti nuoširdi tik su sau artimiems žmonėms, o visi kiti galėjo keliauti ir pragaran. - Atleisk, kad pabėgau.. tiesiog man buvo sunku. Sunku matyti tave ir žinoti, kad nekenti to kas nutiko tėvams - mostelėjo į kapą - ir man, kad aš tokie kaip ir tas šaltakraujis žudikas kuris kaltas dėl visko , kas nutiko - pasakė ji pažiūrėjus į sese.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 7:09 pm

Eva atsiduso ir išleido iš burnos garą. Lauke buvo tikrai vėsu, o dangų ėmė traukti tamsūs debesys. Ji įdėmiai pažvelgė į seserį ir sučiaupė lūpas. - Nesijaudink, išgyvensiu. Pusę savo nugyvento gyvenimo buvau viena, todėl ir dabar taip bus, - griežtai pasakė ji, nors visai nenorėjo atrodyti griežta ar pikta. Ji norėjo apkabinti seserį, bet vis dar laikėsi atstumo. Juk šešeri metai turėjo ją išmokyti tvardytis... Evai buvo sunku klausyti Adriane žodžių, jog ji kone jaučiasi kalta būdama vampyrė. - Nesijausk kalta, toks likimas. Viskas praeity, reik gyventi toliau, - pasakė Damaro, nors norėjosi verkti. Kartais užsidariusi savo kambaryje ji vis dar verkdavo prisimindama viską, bet greitai nurimdavo. Susikišusi rankas į palto kišenes Eva nuleido akis į kapą.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 7:21 pm

-Žinau, kad išgyvensi. Visus tuos šešerius metus tave stebėjau iš toli. - tarė ir tuo metu kai Eva į ja žiūrėjo- Patikėk norėjau sugrįžti, bet žinojau kaip į tai sureguosi. Ar priimsi tokia pabaisa kokia tapau - kalbėjo Damaro vis pažiūrėdama į kapą - tiesiog nenorėjau, kad dar vienas man brangus atsidurtu tris metrai po žeme - pasakė ji atsidusdama o iš jos burnos išėjo tik menkas garas. - Bet aš jaučiuosi, tie šeši metai man buvo pragaras - tarė ji priėjus arčiau seses - nenoriu, kad manęs bijotum. Aš išmokau tvardytis, vampyriška dieta kiek padėjo - nežymiai ji sukikeno ir nors trumpai apkabino sese.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 7:29 pm

Evai nerūpėjo, kad ji vampyrė, juk vis vien vienintelė sesuo ir visada taip bus. Jai prisiartinus Eva nepajudėjo iš savo vietos ir taip pat ją apkabino. - Nebijau. Tik keista tave vėl matyti. Maniau, kad niekada nebegrįši, - pasakė mergina ranka pasitaisydama plaukus. - Bet kad tu pasikeitusi tai tikrai, - pridūrė nusišypsodama, nors kapinėse aplinka buvo niūri ir slegianti.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 7:38 pm

-Aš negalėčiau tavęs palikti, mieloji - tarė ji atsitraukusi nuo jos. Nors Adriane visada pasižymėjo keistu charakteriu, kiti galvojo, kad ji lengvai išprotėjus ir tai jog ji dar būdama žmogumi pasižymėjo šaltakraujiškumu. O tas visas tapimas vampyre viska tik paaštrino - Kuom aš pasikeitus ? Baltesnė ir šalta oda, širdis vos plaką, ir tai jog pagrindinis maitinimosi racionas yra kraujas ? - ji net nusijuokė - Man 31 vieneri o esu įstrigusi visai amžinybei 25 metu merginos kūne - ji šyptelėjo akinamą baltų dantų šypsena.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 7:48 pm

- Ne, ne ta prasme pasikeitusi. Ryškesni bruožai. Atsikišęs žandikaulis, plaukai tamsesni, lūpos pūtlesnės. Nu žodžiu, tikra sekso dievaitė, - apibūdino Eva ir sukikeno. Įtampa šiek tiek dingo ir mergina surimtėjusi vėl pažvelgė į ją. - O koks jausmas būti vampyre? - paklausė ji sesers, nes vis tiek norėjo tai sužinoti. Žinojo, kad vampyrai nelinkę dalintis savo patirtimi, bet juk ji buvo sesuo, todėl Eva tikėjosi jos atvirumo.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 8:01 pm

Adriane patraukė pečiais į sesers žodžius - Gal, Eva nežinau. Bet aš šį grožį laikau prakeiksmų. Tai prakeiktas grožis. - pasakė ką galvojo apie save, nes ji viso labo buvo tik siurbėle kuri geria kraują iš nukankintos aukos. Nors tokie dažniausiai būdavo žudikai kuriems dūdavo skirta mirties bausmė. Nekaltu žmonių Damaro net neliesdavo. Gavus tokį klausima ji atmetė savo kiek pabanguotus plaukus - Nevaldomas kraujo troškimas, nevaldomos emocijos, geresnė klausa, rega, uoslė, greitis ir jėga - pavardino ji - net dabar girdžiu, kaip daužosi tavo širdis - šyptelėjo ji

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 9:05 pm

Žinoma, Eva turėjo numatyti tokią sesers reakciją dėl savo dabartinės būsenos, bet vis vien to nepaisydama norėjo išpešti iš jos viską. - Ir aš norėčiau būti tokia galinga... gal ir man dabar pradėti skųstis savo menkumu ir mirtingumu? - paklausė ji ironiškai ir nusijuokė, nors kapinėse tas juokas skambėjo it aidas. Merginai darėsi nejauku. - Gal papasakosi kur basteisi šešis metus? - paklausė Eva atsiremdama į netoliese buvusio medžio kamieną ir prisidegė cigaretę.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 9:40 pm

Adriane pavartė akis - Norėtum? - perklausė- Ne nereikia, jau žinau ką pasakysi, Eva -Tarusi Damaro grakščiai atsisėdo ant marmurinio suoliuko, kuris buvo tam skirtas ir susikėlė koja ant kojos pažiūrėjo į sese, kurį vis dėl to užsirūkė, bet Adri tas netrukdė- Visur kur tik įmanoma, mieloji. Išmaišiau beveik puse pasaulio. Susiradau nemažai draugų na ir priešų, žinoma - atsakė ji paprastai. - Aš tau papasakosiu viska , ką nori žinoti... bet ne čia. Gal einam kur kitur ? - pasiūlė ji sesei. Na kol kas ji galėjo pasiūlyti kokia kavine ar dar ką, nes tokio kaip ilgalaikio būsto neturėjo. O ir nenorėjo brautis pas sese, žinant kas jos kambariokė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Pen. 12 02, 2016 9:51 pm

Išpūtusi dūmus Eva pažvelgė į tamsų dangų ir atsiduso. Sesuo bent jau apkeliavo pusę pasaulio, kas merginai kėlė šiokį tokį pavydą. Ji irgi norėjo daug ką gyvenime nuveikti tik nežinojo nuo ko pradėti. - Norėčiau. Ir ką gi pasakyčiau? - paklausė ji stebėdama, kaip ji atsisėda ant suoliuko. Oras buvo tinkamiausias trumpiems pasivaikščiojimams, nes ilgiau pabuvus lauke Damaro vėjas ėmė gnaibyti odą. - Kur nori eiti? Į kavinę? - pasiūlė ji, bet tada prisiminė, kad juk ji vampyrė ir jai kavos ar maisto net nereikia. Gūžtelėjusi pečiais Eva dar įtraukė cigaretės ir atsistojo visiškai šalia sėdinčios Adriane. - Na, bent jau aš kavos norėčiau, - pasakė mergina svajodama apie karštą kavos puodelį arba bent jau kokį sumuštinį.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Št. 12 03, 2016 1:47 pm

Damaro dramatiškai pavartė akis ir užvertė galvą pažiūrėdama į dangų. Jos galvoje sukosi įvairios mintys ir žaibišku greičiu keitėsi. - Apie tai pakalbėsim vėliau, gerai ? - tarusi atsistojo - Nagi einam kur, nes dar sušalsi čia man - Nusišypsojo Adri ir atsistojus minutei dirstelėjo į tėvu kapą. - Na rinktis, leidžiu tau - dar pridūrė Damaro eidama link išėjimo.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Št. 12 03, 2016 2:07 pm

Adriane pareiškus, kad apie tai kalbės vėliau, Eva tik linktelėjo galva ir užgesino nuorūką į pasuolę, o tada išmetė ją į šiukšliadėžę. - Man nesvarbu, bet galim traukt į spurginę, - nusprendė Damaro ir šyptelėjusi sesei pradėjo eiti kartu su ja link vartų, nors Adri ėjo žymiai greičiau, jos orientacija buvo visiškai kita. Galiausiai jos abi paliko kapines.

Ah guilt. Don't know it but i heard it can be a real bitch

Ah guilt. Don't know it but i heard it can be a real bitch

Amžius :
25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Št. 02 25, 2017 2:38 pm

Saulei jau nusileidus ir atėjus vakarui, kai mieste suspindo šviesos lapinas sugalvojo pasiblaškyti, kaip jis dažnai mėgdavo. Lėtai pravėręs senus, girgždančius vartelius žengė žingsnį, į vieną įdomiausių vietų Čikagoje- senąsias kapines. Lapinas visados mėgdavo pasirodyti, apleistose kapinėse, ten jis atsipalaiduodavo ir pasijausdavo, kaip namuose pas mama, kur visados gerą. Jeigu galėtu bendrauti su numirėliais tikriausiai jis seniai turėtų čia pilną draugų. Žengdamas tarp kapų šis pamatė gan įdomų kapą, kuris jį sužavėjo, tokio paminklo jis dar nebuvo matęs, todėl jis ir patraukė jo akį. Sustojęs šis kelias sekundes pažvelgė į jį, o galiausiai prisėdo ant žemės. Iš kišenės išsitraukė gertuvę, su "šventintu" vandeniu ir gurkštelėjo iš jos. O galiausiai užsižiūrėjo į merginos atvaizdą, pavaizduotą ant paminklo.

Love is a Kitsune's greatest weakness. And we are not weak, darling.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunsain.livejournal.com/

We loved each other, just never at the same time.

We loved each other, just never at the same time.

City :
Evanston

Amžius :
23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   Št. 02 25, 2017 3:09 pm

Į kapines Nathaniel'is ateidavo ne gėlyčių sodinti ar vėlionio apraudoti. Šiaip, tokių vietų vaikinas privengdavo, kadangi jose būdavo nuobodu, o štai Neitas mėgo aktyvų laisvalaikio praleidimą, todėl sėdėti priešais marmurinį antkapį ir spoksoti į išgraviruotus užrašus nebuvo mėgstamiausia jo veikla. Vis dėlto, vaikinas vakarais kartas nuo karto ateidavo čia "pasikultūrinti" ir pažiūrėti kokių negyvelių lavonais pasipildė šita teritorija. Keista ar ne, bet būdamas kapinėse aiškiaregys jausdavosi galingesnis. Galbūt tokiai vaikino savijautai įtaką darė aiškus faktas, kad visi čia esantys individai yra pakasi ašuonios pėdos po žeme, o Nathaniel'is, dažniausiai, būdavo vienintelis gyvasis kapinių teritorijoje. Užklydęs čia ir šį vakarą aiškiaregys greitai privalėjo nusivilti - jis kapų žemėje nebuvo vienas. Vos tik įėjęs pro vartus Neitas užfiksavo kažkokią figūrą, rymančią prie kapo. Iš toli nesugebėdamas įžiūrėti, ką siluetas veikia ant žemės, Nathaniel'is tik trūktelėjo pečiais ir patraukė tarp kapų eilių, keliaudamas kapinių gilumon. Vaikinas ieškojo kokio nors suoliuko, mat kojas pailsinti reikėjo, ypač sukorus tokį kelią iki šios vietos. Tikėdamasis, kad žmogus, kurį jis matė prieš porą akimirkų, greitu metu pasišalins, Neitas nusprendė tiesiog palaukti, ramiai pasėdėdamas prie kokio nors nelaimėlio kapo paminklo.

I believe that people come into your life and then some go. I also think there’s a purpose as to why they were in your life at all.
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Senosios kapinės   

Senosios kapinės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next