rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Vonia

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Sk. 08 24, 2014 5:04 pm

Vaikino veide pasirodžiusi pašaipi šypsena pradėjo gluminti Malia. Ji nežinojo, ką tai galėtų reikšti ir nujautė, kad ši nieko gero nežadėjo. - Po visko ką tu man iškrėtei, aš net neabejoju, jog galėtum man grasinti. Aš nebežinau kur baigiasi tavo galimybės Ethanai ir koks tavo dabartinis tikslas. Nori vėl mane įskaudinti? Puiku, gali užžymėt varnelę, jog eilinį kartą kuo puikiausiai tai padarei! - dabar Malia šnekėjo garsiai ir užtikrintai. Tačiau po šių žodžių užsičiaupė ir klausėsi toliau to, ką jai dėstė Ethanas. - Žinai, Ethanai, jeigu jautiesi čia kaip geraširdė fėja, kuri atliko tokį gerą darbą ir gailėjosi dėl to ką padarė, žinai... SVEIKINU! Aš tave nuoširdžiai sveikinu! Sveikas atvykęs į suknistą mano gyvenimo traukinį. Ne tu vienas tėvui žiūrėjai į akis. Ne tu vienas kentėjai ir klauseisi kiekvieno žodžio sklidusio iš jo lūpų, dėl padarytos klaidos. - taip, Maliai ir pačiai teko susilaukti panašių žodelių iš Peterio lūpų. Ethano tėvas žinojo viską ir buvo pats pirmas asmuo, kuriam Malia viską pasakė. Vilkolakei nebuvo sunku pripažinti, jog jau apie tai kalbėjosi su Peteriu. Toliau klausydamasi, to, kas jai buvo sakoma ir vėl prunkštelėjo. - Žinai palyginus, tai su kuo permiegojai tu... maniškis atvejis yra žymiai gėdingesnis, tad ko gero pats laikas pasiploti sau, nes kažkur tave pralenkiau...-  ties tais žodžiais Malia lyg norėdama paerzinti vaikiną garsiai suplojo kelis kartus rankomis. Net jeigu prieš akimirka viskas buvo puiku, dabar visos malonios akimirkos liko sugriautos, mat žodžiai patys veržėsi iš Malios lūpų, taip tik pablogindami situaciją. - Žinai... kaltink mane kiek nori... bet aš nekalta, jog tu per savo kvailą charakterį negali aiškiai suprasti to ką padarei. Tau kitų nuomonė tiesiog nerūpi. Esi paikai įsižiūrėjęs savo įsitikinimų ir nepaisant visko jų laikaisi... Kodėl kiekvieną kartą aš turiu būti tas asmuo, kuris daro kažką, dėl mūsų santykių gerovės? Atsakyk man, Ethanai... - piktai pasakiusi pagriebė jį už rankos ir stipriai timptelėjus atsuko į save. - Kodėl viską turiu daryti aš?! Kodėl nors kartą negali susigriebti laiku ir nekrėsti kažkokių nesąmonių, kurios skaudina žmones, kurie tave myli taip stipriai... kad net nedvejodami dėl tavęs pultų ir po traukinio bėgiais? - taip apibūdindama save kažkodėl naudojo daugiskaitą, bet buvo aišku, kaip dieną, jog šneka ne apie ką kitą o save. Sekantys jo žodžiai kirto merginai tarytum peiliai per širdį. (inspired by xDDDDDDD) Malia ir vėl buvo išmušta iš vėžių. - Tu tikrai to nori? Nori, kad aš tavimi atsikratyčiau? Oho... regis dabar jau aišku, kaip stipriai mane myli , Ethanai. Nuostabu! - sarkastiškai kalbėdama papurtė galvą ir piktybiškai nusijuokė. - Dylanas. Patenkintas dabar? Patenkinau eilinį kartą tavo norus? Įtikau? Dabar ramu? - dėstydama pašaipiai visus punktus jautė kaip ir vėl užlūžinėja po truputį balsas ir daugiau nieko nesakydama abiem rankomis pasirėmė į kriauklę ir atidžiai stebėjo Ethaną. Malia nenorėjo, jog jis išeitų, tačiau žodžiai sklidę iš jos lūpų rodė visai ką kitą.

That’s the worst way to miss somebody. When they’re right beside you and you miss them anyway. But I want you to know that when I imagine myself happy,
it is with you.
.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
Luke Johnson
Something inside is hurting you - that's why you need cigarettes or whiskey
City : Čikaga
Amžius : 24
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Sk. 08 24, 2014 5:44 pm

Kuo ilgiau Ethanas klausėsi Malios žodžių, tuo labiau jam ėmė atrodyti, kad to daryti yra neverta. Ji aiškiai parodė, ką apie jį mano ir tolimesnių moralizavimų jam tikrai nereikėjo, kadangi jų užtektinai prisiklausė iš tėvo pusės toje pačioje sumautoje ligoninės palatoje. Stipriai gniauždamas kumščius kelnių kišenėse, eilinį kartą neatlaikė žiūrėjimo į merginą ir nukreipė žvilgsnį į sieną.
- Aš tave įskaudinau... Tu manai, kad pats to nesuprantu? Ar tu bent nutuoki kaip sumautai dėl to jaučiausi? Aš bijojau pažiūrėti tau į akis ir pasakyti, kad išdaviau tave su kita. Aš suknistai bijojau tave prarasti dėl savo idiotiško poelgio. Man buvo nusispjaut, kad galiu lėkti iš Hardwell'ų šeimos, nes žinai ką? Aš sulaužiau ne vieną taisyklę permiegodamas su Diana ir tėvas turėjo pilną teisę mane išmesti pro duris kaip kokį benamį šunį. Ir žinai ką? Man tai buvo visiškai nesvarbu, bet kiekvieną minutę... kiekvieną sekundę aš bijojau tik to, kad tu nutolsi nuo manęs, - pro sukąstus dantis iškošė jausdamas, kaip neviltis ima viršų, o balso tonas įspėjamai kyla. Ištraukęs rankas iš kišenių, sunėrė pirštus sau už kaklo ir užvertė galvą į lubas, kelias akmirkas į jas spoksodamas tuščiu žvilgsniu. Nors Ethanas tikrai norėjo pasakyti Maliai ką jaučia, to nenorėjo padaryti taip, kaip darė dabar - niršdamas tiek ant jos, tiek ant savęs.
- Taip, aš esu sumautai užsispyręs ir man neįdomi kitų nuomonė, tačiau nepaisant to, kad esu nepataisomas savanaudis, savo širdyje sugebėjau rasti vietos ir tau, o tu, po velnių, privertei mane manyti, kad tai buvo klaida. Nepatikėsi, bet man skauda. Labai skauda, - tankėjantis kvepavimas leido suprasti, kad Ethanui darosi sunku kalbėti apie save ir taip drąsiai lieti jį užplūdusias emocijas. - Aš nieko nedarau dėl mūsų santykių? Tikrai? Būtent tu ir keli bereikalingas scenas, bei pykčius, kurių dėka mūsų santykiai ir išyra, tačiau žinoma, kaltink mane, nes būtent aš esu problematiškas asmuo ir keliu problemas kitų gyvenimuose. Aš bandau viską ištaisyti, bet tu tiesiog neleidi to padaryti savo užsispyrimo dėka, o aš, kaip beviltiškas idiotas, vis tiek turiu stengtis ištaisyti savo klaidas, - papurtęs galvą galiausiai nuleido rankas sau prie šonų ir pakreipė galvą į Malios pusę.
- Galbūt taip bus geriausia. Jeigu aš tavimi tik naudojuosi ir esu toks nepataisomas, kaip tu sakai, drąsiai galiu teigti, kad esu tavęs nevertas, tad galėsi tik džiaugtis atsikračiusi tokios didelės naštos, - giliai įkvėpęs tarstelėjo sugrieždamas dantimis. Pasisukęs į durų pusę, jau norėjo eiti lauk iš šios sumautos vonios, kai jo ausis pagaliau pasiekė taip ilgai lauktas vardas. Dylanas..? Rodos, viskas aplinkui sustojo, o ausis užpildė keistas ūžimas. Šio vardo jis tikrai nesitikėjo. Dylanas? Nejaugi ji tikrai permiegojo su juo? Stovėdamas šonu, lėtai, kone automatiškai pasuko galvą į Malios pusę visiškai nesuvokdamas, ko mergina siekė? Visiškai jį sugniuždyti? Jai tai tikrai pavyko. Nė nebesistengdamas slėpti skausmo akyste, liūdnai kilstelėjo lūpų kampučius aukštyn. Turbūt dar niekada gyvenime nesijautė toks pažeidžiamas ir toks... įskaudintas. Papurtęs galvą Ethanas savo liūdną šypsnį pakeitė sarkastišku, tačiau tai vis tiek neleido paslėpti akivaizdaus skausmo akyse ir balse.
- Dylanas... Na neabejoju, kad jis nebus tokia didelė našta, kokia buvau aš. Galbūt su juo tu galėsi pasijausti laisva, nes akivaizdu, kad būdama su manimi taip nesijautei... - bandęs kreivai vyptelėti, Ethanas tik eilinį kartą susimovė, palikdamas pastrigusį šypsnį savose lūpose.

The true man wants two things: danger and play. For that reason he wants woman, as the most dangerous plaything.
understanding is the first step to acceptance, and only with acceptance can there be recovery.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Sk. 08 24, 2014 6:48 pm

Maliai buvo aišku, kad vaikinas gailėjosi permiegojęs su Diana, tačiau tai jos neįtikino, kad vaikinas bent kiek pasikeitė. - Jeigu ne ligoninė... tu man ir nebūtum pasakęs. Nereikia slėpti tiesos, Ethanai... tu mieliau būtum tai aptaręs su tėvu ir galiausiai tai nuo manęs nuslėpęs. - iš Malios akių dabar ašaros nesirito, tačiau šios vis dar buvo kristalinės ir drėgnos, nuo ką tik pralietų ašarų. Dabar viską ištarė kuo ramiausiai, mat gerai žinojo, kad jis nieku gyvu nebūtų to pasakęs Maliai į akis. - Tu šneki taip, tarytum dėl tavo poelgio būčiau kalta aš... neversk manęs jaustis kalta dėl to ką tu padarei... Sakai, kad bijojai, jog aš nutolsiu, bet dabar pats tai darai. Man prieš akis lakstai su kitomis, tarytum, tik ir norėtum, jog aš apie tave mąstyčiau blogiausia... nors aš ir ne ką geresnė, tačiau bent nesistengiu susieti dviejų skirtingų dalykų į vieną, jog gauti kažkokį pasiteisinimą dėl savo elgesio... - toliau ramiai išdėsčiusi savo mintis jautė kaip kūną ir vėl užplūsta įvairiausios emocijos. Nors prieš jį čia ir stovėjo pusnuogė ir tik rankšluosčiu apsidengusi, bet tai dabar jai rūpėjo mažiausiai. Maliai reikėjo viską iki galo su juo išsiaiškinti, nes palikti tokia 'intrigą' kabančia būtų labai neprotinga ir tai nesuteiktų naudos nei vienam iš jų. Po sekančių Ethano žodžių, Malia tik dar didesnis kaltės jausmas apėmė ir jau žiojosi kažką jam sakyt, bet nutilo, vos tik jis prabilo apie jų santykius. - Bereikalingas scenas ? Rimtai?! Tai kaip man reaguot į tai, jog kaip suprantu, ne tik bučiuojiesi, bet ir kruši kitas man už nugaros? Nejaugi tu nori, kad aš būčiau šimtu procentų už?! Ethanai ar supranti kaip kvailai visa tai skamba? - pilnu nuostabos veidu atsakinėjo į jo pasakytus žodžius, bet užsičiaupė, kai pradėjo klausytis ir antrosios šio pasakojimo dalies. - Šaunu, tuomet aš čia esu kalčiausia šitoje situacijoje... man tinka, jeigu tau nuo to geriau bus. Aš su mielu noru prisiimsiu visą kaltę, dėl tavo kvailo elgesio... man nesunku. Visuomet tai dariau. Visuomet tave suknistai dangsčiau ir buvau pasiruošusi padaryti viską, kad tik tu būtum laimingas... - pirmąją pusę pasakiusi sarkastiškai, galiausiai pribaigė su rimta gaidele, kurioje nebuvo nei lašelio pašaipos. Taip, Malia darė viską, jog Ethanui būtų geriau. - Tu bandai ištaisyti tai, ką pats pridirbai. Tai, nuo ko kentėjo aplinkiniai. Tai nuo ko kentėjau labiausiai aš. Nejaugi tu eilinį kartą ir vėl ketini mane pastatyti į šuns poziciją, kuris atidžiai turi priimti kiekvieną tavo komandą...? - kiek atsargiau paklaususi prikando lūpa ir permetusi žvilgsniu jo profilį, galiausiai nurijo kelias seiles užstrigusias gerklėje. Išgirdusi jo sekančius žodžius, net nespėjo nieko pasakyti, o vaikinas jau buvo užsisukęs, tad nieko nedarydama liko stovėti vietoje, bet deja jis neišėjo. Viena Malios pusė džiaugėsi, kad jis dar kelioms sekundėms čia pasiliko, tačiau kita gerai žinojo, kad dabar nieko gero nebus. Atidžiai stebėdama Ethaną ir klausydamasi jo žodžių, akis nuleido kažkur žemyn ir užsimerkusi stipriai suspaudė savo kumštuką, jog išlaikytu ašaras viduje. Paskutiniai Ethano žodžiai visiškai sugniuždė Malią. - wow... ačiū, būtinai tai jam tai perduosiu, o tau tada palinkėsiu supistos sėkmės su Diana. - pašaipiai šyptelėjo ir nuleidusi galvą žemyn, kriauklės spintele nuslydo link šaltų vonios grindų ir prisitraukusi savo kelius juos apsikabino, bei galvą panardindo tarp jų. Kad ir kaip stengėsi išlaikyti kelias ašaras viduje, tačiau atleidusi vadžias pravirko. Maliai labai skaudėjo nuo tokių Ethano ištartų žodžių. Iš dalies dabar mergina būtų su mielu noru sutikusi prasmegt skradžiai žemėn. Malia buvo pasiruošusi eilinį kartą atgailauti dėl vienos vienintelės padarytos klaidos gyvenime, tačiau pirmiausiai jai reikėjo išlieti savo emocijas, kurios regis veržėsi per kraštus. Stipriai įsikibusi į savo šlaunis su kiekviena akimirka tik dar skaudžiau verkė. Tikriausiai dabar buvo vienintelis kartas jos gyvenime, kai paguoda būtų iš tiesų pravertusi. Malia jautėsi sugniuždyta ir eilinį kartą įskaudinta. Bet labiausiai ją graužė visi pasakyti dalykai Ethanui. Ji nenorėjo, jog viskas būtent taip nuskambėtų... Dabar Malią iš vidaus stipriai graužė sąžinė ir kas keletą sekundžių giliai įkvėpdavo tokiu būdu tik dar labiau pasinerdama į ašarojimą. Kilstelėjus galvą atleido savo rankas ir delnais užsidengusi veidą, bandė pasislėpti nuo visų emocijų kurios šią akimirką ją gaudė, bet įvyko priešingai. Jos tik dar labiau paveikė Malia ir vieną ranka patraukusi prisidėjo netoli širdies, tuo pačiu tankiai ir garsiai kūkčiodama, kas keleta sekundžių sėmėsi deguonies, o kita ranka traukė drėgnus plaukus sau nuo veido.

That’s the worst way to miss somebody. When they’re right beside you and you miss them anyway. But I want you to know that when I imagine myself happy,
it is with you.
.

Atgal į viršų Go down
Luke Johnson
Something inside is hurting you - that's why you need cigarettes or whiskey
City : Čikaga
Amžius : 24
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Sk. 08 24, 2014 7:39 pm

Tas nuolatinis Malios bandymas ištraukti save sausą iš šios košės jį erzino. Kaip visada, jis turėjo likti kaltas, prisiimti kaltę už abu, nes, rodos, taip norėjo Malia. Jeigu mergina nebūtų permiegojusi su kitu... su Dylanu, Ethanas tikrai susiverstų viską sau, kadangi tai jam buvo pakankamai įprasta. Tačiau šį kartą jis jautėsi įskaudintas. Netgi labai, ir ta nuoskauda neleido nusileisti merginai. Dabar jis nežinojo kaip pats ištiesų jaučiasi, nes viena jo dalis norėjo tiesiog apsisukti ir išeiti netarus nė žodžio, o kita leido apsvarstyti ir ilgesnio pokalbio galimybę, norint viską išsiaiškinti iki galo.
- Aš lakstau su kitomis? Tikrai, Malia? Taigi aš turiu laiką leisti vienas, nes jeigu tik noriu pasikalbėti su kita mergina, ji būtinai turi būti kažkas daugiau, nei tiesiog draugė? Nejaugi tu viską taip įsivaizduoji? - kilstelėjo antakius viršun ir susikryžiavo rankas ant krūtinės, lengvai papurtydamas galvą. Vaikinui ėmė tikrai atrodyti, kad visa kaltė krenta ant jo pečių, o Ethanas neketino jos visos pasiimti sau. Visgi Malia buvo nemažiau kalta ir tas jos kvailas kerštas vargiai turėjo realiai pateisinamą priežastį. Taip, ji norėjo atsilyginti Ethanui tuo pačiu, tačiau permiegoti su tos pačios šeimos nariu kurį vaikinas mato kone kiekvieną dieną... To jau buvo tikrai per daug.
- Štai ir vėl lieku kaltas aš... Žinai ką? Ne. Man negaila, kad permiegojau su Diana, tiesą sakant dabar tuo net džiaugiuosi, nes, po galais, aš nė nenutuokiu kiek Hardwell'ų lovų tu dar aplankei man padarius vieną ar kitą klaidą. Yra daug būdų kerštauti ir aš būčiau tikrai tau atleidęs už bet kurį iš jų, tačiau permiegoti su kitu, ypač Dylanu... To jau yra per daug, Malia, net po to, ką padariau aš, - atsainiai papurtęs galvą trūkčiojamai įkvėpė oro į plaučius bandydamas prašviesinti mintimis užgriuvusią galvą.
- Šuns poziciją..? Tai štai kaip tu tai įvardini? Aš nelaikau tavęs už pavadėlio, Malia, niekada to nedariau ir tiesiog... nesuprantu, kodėl tau taip atrodo. Niekada nenorėjau, kad tu jaustumeisi suvaržyta ir nelaikiau tavęs po savo padu, - primerkė akis įsispoksodamas į veidrodį virš kriauklės, kuriame Ethanas puikiai matė savo atspindį. Sunkiai besikilnojanti krūtinė aiškiai krito į akis ir nenorėdamas pasirodyti toks įsitempęs, pabandė kiek atpalaiduoti pečius, tačiau sekėsi pakankamai sunkiai, ypač tokioje emocijų pilnoje aplinkoje.
- Diana? PO VELNIŲ, MALIA, - ryškiai pakėlęs balso toną iškošė kone per visą vonią. - Vietoj to, kad pultum į kito lovą, galėjai išklausyti mano istoriją, atsiprašymą, kurį mintyse repetavau šimtus kartų ir tada galvoti apie kerštą. KĄ TU PO VELNIŲ NORĖJAI PASIEKTI PERMIEGODAMA SU DYLANU? Rasti pas jį paguodą..? Tu tai padarei savo noru. Juokinga yra tai, kad tu elgeisi kaip visiška nesubrendelė, apimta aklo troškimo atsilyginti tuo pačiu. Ir aš jaučiuosi visiškas idiotas jausdamas skausmą dėl tokių tavo akibrokštų. Žinoma, tau tai atrodo puiku. Tu pasiekei savo. Įskaudinai mane. Beprotiškai. Ir dabar manai, kad šis tavo kerštas tiesiog praslinks be didesnių pėdsakų, nes, tavo galva, po lietaus visada nušvinta saulė... Ne, Malia, to nebus, pasaulis nėra klotas vien rožių žiedlapiais, nors turbūt tau taip atrodo. Visi veiksmai turi savo pasėkmių, o tavo vaikiškas kerštas taip pat jų turi. Vietoj to kad sėdėtum susigūžusi kampe ir veltui lietum ašaras, turėtum atsistoti ir vieną kartą prisiimti atsakomybę už savo poelgius. Tu praradai mane, Malia, visam laikui. Tiesą sakant, aš neįsivaizduoju kodėl tai darau, nes man velniškai skauda, tačiau man atsibodo nuolatinės tavo dramos, su kuriomis vis susitaikydavau. Šį kartą viskas bus kitaip. Galbūt tu ir manei, kad toks pasilinksminimas su Dylanu man bus nė motais, bet... tu klydai. O dabar... Aš neįsivaizduoju ką darysiu toliau, tačiau tikrai neketinu leisti laiko su tavimi, kiekvieną akimirką galvodamas, kad tu mylėjaisi su kitu kai aš nenustygau vietoje mėgindamas tave surasti ir nuoširdžiai atsiprašyti už savo padarytą klaidą, nes tuomet man nebūtų nė į galvą šovę, kad tu laiką leidi su kitu Hardwell'u. Daugiau neturiu ką tau pasakyti, Malia. Tiesiog linkiu tau kankintis taip pat, kaip kankinausi aš, galvodamas, koks idiotas buvau tave taip įskaudindamas... - išrėžęs visą tiesą, Ethanas užsimerkė ir papurtęs galvą, praplėšė akių vokus. Nors Malios kūkčiojimas ir vėrė širdį, vaikinas negalvodamas sugraibė vonios durų užraktą, kurį netrukus pasuko, išgirsdamas spynos trakštelėjimą. Nedelsdamas daugiau nė sekundės, pasišalino iš vonios kambario stipriai trenkdamas durimis ir palikdamas Malią visiškai vieną kartu su jos ašaromis.

The true man wants two things: danger and play. For that reason he wants woman, as the most dangerous plaything.
understanding is the first step to acceptance, and only with acceptance can there be recovery.
Atgal į viršų Go down
Liam Machado
I'm so scared of the truth. Was I wrong for you? Nah I was made for you... Choking on love.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Sk. 08 24, 2014 8:23 pm

Kira kuo ramiausiai vaikštinėjo po koridorius, ieškodama, kuo užsimti. Tiesą pasakius, ji ieškojo Malios. Juk vien dėl tos merginos ji čia atkeliavo, o šios jau kelias valandas nė akies krašteliu nematė, vien iš kitų girdėjo, jog ji šen ar ten.
-Kokio suknisto dydžio šitas pastatas... - ji vis burbėjo savo panosėje, tai klidama į antrą aukštą, tai nusileisdama žemyn.
Mažiausiai ji dabar norėjo gauti žinutę, jog jos draugės čia išvis nebėra ir ji jau senų seniausiai laiką leidžia kažkur kitur. Gniauždama savo kumštukus ji vis raukė nosytę, nors pikta ji, tikriausiai, niekada negalėjo atrodyti. Vėlei pasiekusi antro aukšto koridorių, ji pradėjo lėčiau eiti, bandydama per trankią muziką išgirsti aplink vykusius dalykus. Priglaudusi ausytę prie vienų ar kitų durų ji išgirsdavo arba blankią tylą, arba tai, ko iš tiesų visai nenorėjo girdėti. Jau spėjusi parausti ji staiga sustingo, kai porą metrų į priekį skambiai prasivėrė durys, kurios tuoj pat su trenksmu buvo užvertos. Liesas aukštas siluetas iškart sužaidė Kiros mintyse ir ji kiek kilstelėjo antakius.
-Ethan..? - mergina jau ruošėsi šūktelti, tačiau pamačius jo išraišką viskas, ką ji sugebėjo padaryti, tai sušnibždėti.
Vaikino veidas atrodė iškreiptas skausmo ir pykčio. Ji jo tokio išties niekada gyvenime nebuvo mačiusi, tad išsigandusi net sustingo vietoje nė kiek nekrusteldama, kol jis nedingo iš koridoriaus, tarsi išties bijotų dėl savo gyvybės. Hardwell'as tą akimirką atrodė išties grėsmingai, ko Kira iš Ethan tikrai nesitikėjo. Vienintelis jų namuose ją bent kiek bauginęs vyras buvo jų tėvas.
Staiga jai viskas suidėliojo į vietas. Taip išprovokuotas jis galėjo būti tik atvejuose, susijusiuose su Malia. Jos visas kūnelis įsitempė, bijodamas, kad kažkas nutiko jos draugei. Mergina tiesiog pribėgo prie durų ir plėšte jas atlapojo įgriūdama vidun.
-Malia?? - virpančiu, tačiau pakeltu balso tonu paklausė, apsidairydama ir nuskenuodama aplinką.
Pamatytas vaizdas užgniaužė jai kvapą, šaltu šiurpuliu persmelkdamas Kiros kūną. Ji pripuolė prie draugės, priklaupdama prie jos ant šlapių grindų. Jos lūpos virpėjo, bijodamos tarti bet kokius žodžius, tačiau ji privalėjo to paklausti.
-Malia, kas nutiko... - sukuždėjo, bijodama ją išgąsdinti. - Jis tave nuskriaudė?
Kiros akys tiesiog degė pykčiu ir ne paslaptis, į kieno daržą tas pyktis buvo nukreiptas. Ji atsargiai suėmė vieną merginos ranką, kita švelniai glostydama jos pečius.

I'm just a sucker for pain
I TORTURE YOU, TAKE MY HAND THROUGH THE FLAMES. I TORTURE YOU, I'M A SLAVE TO YOUR GAMES. I'M JUST A SUCKER FOR PAIN! I WANNA CHAIN YOU UP, I WANNA TIE YOU DOWN... I'M JUST A SUCKER FOR PAIN, I GOT THE SQUAD TATTED ON ME FROM MY NECK TO MY ANKLES.
Atgal į viršų Go down
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Sk. 08 24, 2014 9:05 pm

Atidžiai klausėsi Ethano tartų žodžių, kurie regis su kiekviena akimirka darėsi vis šiurkštesni, bei piktesni. Ko gero emocijų virtinė visiškai užgriuvo Malios plaučius, todėl nieko neatsakydama klausėsi to ką šis jai šnekėjo. Ji nežadėjo atsakinėti į jo pasakymus, dėl lakstymo su kitomis, mat ir taip jautėsi pernelyg įskaudinusi vaikina, o dar labiau skaudinti jau jai jo tikrai nebesinorėjo. Nors ir buvo skaudu, tačiau klausėsi toliau to ką jis šnekėjo ir leido Ethano žodžiams ją supjaustyti skersai ir išilgai iš vidaus. "Šaunu, jog nesigaili." Būtent tokia frazė perskrodė Malios mintis, tačiau ji ir į šį jo pasakymą nieko neatsakė. Dabar visapusiškai leido vaikinui išsilieti ant jos, mat pati nuo to kažkodėl jautėsi geriau. Nesipriešino nei vienam jo pasakytam žodžiui ir viską priimdama giliai į širdį akimis lakstė po vonios grindis. Negalėjo pakelti akių į vaikiną, mat ko gero ir vėl būtų vaikiškai pradėjusi atsakinėti į kiekvieną jo pasakymą, stengdamasi tik pateisinti savo elgesį. 
Dabar giliai alsuodama sėdėjo ant šaltų vonios grindų ir klausėsi dar skaudesnių žodžių, sklidusių iš vaikino pusės. Jam taip piktai ir aiškiai dėsčius ką galvoja Malia jautė kaip pamažu tik dar patankėja jos kvėpavimas ir regis rodėsi, kad širdis tikrai iššoks iš krūtinės. Ji jam nieko neatsakė. Visiškai nieko. Tikriausiai būtų kažką atrėžusi, bet emocijų kalnas spaudžiantis kiekvieną jos kūno ląstelę, per tankų kūkčiojimą ir be perstojo liejamas ašaras neleido nei sekundei prabilti. Rodėsi, tarytum visi žodžiai būtų užstrigę jos gerklėje. Apskritai jautėsi, lyg būtų nebylė. Ji norėjo tiek daug pasakyti, bet tiesiog paikai sėdėdama tylėjo ir meldėsi, kad vaikinas greičiau užsičiauptų, nes kiekvienas jo žodis merginą skaudino vis labiau ir labiau. Išgirdusi jo palinkėjimą tik dar labiau palūžo, o jau rodėsi, kad labiau palūžti negalima. Dabar Malia jau skendo savo mintyse ir jausmuose, o vaikino garsiai užtrenktos durys paskui save privertė ją krūptelėti. Persigandusi akimis dar permetė duris ir supratusi, kad jis nejuokavo dešiniu kumščiu stipriai trenkė per grindis iš visų jėgų ir jose paliko didžiulę skylę. Nuo tokio stipraus smūgio jai ir pačiai skaudėjo. Net jeigu ir buvo užmiršusi akimirkai, kad ji vilkolakė, tai vistiek nesustabdė jos kūno gijimo ir sulaužyti krumpliai greitai vėl atsistatė į savo vietas. Kruviną krumplį nuvalė į rankšluosti, kiek paskendusi šoko būsenoje, o tuomet vėl grįžo prie garsaus verkšlenimo. Tačiau merginos dėmesį patraukė čia ką tik įgriuvusi Kira. Iš pradžių Malia pagalvojo, kad grįžo Ethanas, bet pamačiusi savo geriausią draugę, mintyse tik giliai atsiduso ir papurtė galvą, taip atsakydama į josios užduotą klausimą. Vos tik ši pripuolė prie Malios ir pradėjo ją bent kiek raminti, Malia kaip įmanydama stengėsi surišti visus galus ir aiškiai išdėstyti Kirai visą situaciją, kurią ji praleido, kol aplink save per pastarąsias dienas nematė Malios. - Ne... aš.. aš viską sugadinau.. - apsiašarojusi, su gan skausmo kupinu žvilgsniu kilstelėjo galvą bei nužvelgė Kiros veidą. Jos lengvas pečių glostymas šiek tiek Malią ramino, bet tai visiškai nepadėjo pabėgti nuo to, kas ką tik įvyko. - Aš išdaviau Ethaną. Aš pasakiau... pri..prisipažinau.. išėjo. Viskas baigta. - nerišliai užbaigusi savo kalba tik dar smarkiau pravirko. Regis dabar norėjo tik mirti. Daugiau niekuomet gyvenime pažadėjo sau, kad nebežiūrės ir negalvos apie jį. Maliai šis kartas buvo paskutinis. Ji jautėsi pernelyg įskaudinta, kad galėtų pagalvoti apie dar kokią galimybę su Ethanu. Iš dalies ji daugiau to nebenorėjo. Paikai bandė įtikinti save, kad visą tai kas ką tik įvyko buvo jų abiejų naudai. Jie pakankamai ilgai prabuvo kartu ir dabar aiškiai matėsi, jog vienas kitam buvo negeras variantas. Vien būdami kartu slaptai nesijautė laimingi, o Malios paika svajonė apie rožėm klota kelią su Ethanu žlugo akimirksniu. Visi planai, kuriuos buvo sumąsčiusi jiems akimirksniu pradingo ir dabar viduje Malia jautė tik žudančią tuštumą. Ji jautėsi taip, tarytum būtų praradusi didžiąją dalį savęs. Ji prarado kažką, kas ją darė stipria ir tuo pačiu labai silpna. Malia prarado gyvenimo meilę, geriausią draugą ir žmogų, kuris jai reiškė viską. Ji prarado Ethaną. Savo gyvenimo prasmę. Regis viskas merginos viduje buvo sudaužyta į šipulius ir daugiau niekuomet gyvenime nebe atsistatys į vietas. Kelioms sekundėms susikaupusi kilstelėjo akis link merginos. - Man.. man reikia namo.. prašau.. maldauju Kira... parvesk mane namo.. - greitai iškošė pro susikaupusias ašaras. Tiek Malios balsas, tiek visas kūnas, o tuo labiau rankos smarkiai ir be perstojo drebėjo. Ji visiškai nebegalėjo susikaupti. Mintys lakstė nuo vienos, prie kitos vietos, o skausmas krūtinėje darėsi nebe pakeliamas. Maliai buvo skaudu. Nežmoniškai skaudu. Ji norėjo pasislėpti nuo realybės, nuo visų ją supančių žmonių. Jai reikėjo bent vienos praleistos akimirkos užsidarius savo kambaryje. Maliai dabar nežmoniškai reikėjo vienatvės ir vienintelė vieta kurioje manė ją rasianti buvo jos pačios kambarys. Ten mergina dažniausiai praleisdavo liūdniausias savo gyvenimo akimirkas, tad šis kartas buvo ne išimtis.

it is with you.
.

Atgal į viršų Go down
Liam Machado
I'm so scared of the truth. Was I wrong for you? Nah I was made for you... Choking on love.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   Sk. 08 24, 2014 11:38 pm

Kol Malia bandė išspausti, kas jai nutiko, detektyvė Kira dairėsi aplinkui, bandydama pasidaryti savo išvadas. Atrodė taip, tarsi tiedu čia būtų užsiiminėję suaugusiųjų žaidimais, tad kas po galais čia įvyko? Kirai pamačius tą skylę grindyse ji tik suraukė antakius ir kiek pasislinkusi žvelgė į Malios galvą, ar nesimato kur kraujo, mat jai į vietas niekas taip ir nesusidėliojo čia.
-Malia, ramiai nieko tu nesugadinai... - suskubo prakalbėti, dar neišgirdusi likusios istorijos dalis.
O pastaroji ją išties šokiravo, nors merginos veidas to nė kiek neišdavė. Turėdama milioną ir dar vieną klausimą, viskas, ką Kira dabar galėjo daryti, tai laikyti savo lūpas sučiaupusi, tikėdamasi, kad susilaikys nieko neužklaususi. Ji buvo įsitikinusi, kad mažiausia, ką mergina dabar norėtų daryti, tai dar kartą prisiminti visus tuos įvykius ar dar labiau į juos koncentruotis. Ji nežinojo jokų detalių nei su kuo, nei kaip tai įvyko, tačiau tam išsiaiškinti turės dar visą naktį. Dabar svarbiausia buvo pasirūpinti jos brangiausia drauge. Tiesą pasakius, tai tikriausiai buvo pirmas kartas, kai tai ji ja rūpinosi, o ne atvirkščiai, prie ko jau buvo pripratusi. Maliai tik dar labiau pravirkus, pačios Kiros akys pasidarė stiklinės, mat akivaizdžiai jaučiamas merginos skausmas spėjo palįsti ir po jos oda. Stipriai apkabinusi merginą ji kurį laiką tylėjo, glostydama jos plaukus ir neramiai akimis vis bėgiodama aplink, svarstydama, kaip protingiausia dabar būtų pasielgti. Gyvenime ji nesitikėjo išgirsianti, kad ta tobula, iš šono, pora kada nors taip iširs. Žinoma, iš Malios ji visko buvo prisiklausiusi, tačiau vis tiek mintyse jau buvo pasiruošusi rinktis pamergės suknelės spalvą. Tačiau dabar... Dabar viskas atrodė taip sujaukta, kad ji nebežinojo, nei kaip paguosti šią taip graudžiai kūkčiojančią merginą. Jaučiant, kaip virpa jos kūnelis, Kira tik stipriai suspaudė lūpas, jausdama, kaip viduje pyktis kuo toliau, tuo labiau kyla. Įpykdyti šią panelę, kas be ko, buvo beveik neįmanoma, tačiau užtekdavo nuskriausti jos draugu, kad ši virstų maža širše, kas kartais atrodydavo apgailėtinai juokingai.
Išgirdusi Malios prašymą ir pajutus, kaip tos liūdnos akys tiesiog sudrasko jos širdį į skutelius, Kira jau žiojosi kažką sakyti, tačiau gniutulas gerklėje teleido išskleisti neaiškų garselį. Jai beliko tik palinksėti.
-Aš tuoj... - sušnibždėjo ir stryktelėjo ant kojų vos nepaslįsdama - gracinga, kaip visuomet.
Pričiuožusi tiesiog prie merginos rūbų ji juos paėmė, dairydamasi kelnaičių. Sekundinės paieškos buvo nesėkmingos, tad Kira nusprendė, kad teks apsieiti ir be jų. Neketindama klausytis Malios priekaištų ar 'aš pati', ji gan greitai ją aprengė, tarsi būtų taip kitais rūpinusis ir anksčiau. Jos ir pačios rūbai jau buvo spėję gerokai sušlapti, tačiau ji to net nepajuto. Su dideliu rankšluosčiu mergina sausino ilgus banguotus rudus plaukus, o jos galvoje tuo metu dūzgė nežinia kiek minčių. Nebuvo nė vieno klausimo dėl to, kad Kira buvo jos pusėje - tuo suabejoti buvo neįmanoma. Tačiau ji vis tiek bandė susidėlioti, kas iš tikrųjų galėjo nutikti ir kodėl. Kaip ji galėjo taip apsileisti ir pro akis praleisti tiek daug įvykių savo draugės gyvenime. Kiek buvo praėję laiko? Savaitė? Paskutinis girdėtas dalykas buvo tai, jog jos netikra sesuo papuolė į ligoninę, o dabar visa tai... Papurčiusi galvą ji pagaliau atsistojo, suimdama Malią už rankų ir kilsteldama ją ant kojų. Be tolimesnių klausimų ji užmetė savo odinę striukytę jai ant pečių, nors ši ir buvo jai kiek per maža.
-Jokių atsisveikindinėjimų su kitais, supratai? - paklausė surauktu snukučiu, kad atrodytų rimtesnė. - Nesustosi dėl nieko, kiti gali ir išgraužt.
Juodaplaukė apsikabino Malią ir dar kartą nužvelgusi kambarį išdūmė su ja pro duris.

I'm just a sucker for pain
I TORTURE YOU, TAKE MY HAND THROUGH THE FLAMES. I TORTURE YOU, I'M A SLAVE TO YOUR GAMES. I'M JUST A SUCKER FOR PAIN! I WANNA CHAIN YOU UP, I WANNA TIE YOU DOWN... I'M JUST A SUCKER FOR PAIN, I GOT THE SQUAD TATTED ON ME FROM MY NECK TO MY ANKLES.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonia   

Atgal į viršų Go down

Vonia
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3