rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next

Something inside is hurting you - that's why you need cigarettes or whiskey

Something inside is hurting you - that's why you need cigarettes or whiskey

City :
Čikaga

Amžius :
24

RašytiTemos pavadinimas: Staliukai   Antr. 08 12, 2014 2:53 am

.

You make it feel so damn good to be bad, You're the best I ever had
I let you in my brain I used to doubt, now I believe I let you ease my pain Using your black magic on me.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Antr. 12 06, 2016 3:03 pm

Atėjusios čia Damaro sesutės prisėdo prie vieno iš nuošalesnių staliukų. Nors žmonių čia buvo vienas kitasm bet Adriane jautė kai jų žvilgsniai nukrypo į ja. Čia netrukus priėjusiai padavėjai ir atnešus menių, Damaro ji atsivertė lyg niekur nieko. Tada žvilgtelėjo į sese.

Life's just a bunch of accidents, connected by one perfect end

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 9:06 pm

Eva nebuvo mėgėja dažnai lankytis tokio tipo kavinukėse, bet šį vakarą padarė išimtį dėl sesers ir to jų netikėto susitikimo. Damaro abi atkreipė lankytojų dėmesį, nepriklausomai nuo jų dailios išvaizdos ir grakščios eisenos, visgi viena iš jų tebuvo žmogus. Joms prisėdus prie staliuko, Eva atsivertė meniu ir užsižiūrėjusi į jį net pamiršo, jog priešais ją sėdi sesuo. Pakėlusi akis ji lyg niekur nieko išsišiepė ir sukikeno. - Atleisk, taip ir nepapasakojai kaip tau sekėsi svetur. - pasakė mergina žvelgdama į tylią seserį. Beje, tokią ji ir prisiminė Adriane - rimtą, kartais perdėtai susikaupusią, bet vis vien malonią personą.

Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 9:16 pm

Kurį laiką stebėjusi sesę bei kitus čia esančius žmonės, Adriana savo mintis bandė užimti kitais dalykais, bet sese klausimą tikrai išgirdo. - Net nežinau nuo ko pradėti, - atsirėmusi ji užsikėlė koją ant kojas - šiaip gerai, bet dauguma laiko praleidau apmąstymuose ir taip kaip reikės bendrauti su tavimi, po viso šito kai nuspręsiu vėl būti tavo gyvenime, kaip ankščiau - tarė ji - Susipažinau su kitais, tokiais kaip aš. Su keliomis net neblogom draugėm tapau... žinoma įgijau ir priešu. - atsiduso ji ir pažiūrėjo į sese. Adriana jau buvo pratusi būti ten kur daug žmonių, tad ji kol kas buvo rami, nes mokėjo susitvardyti - dar ugdžiau savo ištverme ko nors neužputi ir nesuvalgyti vakarienei - pajuokavo kiek, nors buvo tai tiesa - taipogi net vienai jaunai vampyrei tapau mokytoja - pridūrė ji tyliai palinkusi prie jos. Na jau kas , bet Adriane net praradus savitvarda, negalėtu užpilti savo seses.
-Na, ką dar nori sužinoti? Klausk, nes esu pasiruošusi atsakyti į visus tavo klausimus, nes manau jog jų turi daug - nusišypsojo parodydama savo baltutėlius dantis.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 9:23 pm

Sesei taip išsamiai viską išdėsčius Eva net pakraipė galva ir liko gana patenkinta tuo, ką išgirdo. Ji nebijojo Adriane, galbūt tik buvo keista bendrauti su artimu žmogumi ir žinoti, jog jis nebe toks, kaip anksčiau. - Ar labai sunku susitvardyti? - paklausė mergina pirmojo klausimo vėl nuleisdama akis į meniu, nes niekaip neišsirinko kokios spurgos norėtų. Damaro visada norėjo turėti kažkokių galių, tikriausiai labiausiai tai greitai bėgti arba šiaip būti stipri. - Ir kokia... vidinė būsena? Ar mintys taip pat lekia kaip būnant žmogumi? Ar dar blogiau? - paklausė Eva nusijuokdama ir privertė į save atsisukti keletą žmonių, sėdinčių prie gretimo staliuko. Tada prie jų priėjo padavėja ir Eva užsisakė juodos kavos su šokoladine spurga. O tada pakėlė akis į seserį, smalsiai žiūrėdama ir laukdama, ką ji užsisakys. Nors net neabejojo, jog ji jau buvo pripratusi viešoje vietoje valgyti žmonių maistą.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 9:39 pm

Tokių klausymų ji ir tikėjosi iš Evos. -Pirma taip sunku, norisi numirti ir visą kitą. Tu nejauti saiko ir norisi dar ir dar - kalbėjo ir norėjo nusijuokti iš sesers kai ji taip negalėjo išsirinkti - Vidinė būsėna , na sunku pasakyti, jauti daug visko ir dviprasmiškus jausmus, kurie prieštarauja vienas kitam.. Myntis lekia paprastai, bet žinoma galvoji greičiau, aplamai viskas vyksta greitai. Prie to reikia priprasti. - Papasakojo, bet Damaro visvien apie tokius dalykus norėjo kalbėti be pašalinu, tad stengėsi kalbėti kiek tyliau. Priėjusi padavėjai kuri skersai pažiūrėjo į Adriane, ji kilstelėjo smakrą ir primerkė akis.
-Man juodos kavos ir spurga su braškinių įdarų - užsisakė ir padavė padavėjai abu meniu kiek pašaipiai šyptelėjo. Tada vėl pasisuko į sese, Damaro elgėsi kaip eilinis žmogus neišsiduodant, kad ji kitokia - Erzina tokie žmonės, kai kreivai žiuri.. taip ir norisi nusukti sprandą - nusijuokė ji ir piktai deptelėjo į priešais ją už Evos sėdinti vyriški - Va šitas ir taps mano vakarienė - pajuokavo ji žiūrėdama į Eva ir stebėjo jos reakcija.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 9:47 pm

Adriane pavardinus visus pojūčius ir vampyriško gyvenimo ypatumus, Eva pasirėmė smakrą rankomis ir šypsojosi sesei. Ji nepaisant visko, labai džiaugėsi ją matydama ir buvo apskritai dzin, jog ji yra vampyrė ir bet kada gali iš jos išsiurbti kraują. - O jau maniau, kad mano mintys žaibišku greičiu lekia... - nusijuokė Eva ir taipogi stengėsi kalbėti kiek tyliau nei įprastai, nes dažnai ji mėgdavo į save atkreipti dėmesį garsiu juoku ar pašnekesiais. Adrianei užsisakius spurgą ir kavos, mergina kilstelėjo antakį ir palingavo galva. - Aš sužavėta. Menkiausio trikdžio, tik puikūs išlikę refleksai po žmogiškojo gyvenimo. - pasakė Damaro ir akimirkai nusuko žvilgsnį į vaizdą už lango. Buvo visiškai sutemę, žmonių vos vienas kitas ir Evai kiek pasidarė nejauku. Adriane pasakius apie jos vakarienę, mergina po kelių sekundžių pasuko galvą į už save sėdintį vyrą ir vėl atsisuko į seserį. Jos išraišką buvo sunku išskaityti. - Tik būk gera, ne prie mano akių, - pasakė ji pirštais persibraukdama per ilgus juodus plaukus. - Klausyk... o kaip meilės frontas pas tave? - pasidomėjo ji, nes buvo įdomu, ar vampyrai taip pat greitai įsimyli kaip žmonės ar visgi išlieka šalti ir atsainūs.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 10:04 pm

-Ne , mieloji mes galvojam kitaip. Nors dar kai buvau žmogus, mano mintys lėkdavo greitai. O dabar jos lekia dar greičiau - tyliai sukrizeno ir stebėjo sese - Taip, aš to išmokau, kartais pati savimi stebiuosi - pasakė ji - O dėl vakarienės pajuokavau, bet neatsisakyčiau jam tarti pora žodžiu... nes jau labai keistai į mane žiūri, toks jausmas kad kesintūsi užpulti ar dar ką padaryti - susimastė ji ir vėl jos žvilgsnis nukrypo link tos žmogystos, nes labiau bijojo dėl Evos nei dėl savęs. Gavus tokį keistą klausimą išrietė savo vieną dailų antakį
- Meilės frontas? Nejuokink,Eva. Dėl Dievo meilės, man tokia neegzistuoja, o jei ir egzistuotu tai nemanau jog pamilčiau žmogų- numojo ji ranką Adriane - nors mes sugebam mylėti ir stipriau nei žmonės, jausmus kuriuos jaučiam taip pat. Trumpai sakant, viskas būna stipriai jaučiama, jautiesi kitaip ir tas jausmas geras. - pasakė ji - na o tavo meilės frontas ? - Paklausė sesutės.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 10:11 pm

- Tikriausiai taip nerealu yra vos pagalvoti apie vieną dalyką ir jį pakeisti iškart kitu. - pasakė Eva keistoką mintį ir pati susimąstė. Jos mintys visada pereidavo nuo meilės iki maisto, o nuo maisto iki prieš metus skaitytos knygos ir dar noro įsigyti kitą knygą, kuri papildytų jos žinias ar paveiktų emocijas. Adriane pasakius, jog jau priprato Eva pavartė akis ir iš tolo pamatė, kaip joms atneša kavą ir spurgas ant lėkštučių. Padavėjai viską padėjus ant stalo ir pasišalinus, Eva iškart gurkštelėjo kavos, nes nieko be kavos šiandien dar nevalgė. - Neegzistuoja? Nejuokink. Esu nemažai prisiskaičius apie vam... - pasakė Damaro ir nutilo. Apsidairiusi ar niekas nesiklauso palinko arčiau sesės. - Ir žinau, kad jūs mylite ir netgi stipriau nei žmonės. Va tas man ir įdomu, ar įsimylėjai kokį vampyrą, - pasakė mergina ir sukikeno, o atsitiesusi paragavo savo spurgos. Išgirdusi klausimą skirtą sau, Eva vos nepaspringo maistu, tik spėjo griebtis servetėlės ir nusišluostyti lūpas. Ji seniai neprisiminė kas tai yra. Yra turėjusi keletą rimtų draugysčių, bet jos nesibaigė labai gražiai ir apie kitą draugystę mergina net nelabai norėjo pagalvoti. - Tuščia. Nyku ir tamsu. Nieko. - niūriai pasakė mergina, nors veide buvo šypsena.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 10:22 pm

-Taip tu teisi, tai jei skaitei tai ir turėtum daug ką žinoti. Nes tai ką rašo yra iš dalies tiesa - pasakė ji ir vėl primerktomis akimis pažiūrėjo į ta padavėja kurios akių vokai buvo padažyti mėlynais akių šešėliais, o lūpos raudonai. - Ji matyt įstrigus savo laikotarpį kai dar tai buvo madinga,- pasakė ji kiek susiraukusi, nes ir pati moterėlė buvo gerokai virš 50 metų - ir kaip čia dar tokius žmonės laiko - pasakė ji ir ėmė maišyti kavą. Adriane greitai nusukdavo temas, kad nereiktu kalbėti apie visa reikalą apie vampyrus - Buvo keli, bet nei vieno neįsimylėjau iki ausų - pareiškė ji paprastai - Todėl toks dar neatsirado o gal net dar negimė. Turiu marios marias laiko, tai palauksiu - nusijuokė ji stebėdama kai sesuo vos nepaspringo - tu atsargiau, nes dar gaivinti reiks - šyptelėjo - pamatysi sutiksi ir tu tokį - pamerkė ir atsikando spurgos, o jai atrodė , kad valgo žole. Tad gurkštelėjo kavos, kuri ne taip dirgino jos organizmo, kaip maistas.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 10:34 pm

Adriane pradėjus kalbėti ne į temą apie kažkokią bobelę, šlykščiai išsidažiusią mėlynai akis, Eva pasuko galvą ta kryptimi ir nusijuokė. - O tu vis dar tokia pat priekabi. - pakomentavo ji apie sesę ir vėl atsikando spurgos. Jai prakalbus apie vaikinus, Eva susidomėjusi klausėsi ir tikėjosi išgirsti kokią nors mirtiną meilę, kad Adriane pamilo žmogų ir turėjo jį nužudyti dėl savo troškulio, bet deja, nieko panašaus neišgirdo ir nusivylusi atsirėmė į kėdės atlošą. - Nieko įdomaus. Tikėjausi kažko stulbinamai įtraukiančio. - pasakė ji pakeldama puodelį nuo lėkštutės. Ji pastebėjo, jog Adriane spurga nebuvo itin skani, bet juk tam visada yra Eva, kuri gali suvalgyti ir už ją tai, kas lieka. Mergina kiek surimtėjo ir atsiduso. - Buvo ir pas mane keletas, bet nieko doro iš to neišėjo. Paskutinę draugystę turėjau prieš metus. - pasakė Damaro kiek išpūsdama akis ir sukurdama nustebusią išraišką.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 10:45 pm

-Deja nėra jokios mirtinos ir įtraukiančios istorijos. - pati net kiek nusivylė, jog jos gyvenime per tuo šešis metus nieko gero neįvyko. - Žmogaus nepamilčiau, nes ji dar netyčia nužudyčiau, arba jis sužinojęs kas aš, nužudytu mane.. arba tiesiog pabėgtu - pasvarstė ji garsiai ir pamačius, kad sesuo taikosi į jos spurga nusijuokė, tad pastūmė lėkštutę link jos - Dėl ko išsiskyrėt ? - paklausė jos, nes suprato, jog praleido labai daug, o dėl to Adriene save visaip keikė ir nekentė dar labiau. - Tiesa pasakius buvo toks vienas vampyras, bet su juo nieko gero neišėjo.. likom draugais - patraukė pečiais ir atsigėrė kavos - Man niekada nebuvo lemta įsimylėti, tad todėl ir nieko ir neieškau žinant kas aš esu dabar - pasakė ji ir vėl pažiūrėjo į ta vyrą , kuris tikrai nesiruošė iš čia išeiti.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 10:55 pm

Jai pastūmus lėkštutę su spurga Eva sukikeno ir baigė valgyti saviškę. Ji tikrai tarsi kažkur skubėjo, nors iš tikrųjų tiesiog buvo pasiilgusi tokių pokalbių su seserimi prie kavos puodelio. Kai Adriane paklausė dėl ko išsiskyrė, Eva perkratė savo atsiminimus, kuriuos buvo sėkmingai išstūmusi ir užkasusi į gilią duobę. Po kelių akimirkų tylos Eva pakėlė akis į sesę ir pasistengė šyptelėti. - Na... su vienu baigėsi gana standartiškai. Tiesiog abu nusprendėm, kad nesam skirti vienas kitam ir pasukom skirtingais keliais. O pastaroji draugystė baigėsi jo išdavyste. Todėl meile nebetikiu. - atvirai pasakė ji Adriane ir vėl atsigėrė kavos, nes jautė, kad tuoj taip įsikalbės ir pamirš, jog reikia leisti pakalbėti ir Adriane.

Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 11:02 pm

Anaiptol jai patiko klausytis seses, nei kalbėti pačiai, per tokį laiką ji įprato daug nekalbėti, o klausytis kitų. -Tikiuosi nei vienas tavęs nenuskriaudė, nes kitaip juos iš po žemių iškasiu ir parodysiu, kad mano sese reikia gerbti - rėžė ji tylesniu balsu su šokia šypseną - O dabar tikrai nėra jokios simpatijos? Nei jokio vampyro, vilkolakio ar aiškiaregio ? - primerkė akis, nes su pastaraisiais Damaro vengdavo veltis į kokias draugystės, nors keletui yra padarius išimčių ir yra tapus jiems neblogą drauge, kaip ir jie jai. - Meile tikėti reikia, nenukabink nosies - nusišypsojo ir vėl gurkštelėjo kavos.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Kv. 12 22, 2016 11:10 pm

Adriane taip aršiai pagrasinus tiems vaikinams mergina papurtė galvą ir nusijuokė. - Jau beveik pamiršau, tad viskas gerai. Tiesiog labai sunku patikėti, kad kažkas gali mylėti nuoširdžiai ir be išdavysčių. - pasakė Eva baigdama gerti kavą ir paėmė Adriane atiduotą spurgą. Keista buvo, jog sesuo užsiminė apie jos simpatijas, tai vertė Evą šiek tiek rausti, nes ji visuomet būdavo kažkuo susižavėjusi ir tas ją be galo erzino. - Na... yra keletas draugų, kurie man artimi, jaučiu jiems simpatiją... Bet tai ne meilė. Ir jie man nieko nejaučia. - pasakė liūdnokai mergina ir atsikando spurgos su braškiniu įdaru. Tada Damaro susimąstė ir pakėlė akis į Adriane, o veide žaidė sukta šypsenėlė. Ji kalbėjo gana tyliai. - O klausyk... kaip seksas būnant vampyre? - paklausė ji sesės ir net kiek nusijuokė. Tokia jau buvo, tiesmukiška ir retai ko besigailinti.

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   

Staliukai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next