rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Jess diary

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Diana Adelyn Denham
Geriantiems nealkoholinį alų noriu palinkėti dar ir neorgazminio sekso
Amžius : 22(929)
DC
RašytiTemos pavadinimas: Jess diary   Tr. 08 06, 2014 12:00 am

darkness does not leave us easily as we would hope
There is darkness inside all of us, though mine is more dangerous than most.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
Diana Adelyn Denham
Geriantiems nealkoholinį alų noriu palinkėti dar ir neorgazminio sekso
Amžius : 22(929)
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jess diary   Pen. 08 15, 2014 11:30 am

M I E L A S
         dienorašti, 

15.08.2014

Nežinau kokiu tikslu nusipirkau tave... Tikriausiai noriu kažkur išsilieti. 
Pastaroji savaitė... buvo tragiška. Tiesiog tragiška. Aš neįsivaizduoju kokiu būdu tąnakt atsidūriau miško glūdumoje, tačiau prabudimus nuo veriančio skausmo mane kankina dar iki dabar. Pagal girdėtus pasakojimus suprantu tik tiek, kad kadaise ant nugaros turėjau sparnus. Aš nežinau ar Kristianas man tada paaiškino pildamas tiesią kaip žirnius ar tiesiog sumąstęs mane panervinti prikišo įvairiausių melų man į galvą, kuriais rodosi aš tikiu... 
Kiekvieną naktį pabundu nuo nežmoniško skausmo veriančio ne tik mano nugarą tačiau ir visą kūną. Negaliu normaliai išsakyti kaip jaučiuosi... Tarytum manyje stotų tik tuštuma ir nieko daugiau. Nuoširdžiai neprisimenu nieko, tik kelis žodžius kurie mane iki dabar glumina. ,,Aš atsiprašau, kad turiu tai padaryti..." , ,,Viskas bus gerai.
Apie šiuos žodžius jau suku galvą bene visą savaitę... atsiprašau, kad turiu tai padaryti??? ką padaryti? už ką tas žmogus atsiprašė? O galbūt tai vidinis aš? ahh, nebežinau ! Esu tokia prakeiktai suglumusi ! viskas bus gerai?! Kodėl šie žodžiai stovi mano galvoje??? Apskritai, net nenutuokiu iš kur jie atsidūrė mano galvoje. Deja, balso tonacija sklindanti galvoje buvo moteriška. Balselis buvo labai nekaltas ir neįprastai ramus, kas mane erzino. Aš privalau sužinoti daugiau. Negaliu likti su devyniais iš kažkur atsiradusiais žodžiais ir į juos numoti laisva rankele. 
Nežinau kodėl, tačiau daugelis jausmų dabar man neįtiko. Mane visapusiškai krato nuo per didelės laimės ar džiaugsmo... tačiau aš puikiai suprantu, kad turėtų būti priešingai..? Nejaugi viskas ką man sakė yra tiesa? To negali būti... tiesiog negali. Aš.. aš negaliu būti puolusioji. Aš tiesiog ja negaliu būti. 
Net ir paikai rašydama ant popieriaus lapo suprantu, kad eilinį kartą pasimečiau... šaunu! 

Greitu metu planuoju išsiaiškinti ką reiškia mano galvoje skambantys žodžiai, kas juos pasakė ir kokio velnio tai prisimenu. 
Kadangi šią akimirką esu nežmoniškai pavargusi, dienorašti dabar pasitenkinsi tuo ką parašiau. Arba vėliau aš detales gyvenimiškas naudodamasi pasitenkinsiu. Apskritai tikiuosi, jog nepirkau tavęs veltui ir kažkokiu būdu man padėsi išsiaiškinti kas čia vyksta... 

-Jess.

DAVINA // NORA  

darkness does not leave us easily as we would hope
There is darkness inside all of us, though mine is more dangerous than most.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/

Jess diary
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11