rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 3:24 pm

- manai aš taip daryčiau? be tavo sutikimo jokiais būdais, - linkteli rimtai pasakęs, ne koks pedofilas Marlonas yra . Galiausiai šypteli - tinka, - iškėlė savo Stikliuką, kad susidaužtų jiedu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 3:26 pm

-nežinau koks tu esi iš tikrųjų ir ką tu gali , o ko ne,-nusijuokia. - bet malonu tai girdėti iš tavęs,-linkteli, šiam iškėlus stikliuką mergina susidaužę su juo ir išgeria.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 3:28 pm

- bet tikiuosi, kad sužinosi, - vėjavaikiškai pasako, įdomi mergina yra Mila. - oh.. tai paguodžia, - šypteli ir pats užsiverčia savo viskį, padeda stikliuką ant baro.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 3:30 pm

-na aš ir tikiuosi , kad išsiaiškinsiu kas tu esi per persona,- mirktelėjo jam žaismingai.- aš manau,-nusijuokia ir išgeria savo tekilą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 5:03 pm

- na aš tai greit žmones perprantu.. tave taip pat, - linkteli, nes jau maždaug išsiaiškino jos charakterį ir panašiai, žinoma tai neprilygsta kelių metų draugystei, bet geriau negu nieko. Užsisako dar vieną gėrimą. Jei gert tai gert.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 5:06 pm

-oh nepasisekė man , galvojau, kad tik aš moku greitai žmones perprasti,- nusijuokia, o mergina daugiau nebesisako gerti, nes prižadėjo, kad nenusigers.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 5:09 pm

- net ne.. - nusijuokė, - aš irgi tai moku, - išsišiepė laimingas ir gavo viskį, - ir viskas? - kilsteli antakius, dabar kai girtuoklis pasijautė. - vienas stikliukas? rimtai? - apibėrė klausimais merginą, nepaleis tiesiog taip.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 5:13 pm

-nesąmonė,-pasiraukė, - dabar mane suprasi iš pusę žodžio,- caktelėjo liežuviu. - tu ką gal mane nori nugirdyti?,- pasižiūrėjo į jį įtariu žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 5:19 pm

- galbūt, - išsišiepė trolliškai, bet po to normalia šypsena tai pakeitė, o kai išgirdo jos klausimą nusijuokė, - norėčiau, bet deja to nesiekiau.. Bet koks pointas gerti tik viena stikliuką? kas nuo to pasikeičia? - šypteli mielai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 5:22 pm

-norėtum....,-nusijuokia.- barmene man visą tekilos butelį,- nusišypso , o po to atsisuka į vaikiną. - o koks tikslas daug gerti?,-paklausė jo susidomėjusi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 5:41 pm

- norėčiau, - gūžteli pečiais, o kai ji užsisako visą butelį, tai Marlonas išsižioja, - opa.. tu man patinki, - išsišiepia - na kai prisigeri, pasijunti laimingesnis, bent jau aš, - nusijuokia, elementariausias atsakymas. Kai prisigeri gi viskas px būna.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 5:43 pm

- na gal tau ir pavyks šiandien ,-nusijuokia, atnešus barmenui merginos butelį , ji įsipila į stikliuką ir išgeria neskaniai nurydama , degina gerklę šiek tiek alkoholis.- kažin ar ilgam aš tau patiksiu ,-nusijuokia.- aš ir negirta moku būti linksma.-linkteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 6:58 pm

- opa.. būsi tokia gera ir leisiesi nugirdoma? - išsišiepia taip naglai, kas sakė, kad dabar ims ir girdys ją. - oh.. o kodėl turėtum nepatikti, hm? - smalsiu žvilgsniu pažiūri, ką gali žinot, gal mergina biški išgėrus arši ar kokia kitokia pasidaro. - na taip, bet kai būni girtas tau niekas nerūpi.. - nusijuokia. Užsiverčia savo viskį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 7:45 pm

-nemanau aš dar pagalvosiu apie leidimą,-nusijuokia ir įsipila dar stikliuką.- nežinau šiaip girta būnu nelabai draugiška ir galiu pasirodyt šalta,- linkteli. - nu taip tikrai tau tada niekas nerūpi,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 22, 2012 12:36 am

- laiko yra, nespaudžiu iš kart sprendimo priimt, nes žinau, kad tai ganėtinai užknisa, - šypteli gan meiliai, o po to pažiūri į merginą, - oh.. ačiū, kad perspėjai, žinosiu, - linkteli ir nusijuokia, o po to biški rimčiau nusiteikia, bet šypsenos neslepia, gi tokius baltus dantis turi, - beveik, rūpi tik čia ir dabar, o tau taip nebūna, hm? Pasakyk, kad būna, - pažiūri maldaujamai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down

Baras
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next