rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Fėjų kursų nebaigėm - stebuklų daryti nemokam, o tu?

Share | 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 16, 2012 11:40 pm

atsidusta - tokia jau tos Claire dalia - but vienai, forever alone. to tinkamo, vieno vienintelio, kuris atitinka visus standartus niekaip neina rast, o jei ir randa, tai tas net nekreipia i ja demesio.
- ne,- papurte galva ji ir nukreipe zvilgsni i sona, taciau tik sekundelei. i Cher atsisuko dirbtinai nusvites veidas. Claire niekad nemego tu silpnumo akimirku.- taigi, mieloji, ka veikiam? gal pasikabinkim kokiu leduku?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 07 17, 2012 4:01 pm

Ateina čia , atsisėda persideda koją ant kojos pasižvalgo dar savo pusbroliuko , vėl prie veidrodžio užsibuvo.Užsisako kokteilio ir pradeda su barmenu šnekėti , nes ką veiksi čia dabar kol tas gražuolis dar neatėjo.
Atgal į viršų Go down
Cameron Theo Williams
DON’T TURN PEOPLE INTO YOUR HOME, OR YOU’LL END UP HOMELESS.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 07 17, 2012 9:54 pm

Įėjęs į klubą nužvelgia visas čioles, bet prisiminęs, kad atėjo pas saviškę trukteli pečiais ir užmatęs ją kaip visada prie baro pakilnoja antakius ir nuskuodžia link jos, padėjęs užpakalį ant sekančios kedutės nuo jos užsisako jack daniels ir pasisuka į savo saulytę, kuri akivazdžiai fliurtuoja su barmenu. - Selenačka, saviškio neužtenka?-paklausia, akutes pavarto

The good, the bad & the dirty...
THERE'S ONLY TWO WAYS THAT THESE THINGS CAN GO GOOD OR BAD AND HOW WAS I TO KNOW THAT ALL YOUR FRIENDS WON'T HOLD ANY GRUDGES. I GOT THE FINAL JUDGMENT. YOU'VE BEEN GONE SO LONG I FORGOT WHAT YOU FEEL LIKE, BUT I'M NOT GONNA THINK ABOUT THAT RIGHT NOW AND IF YA WANNA MAKE IT THROUGH THE NIGHT YOU BETTER SAY MY NAME LIKE THE GOOD, THE BAD, AND THE DIRTY.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 07 17, 2012 9:58 pm

Toliau ji ten šnekėjosi su tuo barmenu , kol neišgirdo to katuko balso.-Aš jau galvojaau jau , kad tu neateisi,-gūžt petukais.Pažiūri , kad prie jos dar šalia viena vieta yra.-Bijaai manęs,-parodo su pirštuku į tą vietą.Gavus savo kokteiliuką gera po truputi stebėdama Jensen.
Atgal į viršų Go down
Cameron Theo Williams
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 07 20, 2012 3:36 pm

- Aš neateisiu? Ar aš galėčiau taip pasielgt su tavim?-paklausia ir išpučia akutes, atsisėda dar arčiau čiolės, ir toliau žiūri į ją. Pasiima Džeko taurelę, pažiūri į ją, ir užsiverčia visą, po to įsistebeilija į Selenačka. - Čia šitas ant drąsos buvo...-nusijuokia. - Taigi čiole, pasakok, kaip sekas?-paklausia, pakilnoja antakius.

THERE'S ONLY TWO WAYS THAT THESE THINGS CAN GO GOOD OR BAD AND HOW WAS I TO KNOW THAT ALL YOUR FRIENDS WON'T HOLD ANY GRUDGES. I GOT THE FINAL JUDGMENT. YOU'VE BEEN GONE SO LONG I FORGOT WHAT YOU FEEL LIKE, BUT I'M NOT GONNA THINK ABOUT THAT RIGHT NOW AND IF YA WANNA MAKE IT THROUGH THE NIGHT YOU BETTER SAY MY NAME LIKE THE GOOD, THE BAD, AND THE DIRTY.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 11:40 am

Pažiūri į Acklesaaa tokia apšalus , kad jis , taip savo brendį greitai patvarkė.-Tave paskui iš baro reiks išvilkti už kokių ar už rankų?-nusijuokia , nu jeigu ten buvo tik ant drąsos , tai jam pačiam bus neįmanoma iš čia išeiti.-Visaai , nieko taip , žinai , dirbuu ir tieek , šiuo metu,-gūžt petukais ir šypteli atsigerdama savo kokteilio.-O taaau klausyk , kaip ? Kiek mašinų spėjai sudaužyti ? Jeigu , taip dažnai klubuose pasilankai ?-nusijuokia.-Nusikabinai jau kokia čiolee ?-prikanda lūpą.
Atgal į viršų Go down
Cameron Theo Williams
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 1:06 pm

- Manęs išvilt nereiks, aš labai saikingai geriu,-linkteli, ir šypteli jai. - Tiesiog dirbi, o tavo čiolinas kaip?-paklausia, antakiuką išriečia. - Man? Mašinų nebeturiu, net teises atimė, bet čia ne dėl klubų, ten tai katės, tai ežiai ar šiaip kokie smulkūs gyvūnėliai, ar šiaip blondinės kaltos,-pasako ir drąsiai linkteli užtikrintas savo teiginiu.- Čiolę ? O kam man čiolė? Aš vaikinas mėgstantis gyvent be rimtų įsipareigojimų. Vieną dieną su viena pasitūsau, kitą dieną su kita, taip ir gyvenu!-pasako, trukteli petukais ir nusijuokęs užsisako dar vieną stiklinaitę, ir gavęs dabar jau po truputį iš jos gurkšnoja.

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 2:39 pm

-Aneee?-nustemba , čia misija neįmanoma atrodo , kad Ackles saikingai gertu.-Nežinaau , lygtais viskas gerai,-gūžt petukais ir atsigeria kokteilio.-Agaa , tau,-palinksi.-Mhmm , ežiai , katės , blondinės..-sukikena.-Su blondinėm nepasidėk geriau,-pavarto akis nusijuokdama.-Nors šiaip žinai gerai darai , vistiek pas tave čia eilės renkasi tų visokių čoliuuu ,-išsišiepia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 2:40 pm

atkeliauja su vaikinu čia , iškart įėjusi apžvelgia patalpą ir žmones kurie čia susirinkę, gaila nei vieno ši jų nepažįsta, bet gal dar bus proga susipažinti, mat kai Mila išgeria pasidaro labai jau drąsi ir gali prie bet ko prieiti. priėjusi prie baro atsisėda ant kedės ir pasisukusi į barmeną taria.- man tekilos ,- nusišypso ir pasisuka į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 2:45 pm

ateina čia taip pat ir šypteli išgirdęs ko mergina gers, net keista. Bet vertina už ta Milą, - o man viskio, - apsidairo, pažiūri į tūsinančius žmones ir prisėda ant vienos iš baro kėdžių, pagers ir varys taškytis. Taip jau būna.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 2:50 pm

-tikiuosi tu manęs nepaliksi čia vienos jeigu aš labai nusigersiu ,- nusijuokia ir laukia kol barmenas atneš jos gėrimą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 3:00 pm

- tik jau, taip tikrai nepasielgčiau, - linkteli ir išsišiepia, gan dažnai jam tenka pasirūpinti biški pavartojusioms moterims, bet jis nieko prieš.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 3:03 pm

-bet aš pasistengsiu šiandien labai daug nevartoti, kad tau nebūtų po to problemų su manimi ,- nusijuokia ir atnešus barmenui jos gėrimą , išgeria vieną gurkšnį tekilos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 3:14 pm

- problemų nebus, aš tau sakau, - išsišiepia, - bet gerai, kaip tik tu nori, - mirkteli jai ir tada gavęs gėrimą dar labiau šypteli, - už ką gersim? - kilsteli antakį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 21, 2012 3:16 pm

-jo jo, o jeigu aš nusigersiu ir tu manimi pasinaudosi, tad tai jau tikrai problemų bus,- nusijuokia.- už naują pažintį ir už nuostabų vakarą?,-pakėlė antakį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down

Baras
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next