rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

William

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Luke Johnson
William - Page 2 55eb00689a4e156e761c4e941304dcd9
CREDIT : painofchoco & maliblue
REAL NAME : Simona
OTHER CHARS I HAVE : Harden, Auriele, Elisabeth
CLAIM : Dylan O'Brien
LOVE OF YOUR LIFE : There were grief and ruins, and you were the miracle.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimeAntr. 2 07 2019 - 21:09

[note]man atrodo, kad ji mane ir iš po žemių iškas, jeigu labai norės William - Page 2 915954500 [/note]
[note]tai tu sakyk ko nori, galiu klasikinės degtinės paimt, galiu ir kažko silpniau arba šūstriau, jūsų noras man įsakymas :)))[/note]
[note]labai gerai, aš irgi zagironą geriu, šeimos bruožas matomai William - Page 2 931804196 [/note]

You must never give in to despair. Allow yourself to slip down that road and you surrender to your lowest instincts. In the darkest times, hope is something you give yourself. That is the meaning of inner strength.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t13670-here-are-the-monsters-we-pu
Luke Johnson
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimeAntr. 2 07 2019 - 21:47

[note]shit man, man atrodo tikrai bus įtaisytas William - Page 2 1636396799 [/note]
[note]ai tai ir tavęs vos su tuo brudu nepribaigė? :)))) romas su kola visai skaniai eitų gal šiandien? William - Page 2 4116097986 William - Page 2 4116097986 [/note]
[note]nu jeigu būčiau alkoholikas su stažu, tai irgi zagirono neimčiau, jau geriau alaus skarbą dar vieną prigriebčiau vietoj sulčių ar kolos :))[/note]

You must never give in to despair. Allow yourself to slip down that road and you surrender to your lowest instincts. In the darkest times, hope is something you give yourself. That is the meaning of inner strength.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t13670-here-are-the-monsters-we-pu
Luke Johnson
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimeAntr. 2 07 2019 - 22:18

[note]būsiu kaip dobis laisvas elfas William - Page 2 44654265 William - Page 2 182181263 [/note]
[note]tai tu žiūrėk, dar tik į dvidešimtmetį įžengiau, o jau tave į alkoholizmo liūną bandau nusitempt William - Page 2 1647179402 [/note]
[note]okk, varau tada iki shopo ir kur po to susitinkam?[/note]

Atgal į viršų Go down
Luke Johnson
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimeAntr. 2 07 2019 - 23:05

[note]yes pls William - Page 2 44654265 [/note]
[note]mėgsti rizikuot žiūriu :))) nu ok, kai jau viečikę rasi kokioj pakrūmėj ten atmesk savo location, nes tikrai pasiklysiu ieškodamas William - Page 2 4002759736 [/note]

Atgal į viršų Go down
Adam Samuél Hardwell
Not everyone likes me, but not everyone matters.
CREDIT : painofchoco
REAL NAME : Gerdos debesėlis
CLAIM : bill skarsgård
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 13:48

[note]Labas[/note]
[note]Ar čia Williamo numeris?[/note]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Adam Samuél Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 15:12

[note]Turbūt ir nepažįsti manęs, aš Klaudijos draugas. Adamas[/note]
[note]Gal Klaudija dabar su tavimi? Arba galbūt žinai kur ji šiuo metu?[/note]
[note]Man atrodo, jai kažkas nutiko, labai labai keistai bendravo telefonu, dabar iš viso neina su ja susisiekti[/note]
[note]Gal jai ir jos broliui pavojus gresia, nes atrodė, jog ji kažko labai baiminosi. Todėl man reikia žinoti, ar jai viskas gerai[/note]
Atgal į viršų Go down
Adam Samuél Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 15:39

[note]Aš jos draugas..[/note]
[note]Wtf.........[/note]
[note]Tai jūs namie?[/note]
[note]Man žūtbūt reikia su ja pakalbėti. Kuo greičiau.[/note]
[note]Negaliu jai prisiskambinti, gal gali padėti man? [/note]
[note]Nenoriu nutraukti to spurgų vakarėlio, man tik trumpam reikia pakalbėti[/note]
Atgal į viršų Go down
Adam Samuél Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 16:37

[note]Okay... Iš pradžių galvojau, kad man tik pasigirdo, o tu kažkokią klaidą įvėlei rašydamas[/note]
[note]Bet dabar ir Lukas labai aiškiai tai parašė[/note]
[note]Gali man kas nors paaiškinti, kas čia vyksta?[/note]
[note]Čia kažkoks inside joke, kad Reuben mano brolis?[/note]
[note]Gal DABAR misteris advokatas gali perduoti Klaudijai, kad aš visiškai nesuprantu, kas vyksta ir mums bešnekant kažkoks nesusipratimas įsivėlė?[/note]
[note]Pažadu, neliksiu skolingas[/note]
Atgal į viršų Go down
Adam Samuél Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 21:04

[note]Sorry, bruh, aš visiškai pasimetęs šitoj situacijoj, tiesiog galvojau, kad klaidą netyčiom įvėlei[/note]
[note]Krč... Ačiū už informaciją. Tai ir mano šeimyna žino? Good to know....[/note]
[note]Mano tėvas sakė, kad kažką nuskriaus?[/note]
[note]Nu jo... Jau laukiau mėnesį, tai palauksiu dar, kiek reiks[/note]
[note]Svarbiausia, kad pasakytum jai :/ [/note]
Atgal į viršų Go down
Adam Samuél Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 21:24

[note]Aš ne itin bendrauju su šeima, tai gal ne taip ir keista, jog negaunu visų naujienų. Bet tokią žinią tikrai galėjo pranešti...[/note]
[note]Jau kurį laiką negyvenu su jais, tai net nebesijaučiu kaip šeimos narys, ypač po šito įvykio :)[/note]
[note]Su Petru visko gali būti, nemanau, jog Reuben meluoja... Patikėk manim, mano tėvui bet kas gali šauti į galvą. Pabandysiu dar pakalbėti su juo.[/note]
[note]Draugavo, draugavo... Jau ir man keista, sprogs galva tuoj.[/note]
[note]Nežinau :D:D tikiuosi, kad nedraugavo :D[/note]
[note]Man atrodo, reikės giminių susitikimą padaryt, susižinosim kas su kuo draugavęs, kas laisvas, o kas ne :) jau ir man pačiam įdomu.[/note]
[note]Žinok, net neturiu kaip spausti jos, nes esu užblokuotas, kaip supratau. Tai... Fun.[/note]
[note]Dėl to ir prašiau, kad perduotum jai, jog noriu susisiekti. Tenoriu išsiaiškinti su ja, tik tiek. O dabar net neturiu kaip[/note]
Atgal į viršų Go down
Claudia Rose Johnson
William - Page 2 KyckunM
CREDIT : out0fmymind/maliblue♥
REAL NAME : dasviduli, duli duli
OTHER CHARS I HAVE : Weylyn'ų mažoji.
CLAIM : Madelaine Grobbelaar Petsch
LOVE OF YOUR LIFE : It wasn't exactly love at first sight, but it was deeper than that. A sense of belonging to a place I never knew I wanted but somehow always needed. It was a home that carried a heartbeat. - Adam♥; Brothers are like streetlights along the road, they don’t make distance any shorter but they light up the path and make the walk worthwhile. - Reuben, Luke&William♥
ABOUT CHARACTER : She's it... She's the best of both worlds. She's that independent, focused, ambitious queen. She's a boss. She can handle her own. And she's as alpha as they come. But at the same time, she knows where to draw the line and be a woman. She has a soft, submissive side, with a heart of gold. She's affectionate, passionate and extremely sexual. She knows how to take care of a man. She's spiritual, selfless and understands the definition of unconditional love. She's it. She's the best of both worlds. And whoever God decides to send her, will be luckiest man alive.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 21:34

[note]Kas nutiko???[/note]
[note]Viskas gerai?? [/note]
[note]Kur esi? [/note]

I GOTTA BREAK FREE. I GOTTA GET OUT OF MY OWN HEAD. I'M WALKING AROUND IN THIS NIGHTMARE... SOMEBODY WAKE ME UP, WAKE ME UP.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
Adam Samuél Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 21:37

Okeei...:D:D

Rimtai galėtum kažkaip suveikti susitikimą su ja?

Nemanai, kad ji supyks?

Meilės eliksyro nereikia, tho :D O su pavergimu nežinau kaip bus. Mums tereikia pašnekėti

Ir su vestuvėm dar palauk :D

That person is a priceless work of art, the kind you’d mindlessly get lost in ... the kind you take home to love and admire for the rest of your life.
A true masterpiece.
Atgal į viršų Go down
Adam Samuél Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 21:44

[note]Willai, Willai...:D:D[/note]
[note]Žiūrėsim, kaip čia bus[/note]
[note]Ačiū už pastangas, you're the best[/note]
[note]Tai koks planas?:)[/note]
Atgal į viršų Go down
Claudia Rose Johnson
William - Page 2 KyckunM
CREDIT : out0fmymind/maliblue♥
REAL NAME : dasviduli, duli duli
OTHER CHARS I HAVE : Weylyn'ų mažoji.
CLAIM : Madelaine Grobbelaar Petsch
LOVE OF YOUR LIFE : It wasn't exactly love at first sight, but it was deeper than that. A sense of belonging to a place I never knew I wanted but somehow always needed. It was a home that carried a heartbeat. - Adam♥; Brothers are like streetlights along the road, they don’t make distance any shorter but they light up the path and make the walk worthwhile. - Reuben, Luke&William♥
ABOUT CHARACTER : She's it... She's the best of both worlds. She's that independent, focused, ambitious queen. She's a boss. She can handle her own. And she's as alpha as they come. But at the same time, she knows where to draw the line and be a woman. She has a soft, submissive side, with a heart of gold. She's affectionate, passionate and extremely sexual. She knows how to take care of a man. She's spiritual, selfless and understands the definition of unconditional love. She's it. She's the best of both worlds. And whoever God decides to send her, will be luckiest man alive.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 21:45

[note]Will, dafuq???[/note]
[note]Kur esi ir kas čia per čiučela prie tavęs?[/note]
[note]tuoj aš jai išprievartausiu :))) [/note]
[note]Atvažiuoju pasiimt. Sakyk kur randiesi [/note]

I GOTTA BREAK FREE. I GOTTA GET OUT OF MY OWN HEAD. I'M WALKING AROUND IN THIS NIGHTMARE... SOMEBODY WAKE ME UP, WAKE ME UP.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
Adam Samuél Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitimePir. 15 07 2019 - 21:50

[note]O man apsimesti, kad netyčia sutikau ją???[/note]
[note]Nežinau, kuriuo atveju ji mažiau pyks, kai sužinos šitą klastą[/note]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: William   William - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

William
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next