rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Futbolo aikštė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Reuben Artiom Johnson
Futbolo aikštė - Page 2 B4G0X0f
CREDIT : icon: mcklewhore; koduotė - maliblue
REAL NAME : deima
CLAIM : L.B.S.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimePir. 04 01, 2019 12:39 am

Tikriausiai didžiausia berniuko klaida, kurią kada tik galėjo padaryti - tai taip užsibrėžtai ieškoti savo tikrojo tėvo. Vargu ar Reuben dabar būtu įspraustas į kampą, jeigu jau senai būtu paleidęs savo biologinę šeimą ir tiesiog gyvenęs dabartimi. Tikriausiai dabar jam net nereikėtu rinktis tarp šeimų, kurią myli ir kurios pradeda nekęsti visa savo esybę. Iš Elisabeth kalbų tik prunkštelėjo,- Jeigu Tu mandagi, tai tuomet aš Anglijos karalienė,- sarkaztiškai vyptelėjo, aiškiai tik dar labiau tampydamas liūtą už ūsų. Tačiau moters kalbos visiškai nestebino jaunojo Johnson; anaiptol, tik vertė jį jaustis nepagrįstai įtūžusiu. Laimei, jog prieš treniruotę sugalvojo nusiimti Alexis padovanotą apyrankę, mat kitu atveju, veikiausiai raganaitė jau būtu pakeliui į stadioną. O matant kokios ne stabilios psichikos buvo Hardwell vyriausioji atžala.. Tikrai nenorėjo rizikuoti merginos sveikata,- Oh.. Atleisk, kad manęs nelabai domina jūsų šeimos medis,- pavartė akis, bet vos šviesiaplaukė pradėjo kalbėti apie jo kūno pakąsimą, tik žengė porą tvirtų žingsnių link Sofia, taip sumažindamas saugų atstumą iki minimumo,- Tai pirmyn, ko lauki? Nudėk ir užkask mane, kad ir šiame stadione! Manai aš bijau?,- nesusivaldęs nusijuokė, kol neišgirdo kontekste Peter vardo,- Žinai kas juokingiausia? Jis man sakė, jog nevers manęs rinktis, jog daugiau niekad man nesimaišys akyse ir nesikiš į mano gyvenimą. O dabar jis pasiuntė Tave? Ir visus kitus savo vaikus? Rimtai?,- pažvelgė į Elisa kiek suraukdamas antakius,- Maniau, jog su laiku galėsiu pamiršti visas nuoskaudas ir galbūt kažkur giliai savo širdyje atrasti ir jam vietos. Bet jūs.. Jūs visi dabar verčiate tik dar labiau nekęsti to apgailėtino vyro, kurį jūs vadinate Tėvu,- vis dar neatsitraukė nuo sesers, mat tikrai nejautė jai jokios baimės,- Tu negali priversti manęs rinktis, nes vienaip ar kitaip, kad ir kur aš bebūčiau, kad ir ką būčiau pažadėjęs, aš vis tiek gelbėčiau Johnson'ų gyvybes, nei jūsų,- ganėtinai drąsiai išsireiškė, mat jeigu reikėtu tai ir dabar stotu tiesiai prieš Elisabeth iki paskutinio savo deguonies lašo.

Sky is a bright blue,
And I see storm clouds
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t13668-mcklewhore#318289
Elisabeth Sofia Hardwell
Futbolo aikštė - Page 2 Tumblr_inline_pd7kd8qvhZ1snxgfy_400
CREDIT : painofchoco & maliblue
REAL NAME : S.
CLAIM : Meghann Fahy
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 06, 2019 8:58 pm

Vargšelis. Turėjo tiek daug potencialo, kurį švaistė veltui. Elisabeth tik šyptelėjo, Reuben griebusis sarkazmo. Vis dėlto, galbūt vaikinas ir neatliko savo namų darbų iki galo, jeigu drįso taip akiplėšiškai elgtis jos akivaizdoje. Tačiau klaidos tam ir yra, kad iš jų būtų mokomasi, o Sofia būtinai užtikrins, kad Reuben savo pamokas išmoktų tinkamai.
- Gerai, drąsuoli, prisimink savo žodžius kai pamatysi mane ne mandagioje būsenoje, - gūžtelėjo pečiais. Jeigu vaikinas taip nori, galės pademonstruoti ir nuožmią savo pusę. Nuplėšti Reuben kokią galūnę ir patrumpinti ilgą liežuvėlį jai nebuvo problema, tik vargu ar Reuben suprato, jog Elisabeth nejaučia ribų. Moteris darė viską, kas privaloma, kad ir kokios žiaurios tos priemonės bebūtų buvusios. - Dieve, koks tu bukas, - pavartė akis Reuben pradėjus verkšlenti, kad ji gali jį užkasti kad ir šitoj aikštėj. - Kas žudo žmogų iš karto? Mielai išlupčiau tau tas spindinčias akutes iš akiduobių, bet viliuosi, kad nustosi elgtis kaip mažas vaikas ir man nereikės teptis rankų, - tarė visiškai nenustebusi, kad Reuben ir toliau vapa kažką apie savo meilę Johnson'ams. Dar sykį pavarčiusi akis, akivaizdžiai pasibjaurėjusi tokiu sentimentalumu, pažvelgė tiesiai Reuben į akis. - Mano akivaizdoje tu jo nevadinsi apgailėtinu, nes išlupsiu tau ne tik akis. Tikiuosi vienas kitą mes supratome aiškiai, - šaltai ir lėtai iškošė pro sukąstus dantis, o tuomet nusišypsojo tarsi parodydama, jog nė velnio nejuokauja. - O aš galvojau, kad esi protingas berniukas... Tu nesupranti į kur veliesi ir ką dabar darai. Nejaugi iš tikrųjų manai, kad mano grasinimai yra tiesiog paprasti grasinimai, kurie turėtų tave išgąsdinti, kad tu pabrukęs uodegą parbėgtum pas mus? Ne, mielasis. Aš tau labai aiškiai papasakojau kas nutiks, jeigu tu nedarysi to, ko noriu aš. Šiuo atveju situacija tokia: tu grįžti pas mus, visi laimingi, visi gyvi. Arba, žinoma, gali toliau cypsėti kaip saugosi savo mylimą šeimą, man visgi reikės teptis rankas traiškant jų trachėjas ir panašiai, galų gale jie mirs, tu būsi nelaimingas, aš irgi būsiu nelaiminga dėl iššvaistyto laiko, žodžiu, daugiau bėdos nei naudos, - dar sykį monotoniškai pakartojusi tai, ką jau buvo minėjusi anksčiau, sunkiai atsiduso. - Viliuosi, kad dar sykį nereikės kartoti, jog man toji tavo šeima nerūpi nė per nago juodymą, todėl žudyti juos taip pat nėra tabu..?

She calls me crying every day 'cause they got problems. He likes complaining, she's compromising, coming to me for real advice when he just playing. I can tell she loves him way too deep.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Reuben Artiom Johnson
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 09, 2019 9:51 pm

Reuben taip įgrįso visos tos dramos, jog mielu noru dabar pat sau nusisuktu sprandą ir užbaigtu savo dienas. Vos išsprendžia vieną problemą, vietoj jos - iškarto išdygsta dar porą naujų. Ir tai tęsėsi kaip užburtas ratas. Lyg gyventu ne dabartyje, o laiko kilpoje. Klausydamas Elisabeth šis tik sunkiai atsiduso ir kryptelėjo pusę lūpos viršun,- So do it. Išlupk man tas akis, padarytum didžiulę paslaugą. At least Tavęs neberegėčiau,- kažkodėl nejautė jai jokios baimės. Galbūt Johnson tiesiog pavargo nuo viso šito mėšlo ir gyvenimas jam vienaip ar kitaip jau nebeteikė džiaugsmo,- Sugebėjai išnarinti man ranką, keep going. Sulaužyk dar kokia koją. Arba palauk.. Sugalvojau kai ką geriau! Gal tiesiog nusuk man sprandą ir visi gyvensim ilgai ir laimingai? Vis tiek manau, esi nominuota 'blogiausios sesers' titului,- išsiviepė kaip kvailelis, vis dar viena ranka prisilaikydamas išnarintą savo ranką. Argi ne tobulai užbaigtas vakaras?,- Matai, tau šeima yra tik pareiga. Darai dalykus, tik, kad išlaikytum Hardwell'ų pavardę aukščiau visko, o ne todėl, kad juos mylėtum. Na o aš.. Aš pasiruošęs paaukoti savo gyvybę, jog mano šeima liktu laiminga. Tad jei tikrai manai, kad leisiu Tau juos nuskriausti.. Na.. Jokes on you,- sarkaztiškai vyptelėjo, neketindamas pasiduoti moters manipuliacijoms,- Be to..,- suvaidintai susimąstė,- Nemanau, kad Diana ir Adamas Tau liktu dėkingi, jeigu sutraiškytum Klaudijos ar Luko trachėjas,- kiek pasibjaurėjusiu žvilgsniu persmeigė Hardwell atžalą.

Sky is a bright blue,
And I see storm clouds
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t13668-mcklewhore#318289
Elisabeth Sofia Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 09, 2019 10:57 pm

Elisabeth savyje turėjo daug ydų - nepataisomą užsispyrimą, kandumą, polinkį teisti kone kiekvieną aplink ją besisukantį individą... Bet ji buvo atkakli. Velniškai atkakli. Tuo jiedu su Reuben, greičiausiai, ir buvo panašūs, todėl ši dvikova tarp jų iš dalies kėlė Sofiai šypseną. Didžiausia problema - ji nemokėjo pralaimėti. Tiksliau, nebuvo auginama taip, kad iš pirmo karto negavusi to, ko nori, paprasčiausiai nuleistų rankas. Nė velnio, Peter ją spaudė stengtis toliau, dėl to moteris šiandien stovėdama priešais savo naujai atrastą brolį puikiai žinojo, kad neapsiribos vien tik grasinimais, darys viską, kad išplėštų savo pergalę.
- Net nežinau, ar tokį tavo norą mirti lemia mazochizmas, ar tau keli varžteliai atsisuko, - kritiškai tarė suraukdama kaktą. Kitomis aplinkybėmis, jei Peter nebūtų norėjęs Reuben gyvo ir sveiko, Elisabeth kaip gailestingoji mergelė Marija tikrai išpildytų vaikio norą. Mažai darbo, o problema išspręsta. Deja, moteris negalėjo nei lupti akių, nei sukioti sprandų, nors pagunda jau tikrai kilo. - Klysti, Reuben, - šviesiaplaukė tik sunkiai atsiduso vaikinui kuriant Elisabeth paveikslus savo galvoje. - Šeima man nėra vien TIK pareiga. Aš ją myliu. Myliu taip stipriai, kad jau verčiau žinosiu, kad manęs ji nekenčia, nei leisiu tau, - nemandagiai dūrė pirštu Reuben į krūtinę. - Lakstyti pasaulyje ir kelti mums grėsmę. Kad ir koks protingas, gabus, išradingas bebūtum, jeigu pradėsi žybsėti savo akimis, kad ir kokios spalvos jos bebūtų, ne tiems žmonėms, užsitrauksi pavojų ne tik sau, bet ir mums visiems. O aš neabejoju, kad pratrūkęs nesusivaldysi, impulsyvumas yra kiekvieno vilkolakio problema. Todėl, atleisk, bet ne, negaliu tavęs paleisti. Bet jei tau mažiau skaudės širdutę, nesi tokia kompanija, kurios norėčiau, - skėstelėdama rankomis užbaigė savo žodžius ir menkai šyptelėjo. - Galėtum pabūti supratingesnis ir nesispyrioti, palengvintum dalią ne tik sau, bet ir man, - tarstelėjo dalykišku tonu ir sunėrė rankas ties krūtine. - Tai kaip vis dėlto bus? Susitarsim, kibsi man į plaukus ar kitokį variantą pasiūlysi? - su ryškia pašaipos gaida paklausė prunkštelėdama, o tada kryptelėjo galvą į šoną, primerkė akis ir stebėjo savo jaunėlį.

She calls me crying every day 'cause they got problems. He likes complaining, she's compromising, coming to me for real advice when he just playing. I can tell she loves him way too deep.
Atgal į viršų Go down
Reuben Artiom Johnson
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimePen. 04 12, 2019 11:02 pm

Kažkodėl net pati treniruotė vaikinui neberūpėjo, jis tik norėjo kuo greičiau grįžti namo ir kritus į lovą pamiršti šitą siaubingą dieną. Ir kaip šis dabar pasiteisins raudonai dėl išnarintos rankos? Tikrai neprasitars, kad tai vyriausiosios Hardwell'ų atžalos darbas, mat mažiausiai norėjo įpainioti Johnsonus į šią dramą. Ir šiaip nenorėjo, kad sesuo dėl jo pergyventu, nors veikiausiai paaiškėjus tiesai ir taip savaime viskas susipins.. ,- Keista.. Ar kartais tik neminėjau, kad Hardwell'ai kiek trenkti?,- kilstelėjo klausiamai antakį, akivaizdžiai šaipydamasis iš šios situacijos. Taip, galbūt Reuben ir nepripažino savęs kaip vieno iš jų, tačiau buvo akivaizdu, kad jo venomis tekėjo šios šeimos kraujas; tad nebūtu ir keista, jog keletą charakterio bruožų būtu iš jų paveldėjęs. Klausydamas jos kalbų, taip ir tesinorėjo visus plaukus nusipešti nuo galvos. Akivaizdu, kad Sofija baigia suėsti paskutines sveikas jo nervų ląsteles vien savo kalbomis,- Ar Tu mane debilu laikai? Manai tai meilė?,- prunkštelėjo, kuomet sveika ranka perbraukė sau per veidą it daugiau nebegalėdamas pakelti šio pokalbio,- Nežinau kokią meilę Tau simbolizavo Peter ir kaip išreiškė, bet akivaizdu, kad ne taip kaip reikėtu. Tu jam tebuvai karė, kuri galbūt vieną dieną užims jo vietą. Geriau papasakok ar bent atsimeni vieną kartą, kuomet šis būtu Tave nusivedęs į atrakcionus ir nupirkęs cukraus vatos, kai buvai vaikas? Ar bent kartą jautei tėvišką meilę vaikui? Nors palauk, neatsakyk. Ne. Kitu atveju nebūtum tokia šalta kalė ir nesielgtum su manim it su kokiu prakeiktu kaliniu. Aš taip pat to nesulaukiau iš jo, tačiau laimei, mano gyvenime pasirodė Johnsonai. Ir vadink mane apgailėtinu dėl to, ką jiems jaučiu jei nori, bet man nusispjaut. Jie manė padarė tokiu kokiu esu dabar - žmogumi. Jie buvo sunkiausiais laikotarpiais šalia manęs ir besąlygiškai palaikė. O ką tuo tarpu darė Peter?,- vėlei kilstelėjo antakį aukštyn,- jis įgrūdo mane į vaikų namus, kuriuose, tarp kitko, aš vos nemiriau. Ir po velnių, aš jau vilkolakis nuo keturiolikos metų - ar įklampinau jus į kokį pavojų? Ne! Manai ant mano piršto šiaip sau puikuojasi mėnulio žiedas? Ne! Aš puikiai save valdau ir tvarkausi su visu mėšlu, kurį man tenka pakęsti, tad atsiknisk, gerai?,- Reuben išties buvo įniršęs, nes nesuprato kokia esmė buvo grasinti savo broliui jo šeima, jeigu jis nieko nepadarė ir nori tiesiog gyventi ramų gyvenimą?,- Klausyk Elisabeth, aš tikrai norėčiau jus visus artimiau pažinti, bet jūs man visiškai nesuteikėt laiko apsiprasti ties tuo. Jūs visi tiesiog lindote man į akis ir reikalavote, kad būčiau tiesiog Hardwell'as. Nedavėt man jokio pasirinkimo, tai buvo tarsi koks įsakymas. Kaip aš galiu būti šeimoje, kurioje nesijaučiu it būčiau savas? Kurioje nesijaučiu, jog norėčiau būti tiesiog to dalis, bet esu priverstas. Negana to dar ir grasinimai.. Really? Mano atsakymas vis dar ne ir sorry, tikrai nesiruošiu kabintis į plaukus. Aš ne kokia teenage drama queen,- burbtelėjo kiek sunkiau atsidusdamas. Dievaži, tai labiau vargino, nei futbolo treniruotė.

Sky is a bright blue,
And I see storm clouds
Atgal į viršų Go down
Elisabeth Sofia Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 14, 2019 2:30 pm

- Akivaizdu, kad Hardwell'ų mišrūnai ypatingai trenkti, - vyptelėjo nepraleisdama progos ir pati pakomentuoti ne tokią jau ir gryną Reuben kilmę. Visgi, Peter spėjo moterį apšviesti, jog berniuko motina - ragana. Galbūt dėl to ir buvo taip sunku susikalbėti su Reuben. Elisabeth puikiai mokėjo komunikuoti su savo šeima, tačiau Reuben, augintas Johnson'ų, visiškai nepriminė Hardwell'o stereotipo. Tai, savaime suprantama, kiek erzino Sofią, kadangi moteris mėgo mokėti viską daryti idealiai ir nesugebėjimas susišnekėti su savo broliu, be galo tampė šviesiaplaukės nervus. - Jeigu atvirai, tikrai nelaikau tavęs protingu, - gūžtelėjo pečiais tiesiai šviesiai tėkšdama savo nuomonę vaikinui į veidą. Beth nemėgo vynioti žodžių į vatą, o Reuben pats neberodė didelio mandagumo, todėl moteriai stengtis būti maloniai kaip ir nebebuvo prasmės. - O varge, tuoj apsivemsiu nuo tų sentimentų, - pavartė akis nė kiek nesužavėta Reuben prakalbos apie nuostabią Johnson'ų šeimą ir tironišką tėvo figūrą - Peter. - Būtent, Reuben, jie tave augino kaip žmogų. Manau, tau verta priminti, kad tu tokiu nesi ir niekada nebūsi. Esi vilkolakis. Žmogiškumo faktorius - svarbus, to neneigsiu, tačiau tu jau esi ne žmogiškas, o visiškas skystalas. Tik neįsižeisk, čia mano nuomonė. Peter buvo nuostabus tėvas, jei būtum turėjęs progą augti su juo, visiškai pateisintum jo veiksmus. Hardwell'ai - ne šiaip koks vilkolakių klanas. Mes pranašesni už kitus. Greitesni. Stipresni. Ar įsivaizduoji kokią konkurenciją jaučia kiti vilkolakiai sužinoję apie mūsų gebėjimus? Peter puikiai suprato koks realus pavojus gręsia šeimai, todėl taip, jis darė mus kariais, tačiau tai darė tik todėl, kad mes galėtumėme apsisaugoti. Jeigu manai, kad tavo aksesuaras suteikia tau kažkokį pranašumą, labai klysti. Kas nutiks, jeigu jį iš tavęs atims? Negi manai, kad pasaulyje nėra tokių kerštingų sielų, kurios su mielu noru nenukirstų tavo piršto kartu su žiedu? Rimtai? - prunkštelėjo nužvelgdama Reuben pirštą, ant kurio ir puikavosi mėnulio žiedas. Elisabeth jo per daug nesureikšmino, jeigu tiek metų puikiai išgyveno be jo, vadinasi žiedas nėra tokia jau ir reikalinga dalis vilkolakiui. - Nesijauti savas? Tai kol trindavaisi mūsu namuose su Diana, nespėjai apsiprasti su Hardwell'ų šeima? - pakėlė antakius primindama Reuben, kad jis toli gražu nėra svetimas. - Gerai, klausyk, jeigu su tavim būtų įmanoma susitarti gražiai, niekas negrąsintų išžudyti Johnson'us. Viskas, ką tu dabar darai, tai skundiesi, kokie blogi yra Hardwell'ai ir kaip tu nenori turėti nieko bendro su jais. Kaip tu man siūlai surasti kompromisą šitokioje padėtyje, jeigu tu nė kiek man nepadedi? - paklausė tvirtai sučiaupdama lūpas. Ieškoti sprendimo, kuris tiktų abiems pusėms, šviesiaplaukei apskritai nesisekdavo, o čia dar reikėjo derintis prie šito užsispyrusio vaikino...

Atgal į viršų Go down
Reuben Artiom Johnson
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimePir. 06 10, 2019 10:49 pm

Reuben tikrai neketino elgtis mandagiai, kai šiam tiesiai į akis drėbiami grasinimai apie Johnson'ų skerdynes; akivaizdu, jog šviesiaplaukis buvo pasiruošęs net visus savo turimus kaulus sutrupinti, jei tai tik reikš, kad nė vienas iš jų - nebus įskaudintas. Juk jo ir Klaudijos ryšis buvo toks stiprus, kad abejotina, jog Claudia pakeltu jo išėjimą pas Hardwell'us, net jei ir pats Reuben to nenorėtu,- Kaip liūdna, kad man mažiausiai rūpi ką galvoji apie mane,- apsimestinai net patempė lūpą. Tebūnie ši moteriškė galvoja, kad jis bukas kaip batų aulas, ar skystas kaip balutė; Johnson'ui tai atvirai nerūpėjo. O visas šis pokalbis - jau ėmė varginti patį vilkolakį,- Aš niekada to neprašiau! Neprašiau, kad kažkokiais mistiniais būdais aktyvuotųsi tas prakeiktas vilkolakio genas! Nes būtent dėl to, mano gyvenimas pradėjo griūti. Visos tos varginančios dramos, slapstymasis, bandymas paaiškinti žmonėms, kodėl mano žaizdos taip greitai gyja, kiekviena pilnatis ir artimų žmonių praradimai. I'm sick of that.,- mostelėjo sveikąją ranka į orą, visiškai nebesitvardydamas ir realiai net įsiduodamas, kad jo virsmas įvyko būtent tada kai šis kažką nužudė, nė pats to nežinodamas. Vargu ar pats Artiom sugebėtu pakelti tokia naštą,- Bet neturėjau, nes jis pats manęs atsisakė ir nesuteikė man tokio šanso. Ar bent įsivaizduoji, kad globos namuose aš diena iš dienos degiau viltimi, kad jis vieną dieną įžengs pro duris ir ištrauks mane iš tos skylės? Būtent, kad nežinai, nes Tu nebuvai atstumta. Nebuvau tas vaikas, kuris aplamai neturėjo egzistuoti,- suraukė antakius, kiek dusliau kvėpuodamas. Jam buvo pikta, kad Hardwell taip bandė išaukštinti Peter, net nesuprasdama kaip pats šviesiaplaukis jautėsi,- Well, kaip matai, manęs dar niekas dėl kažkokios konkurencijos neužpuolė. Nes tikriausiai esu per daug žmogiškas ir niekad net nekiltu mintis į galvą, jog esu kažkokio special klano palikuonis,- ironiškai ištaręs, galiausiai tik beviltiškai susiėmė už galvos,- Mano kompromisijos pasiūlymas: atsikniskit nuo mano šeimos ir įsivaizduokit, kad aš neeigzistuoju,- sarkaztiškai vyptelėjo. Juk visai neblogą pasiūlymą davė.

Sky is a bright blue,
And I see storm clouds
Atgal į viršų Go down
Elisabeth Sofia Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 12, 2019 11:15 pm

Prasidėjus dar vienai verkšlenimo bangai Elisabeth pavartė akis nutaisydama annoyed veido išraišką, kurios moteris nė neketino slėpti. Iš tikrųjų vemti norėjosi klausant, kaip Reuben skundžiasi dėl savo gyvenimo, ką jau kalbėti apie tai, kad jiedu buvo susiję kraujo ryšiais. Turėti tokį brolį, kuris negali susiimti ir priimti gyvenimo iššūkių kaip tikras vyras, ganėtinai žemino, mat klausydamasi vaikio inkštimų Sofia nuoširdžiai jautėsi vyriškesnė, negu Reuben. Ką tas gyvenimas su Johnson'ais jam padarė...
- Tau ištraukti nosinaitę, kad išsišnypštum nosį ir nusivalytum ašaras? - vyptelėjo šiam pagaliau nustojus skųstis. - Jeigu nebūtum dėl visko žliumbiantis mažvaikis, galbūt suprastum, kad ne vien tavo gyvenimas yra sunkus, ne vien tu nužudei kažką aktyvuodamas prakeiksmą, apie kurį nieko nenutuokei, ne vien tu prarandi mylimus žmones, - jau kur kas griežčiau tarė žvelgdama tiesiai į Reuben. - Hardwell'ai tau tai ir siūlo - visapusišką paramą. Mes laikomės iš vien, tvarkom vienas kito jovalą ir suprantame tai, kad vilkolakio genas yra ne tik dovana, bet ir prakeiksmas. Manai Johnson'ai suprato, pro kokį mėšlą tau teko praeiti, kad susivoktum, kas toks esi..? Manai, jie suprato, koks nepakeliamas skausmas yra virsti į vilką, kai lūžta kone kiekvienas tavo kūne esantis kaulas..? Nė velnio. Tu vilkolakis. O kiekvienam vilkolakiui reikia tikros gaujos su kitais vilkais, kad išgyventų. Būtent tai aš tau ir siūlau, - gūžtelėjo pečiais, tačiau netrukus atsiduso, mat tas įtikinėjimas išties sekino, ypač, kai Reuben neketino taip lengvai nusileisti. - Galbūt jis nė nežinojo apie tavo egzistavimą. Galbūt nežinojo kur tave rasti. Neabejoju, kad yra tinkamas ir visiškai logiškas paaiškinimas, kodėl tiek laiko neturėjai tikro tėvo savo pašonėje, - tarstelėjo vis dar gindama Peter. Buvo tikra, kad net jeigu tėvas ir specialiai paliko berniuką globos namuose, tam turėjo svarią priežastį. - Jeigu manai, kad man smagu čia stypsoti ir tvarkytis su tavo vaikiškais kaprizais, labai klysti. Bet aš nelinkusi ilgai terliotis, todėl arba dabar susitarsim, arba išsiskirstysim ir aš paprasčiausiai imsiuosi plano B, kuris nėra toks gražus, kaip paprastas pokalbis su tavimi, - vangiai tarė nusižiovaudama, o tuomet bato galu perbraukė per žolę, nukreipdama akis žemyn.

Atgal į viršų Go down
Reuben Artiom Johnson
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 12, 2019 11:47 pm

"Ne vien tu nužudei kažką aktyvuodamas prakeiksmą". Po šių žodžių, šviesiaplaukis daugiau nieko nebegirdėjo. Atrodė, jog laikinai atsijungė nuo viso pasaulio, tarsi pats atsiskirdamas nuo savojo kūno ir išskrisdamas į pačias tamsiausias pasaulio gelmes. Garsai akimirksniu susiliejo, kuomet mėlynose akyse aiškiai galėjai išvysti pasimetimą. Juk Reuben nieko nenužudė.. Čia tikriausiai įsivėlė kažkokia klaida. Mintyse vis bandė save nuraminti, tačiau tai buvo bergždžias reikalas,- Ką?,- vieninteliai žodžiai, kurie per pastarąsias penkias minutes išsprūdo iš vilkiuko lūpų, kai tuo tarpu, net ir pati tema veikiausiai spėjo pasikeisti jau dešimt kartų,- Aš nieko nenužudžiau,- sutrikusiai papurtė galvą, tačiau jo žodžiai net ir pačiam Johnson'ui neskambėjo labai užtikrintai. O jeigu vis dėl to nužudė..? Mėlynas it jūrą akis staigiai nudelbė į savo delnus, tarsi mėgindamas įžvelgti kažkur užsilikusi kraują, kas iš dalies - buvo neįmanoma. Juk pats virsmas įvyko taip senai.. Bet net jeigu tai ir tiesa, jog Artiom kažką nužudė, tai reiškė tik vieną, jog jo pasaulis ką tik apsivertė kardinaliai,- Tu juk tiesiog bandai mane išprovokuoti, jog galvočiau, kad esu not good enough being with Johnsons, right?,- jis vis dar bandė ieškoti įvairių spragų, kad tik įrodytu, jog pastarojo virsmas nelėmė kito asmens gyvybės sunaikinimo. Tačiau akivaizdu, jog šis dar daug ko nežinojo apie savo prigimti ir jam reikėjo stropiai pasimokyti, jog išgyventu.
- Bullshit. Jis mane ten paliko pūti ir dėl to niekad nesigailėjo. Išdrėbė man tai tiesiai į akis. Tad kodėl aš turėčiau lėkti tekinas pas jį, jog patenkinčiau Peter ego, kai jis net nesuteikė man tėviško silueto?,- išrietė antakį, akivaizdžiai parodydamas savo pozicija,- O ką darytum Tu mano vietoje? Prispaustum savo principus po padu?,- vos po keletos praleistų minučių su seserimi, akivaizdžiai perprato, jog moteris lygiai taip pat buvo principinga ir kaprizinga,- Atsakyk nuoširdžiai, o ne dėl to, jog padėtum sau mane greičiau perkalbėti,- šviesiaplaukio veidas buvo kaip niekad rimtas, tarsi šią akimirką būtu atvertęs reikiama kortą.

Sky is a bright blue,
And I see storm clouds
Atgal į viršų Go down
Elisabeth Sofia Hardwell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 13, 2019 12:33 am

Sofia išraiškingai kilstelėjo antakį. Porą akimirkų nuoširdžiai nesuprato, ar Reuben mėgina ją maustyti, ar iš tikrųjų neprisimena savo pirmosios aukos. Įtikinamesnis atrodė antrasis scenarijus. Gana juokinga. Vos prieš porą akimirkų jis vaidino, kad puikiai supranta kas toks yra, moka išgyventi, tačiau, pasirodo, net nenutuokė, jog yra ir žudikas. Žengusi porą žingsnių link Reuben šviesiaplaukė suraukė kaktą ir lėtai, pakankamai atsargiai pirštą pridėjo prie brolio smakro ir kilstelėjo jo veidą į viršų. Keista, tačiau Elisabeth veide neatsispindėjo nei pašaipa, nei kita įžeisti galėjusi emocija. Tikriausiai pirmą kartą šio susitikimo metu ji išliko tokia rami ir motiniška.
- Hardwell'ai paveldi geną. Tu jį irgi paveldėjai. Tačiau skirtingai, nei kiti vilkolakiai, mes privalome kažką nužudyti, kad aktyvuotumėme gebėjimą virsti vilku. Todėl ne, kad ir kaip norėčiau, kad tai tebūtų tik provokacija, taip nėra, - pakankamai švelniai viską paaiškinusi Reuben atsitraukė nuo jo suteikdama šiek tiek erdvės. Visgi tokią informaciją jis galėjo sunkiai suvirškinti, o daugiau imtynių ant futbolo aikštės purvo Beth norėjo mažiausiai.
- Nemanau, kad turėtum apsvarstyti galimybę bėgti pas Hardwell'us vien tik dėl Peter. Taip, jis tavo tėvas, tačiau tuose namuose gyvena ne tik jis, bet ir tavo broliai bei seserys. Neturėtum to pamiršti, - gūžtelėdama pečiais tarė gana lengvai atremdama Reuben žodžius. - Nori atvirumo? Iš pradžių sužinočiau su kuo turiu reikalą. Spėju, mumis jau pasidomėjai ir, tikiuosi, supratai, kad nesame tiesiog kažkoks klanas, kuris tik bando atrodyti neįveikiamas, bet iš tikrųjų nekelia jokios grėsmės. Mes pavojingi, racionalūs ir, kaip jau minėjau, tvarkome problemas bet kokia kaina. Todėl tavo vietoje tikrai apsvarstyčiau galimybę paminti savo principus, paieškoti varianto, kuris tiktų abiems pusėms, nes su tokiu elgesiu keli grėsmę ne tik sau, bet ir Johnson'ams. Jeigu man reikėtų palikti savo šeimą siekiant garantuoti jiems saugumą, tikriausiai tai ir padaryčiau, - pakankamai greitai atsakė į Reuben klausimą ir nusibraukė plaukus už ausų. Bent jau pokalbis nebebuvo tuščio į kiaurą pilstymas, todėl Sofia nuoširdžiai norėjo tikėtis, kad šitas reikalas pagaliau pradėjo kažkur judėti.

Atgal į viršų Go down
Reuben Artiom Johnson
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 15, 2019 10:29 pm

Pasimetimas ir apmąstymų paskendimas. Jis įnirtingai mąstė, kokiu laikotarpiu jis sugebėjo nužudyti kažką, jog aktyvuotu vilkolakio geną. Akivaizdu, jog tai įvyko kai šis dar buvo žmogus; kitaip tariant - vaikas. Ar vaikas būtu galėjęs kažką nužudyti, net pats to nesuprasdamas? Tai skambėjo kaip tikriausia painiava, nes vienintelis kartas kai šio rankos buvo išteptos krauju, tai ta baisi diena, kai šis turėjo tapti džino patiekalu. Bet juk tai tebuvo šukės gabalas susmeigtas į džiną, jog nukreipti jo dėmesį nuo sesers, kai tuo tarpu ji galutinai užbaigė jo dienas. Todėl šviesiaplaukis, net negalėjo patvirtinti, jog ta vakarą tas padaras mirė nuo jo, o ne nuo raudonplaukės rankų. Būtent dėl to, dabar Reuben tiesiogine to žodžio prasme ėjo iš proto.. Vos Elisabeth prie jo priėjo ir kilstelėjo jo smakrą, jo pasimetusios akys skenavo moters veidą, kol jos tariami žodžiai bandė prasiskverbti į paauglio galvą,- Tai kažkoks nesusipratimas. Mano vilkolakio genas aktyvavosi kai man buvo keturiolika. Tuo tarpu aš buvau apvalus nulis, visuomet būdavau nuošalį ir tiesiog laukdavau, kol galiausiai diena mokykloje pasibaigs ir galėsiu grįžti į sekantį pragarą,- žinoma, kad apie globos namus, Johnson iki šiol dar turėjo nuoskaudų ir tamsių prisiminimų, bet tai tikrai negalėjo priversti link žmogžudystės. Ir akivaizdu, kad pats vilkiukas savo žodžiais tikėjo.. Hardwell atsitraukus, jis tiesiog pasimestinai žengė žingsnį atgal ir tuščiu žvilgsniu žvelgė į nieką. Sekantys jos žodžiai, atrodė tarsi visiškai pasiuntė Reu į beviltiškumo duobę; jis nenorėjo išduoti Johnson'ų, kurie taip stengėsi dėl visiškai nepažįstamo vaiko gerovės ir priėmė jį kaip savą kraują. Vaikinas tiesiog nebūtu galėjęs sau leisti taip lengvai pabėgti nuo jų, kai už viską - jis jautėsi skolingas kur kas daugiau,- Look, jie yra mano šeima, todėl aš tiesiog negaliu taip paprastai nustoti egzistuoti jų gyvenimuose. Be jų aš daugiau nieko neturiu. Tik neįsižeisk,- pridūrė, mat, kad ir kaip bebūtu - pirmoje vietoje jam visuomet bus Johnson'ai,- Tarkim, aš pripažinsiu, jog esu Hardwell'as ir visuomet būsiu šalia kai jums manęs prireiks, tačiau tik su viena sąlygą. Aš ir toliau gyvensiu su Johnson'ais. Kito varianto aš daugiau neturiu,- nežymiai papurtė galvą, tarsi visame šiame pokalbyje padėdamas tašką. Arba taip, arba niekaip.

Sky is a bright blue,
And I see storm clouds
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Futbolo aikštė   Futbolo aikštė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Futbolo aikštė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2