rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Vip zona

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Freya Olivia Weylyn
Vip zona Tumblr_pr5m8zWNeB1w7yaq6o3_r1_540
CREDIT : out0fmymind & maliblue
REAL NAME :
CLAIM : Elizabeth Gillies
DC
RašytiTemos pavadinimas: Vip zona   Vip zona Icon_minitimeKv. 01 03, 2019 1:11 am

Vip zona Bedroom-Pic15-1024x684

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vip zona   Vip zona Icon_minitimeTr. 01 09, 2019 10:32 pm

Nors paskutiniu metu Frėja turėjo daugiau laisvo laiko, ji namuose neužsibūdavo, ypač, kai ten nieko nelikdavo, ar šeima sulindusi į rūsį pjaustydavo visai nebegražius žmones. Nuoboduliui prasidėjus per daug reikštis, Frėja parašė Aadenui žinutę ir susiruošusi išėjo į miestą, reikėjo gryno oro. Keliaujant siauromis gatvėmis mergina sulaukė iš savo princo žinutės, kuri ją tik dar labiau nudžiugino. Susitarusi susitikti su vaikinu, ji įžengė į artimiausią barą. Žinojo, kad jos puddin nesėdės prie baro, todėl padavėjo paprašius parodyti kur randasi vip zoną, būtent ten ir nužingsniavo. Žvilgsnių netrūko, tačiau jai visai nerūpėjo. Svarbiausia buvo, kad vėl pamatys Aadeną ir jie sugebės nuveikti ką nors nedoro. Kiekvieną kartą, kai tik Frėja sutikdavo vaikiną, jos pilve vėl pradėdavo plazdėti drugeliai, Olivija jau buvo įsitkinusi, kad tas jausmas gyvenime nedings ir dėl to ji labai džiaugėsi. Nekantraudama ji nužengė prie staliuko, prisėdo prie jo ir žvalgydamasi aplinkui pradėjo barbenti pirštais į staliuką. Ji dabar atrodė lyg mažas vaikas, kuris nesugebėjo nusėdėti vietoje. Taip ir buvo. Išgirdusi patinkančią dainą ji išsišiepė ir tiesiog pašokusi ant kojų pradėjo pagal dainą šokti. Jai buvo visai nesvarbu, kad čia ne šokių aikštelė, jog aplinkiniai nešoko.Svarbiausia buvo, kad taip greičiau praeis laikas ir ji iš ties pasilinksmins.

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Aaden Jay Camron
CREDIT : MØØNLIGHT, STARBOY
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vip zona   Vip zona Icon_minitimeKv. 01 10, 2019 9:11 pm

Galiausiai sutvarkęs visas problemas, kurios Aadeno dienotvarkėje buvo tapusios kasdienybe, tačiau niekada nesulyginamos su rutina. Tie tvarkomi rūpesčiai dažniausiai kėlė didelį pavojų, o tai pamaitindavo tą vyro viduje tūnančią kraujo ir chaoso ištroškusį grobuonį. Akivaizdu, kad Aadenas labiausiai nekentė nuobodulio ir blogiausia buvo žinoti, kad jo brangakmenis miršta dėl nuobodybių ir yra kamuojama žiovulio. Nuobodulys vyro gyvenime buvo didžiausias tabu ir nepageidaujamas svečias numeris vienas, kuris kuo greičiau privalo būti eliminuotas. Tad telefone gavęs žinutę iš Frėjos, kuo įmanoma greičiau sutvarkė asmeninius reikalus ir patraukė link atsiųstų kordinačių, kad, kaip ir įprastą šiai porelei, kartu galėtų praskaidrinti dieną kažką susprogdinant, ar šiaip susitepant rankas nekaltų Čikagos gyventojų krauju.
Vos tik įžengus į barą, Aadenas akimis nuskenavo aplinką. Visi tie žmogeliai, panardinę savo problemas į viskio stiklines, jam kėlė pasišlykštėjimą. Jay visada iškeldavo save aukščiau negu kitus, tad baro lankytojai jam priminė atsilikusius neandertaliečius. Kilstelėti lūpas aukčiau privertė faktas, jog Frėja puikiai suprato tai, kad Aadenas nesiruošia sėdėti prie baro. Vyras nestabiliai vingiuodamas patraukė link zonos. Aadenas į visas puses lingavo ne todėl, kad buvo apsvaigęs nuo alkoholio - paprasčiausia tokia buvo vyro eisena, kuri buvo vienintelis įspėjantis rodiklis, jog Aadenas galbūt nėra visiškai sveiko proto. Paprastai vyras užmaskuodavo tai, bet buvimas tokioje vietoje, kaip baras privertė Aadeną atsipalaiduoti. Galiausiai pasiekęs vip zoną, Jay apsidairė. Neilgai užtruko identifikuoti savo mūzą, tad pasipuošęs plačiu, daugeliui pasibjaurėjimą keliančiu vypsniu, Aadenas iš nugaros prisėlino prie merginos ir delnais suėmė ją už liemens.
- Labas vakaras, širdele. - lėtai prisišliejo prie ausies ir kimiai sušnabždėjo, o tada godžiai apsilaižė lūpas. Kadangi po praeito susitikimo dar buvo pagautas ekstazės, visai pamiršo apie tai, kad pamiršo pasikeisti drabužius. Balti vyro marškiniai ties dešinės rankos dilbiu buvo paženklinti sudžiūvusio kraujo dėmėmis.

Tell me something, my friend. You ever dance with the devil in the pale moonlight?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vip zona   Vip zona Icon_minitimeŠt. 01 12, 2019 12:01 pm

Muzika nebuvo pati geriausia, tačiau Frėjai to užteko, kad pajaustų rimtą ir galėtų toliau džiaugtis šokiu. Šokis merginai sukėlė kažkokias keistas emocijos, jos veidas spindėjo džiaugsmu. Visi aplinkiniai stebėjo Frėja, lyg tai būtų koks šou. Bet merginai visai nerūpėjo. Jai niekados nebuvo svarbu ką pagalvos aplinkiniai. Visiškai atsidavusi šokiui, ji net nepastebėjo savo pudingo, kuris taip staiga atsirado prie jos. Bet savo vyro glėbį ji puikiai pažinojo, o ir Jay kvepalai ją visados žavėjo. Vaikino stipriame glėbyje ji pasijautė dar laimingesnė, nei buvo prieš tai. -Mano blogiukas pasirodė - išsišiepusi cyptelėjo. Tiksliai iš merginos veido šypsena taip ir nedings. Pasiraičiusi šalia vaikino, ji pažvelgė į jo rankas, ant savo liemens ir pamačiusi kraujo lašelį šyptelėjo, apsisuko jo glėbyje, kad pamatytų Jay veidą, rankomis apsivijo vaikino kaklą ir pakėlusi akis pažvelgė į jį. - Gražūs marškiniai - išsišiepusi pasakė ir apsilaižė lūpas. Aišku galėjo būti įsižeidusi, kad jos kartu nepasiėmė. Tačiau dėl to Frėja niekad nebandydavo sukelti ginčo. Ji ir pati atrasdavo smagios veiklos, na tik žinoma ne šį kartą, šiandien mergina norėjo pasidžiaugti vaikino kompanija ir iškrėsti kažką nedoro. -Pasiilgau tavęs pudinge - išsišiepusi pasakė, dešinės rankos pirštukus įvėlė į vaikino plaukus ir pati su plačia, nieko gero nekeliančia šypsena žvelgė į vaikiną. Žinoma, taip stovėdama, ji vis dar neužmiršo pajudėti, juk muzika buvo pagarsinta jos garbiai, kad tik ši judėtų.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vip zona   Vip zona Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Vip zona
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11