rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

-Adrielle

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Lorraine Everleigh
-Adrielle Tumblr_otza6keyQS1w86lcoo1_500
CREDIT : orphicae
REAL NAME : Emilija
OTHER CHARS I HAVE : Emma, Logan, Nathaniel
CLAIM : Lalisa Manoban
ABOUT CHARACTER : She's intelligent, powerfull, gifted, real, loyal, trustworthy, independent, beautiful, strong, capable, willing, outspoken, shy, awkward, at times insecure, sometimes hurt but still manages to crack a smile when she'd really like to cry. She's just herself & one day she'll mean everything to one person, the person who deserves her, while she deserves the best.
DC
RašytiTemos pavadinimas: -Adrielle   -Adrielle Icon_minitimeSk. 09 16, 2018 10:07 pm

-Adrielle 3384914366

XXX
I believe forgiveness is the best form of love in any relationship. It takes a strong person to say they're sorry and an even stronger person to forgive.
XXX
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Freya Olivia Weylyn
-Adrielle Tumblr_pr5m8zWNeB1w7yaq6o3_r1_540
CREDIT : out0fmymind & maliblue
REAL NAME :
CLAIM : Elizabeth Gillies
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Adrielle   -Adrielle Icon_minitimeKv. 09 20, 2018 10:01 pm

[note]
Send a photo:

Location[/note]

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

-Adrielle
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11