rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Aaron’s

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Camila Descoteaux
Aaron’s Tumblr_oo5rfgjMnE1uwj3pho1_250
CREDIT : fire breather/maliblue/katele
CLAIM : p. tonkin
ABOUT CHARACTER : ya basic

DC
RašytiTemos pavadinimas: Aaron’s   Aaron’s Icon_minitimeSk. 09 02, 2018 12:08 pm

.

Add a little sugar, they say, be a little sweeter, they say. Gotta give and take, but I say "This time it's my way".

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Adam Samuél Hardwell
Not everyone likes me, but not everyone matters.
CREDIT : avas sunsain, koduotė starboy
REAL NAME : Gerdos debesėlis
OTHER CHARS I HAVE : Lo
CLAIM : bill skarsgård
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aaron’s   Aaron’s Icon_minitimeSk. 09 02, 2018 12:21 pm

[note]UNKNOWN NUMBER
Neįsivaizduoju, kam šiuo atveju vertėtų rašyti, todėl rašau tau. Camilai Clark visai netrukus gali grėsti didžiulis pavojus. Jei tau nors kiek tai rūpi, susitinkam kažkur truputi atokiau nuo pašalinių akių, dabar esu netoliese gana žinomo miško, kelią tikrai turėtum rasti. Atvyk ir susirasiu tave pats. Nemanau, kad vienas sugebėsiu ją apsaugoti. Turi dvi valandas. Laukiu.[/note]

You only see yourself as destroyed, I only see you as art.

Atgal į viršų Go down
Adrian Black
Aaron’s Tumblr-o8vjrvt-FOH1qeimjao5-250
CREDIT : Parašo kodas - modifikuotas Maliblue
REAL NAME : A.
OTHER CHARS I HAVE : Niall
CLAIM : Diego Barrueco
ABOUT CHARACTER : BLACK

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aaron’s   Aaron’s Icon_minitimeSk. 09 02, 2018 1:07 pm

[note]Turi parūkyt?[/note]
[note]Nes jei ne, tai gauk, antraip mirsiu ir tu būsi kaltas.[/note]

So whatever you say, it's all fine by me who the fuck anyway wants a Christmas tree. Cause the snow keeps on fallin' even though we were bad. It'll cover the filth, we should both just be glad. 
And spend this Christmas together.

Atgal į viršų Go down
Adrian Black
Aaron’s Tumblr-o8vjrvt-FOH1qeimjao5-250
CREDIT : Parašo kodas - modifikuotas Maliblue
REAL NAME : A.
OTHER CHARS I HAVE : Niall
CLAIM : Diego Barrueco
ABOUT CHARACTER : BLACK

DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aaron’s   Aaron’s Icon_minitimeSk. 09 02, 2018 1:58 pm

[note]I love you, you know that?[/note]
[note]Not in a gay way, ofc. Aaron’s 1647179402[/note]

So whatever you say, it's all fine by me who the fuck anyway wants a Christmas tree. Cause the snow keeps on fallin' even though we were bad. It'll cover the filth, we should both just be glad. 
And spend this Christmas together.

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
Aaron’s Tumblr_pr5m8zWNeB1w7yaq6o3_r1_540
CREDIT : out0fmymind & maliblue
REAL NAME :
CLAIM : Elizabeth Gillies
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aaron’s   Aaron’s Icon_minitimePen. 09 07, 2018 9:56 am

[note]Chastainai iškilo problema.... būsi geras vaikinas ir pagelbėsi merginai? Ar vis tiek principai neleidžia? [/note]

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aaron’s   Aaron’s Icon_minitimePen. 09 07, 2018 10:03 am

[note]Toks incidentas įvyko mano kambaryje, su daugybe kraujo... gali gal ateiti? [/note]

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aaron’s   Aaron’s Icon_minitimeKv. 09 20, 2018 10:02 pm

[note]
Send a photo:

Location[/note]

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aaron’s   Aaron’s Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Aaron’s
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11