rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

911

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Elle
Svečias
Anonymous
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 10:47 pm

Sveiki, norėčiau pasiimti vaikiną, tik norisi, kad iškarto būtų nemažai veiksmo ir dramų su veikėju. Gal kas ko nors konkrečiai ieško arba galėtų pasiūlyti kokį personažą iš sąrašo pasiimti? 911 - Page 5 4239016421
Atgal į viršų Go down
Alexis Évelyne Weylyn
911 - Page 5 Tumblr_n2c1quQZfC1t0c783o9_250
CREDIT : katele/maliblue/painofchoco
REAL NAME : HI SISTERS
OTHER CHARS I HAVE : ryžikė
LOVE OF YOUR LIFE : That casual kiss on my cheek would have meant nothing up until recently, I realized I was in love with him. Not that, 'I love you, man,' type of love. Nope. I was ass over teacup in love with my best friend. The 'let's get married and grow old together' type of love. -T.M.M.
ABOUT CHARACTER : ALEXIS. HOW DO I BEGIN? THE MOST AMAZING GIRL YOU'LL EVER MEET. JUST THE SIGHT OF HER WILL MAKE YOU WEAK AT YOUR KNEES. THERE ISN'T GONNA BE A DAY THAT PASSES THAT SHE DOESN'T CROSS YOUR MIND. SHE'LL STEAL YOUR HEART WITHIN A DAY. ONCE YOU FALL IN LOVE, IT'LL NEVER FADE. HER SMILE COULD LIGHT UP THE WORLD, EVEN ON IT'S DIMMEST OF NIGHTS. SHE MAY BE SHORT, BUT DON'T LET HER HEIGHT FOOL YOU. SHE'LL BUILD YOU UP AS HIGH AS CAN BE, AND HOLD YOU STEADY. WHEN YOU FALL, SHE'LL BE RIGHT THERE TO CATCH. SHE'S SWEET, LOVING, BEAUTIFUL, CARING, AND AN ALL AROUND OUTGOING GIRL. SHE'LL CATCH YOUR EYE, AND YOU'LL HAVE TO DOUBLE TAKE. HER BEAUTY IS OVERWHELMING. SHE'LL TEAR DOWN YOUR DEFENSES, AND BREAK THE WALL YOU'VE HIDDEN YOURSELF BEHIND. HER KISS WILL MAKE YOU WEAK AT YOUR KNEES. YOU'LL BE MESMERIZED. YOUR LOVE FOR HER WILL COMPARE TO NO OTHER. WHILE YOU'RE APART, THE ONLY THING YOU'LL WANT IS FOR HER TO BE HOLDING YOUR HAND, ASLEEP, LYING ON YOUR CHEST. SHE'LL BE YOUR EVERYTHING. YOU'LL GIVE HER EVERYTHING. YOU'LL MAKE HER YOUR WORLD.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 10:49 pm

labai reikia JACOB ALASTAIR CÔTÉ :D
( http://dangerouscity.forum.st/t12131-burtininkai ; pats pirmas )

Just poquito, to get you hooked on all of this
Like qué rico, just enough to make a mess, But you know, you can't resist.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
Mathew Thomas Kendrick
911 - Page 5 Tumblr_ntzcrkeE9X1see5y1o1_250
CREDIT : PAINOFCHOCO
REAL NAME : Justė
CLAIM : Ian Somerhalder
LOVE OF YOUR LIFE : Bonkė stpdv
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 10:50 pm

Mano veikėjai praverstų vyriškos lyties kompanionas, gali būti ir iš sąrašo, nesvarbu. Svarbiausia, kad ne studentas. Jeigu domina, daugiau PM aptartumėm. 911 - Page 5 2109348208

You were sitting there playing with your little toy soldiers, bloody and bruised, so I switched tactics, and the next morning when you woke, your room was bare. No toy soldiers, no toys at all, and you cried and cried, admitted everything.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Freya Olivia Weylyn
911 - Page 5 Tumblr_pr5m8zWNeB1w7yaq6o3_r1_540
CREDIT : out0fmymind & maliblue
REAL NAME :
CLAIM : Elizabeth Gillies
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 10:56 pm

Dar nepaskelbiau paieškos, tačiau mąsčiau ieškoti Gaunt tėvuko, su Frėja gan nemažai veiksmo šiuo metu yra (tėvas su Blackų tėvu sugalvojo Frėja su Adrian sutuokti ir jie dabar kovoja, tai tėvukui reikėtų nervus savo pagadint) be to yra visi trys vaikai atsiradę :)))

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Elle
Svečias
Anonymous
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 11:05 pm

Mathew, jeigu tiktų tau vyresnis asmuo apie 40 metų, tuomet galėčiau nušauti vienu šūviu du zuikius: paimti kažkurį iš tėčių. Ką manai? 911 - Page 5 2442103651
O šiaip net nežinau kurį papitą imti. 911 - Page 5 1647179402 911 - Page 5 2797646722
Atgal į viršų Go down
Mathew Thomas Kendrick
911 - Page 5 Tumblr_ntzcrkeE9X1see5y1o1_250
CREDIT : PAINOFCHOCO
REAL NAME : Justė
CLAIM : Ian Somerhalder
LOVE OF YOUR LIFE : Bonkė stpdv
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 11:07 pm

Man tinka. Kai išsirinksi, lauksiu žinutės ką nors sugalvosim. ^^

You were sitting there playing with your little toy soldiers, bloody and bruised, so I switched tactics, and the next morning when you woke, your room was bare. No toy soldiers, no toys at all, and you cried and cried, admitted everything.

Atgal į viršų Go down
Elle
Svečias
Anonymous
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 11:14 pm

Freya, o tėvukas personažų sąraše yra? 911 - Page 5 1647179402
p.s. padėkit su veidais, nežinau ką imti, kad būtų +40 :?
Atgal į viršų Go down
exThomas Emory Sewall
CREDIT : maliblue.
REAL NAME : sim.
CLAIM : maxence danet - fauvel.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 11:19 pm

Jared Leto, Andrew Scott, Matt Bomer, Misha Collins, Simon Baker, Mark Sheppard, Mark Pellegrino, Nikolaj Coster - Waldau
Atgal į viršų Go down
Adam Samuél Hardwell
Not everyone likes me, but not everyone matters.
CREDIT : avas sunsain, koduotė starboy
REAL NAME : Gerdos debesėlis
OTHER CHARS I HAVE : Lo
CLAIM : bill skarsgård
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 11:26 pm

Leto 911 - Page 5 44654265 911 - Page 5 44654265 911 - Page 5 44654265 911 - Page 5 44654265

You only see yourself as destroyed, I only see you as art.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
Freya Olivia Weylyn
911 - Page 5 Tumblr_pr5m8zWNeB1w7yaq6o3_r1_540
CREDIT : out0fmymind & maliblue
REAL NAME :
CLAIM : Elizabeth Gillies
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 11:46 pm

Elle rašo:
Freya, o tėvukas personažų sąraše yra? 911 - Page 5 1647179402

Ne nėra, tad laisvė būtų į kurią pusę jį kreipt :D aš neseniai tik sugalvojau, kad jo galbūt reikia 911 - Page 5 15722106

Jei aš kaltinsiu tave liūdesiu. Jei linkėsiu to ko priešui nelinkiu. Atsimink, kad dienai pasibaigus aš su gėda tave apkabinsiu. Nes kai aš myliu tu myli. Kai aš tyliu tu tyli. Kai aš lyju tu lyji ašarom upes. Nebenoriu ieškoti, po pasaulį klajoti. Nes rodos, kad aš jau seniai. Savo dangų atradau. Mes karaliai

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 11:57 pm

Elle rašo:
david gandy; david giuntoli; henry cavill; jason momoa; matt ryan; michiel huisman; travis fimmel; tom hiddleston; tom hardy; paul blackthorne; michael fassbender; milo ventimiglia; jonathan rhys meyers; ian bohen; cillian murphy; robert downey jr.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeTr. 09 26, 2018 11:58 pm

ačiūū, jau sugalvojau ką imsiu, prisiminiau vieną neblogą veidelį. 911 - Page 5 858610682
Atgal į viršų Go down
Louisa Aife Lazer
911 - Page 5 Giphy
CREDIT : katele
CLAIM : Lili Reinhart
ABOUT CHARACTER : SBP: White Canary
Vyresnioji Khloe sesuo, Abigail mergina, ieškoma Executors agentė. Nuo mažens augusi su tėvu ir seserimi. Tėvas buvo policijos komisariato viršininkas, todėl daugiausiai dienų mergina praleisdavo su savo seserimi. Jautėsi lyg šeimos galva, kuri visados turėdavo apsaugoti seserį. Vaikystėje jos buvo neišskiriamos, tačiau paauglystėje viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai sesuo susirado vaikiną. Ji visiškai neprieštaravo jų draugystei ir net džiaugėsi dėl sesers, tačiau pati nesuprato, kad su laiku ir padėjo kažką justi sesers antrajai pusei. Vaikinui pradėjus rodyti Louisai dėmesį, ji nors ir žinodama, kad tai blogai, nestabdė vaikino ir leidosi būti suviliojama. Kol vieną vasarą, kartu su juo neišvyko į kelionę su jachta. Vandenyne prasidėjus audrai, Louisa išėjo į lauką ieškoti kelionės kompaniono, tačiau siūbavimas buvo toks didelis, kad ji iškrito per bortą. Ją akimirksniu prarijo jūra. Vaikinas grįžęs papasakojo visą tiesą, su kuo vyko į kelionę ir kas atsitiko. Tačiau ko visi nežinojo, kad Louisa išgyveno. Pasirodo, kad laivas ją pro bortą išmetė visai netoli salos, kurioje buvo įsikūrusi Executers būstinė. Neatsimindama, kad esanti ji apsigyveno saloje, pradėjo mokytis kovos meno. Bėgant metams Aife tapo tikra žudymo mašina, viena talentingiausiu Executers agenčių. Tačiau viena misija buvo kitokia. Atvykusi į miestą, mergina netikėtai sutiko savo seserį, kas sukėlė jai prisiminimus apie savo praeitį. Atrodė, kad ji nubudo, jos asmenybė staiga pasikeitė. Seseriai pašalinus prisiminimus, apie jų susitikimą grįžo atgal į salą. Tačiau ten užsibuvo neilgai, praeitis ją atsivijo, mergina nebegalėjo toliau gyventi Executers idėjomis pagrįsto gyvenimo, todėl pabėgo nuo jų. Pradėdama naują gyvenimą, herojų rate atrasdama merginą, kuri ją sudomina, priverčia pajausti kas yra tikras susižavėjimas. Tokių jausmų vedama nusprendžia visiškai pasikeisti, padėti herojams tvarkyti pasaulį, atvesti seserį į gėrio pusę ir neleisti Executers medžioti nekaltų mutantų.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeSk. 09 30, 2018 1:16 pm

Olivia Holt/Josefine Pettersen/arba gal kas turit ką pasiūlyt? 911 - Page 5 2624555016

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
Alexis Évelyne Weylyn
911 - Page 5 Tumblr_n2c1quQZfC1t0c783o9_250
CREDIT : katele/maliblue/painofchoco
REAL NAME : HI SISTERS
OTHER CHARS I HAVE : ryžikė
LOVE OF YOUR LIFE : That casual kiss on my cheek would have meant nothing up until recently, I realized I was in love with him. Not that, 'I love you, man,' type of love. Nope. I was ass over teacup in love with my best friend. The 'let's get married and grow old together' type of love. -T.M.M.
ABOUT CHARACTER : ALEXIS. HOW DO I BEGIN? THE MOST AMAZING GIRL YOU'LL EVER MEET. JUST THE SIGHT OF HER WILL MAKE YOU WEAK AT YOUR KNEES. THERE ISN'T GONNA BE A DAY THAT PASSES THAT SHE DOESN'T CROSS YOUR MIND. SHE'LL STEAL YOUR HEART WITHIN A DAY. ONCE YOU FALL IN LOVE, IT'LL NEVER FADE. HER SMILE COULD LIGHT UP THE WORLD, EVEN ON IT'S DIMMEST OF NIGHTS. SHE MAY BE SHORT, BUT DON'T LET HER HEIGHT FOOL YOU. SHE'LL BUILD YOU UP AS HIGH AS CAN BE, AND HOLD YOU STEADY. WHEN YOU FALL, SHE'LL BE RIGHT THERE TO CATCH. SHE'S SWEET, LOVING, BEAUTIFUL, CARING, AND AN ALL AROUND OUTGOING GIRL. SHE'LL CATCH YOUR EYE, AND YOU'LL HAVE TO DOUBLE TAKE. HER BEAUTY IS OVERWHELMING. SHE'LL TEAR DOWN YOUR DEFENSES, AND BREAK THE WALL YOU'VE HIDDEN YOURSELF BEHIND. HER KISS WILL MAKE YOU WEAK AT YOUR KNEES. YOU'LL BE MESMERIZED. YOUR LOVE FOR HER WILL COMPARE TO NO OTHER. WHILE YOU'RE APART, THE ONLY THING YOU'LL WANT IS FOR HER TO BE HOLDING YOUR HAND, ASLEEP, LYING ON YOUR CHEST. SHE'LL BE YOUR EVERYTHING. YOU'LL GIVE HER EVERYTHING. YOU'LL MAKE HER YOUR WORLD.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeSk. 09 30, 2018 1:18 pm

911 - Page 5 1403986010

Just poquito, to get you hooked on all of this
Like qué rico, just enough to make a mess, But you know, you can't resist.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
Diana Amélia Hardwellx
CREDIT : maliblue; painofchoco
OTHER CHARS I HAVE : william, maria, corey, klaudijus
CLAIM : Maia Mitchell
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitimeSk. 09 30, 2018 1:19 pm

josefine 911 - Page 5 1912665165

Where there is a will, there is a way. If there is a chance in a million that you can do something, anything, to keep what you want from ending, do it. Pry the door open or, if need be, wedge your foot in that door and keep it open.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: 911   911 - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

911
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 519Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next