rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

-Mathew

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Mathew Thomas Kendrick
-Mathew Tumblr_ntzcrkeE9X1see5y1o1_250
CREDIT : PAINOFCHOCO
REAL NAME : Justė
CLAIM : Ian Somerhalder
LOVE OF YOUR LIFE : Bonkė stpdv
DC
RašytiTemos pavadinimas: -Mathew   -Mathew Icon_minitimePir. 07 30, 2018 6:23 pm

-Mathew Tumblr_mk1fvgu3Ie1rq2jsdo1_250-Mathew Tumblr_mk1fvgu3Ie1rq2jsdo4_250

You were sitting there playing with your little toy soldiers, bloody and bruised, so I switched tactics, and the next morning when you woke, your room was bare. No toy soldiers, no toys at all, and you cried and cried, admitted everything.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Meredith Annie Diamond
-Mathew Tumblr_ppn2rnhhQO1qen5m0o1_250
CREDIT : starboy/painofchoco/crossinglines/katele
REAL NAME : gucci voldemort
OTHER CHARS I HAVE : kartais pamirštu kuris mano
CLAIM : Shay Mitchell
LOVE OF YOUR LIFE : true love is like a diamond; it is rare, beautiful and lasts forever.
ABOUT CHARACTER : ice queen, selfish.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeKv. 08 09, 2018 10:20 am

[note]Matei kažkur Eliseo? [/note]

I will haunt your fucking dreams
NO ONE WILL LOVE YOU LIKE I DID, WILL TOUCH YOU LIKE I DID - SO GOOD LUCK FINDING SOMETHING BETTER.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
Meredith Annie Diamond
-Mathew Tumblr_ppn2rnhhQO1qen5m0o1_250
CREDIT : starboy/painofchoco/crossinglines/katele
REAL NAME : gucci voldemort
OTHER CHARS I HAVE : kartais pamirštu kuris mano
CLAIM : Shay Mitchell
LOVE OF YOUR LIFE : true love is like a diamond; it is rare, beautiful and lasts forever.
ABOUT CHARACTER : ice queen, selfish.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimePir. 08 13, 2018 3:07 pm

[note]Nesvarbu jau. [/note]

I will haunt your fucking dreams
NO ONE WILL LOVE YOU LIKE I DID, WILL TOUCH YOU LIKE I DID - SO GOOD LUCK FINDING SOMETHING BETTER.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
Adena Bernice Fonseca
CREDIT : painofchoco★,parašo koduotė - painofchoco
REAL NAME : Gintarė
CLAIM : Nikki Somerhalder (Reed)
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeSk. 08 26, 2018 10:51 am

(Po kelių dienų)
SKAMBINA

Paskutinį kartą redagavo Ana Marie Cooper, Pir. 08 27, 2018 8:05 am. Redaguota 1 kartą

just because someone does not love you the way you want it does not mean that he does not love you from the whole heart.

Atgal į viršų Go down
Damian Joshua Lawson
-Mathew B82fcbb815d833a212cbc1bb93214ac5
CREDIT : DISASTERQUEEN. parašas-maliblue | orphicae
REAL NAME : Lauryna
OTHER CHARS I HAVE : idk
CLAIM : Neels Visser
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeSk. 08 26, 2018 4:37 pm

[note]Sveikas, tau ir alaus bokalui visados laiko atrasiu, kur man pasirodyt? [/note]

Tu sakei man sorry, aš atsiprašau, eh Nieko nebenoriu, nes nuo tavęs pavargau Baby, naktį išvažiuoji, ryte grįžti namo Tu taip prastai meluoji, aš juk viską supratau Tavo Instagram’o story, viešas tavo šou, eh Tu labai nustebus, kad aš tau neparašiau Nes dabar sakau tau sorry, aš atsiprašau, eh Nieko nebenoriu, nes aš tave pamiršau
Atgal į viršų Go down
Damian Joshua Lawson
-Mathew B82fcbb815d833a212cbc1bb93214ac5
CREDIT : DISASTERQUEEN. parašas-maliblue | orphicae
REAL NAME : Lauryna
OTHER CHARS I HAVE : idk
CLAIM : Neels Visser
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimePir. 08 27, 2018 12:22 pm

[note]puiku, tuoj tik susirandu iseigines kojines ir pasirodau[/note]

Tu sakei man sorry, aš atsiprašau, eh Nieko nebenoriu, nes nuo tavęs pavargau Baby, naktį išvažiuoji, ryte grįžti namo Tu taip prastai meluoji, aš juk viską supratau Tavo Instagram’o story, viešas tavo šou, eh Tu labai nustebus, kad aš tau neparašiau Nes dabar sakau tau sorry, aš atsiprašau, eh Nieko nebenoriu, nes aš tave pamiršau
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeTr. 08 29, 2018 3:53 pm

[note]Sveikas ,nesitikiu ,kad prisiminsi ,nes obviously 5 metus neprisiminei ,bet čia tavo long lost best friend ,kurios ponas nesiteikia surasti visus 5 metus -Mathew 2236553277  [/note]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeTr. 08 29, 2018 4:24 pm

[note]Nesu nei tokia nei tokia ,bet tikrai norėčiau būti. -Mathew 2624555016  Mano silpnaprotis buvęs vyras mane laikė užrakinęs 5 metus ,tai nelabai turėjau galimybės pareikšti savo nepasitenkinimą ,kad manęs negelbėjai anksčiau [/note]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeTr. 08 29, 2018 4:35 pm

[note]aš laikinai apsistojusi viešbutį ,bet mieliau būčiau kažkur kur yra tekilos , gal susitinkam 'fez' klube? [/note]
Atgal į viršų Go down
Adena Bernice Fonseca
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 8:10 am

[note] Labas.Gal galime susitikti ? Ar eilinį kartą atsisakysi to? [/note]

just because someone does not love you the way you want it does not mean that he does not love you from the whole heart.

Atgal į viršų Go down
Adena Bernice Fonseca
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 1:34 pm

[note] Tai sakyk kur, ateisiu :) reikia pakalbėti [/note]

Atgal į viršų Go down
Adena Bernice Fonseca
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimePir. 09 17, 2018 8:03 am

[note] Tai lyg ir čia parašiau Mathew. Jei nenori susitikti taip ir sakyk, geros tau dienos :))[/note]

Atgal į viršų Go down
Adena Bernice Fonseca
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeAntr. 09 18, 2018 8:00 am

[note]  Nuoširdžiai manau, kad tu padauginai.Tiek to  sėkmės tau :))[/note]

Atgal į viršų Go down
Adena Bernice Fonseca
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeAntr. 09 18, 2018 8:20 am

[note] Bet rimtai čia ne Cotes numeris? Na tada atsiprašau labai.Norėčiau realiai susipažinti jei galima :)[/note]

Atgal į viršų Go down
Adena Bernice Fonseca
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitimeAntr. 09 18, 2018 8:38 am

[note] Na tada nesuprantu iš kur pas mane tavo numeris, kad ir kas būtum :) Kazino ateik, greit būsiu :)
[/note]

(( http://dangerouscity.forum.st/f768-kazino))

Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: -Mathew   -Mathew Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

-Mathew
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next