rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Adrian B.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Freya Olivia Weylyn
Adrian B. - Page 6 Tumblr_poolskuPk41w7yaq6o1_400
CREDIT : painofchoco|maliblue
REAL NAME :
CLAIM : Elizabeth Gillies
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 1:07 pm

[note]O aš jau maniau, kad bus smagus vakarėlis...susipažinsiu tinkamai su uošviu :))[/note]
[note]Oi mažuti, teks tau pačiam viską gadint, pavaidinsiu gera mergaite prie visų Adrian B. - Page 6 2624555016 [/note]
[note]Štai ir aišku, kodėl tu parašei... pasiilgai mano užpakaliuko? Adrian B. - Page 6 4116097986 Adrian B. - Page 6 15722106 [/note]

Aš sukūriau mus iš nieko Gaila neįvertini Aš mesdamas kauliuką bandau atsiminti įstatymą Tarp tikro ir netikro Nedaug tik skiria mus Sakai nepasiruošę mes Aš pakeisiu nusistatymus Aš nemanau, kad tai gerai Tušti lėlių namai Aš nemanau, kad tai gerai

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Alexis Évelyne Weylyn
Adrian B. - Page 6 Kjutt
CREDIT : maliblue/painofchoco/firebreather
REAL NAME : HI SISTERS
OTHER CHARS I HAVE : ryžikė
LOVE OF YOUR LIFE : That casual kiss on my cheek would have meant nothing up until recently, I realized I was in love with him. Not that, 'I love you, man,' type of love. Nope. I was ass over teacup in love with my best friend. The 'let's get married and grow old together' type of love. -T.M.M.
ABOUT CHARACTER : ALEXIS. HOW DO I BEGIN? THE MOST AMAZING GIRL YOU'LL EVER MEET. JUST THE SIGHT OF HER WILL MAKE YOU WEAK AT YOUR KNEES. THERE ISN'T GONNA BE A DAY THAT PASSES THAT SHE DOESN'T CROSS YOUR MIND. SHE'LL STEAL YOUR HEART WITHIN A DAY. ONCE YOU FALL IN LOVE, IT'LL NEVER FADE. HER SMILE COULD LIGHT UP THE WORLD, EVEN ON IT'S DIMMEST OF NIGHTS. SHE MAY BE SHORT, BUT DON'T LET HER HEIGHT FOOL YOU. SHE'LL BUILD YOU UP AS HIGH AS CAN BE, AND HOLD YOU STEADY. WHEN YOU FALL, SHE'LL BE RIGHT THERE TO CATCH. SHE'S SWEET, LOVING, BEAUTIFUL, CARING, AND AN ALL AROUND OUTGOING GIRL. SHE'LL CATCH YOUR EYE, AND YOU'LL HAVE TO DOUBLE TAKE. HER BEAUTY IS OVERWHELMING. SHE'LL TEAR DOWN YOUR DEFENSES, AND BREAK THE WALL YOU'VE HIDDEN YOURSELF BEHIND. HER KISS WILL MAKE YOU WEAK AT YOUR KNEES. YOU'LL BE MESMERIZED. YOUR LOVE FOR HER WILL COMPARE TO NO OTHER. WHILE YOU'RE APART, THE ONLY THING YOU'LL WANT IS FOR HER TO BE HOLDING YOUR HAND, ASLEEP, LYING ON YOUR CHEST. SHE'LL BE YOUR EVERYTHING. YOU'LL GIVE HER EVERYTHING. YOU'LL MAKE HER YOUR WORLD.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 2:37 pm

[note]Hey. As dabar Londone. Turiu kai ka padaryt, gryzus parasysiu.[/note]

What I like about you, baby... Is how you annoy me daily, but you still fucking amaze me. That's so us, that's so us.  

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
Alexis Évelyne Weylyn
Adrian B. - Page 6 Kjutt
CREDIT : maliblue/painofchoco/firebreather
REAL NAME : HI SISTERS
OTHER CHARS I HAVE : ryžikė
LOVE OF YOUR LIFE : That casual kiss on my cheek would have meant nothing up until recently, I realized I was in love with him. Not that, 'I love you, man,' type of love. Nope. I was ass over teacup in love with my best friend. The 'let's get married and grow old together' type of love. -T.M.M.
ABOUT CHARACTER : ALEXIS. HOW DO I BEGIN? THE MOST AMAZING GIRL YOU'LL EVER MEET. JUST THE SIGHT OF HER WILL MAKE YOU WEAK AT YOUR KNEES. THERE ISN'T GONNA BE A DAY THAT PASSES THAT SHE DOESN'T CROSS YOUR MIND. SHE'LL STEAL YOUR HEART WITHIN A DAY. ONCE YOU FALL IN LOVE, IT'LL NEVER FADE. HER SMILE COULD LIGHT UP THE WORLD, EVEN ON IT'S DIMMEST OF NIGHTS. SHE MAY BE SHORT, BUT DON'T LET HER HEIGHT FOOL YOU. SHE'LL BUILD YOU UP AS HIGH AS CAN BE, AND HOLD YOU STEADY. WHEN YOU FALL, SHE'LL BE RIGHT THERE TO CATCH. SHE'S SWEET, LOVING, BEAUTIFUL, CARING, AND AN ALL AROUND OUTGOING GIRL. SHE'LL CATCH YOUR EYE, AND YOU'LL HAVE TO DOUBLE TAKE. HER BEAUTY IS OVERWHELMING. SHE'LL TEAR DOWN YOUR DEFENSES, AND BREAK THE WALL YOU'VE HIDDEN YOURSELF BEHIND. HER KISS WILL MAKE YOU WEAK AT YOUR KNEES. YOU'LL BE MESMERIZED. YOUR LOVE FOR HER WILL COMPARE TO NO OTHER. WHILE YOU'RE APART, THE ONLY THING YOU'LL WANT IS FOR HER TO BE HOLDING YOUR HAND, ASLEEP, LYING ON YOUR CHEST. SHE'LL BE YOUR EVERYTHING. YOU'LL GIVE HER EVERYTHING. YOU'LL MAKE HER YOUR WORLD.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 2:47 pm

[note] Adrian B. - Page 6 182181263 [/note]

What I like about you, baby... Is how you annoy me daily, but you still fucking amaze me. That's so us, that's so us.  

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/t11014-painofchoco
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 2:56 pm

[note]Kodėl jaučiu, kad tavo tėvas norės susitikimo su manim, be tavęs? :)[/note]
[note]Žinoma, kad gera, bent prie kai kurių žmonių Adrian B. - Page 6 915954500 [/note]
[note]Hm na gal ir įmanoma tau jį parodyt, kad suprastum, ko negausi :)))) [/note]

Aš sukūriau mus iš nieko Gaila neįvertini Aš mesdamas kauliuką bandau atsiminti įstatymą Tarp tikro ir netikro Nedaug tik skiria mus Sakai nepasiruošę mes Aš pakeisiu nusistatymus Aš nemanau, kad tai gerai Tušti lėlių namai Aš nemanau, kad tai gerai

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 3:07 pm

[note]Fui šlykštynė esi...[/note]
[note]Seniai žinojau Adrian B. - Page 6 15722106 [/note]

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 6:26 pm

[note]Taip taip, tiesiog dėl tavęs kojos linksta Adrian B. - Page 6 15722106 [/note]

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 6:34 pm

[note]Labai sunku, bet mano jausmai... jie stipresni, nei mano principai Adrian B. - Page 6 4141665971 [/note]

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeŠt. 09 15, 2018 8:01 pm

[note]Tik žiūrėk, sulaikyk, kad kartasi telefonas nesugriūtų, naujo nepirksiu Adrian B. - Page 6 2955582424 [/note]

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeSk. 09 16, 2018 12:18 am

[note]Blackai slėpk savo kudluotas mintis, nieko nebus Adrian B. - Page 6 1087254873 [/note]

Atgal į viršų Go down
Meredith Annie Diamond
Adrian B. - Page 6 Tumblr_ppn2rnhhQO1qen5m0o1_250
CREDIT : starboy/tragedysins
REAL NAME : gucci voldemort
OTHER CHARS I HAVE : kartais pamirštu kuris mano
LOVE OF YOUR LIFE : true love is like a diamond; it is rare, beautiful and lasts forever.
ABOUT CHARACTER : ice queen, selfish.
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeSk. 09 16, 2018 1:18 am

[note]Greit būsiu. [/note]

Yes, I’m pissed off and most people irritate me. But if people weren’t so ignorant, self-absorbed, and downright stupid, I wouldn’t be so bitchy all the time.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dangerouscity.forum.st/
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeSk. 09 16, 2018 1:32 pm

[note]Matai... kaip čia tau pasakyti, kad neįžeisti tavo ego... ai nors man tai nesvarbu[/note]
[note]O tu nepagalvojai, kad tavo vieta seniai bus užėmęs kitas vaikinas? Adrian B. - Page 6 4116097986 [/note]

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeSk. 09 16, 2018 1:42 pm

[note]Gal ir turėjai... Bet po to karto, kai išsivedei Alexis iš vakarėlio, praradai Adrian B. - Page 6 1860117590 [/note]

Atgal į viršų Go down
Freya Olivia Weylyn
REAL NAME :
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeSk. 09 16, 2018 1:47 pm

[note]Štai ir tavo problema Adrianai, išsigandai ir pavėlavai Adrian B. - Page 6 1860117590 Adrian B. - Page 6 1987372822 [/note]

Atgal į viršų Go down
Nathaniel Black
CREDIT : SerpentPrincess <3
REAL NAME : -
CLAIM : Neels Visser
LOVE OF YOUR LIFE : Chicken Nuggets
ABOUT CHARACTER : Practitioner of Black Magic and Occlumency, so no one knows for sure what he's like |except Alex|
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimeSk. 09 16, 2018 11:48 pm

[note]dude, aš ruošiausi draugiškoms rungtynėms...[/note]
[note]agh, kur man ateit? 'mokyklos lygio' privačiai ar PRIVAČIAI privačiai?[/note]

He's never gonna make it. All the poor people he's forsaken. Karma is always gonna chase him for his lies.
Atgal į viršų Go down
Nathaniel Black
CREDIT : SerpentPrincess <3
REAL NAME : -
CLAIM : Neels Visser
LOVE OF YOUR LIFE : Chicken Nuggets
ABOUT CHARACTER : Practitioner of Black Magic and Occlumency, so no one knows for sure what he's like |except Alex|
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitimePir. 09 17, 2018 12:17 am

[note]mano visi prioritetai vietoj:[/note]
[note]1. Finish school.
2. World domination.[/note]
[note]Kas ne taip?[/note]
[note]Ok, atvarau.[/note]

He's never gonna make it. All the poor people he's forsaken. Karma is always gonna chase him for his lies.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
DC
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adrian B.   Adrian B. - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Adrian B.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next